Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Mój Chart 210
Autor Wiadomość
kw112 Offline
Chart passione mea, et vita mea
*


Liczba postów: 2,014
Imię: Michał
Skąd: Różyna
Pojazd: Romet Chart
Post: #9
RE: Mój Chart 210
(19-01-2013 15:40:05)MrF4k napisał(a):  Niezły dezel czeka cie sporo pracy.Ale włożysz troche pieniedzy i pracy i bedzie jak nowy.

Sporo to mało powiedziane, tam jest do roboty praktycznie wszystko jak by chciał przywracać do oryginalnego stanu,
Kuba rób go tak aby nie przeinwestować, to taka rada ode mnie, no chyba ze robisz go dla siebieBig Grin
Nasze piękne grono chartkorowców widzę że się robi coraz większeBig Grin Oby tak dalej.

20.08.2012, 20.38 patrzyłem na zegarek- zakup charta 210
Mój Romet Chart 210 nowa edycja!
nikt tak ci nie wytłumaczy jak schemat!
027 bogiem, 023 nałogiem, s38 podstawą, 019 zabawą
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-01-2013 15:48:30 przez kw112.)
19-01-2013 15:47:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Mój Chart 210 - JestemBogiem - 19-01-2013, 14:42:01
RE: Mój Chart 210 - alek736 - 19-01-2013, 14:47:13
RE: Mój Chart 210 - Przemi998 - 19-01-2013, 14:48:54
RE: Mój Chart 210 - romeciarz.1 - 19-01-2013, 14:49:07
RE: Mój Chart 210 - chart21050 - 19-01-2013, 14:51:16
RE: Mój Chart 210 - kw112 - 19-01-2013, 15:20:40
RE: Mój Chart 210 - MrF4k - 19-01-2013, 15:40:05
RE: Mój Chart 210 - stqc - 19-01-2013, 15:44:52
RE: Mój Chart 210 - kw112 - 19-01-2013 15:47:40
RE: Mój Chart 210 - Winiar 93 - 19-01-2013, 15:57:52
RE: Mój Chart 210 - JestemBogiem - 19-01-2013, 16:19:06
RE: Mój Chart 210 - arasszymaras - 19-01-2013, 16:24:51
RE: Mój Chart 210 - JestemBogiem - 22-01-2013, 14:45:37
RE: Mój Chart 210 - Rometowiec97 - 22-01-2013, 15:30:19
RE: Mój Chart 210 - SaltKiller - 23-01-2013, 18:33:35
RE: Mój Chart 210 - maziak1970 - 23-01-2013, 18:48:04
RE: Mój Chart 210 - kondzio310 - 23-01-2013, 19:21:48
RE: Mój Chart 210 - Romet Ogar 205. - 24-01-2013, 12:29:02
RE: Mój Chart 210 - JestemBogiem - 23-02-2013, 19:25:27
RE: Mój Chart 210 - motoryniarz123 - 23-02-2013, 21:53:42
RE: Mój Chart 210 - chart21050 - 23-02-2013, 21:55:47
RE: Mój Chart 210 - maczos - 23-02-2013, 22:06:26
RE: Mój Chart 210 - JestemBogiem - 26-02-2013, 20:05:22
RE: Mój Chart 210 - grzesiek.r - 27-02-2013, 20:30:42
RE: Mój Chart 210 - JestemBogiem - 04-03-2013, 20:25:08
RE: Mój Chart 210 - tramwajarz - 04-03-2013, 20:46:25
RE: Mój Chart 210 - JestemBogiem - 05-03-2013, 21:34:05
RE: Mój Chart 210 - JestemBogiem - 21-02-2014, 23:27:40
RE: Mój Chart 210 - atlanta125 - 21-02-2014, 23:42:15
RE: Mój Chart 210 - JestemBogiem - 22-02-2014, 15:49:21
RE: Mój Chart 210 - skalpel155 - 22-02-2014, 16:25:07
RE: Mój Chart 210 - mateusz5625 - 22-02-2014, 16:34:23
RE: Mój Chart 210 - kokosek - 22-02-2014, 16:41:26
RE: Mój Chart 210 - stachu2011 - 22-02-2014, 22:13:53
RE: Mój Chart 210 - JestemBogiem - 23-02-2014, 23:47:15
RE: Mój Chart 210 - JestemBogiem - 14-05-2014, 22:09:57
RE: Mój Chart 210 - skalpel155 - 14-05-2014, 22:12:48
RE: Mój Chart 210 - JestemBogiem - 14-05-2014, 22:19:55
RE: Mój Chart 210 - kw112 - 14-05-2014, 22:33:54
RE: Mój Chart 210 - Semmao - 14-05-2014, 22:50:23
RE: Mój Chart 210 - Stachu.G - 14-05-2014, 22:52:11
RE: Mój Chart 210 - Marwerick - 14-05-2014, 23:13:26
RE: Mój Chart 210 - Patryk82 - 15-05-2014, 01:26:39
RE: Mój Chart 210 - skalpel155 - 15-05-2014, 14:56:54
RE: Mój Chart 210 - JestemBogiem - 20-09-2014, 22:43:56
RE: Mój Chart 210 - stqc - 20-09-2014, 22:51:20
RE: Mój Chart 210 - JestemBogiem - 20-09-2014, 22:59:41
RE: Mój Chart 210 - stqc - 20-09-2014, 23:09:34
RE: Mój Chart 210 - JestemBogiem - 20-09-2014, 23:13:39
RE: Mój Chart 210 - BigSoft - 21-09-2014, 20:27:16
RE: Mój Chart 210 - JestemBogiem - 16-11-2014, 21:01:17
Odp: Mój Chart 210 - JestemBogiem - 18-11-2014, 09:53:43
RE: Mój Chart 210 - Motorowerzystka - 18-11-2014, 11:22:31
Odp: RE: Mój Chart 210 - JestemBogiem - 18-11-2014, 13:01:39
RE: Mój Chart 210 - Wojtek3362 - 18-11-2014, 20:46:11
RE: Mój Chart 210 - JestemBogiem - 18-11-2014, 20:47:01
Odp: Mój Chart 210 - kokosek - 18-11-2014, 22:04:16
RE: Mój Chart 210 - JestemBogiem - 18-11-2014, 22:08:21
RE: Mój Chart 210 - kw112 - 18-11-2014, 22:30:13
RE: Mój Chart 210 - JestemBogiem - 18-11-2014, 22:31:05
RE: Mój Chart 210 - Wojtek3362 - 18-11-2014, 22:39:31
RE: Mój Chart 210 - maly - 18-11-2014, 22:40:12
RE: Mój Chart 210 - Pompuś - 18-11-2014, 22:48:46
RE: Mój Chart 210 - Marwerick - 18-11-2014, 23:50:00
RE: Mój Chart 210 - fosa - 19-11-2014, 00:19:43
RE: Mój Chart 210 - stqc - 19-11-2014, 21:14:30


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
Dzisiaj 12:36:40
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 7
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Dzisiaj 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 408
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Dzisiaj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34290
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2933
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 33
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 70
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
Wczoraj 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 206
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5174
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 155
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:13:35
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 416
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 292
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 312
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 623
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 226
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6389

Reklama