Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Zabawy na lekcjach
Autor Wiadomość
LukaszzT1 Offline
Komarzysta :F
*


Liczba postów: 2,082
Imię: Łukasz
Skąd: Lubzina (RRS)
Pojazd: Inny
Post: #39
RE: Zabawy na lekcjach
U nas korzystamy z uroków zimy i pewnego razu pani wyszła na Biologi (nie zbyt przepada za nasza klasa) to otworzylismy wszytskie 6 okien,oczywiscie niektórzy debile musieli na*ebac sniegu do klasy,w klasie było pełno sniegu i zimno jak na podwórku bo okna były otwarte,potem jak pani wruciła do klasy to było darcie potem 5 osób jechało mopami cała klase Big Grin,albo np jak przebieramy sie po wf to kazdy wyciaga perfum zeby nie je*ało jak bedzie siedział na lekcji,a ze nasza szatnia zbyt duza nie jest to trzeba szybko sie ewakułowac bo idzie sie udusic jak kazdy wyciagnie perfum Big Grin,na matmie kazdy siedzi z telefonem w reku w tym 70% osób pisze sms a 30% oblicza jakies działania Big Grin

Romet 50-T1 1980r(Sprzedany)
Romet 50-T1 1981r (Sprzedany)
Romet ogar 200 1988r(Sprzedany)
Cezet 175 487.0 1988r(Sprzedana)
Simson Sr50 1987r
Polonez Caro Plus 1.6 Gli 1997r
16-01-2013 22:24:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Zabawy na lekcjach - barcelxxl - 29-09-2012, 21:46:08
RE: Zabawy na lekcjach - Przemek - 29-09-2012, 21:48:58
RE: Zabawy na lekcjach - Szymuś - 29-09-2012, 21:51:37
RE: Zabawy na lekcjach - arevo - 29-09-2012, 21:57:49
RE: Zabawy na lekcjach - mlodyfso - 29-09-2012, 21:58:39
RE: Zabawy na lekcjach - barcelxxl - 29-09-2012, 22:03:51
RE: Zabawy na lekcjach - Tiners97 - 28-01-2013, 22:29:52
RE: Zabawy na lekcjach - Feiro - 29-09-2012, 22:08:46
RE: Zabawy na lekcjach - Tomasso94 - 29-09-2012, 22:17:03
RE: Zabawy na lekcjach - Feiro - 29-09-2012, 23:56:56
RE: Zabawy na lekcjach - kw112 - 29-09-2012, 22:24:50
RE: Zabawy na lekcjach - Przemek - 29-09-2012, 22:28:50
RE: Zabawy na lekcjach - bartek66977 - 17-01-2013, 01:22:02
RE: Zabawy na lekcjach - Błażej - 29-09-2012, 22:46:25
RE: Zabawy na lekcjach - arasszymaras - 29-09-2012, 22:50:09
RE: Zabawy na lekcjach - Błażej - 29-09-2012, 22:53:04
RE: Zabawy na lekcjach - Marwerick - 29-09-2012, 23:24:34
RE: Zabawy na lekcjach - Rudy102 - 29-09-2012, 23:26:44
RE: Zabawy na lekcjach - Winiar 93 - 29-09-2012, 23:34:08
RE: Zabawy na lekcjach - Artur - 30-09-2012, 00:05:35
RE: Zabawy na lekcjach - Marwerick - 30-09-2012, 00:32:20
RE: Zabawy na lekcjach - Latos - 30-09-2012, 08:56:23
RE: Zabawy na lekcjach - LukaszzT1 - 30-09-2012, 10:56:27
RE: Zabawy na lekcjach - Artur - 30-09-2012, 11:16:53
RE: Zabawy na lekcjach - sebon30 - 01-01-2013, 21:33:27
RE: Zabawy na lekcjach - arasszymaras - 01-01-2013, 21:56:56
RE: Zabawy na lekcjach - Pitu - 01-01-2013, 22:28:34
RE: Zabawy na lekcjach - barcelxxl - 01-01-2013, 22:28:58
RE: Zabawy na lekcjach - Wissner - 01-01-2013, 22:36:03
