Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Wątek zamknięty 
Chłodzenie silnika
Autor Wiadomość
Mikołaj Offline
Dziecko słoneczka :D
*


Liczba postów: 1,592
Imię: Mikołaj
Skąd: Bydgoszcz
Pojazd: Romet Ogar 200
Post: #41
RE: Chłodzenie silnika
dobra wiecie co ten temat juz opuscil swoje genialne zalozenie jak wpasowac chlodnice do rometa wiec mysle ze mozna go zamknac

OGAR 200 NA MOJEMOTO.PL
MOTORYNKA NA MOJEMOTO.PL

obraz
11-06-2011 17:07:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Chłodzenie silnika - olo1200 - 08-06-2011, 19:37:29
RE: Chłodzenie silnika - Koniu213 - 08-06-2011, 19:50:19
RE: Chłodzenie silnika - lukasz247___ - 08-06-2011, 20:06:46
RE: Chłodzenie silnika - olo1200 - 08-06-2011, 20:11:09
RE: Chłodzenie silnika - zbydrze - 08-06-2011, 20:13:04
RE: Chłodzenie silnika - olo1200 - 08-06-2011, 20:16:00
RE: Chłodzenie silnika - Leszek - 08-06-2011, 20:16:06
RE: Chłodzenie silnika - Przemek - 08-06-2011, 20:37:43
RE: Chłodzenie silnika - olo1200 - 08-06-2011, 20:53:31
RE: Chłodzenie silnika - Dabek333 - 08-06-2011, 20:58:13
RE: Chłodzenie silnika - Przemek - 08-06-2011, 21:08:16
RE: Chłodzenie silnika - Dabek333 - 08-06-2011, 21:15:46
RE: Chłodzenie silnika - olo1200 - 08-06-2011, 21:21:19
RE: Chłodzenie silnika - Dabek333 - 08-06-2011, 21:43:23
RE: Chłodzenie silnika - Mikołaj - 08-06-2011, 22:27:53
RE: Chłodzenie silnika - olo1200 - 08-06-2011, 22:53:41
RE: Chłodzenie silnika - Koniu213 - 08-06-2011, 23:02:02
RE: Chłodzenie silnika - Mikołaj - 08-06-2011, 23:05:44
RE: Chłodzenie silnika - Koniu213 - 08-06-2011, 23:12:30
RE: Chłodzenie silnika - olo1200 - 08-06-2011, 23:41:25
RE: Chłodzenie silnika - Leszek - 08-06-2011, 23:45:21
RE: Chłodzenie silnika - Tomasso94 - 09-06-2011, 00:05:31
RE: Chłodzenie silnika - Mikołaj - 09-06-2011, 00:15:48
RE: Chłodzenie silnika - olo1200 - 09-06-2011, 01:01:02
RE: Chłodzenie silnika - zbydrze - 09-06-2011, 01:50:38
RE: Chłodzenie silnika - olo1200 - 09-06-2011, 08:53:59
RE: Chłodzenie silnika - Mikołaj - 09-06-2011, 10:43:06
RE: Chłodzenie silnika - Przemek - 09-06-2011, 22:43:10
RE: Chłodzenie silnika - olo1200 - 10-06-2011, 00:04:37
RE: Chłodzenie silnika - Mati - 10-06-2011, 21:44:27
RE: Chłodzenie silnika - Mikołaj - 10-06-2011, 22:33:45
RE: Chłodzenie silnika - zbydrze - 11-06-2011, 00:55:44
RE: Chłodzenie silnika - Przemek - 11-06-2011, 12:36:00
RE: Chłodzenie silnika - Mikołaj - 11-06-2011, 12:54:16
RE: Chłodzenie silnika - Przemek - 11-06-2011, 13:10:15
RE: Chłodzenie silnika - olo1200 - 11-06-2011, 16:09:10
RE: Chłodzenie silnika - Leszek - 11-06-2011, 16:11:13
RE: Chłodzenie silnika - Leśnik - 11-06-2011, 16:13:41
RE: Chłodzenie silnika - Leszek - 11-06-2011, 16:22:23
RE: Chłodzenie silnika - Leśnik - 11-06-2011, 16:48:21
RE: Chłodzenie silnika - Mikołaj - 11-06-2011 17:07:34
RE: Chłodzenie silnika - Leszek - 11-06-2011, 17:24:49


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Romecik
Ostatni post: mikolaj102
Dzisiaj 02:37:21
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 15
Ogólnopolskie liczenie D...
Ostatni post: Frytka
Wczoraj 03:09:30
» Odpowiedzi: 54
» Wyświetleń: 67435
Dalton gxf 50 lux koła
Ostatni post: Frytka
Wczoraj 00:21:17
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 63
Tulejka 2 biegu
Ostatni post: Grzeszek
28-06-2026 22:19:02
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 57
ROMET OGAR 200 ale w wers...
Ostatni post: krystian276
28-06-2026 17:56:26
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 497
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
26-06-2026 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 712
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
26-06-2026 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3199
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
26-06-2026 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 824
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 252
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 646
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 690
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34796
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 132
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 203
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 562

Reklama