Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Zabawy na lekcjach
Autor Wiadomość
arasszymaras Offline
Mechanik
*


Liczba postów: 1,689
Imię: Arkadiusz
Skąd: Września
Pojazd: Inny
Post: #26
RE: Zabawy na lekcjach
U nas w sali od historii mamy tak że pierwsza ławka jest przysunięta do biurka nauczyciela. Kumpel zrobił takie coś że wszedł pod ławkę w czasie tego kiedy nauczyciel coś pisał na tablicy. Kiedy nauczyciel się odwrócił, to tak się wkurzył że nie ma ucznia że prawie dostał padaczki. My nic mu nie powiedzieliśmy że kolega jest pod ławką. Poszedł szukać go po całej szkole i dzięki temu nie było sprawdzianu :F
01-01-2013 21:56:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Zabawy na lekcjach - barcelxxl - 29-09-2012, 21:46:08
RE: Zabawy na lekcjach - Przemek - 29-09-2012, 21:48:58
RE: Zabawy na lekcjach - Szymuś - 29-09-2012, 21:51:37
RE: Zabawy na lekcjach - arevo - 29-09-2012, 21:57:49
RE: Zabawy na lekcjach - mlodyfso - 29-09-2012, 21:58:39
RE: Zabawy na lekcjach - barcelxxl - 29-09-2012, 22:03:51
RE: Zabawy na lekcjach - Tiners97 - 28-01-2013, 22:29:52
RE: Zabawy na lekcjach - Feiro - 29-09-2012, 22:08:46
RE: Zabawy na lekcjach - Tomasso94 - 29-09-2012, 22:17:03
RE: Zabawy na lekcjach - Feiro - 29-09-2012, 23:56:56
RE: Zabawy na lekcjach - kw112 - 29-09-2012, 22:24:50
RE: Zabawy na lekcjach - Przemek - 29-09-2012, 22:28:50
RE: Zabawy na lekcjach - bartek66977 - 17-01-2013, 01:22:02
RE: Zabawy na lekcjach - Błażej - 29-09-2012, 22:46:25
RE: Zabawy na lekcjach - arasszymaras - 29-09-2012, 22:50:09
RE: Zabawy na lekcjach - Błażej - 29-09-2012, 22:53:04
RE: Zabawy na lekcjach - Marwerick - 29-09-2012, 23:24:34
RE: Zabawy na lekcjach - Rudy102 - 29-09-2012, 23:26:44
RE: Zabawy na lekcjach - Winiar 93 - 29-09-2012, 23:34:08
RE: Zabawy na lekcjach - Artur - 30-09-2012, 00:05:35
RE: Zabawy na lekcjach - Marwerick - 30-09-2012, 00:32:20
RE: Zabawy na lekcjach - Latos - 30-09-2012, 08:56:23
RE: Zabawy na lekcjach - LukaszzT1 - 30-09-2012, 10:56:27
RE: Zabawy na lekcjach - Artur - 30-09-2012, 11:16:53
RE: Zabawy na lekcjach - sebon30 - 01-01-2013, 21:33:27
RE: Zabawy na lekcjach - arasszymaras - 01-01-2013 21:56:56
RE: Zabawy na lekcjach - Pitu - 01-01-2013, 22:28:34
RE: Zabawy na lekcjach - barcelxxl - 01-01-2013, 22:28:58
RE: Zabawy na lekcjach - Wissner - 01-01-2013, 22:36:03
RE: Zabawy na lekcjach - skuter007 - 02-01-2013, 00:05:55
RE: Zabawy na lekcjach - szymon703 - 04-01-2013, 19:42:43
RE: Zabawy na lekcjach - dropp - 16-01-2013, 20:48:39
RE: Zabawy na lekcjach - Barto5050 - 16-01-2013, 20:58:31
RE: Zabawy na lekcjach - chart21050 - 16-01-2013, 21:06:53
RE: Zabawy na lekcjach - danio44 - 16-01-2013, 21:38:46
RE: Zabawy na lekcjach - ROMETOWIEC 1998 - 16-01-2013, 21:44:37
RE: Zabawy na lekcjach - Sr-ka - 16-01-2013, 21:49:45
RE: Zabawy na lekcjach - michalbo - 16-01-2013, 22:05:36
RE: Zabawy na lekcjach - LukaszzT1 - 16-01-2013, 22:24:13
RE: Zabawy na lekcjach - alek736 - 16-01-2013, 22:29:55
RE: Zabawy na lekcjach - patrykkol997 - 16-01-2013, 23:55:42
RE: Zabawy na lekcjach - dada602 - 17-01-2013, 00:52:07
RE: Zabawy na lekcjach - dada602 - 17-01-2013, 00:52:07
RE: Zabawy na lekcjach - sebon30 - 17-01-2013, 18:27:15
RE: Zabawy na lekcjach - Bocian97 - 17-01-2013, 22:10:52
RE: Zabawy na lekcjach - Sr-ka - 19-01-2013, 21:38:06
RE: Zabawy na lekcjach - fanfso - 19-01-2013, 22:06:44
RE: Zabawy na lekcjach - fanfso - 19-01-2013, 22:15:28
RE: Zabawy na lekcjach - MrCtagg - 19-01-2013, 23:46:25
RE: Zabawy na lekcjach - skowron142 - 20-01-2013, 00:17:55
RE: Zabawy na lekcjach - RomEdyta - 20-01-2013, 00:40:13
RE: Zabawy na lekcjach - szopen45 - 20-01-2013, 00:51:28
RE: Zabawy na lekcjach - fanfso - 20-01-2013, 00:56:49
RE: Zabawy na lekcjach - RomEdyta - 20-01-2013, 13:33:24
RE: Zabawy na lekcjach - stqc - 20-01-2013, 14:33:21
RE: Zabawy na lekcjach - Rudy102 - 20-01-2013, 14:40:16
RE: Zabawy na lekcjach - fanfso - 20-01-2013, 14:47:45
RE: Zabawy na lekcjach - Rudy102 - 20-01-2013, 14:54:00