RE: Zabawy na lekcjach - skuter007 - 02-01-2013, 00:05:55
RE: Zabawy na lekcjach - szymon703 - 04-01-2013, 19:42:43
RE: Zabawy na lekcjach - dropp - 16-01-2013, 20:48:39
RE: Zabawy na lekcjach - Barto5050 - 16-01-2013, 20:58:31
RE: Zabawy na lekcjach - chart21050 - 16-01-2013, 21:06:53
RE: Zabawy na lekcjach - danio44 - 16-01-2013, 21:38:46
RE: Zabawy na lekcjach - ROMETOWIEC 1998 - 16-01-2013, 21:44:37
RE: Zabawy na lekcjach - Sr-ka - 16-01-2013, 21:49:45
RE: Zabawy na lekcjach - michalbo - 16-01-2013, 22:05:36
RE: Zabawy na lekcjach - LukaszzT1 - 16-01-2013 22:24:13
RE: Zabawy na lekcjach - alek736 - 16-01-2013, 22:29:55
RE: Zabawy na lekcjach - patrykkol997 - 16-01-2013, 23:55:42
RE: Zabawy na lekcjach - dada602 - 17-01-2013, 00:52:07
RE: Zabawy na lekcjach - dada602 - 17-01-2013, 00:52:07
RE: Zabawy na lekcjach - sebon30 - 17-01-2013, 18:27:15
RE: Zabawy na lekcjach - Bocian97 - 17-01-2013, 22:10:52
RE: Zabawy na lekcjach - Sr-ka - 19-01-2013, 21:38:06
RE: Zabawy na lekcjach - fanfso - 19-01-2013, 22:06:44
RE: Zabawy na lekcjach - fanfso - 19-01-2013, 22:15:28
RE: Zabawy na lekcjach - MrCtagg - 19-01-2013, 23:46:25
RE: Zabawy na lekcjach - skowron142 - 20-01-2013, 00:17:55
RE: Zabawy na lekcjach - RomEdyta - 20-01-2013, 00:40:13
RE: Zabawy na lekcjach - szopen45 - 20-01-2013, 00:51:28
RE: Zabawy na lekcjach - fanfso - 20-01-2013, 00:56:49
RE: Zabawy na lekcjach - RomEdyta - 20-01-2013, 13:33:24
RE: Zabawy na lekcjach - stqc - 20-01-2013, 14:33:21
RE: Zabawy na lekcjach - Rudy102 - 20-01-2013, 14:40:16
RE: Zabawy na lekcjach - fanfso - 20-01-2013, 14:47:45
RE: Zabawy na lekcjach - Rudy102 - 20-01-2013, 14:54:00
RE: Zabawy na lekcjach - fanfso - 20-01-2013, 14:59:05
RE: Zabawy na lekcjach - Rudy102 - 20-01-2013, 15:03:09
RE: Zabawy na lekcjach - fanfso - 20-01-2013, 19:44:32
RE: Zabawy na lekcjach - rudakicia90 - 20-01-2013, 22:17:41
RE: Zabawy na lekcjach - Sr-ka - 23-01-2013, 17:28:01
RE: Zabawy na lekcjach - Rometowiec97 - 23-01-2013, 17:45:55
RE: Zabawy na lekcjach - Oggórek - 23-01-2013, 17:57:53
RE: Zabawy na lekcjach - nie_mientki - 23-01-2013, 18:23:44
RE: Zabawy na lekcjach - wnusiu94 - 24-01-2013, 16:57:29
RE: Zabawy na lekcjach - barcelxxl - 28-01-2013, 23:14:34
RE: Zabawy na lekcjach - Tiners97 - 30-01-2013, 23:19:38
RE: Zabawy na lekcjach - kondzio310 - 28-01-2013, 23:51:36
RE: Zabawy na lekcjach - gabriel0 - 28-01-2013, 23:54:12
RE: Zabawy na lekcjach - fanfso - 29-01-2013, 05:32:00
RE: Zabawy na lekcjach - wnusiu94 - 29-01-2013, 16:52:31
RE: Zabawy na lekcjach - Tomasso94 - 29-01-2013, 16:57:56
RE: Zabawy na lekcjach - sebon30 - 29-01-2013, 17:06:46
RE: Zabawy na lekcjach - miki1999 - 29-01-2013, 17:32:47
RE: Zabawy na lekcjach - kondzio310 - 29-01-2013, 17:35:57
RE: Zabawy na lekcjach - Sr-ka - 29-01-2013, 19:08:30
RE: Zabawy na lekcjach - wnusiu94 - 29-01-2013, 21:38:13
