Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Zabawy na lekcjach
Autor Wiadomość
MrCtagg Offline
Zrób To Sam
*


Liczba postów: 186
Imię: Bartek
Skąd: Myszków
Pojazd: Inny
Post: #52
RE: Zabawy na lekcjach
Włączanie kumplom głosu na lekcji i dzwonienie do nich. Granie na fonie, siedzenie w necie. Zabawa zapsami, wkur****** kumpli. Rysowanie penisów w zeszytach/książkach kumpli. W 6 kl mieliśmy zaje** informatyka, prawie co lekcje za drzwi mnie wyrzucał bo go wkurzałem. Chowanie plecaków, tzw. kebaby (kumple dostali taki opierdal, że wychowawczyni powiedziała, że jeszcze raz ktoś komuś zrobi kebaba to mamy kare na wyjścia do MDK-u). Rzucanie namoczonym papierem w ściany (fajni się przyczepia) wyrzucanie przez okno: mydeł, mlek (też dostawaliśmy), woreczków z wodą. Odwracanie kwiatków do góry nogami. Strzelanie papierowymi skoblami z recepturek.
Ok wystarczy już, bo mi się pisać ie chcę.
19-01-2013 23:46:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Zabawy na lekcjach - barcelxxl - 29-09-2012, 21:46:08
RE: Zabawy na lekcjach - Przemek - 29-09-2012, 21:48:58
RE: Zabawy na lekcjach - Szymuś - 29-09-2012, 21:51:37
RE: Zabawy na lekcjach - arevo - 29-09-2012, 21:57:49
RE: Zabawy na lekcjach - mlodyfso - 29-09-2012, 21:58:39
RE: Zabawy na lekcjach - barcelxxl - 29-09-2012, 22:03:51
RE: Zabawy na lekcjach - Tiners97 - 28-01-2013, 22:29:52
RE: Zabawy na lekcjach - Feiro - 29-09-2012, 22:08:46
RE: Zabawy na lekcjach - Tomasso94 - 29-09-2012, 22:17:03
RE: Zabawy na lekcjach - Feiro - 29-09-2012, 23:56:56
RE: Zabawy na lekcjach - kw112 - 29-09-2012, 22:24:50
RE: Zabawy na lekcjach - Przemek - 29-09-2012, 22:28:50
RE: Zabawy na lekcjach - bartek66977 - 17-01-2013, 01:22:02
RE: Zabawy na lekcjach - Błażej - 29-09-2012, 22:46:25
RE: Zabawy na lekcjach - arasszymaras - 29-09-2012, 22:50:09
RE: Zabawy na lekcjach - Błażej - 29-09-2012, 22:53:04
RE: Zabawy na lekcjach - Marwerick - 29-09-2012, 23:24:34
RE: Zabawy na lekcjach - Rudy102 - 29-09-2012, 23:26:44
RE: Zabawy na lekcjach - Winiar 93 - 29-09-2012, 23:34:08
RE: Zabawy na lekcjach - Artur - 30-09-2012, 00:05:35
RE: Zabawy na lekcjach - Marwerick - 30-09-2012, 00:32:20
RE: Zabawy na lekcjach - Latos - 30-09-2012, 08:56:23
RE: Zabawy na lekcjach - LukaszzT1 - 30-09-2012, 10:56:27
RE: Zabawy na lekcjach - Artur - 30-09-2012, 11:16:53
RE: Zabawy na lekcjach - sebon30 - 01-01-2013, 21:33:27
RE: Zabawy na lekcjach - arasszymaras - 01-01-2013, 21:56:56
RE: Zabawy na lekcjach - Pitu - 01-01-2013, 22:28:34
RE: Zabawy na lekcjach - barcelxxl - 01-01-2013, 22:28:58
RE: Zabawy na lekcjach - Wissner - 01-01-2013, 22:36:03
RE: Zabawy na lekcjach - skuter007 - 02-01-2013, 00:05:55
RE: Zabawy na lekcjach - szymon703 - 04-01-2013, 19:42:43
RE: Zabawy na lekcjach - dropp - 16-01-2013, 20:48:39
RE: Zabawy na lekcjach - Barto5050 - 16-01-2013, 20:58:31
RE: Zabawy na lekcjach - chart21050 - 16-01-2013, 21:06:53
RE: Zabawy na lekcjach - danio44 - 16-01-2013, 21:38:46
RE: Zabawy na lekcjach - ROMETOWIEC 1998 - 16-01-2013, 21:44:37
RE: Zabawy na lekcjach - Sr-ka - 16-01-2013, 21:49:45
RE: Zabawy na lekcjach - michalbo - 16-01-2013, 22:05:36
RE: Zabawy na lekcjach - LukaszzT1 - 16-01-2013, 22:24:13
RE: Zabawy na lekcjach - alek736 - 16-01-2013, 22:29:55
RE: Zabawy na lekcjach - patrykkol997 - 16-01-2013, 23:55:42
RE: Zabawy na lekcjach - dada602 - 17-01-2013, 00:52:07
RE: Zabawy na lekcjach - dada602 - 17-01-2013, 00:52:07
RE: Zabawy na lekcjach - sebon30 - 17-01-2013, 18:27:15
RE: Zabawy na lekcjach - Bocian97 - 17-01-2013, 22:10:52
RE: Zabawy na lekcjach - Sr-ka - 19-01-2013, 21:38:06
RE: Zabawy na lekcjach - fanfso - 19-01-2013, 22:06:44
RE: Zabawy na lekcjach - fanfso - 19-01-2013, 22:15:28
RE: Zabawy na lekcjach - MrCtagg - 19-01-2013 23:46:25
RE: Zabawy na lekcjach - skowron142 - 20-01-2013, 00:17:55
RE: Zabawy na lekcjach - RomEdyta - 20-01-2013, 00:40:13
RE: Zabawy na lekcjach - szopen45 - 20-01-2013, 00:51:28
RE: Zabawy na lekcjach - fanfso - 20-01-2013, 00:56:49
RE: Zabawy na lekcjach - RomEdyta - 20-01-2013, 13:33:24
RE: Zabawy na lekcjach - stqc - 20-01-2013, 14:33:21
RE: Zabawy na lekcjach - Rudy102 - 20-01-2013, 14:40:16