RE: Zabawy na lekcjach - fanfso - 20-01-2013, 14:59:05
RE: Zabawy na lekcjach - Rudy102 - 20-01-2013, 15:03:09
RE: Zabawy na lekcjach - fanfso - 20-01-2013, 19:44:32
RE: Zabawy na lekcjach - rudakicia90 - 20-01-2013, 22:17:41
RE: Zabawy na lekcjach - Sr-ka - 23-01-2013, 17:28:01
RE: Zabawy na lekcjach - Rometowiec97 - 23-01-2013, 17:45:55
RE: Zabawy na lekcjach - Oggórek - 23-01-2013, 17:57:53
RE: Zabawy na lekcjach - nie_mientki - 23-01-2013, 18:23:44
RE: Zabawy na lekcjach - wnusiu94 - 24-01-2013, 16:57:29
RE: Zabawy na lekcjach - barcelxxl - 28-01-2013, 23:14:34
RE: Zabawy na lekcjach - Tiners97 - 30-01-2013, 23:19:38
RE: Zabawy na lekcjach - kondzio310 - 28-01-2013, 23:51:36
RE: Zabawy na lekcjach - gabriel0 - 28-01-2013, 23:54:12
RE: Zabawy na lekcjach - fanfso - 29-01-2013, 05:32:00
RE: Zabawy na lekcjach - wnusiu94 - 29-01-2013, 16:52:31
RE: Zabawy na lekcjach - Tomasso94 - 29-01-2013, 16:57:56
RE: Zabawy na lekcjach - sebon30 - 29-01-2013, 17:06:46
RE: Zabawy na lekcjach - miki1999 - 29-01-2013, 17:32:47
RE: Zabawy na lekcjach - kondzio310 - 29-01-2013, 17:35:57
RE: Zabawy na lekcjach - Sr-ka - 29-01-2013, 19:08:30
RE: Zabawy na lekcjach - wnusiu94 - 29-01-2013, 21:38:13
RE: Zabawy na lekcjach - kondzio310 - 29-01-2013, 21:46:14
RE: Zabawy na lekcjach - Sr-ka - 30-01-2013, 15:44:56
RE: Zabawy na lekcjach - Latos - 29-01-2013, 21:01:26
RE: Zabawy na lekcjach - nie_mientki - 29-01-2013, 21:45:17
RE: Zabawy na lekcjach - wnusiu94 - 29-01-2013, 22:26:54
RE: Zabawy na lekcjach - fanfso - 30-01-2013, 15:40:21
RE: Zabawy na lekcjach - Tiners97 - 31-01-2013, 22:49:54
RE: Zabawy na lekcjach - Błażej - 31-01-2013, 23:25:05
RE: Zabawy na lekcjach - arasszymaras - 01-02-2013, 00:06:32
RE: Zabawy na lekcjach - sebon30 - 01-02-2013, 18:33:26
RE: Zabawy na lekcjach - fanfso - 01-02-2013, 18:36:39
RE: Zabawy na lekcjach - Mysiu - 01-02-2013, 18:48:27
RE: Zabawy na lekcjach - Sołtys - 01-02-2013, 19:17:08
RE: Zabawy na lekcjach - wnusiu94 - 02-02-2013, 04:23:25
RE: Zabawy na lekcjach - krzychu999 - 05-02-2013, 19:46:07
RE: Zabawy na lekcjach - miki99 - 05-02-2013, 20:09:30
RE: Zabawy na lekcjach - krzychu999 - 06-02-2013, 22:04:44
RE: Zabawy na lekcjach - Wigrus - 14-08-2013, 17:22:26
RE: Zabawy na lekcjach - mikolaj.lukasik - 14-08-2013, 17:43:02
RE: Zabawy na lekcjach - patrykkol997 - 14-08-2013, 20:33:04
RE: Zabawy na lekcjach - MIREK.M2 - 14-08-2013, 21:22:38
RE: Zabawy na lekcjach - Lagoon - 14-08-2013, 21:33:21
RE: Zabawy na lekcjach - Stasiek - 14-08-2013, 21:53:18
RE: Zabawy na lekcjach - BITER - 14-08-2013, 22:16:02
RE: Zabawy na lekcjach - marcodado - 14-08-2013, 22:21:14
RE: Zabawy na lekcjach - krzysiu1505 - 14-08-2013, 22:25:14
RE: Zabawy na lekcjach - serzie-ogar205 - 14-08-2013, 22:41:28
RE: Zabawy na lekcjach - marcodado - 14-08-2013, 22:48:11
RE: Zabawy na lekcjach - Grelus23 - 15-08-2013, 00:08:03
RE: Zabawy na lekcjach - BITER - 15-08-2013, 00:57:57
RE: Zabawy na lekcjach - patrykkol997 - 15-08-2013, 12:24:13


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
Wczoraj 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 417
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3141
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
Wczoraj 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 788
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 182
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 554
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 634
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34686
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 107
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 169
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 483
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5231
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 191
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 395
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 413
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 834

Reklama