RE: Zabawy na lekcjach - kondzio310 - 29-01-2013, 21:46:14
RE: Zabawy na lekcjach - Sr-ka - 30-01-2013, 15:44:56
RE: Zabawy na lekcjach - Latos - 29-01-2013, 21:01:26
RE: Zabawy na lekcjach - nie_mientki - 29-01-2013, 21:45:17
RE: Zabawy na lekcjach - wnusiu94 - 29-01-2013, 22:26:54
RE: Zabawy na lekcjach - fanfso - 30-01-2013, 15:40:21
RE: Zabawy na lekcjach - Tiners97 - 31-01-2013, 22:49:54
RE: Zabawy na lekcjach - Błażej - 31-01-2013, 23:25:05
RE: Zabawy na lekcjach - arasszymaras - 01-02-2013, 00:06:32
RE: Zabawy na lekcjach - sebon30 - 01-02-2013, 18:33:26
RE: Zabawy na lekcjach - fanfso - 01-02-2013, 18:36:39
RE: Zabawy na lekcjach - Mysiu - 01-02-2013, 18:48:27
RE: Zabawy na lekcjach - Sołtys - 01-02-2013, 19:17:08
RE: Zabawy na lekcjach - wnusiu94 - 02-02-2013, 04:23:25
RE: Zabawy na lekcjach - krzychu999 - 05-02-2013, 19:46:07
RE: Zabawy na lekcjach - miki99 - 05-02-2013, 20:09:30
RE: Zabawy na lekcjach - krzychu999 - 06-02-2013, 22:04:44
RE: Zabawy na lekcjach - Wigrus - 14-08-2013, 17:22:26
RE: Zabawy na lekcjach - mikolaj.lukasik - 14-08-2013, 17:43:02
RE: Zabawy na lekcjach - patrykkol997 - 14-08-2013, 20:33:04
RE: Zabawy na lekcjach - MIREK.M2 - 14-08-2013, 21:22:38
RE: Zabawy na lekcjach - Lagoon - 14-08-2013, 21:33:21
RE: Zabawy na lekcjach - Stasiek - 14-08-2013, 21:53:18
RE: Zabawy na lekcjach - BITER - 14-08-2013, 22:16:02
RE: Zabawy na lekcjach - marcodado - 14-08-2013, 22:21:14
RE: Zabawy na lekcjach - krzysiu1505 - 14-08-2013, 22:25:14
RE: Zabawy na lekcjach - serzie-ogar205 - 14-08-2013, 22:41:28
RE: Zabawy na lekcjach - marcodado - 14-08-2013, 22:48:11
RE: Zabawy na lekcjach - Grelus23 - 15-08-2013, 00:08:03
RE: Zabawy na lekcjach - BITER - 15-08-2013, 00:57:57
RE: Zabawy na lekcjach - patrykkol997 - 15-08-2013, 12:24:13


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
26-06-2026 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 453
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
26-06-2026 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3143
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
26-06-2026 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 789
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 187
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 561
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 644
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34691
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 108
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 170
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 490
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5231
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 192
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 397
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 414
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 849

Reklama