RE: Zabawy na lekcjach - fanfso - 20-01-2013, 14:47:45
RE: Zabawy na lekcjach - Rudy102 - 20-01-2013, 14:54:00
RE: Zabawy na lekcjach - fanfso - 20-01-2013, 14:59:05
RE: Zabawy na lekcjach - Rudy102 - 20-01-2013, 15:03:09
RE: Zabawy na lekcjach - fanfso - 20-01-2013, 19:44:32
RE: Zabawy na lekcjach - rudakicia90 - 20-01-2013, 22:17:41
RE: Zabawy na lekcjach - Sr-ka - 23-01-2013, 17:28:01
RE: Zabawy na lekcjach - Rometowiec97 - 23-01-2013, 17:45:55
RE: Zabawy na lekcjach - Oggórek - 23-01-2013, 17:57:53
RE: Zabawy na lekcjach - nie_mientki - 23-01-2013, 18:23:44
RE: Zabawy na lekcjach - wnusiu94 - 24-01-2013, 16:57:29
RE: Zabawy na lekcjach - barcelxxl - 28-01-2013, 23:14:34
RE: Zabawy na lekcjach - Tiners97 - 30-01-2013, 23:19:38
RE: Zabawy na lekcjach - kondzio310 - 28-01-2013, 23:51:36
RE: Zabawy na lekcjach - gabriel0 - 28-01-2013, 23:54:12
RE: Zabawy na lekcjach - fanfso - 29-01-2013, 05:32:00
RE: Zabawy na lekcjach - wnusiu94 - 29-01-2013, 16:52:31
RE: Zabawy na lekcjach - Tomasso94 - 29-01-2013, 16:57:56
RE: Zabawy na lekcjach - sebon30 - 29-01-2013, 17:06:46
RE: Zabawy na lekcjach - miki1999 - 29-01-2013, 17:32:47
RE: Zabawy na lekcjach - kondzio310 - 29-01-2013, 17:35:57
RE: Zabawy na lekcjach - Sr-ka - 29-01-2013, 19:08:30
RE: Zabawy na lekcjach - wnusiu94 - 29-01-2013, 21:38:13
RE: Zabawy na lekcjach - kondzio310 - 29-01-2013, 21:46:14
RE: Zabawy na lekcjach - Sr-ka - 30-01-2013, 15:44:56
RE: Zabawy na lekcjach - Latos - 29-01-2013, 21:01:26
RE: Zabawy na lekcjach - nie_mientki - 29-01-2013, 21:45:17
RE: Zabawy na lekcjach - wnusiu94 - 29-01-2013, 22:26:54
RE: Zabawy na lekcjach - fanfso - 30-01-2013, 15:40:21
RE: Zabawy na lekcjach - Tiners97 - 31-01-2013, 22:49:54
RE: Zabawy na lekcjach - Błażej - 31-01-2013, 23:25:05
RE: Zabawy na lekcjach - arasszymaras - 01-02-2013, 00:06:32
RE: Zabawy na lekcjach - sebon30 - 01-02-2013, 18:33:26
RE: Zabawy na lekcjach - fanfso - 01-02-2013, 18:36:39
RE: Zabawy na lekcjach - Mysiu - 01-02-2013, 18:48:27
RE: Zabawy na lekcjach - Sołtys - 01-02-2013, 19:17:08
RE: Zabawy na lekcjach - wnusiu94 - 02-02-2013, 04:23:25
RE: Zabawy na lekcjach - krzychu999 - 05-02-2013, 19:46:07
RE: Zabawy na lekcjach - miki99 - 05-02-2013, 20:09:30
RE: Zabawy na lekcjach - krzychu999 - 06-02-2013, 22:04:44
RE: Zabawy na lekcjach - Wigrus - 14-08-2013, 17:22:26
RE: Zabawy na lekcjach - mikolaj.lukasik - 14-08-2013, 17:43:02
RE: Zabawy na lekcjach - patrykkol997 - 14-08-2013, 20:33:04
RE: Zabawy na lekcjach - MIREK.M2 - 14-08-2013, 21:22:38
RE: Zabawy na lekcjach - Lagoon - 14-08-2013, 21:33:21
RE: Zabawy na lekcjach - Stasiek - 14-08-2013, 21:53:18
RE: Zabawy na lekcjach - BITER - 14-08-2013, 22:16:02
RE: Zabawy na lekcjach - marcodado - 14-08-2013, 22:21:14
RE: Zabawy na lekcjach - krzysiu1505 - 14-08-2013, 22:25:14
RE: Zabawy na lekcjach - serzie-ogar205 - 14-08-2013, 22:41:28
RE: Zabawy na lekcjach - marcodado - 14-08-2013, 22:48:11
RE: Zabawy na lekcjach - Grelus23 - 15-08-2013, 00:08:03
RE: Zabawy na lekcjach - BITER - 15-08-2013, 00:57:57
RE: Zabawy na lekcjach - patrykkol997 - 15-08-2013, 12:24:13


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
26-06-2026 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 420
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
26-06-2026 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3143
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
26-06-2026 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 789
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 184
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 555
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 638
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34687
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 107
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 169
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 484
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5231
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 191
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 395
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 413
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 839

Reklama