Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Wątek zamknięty 
Jak przeprosić????
Autor Wiadomość
Artur Offline
Zachmurzony
*


Liczba postów: 2,356
Imię: Artur
Skąd: Poznań
Pojazd: Inny
Post: #10
RE: Jak przeprosić????
Jak widzę jakiś odnośnik do Facebooka na forum to mnie trafia... Dlaczego? Oto powód:
Cytat:Tento obsah momentálne nie je k dispozícii
Požadovanú stránku momentálne nie je možné zobraziť. Možno je dočasne nedostupná, prípadne uplynula platnosť odkazu, na ktorý ste klikli, alebo nemáte oprávnenie na prezeranie danej stránky.
Zaregistrujte sa na Facebooku
I potem nic nie wiem... :F

Jak chcesz, żeby Twoją dziwuchą była, to musisz wykazać, że znasz ją na tyle dobrze i jesteś na tyle inteligentny, żeby umieć przeprosić. Smile
26-12-2012 17:35:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Jak przeprosić???? - Romet Ogar 205. - 26-12-2012, 17:23:27
RE: Jak przeprosić???? - Artur - 26-12-2012, 17:27:55
RE: Jak przeprosić???? - ROMETOWIEC 1998 - 26-12-2012, 17:28:19
RE: Jak przeprosić???? - fanfso - 26-12-2012, 17:30:21
RE: Jak przeprosić???? - Romet Ogar 205. - 26-12-2012, 17:32:13
RE: Jak przeprosić???? - Winiar 93 - 26-12-2012, 17:33:19
RE: Jak przeprosić???? - Romet Ogar 205. - 26-12-2012, 17:34:27
RE: Jak przeprosić???? - Winiar 93 - 26-12-2012, 17:37:03
RE: Jak przeprosić???? - fanfso - 26-12-2012, 17:34:10
RE: Jak przeprosić???? - Jakub - 26-12-2012, 17:34:57
RE: Jak przeprosić???? - Artur - 26-12-2012 17:35:25
RE: Jak przeprosić???? - Romet Ogar 205. - 26-12-2012, 17:38:03
RE: Jak przeprosić???? - Winiar 93 - 26-12-2012, 17:40:35
RE: Jak przeprosić???? - Artur - 26-12-2012, 17:42:08
RE: Jak przeprosić???? - Winiar 93 - 26-12-2012, 17:44:54
RE: Jak przeprosić???? - ROMETOWIEC 1998 - 26-12-2012, 17:48:51
RE: Jak przeprosić???? - Winiar 93 - 26-12-2012, 17:53:41
RE: Jak przeprosić???? - ROMETOWIEC 1998 - 26-12-2012, 17:55:13
RE: Jak przeprosić???? - Winiar 93 - 26-12-2012, 17:58:57
RE: Jak przeprosić???? - Przemek - 26-12-2012, 18:13:52
RE: Jak przeprosić???? - Pitu - 26-12-2012, 18:20:25
RE: Jak przeprosić???? - Taśma - 26-12-2012, 18:32:13
RE: Jak przeprosić???? - naveintre - 26-12-2012, 18:34:47
RE: Jak przeprosić???? - Pitu - 26-12-2012, 18:40:47
RE: Jak przeprosić???? - adrian00102 - 26-12-2012, 18:43:10
RE: Jak przeprosić???? - naveintre - 26-12-2012, 18:43:27
RE: Jak przeprosić???? - Pitu - 26-12-2012, 18:49:11
RE: Jak przeprosić???? - MrF4k - 26-12-2012, 18:55:07
RE: Jak przeprosić???? - LukaszzT1 - 26-12-2012, 19:21:25
RE: Jak przeprosić???? - bananoff - 26-12-2012, 19:33:14
RE: Jak przeprosić???? - Mati - 26-12-2012, 19:46:12
RE: Jak przeprosić???? - Rudy102 - 26-12-2012, 19:50:41
RE: Jak przeprosić???? - Barto5050 - 26-12-2012, 21:47:37
RE: Jak przeprosić???? - dave123q - 26-12-2012, 21:53:57
RE: Jak przeprosić???? - Mati - 26-12-2012, 22:34:02
RE: Jak przeprosić???? - Norbi96 - 26-12-2012, 21:57:35
RE: Jak przeprosić???? - Recanion - 26-12-2012, 23:05:12
RE: Jak przeprosić???? - Mati - 26-12-2012, 23:11:18
RE: Jak przeprosić???? - Norbi96 - 27-12-2012, 00:00:50
RE: Jak przeprosić???? - Recanion - 26-12-2012, 23:13:38
RE: Jak przeprosić???? - Barto5050 - 26-12-2012, 23:27:00
RE: Jak przeprosić???? - Semmao - 27-12-2012, 01:50:15
RE: Jak przeprosić???? - demon9705 - 27-12-2012, 02:08:35
RE: Jak przeprosić???? - Mati - 27-12-2012, 02:13:07
RE: Jak przeprosić???? - fanfso - 27-12-2012, 11:04:05
RE: Jak przeprosić???? - Mati - 27-12-2012, 15:40:13
RE: Jak przeprosić???? - tramwajarz - 27-12-2012, 15:44:17
RE: Jak przeprosić???? - Tomasso94 - 27-12-2012, 15:56:48
RE: Jak przeprosić???? - fanfso - 27-12-2012, 16:07:50
RE: Jak przeprosić???? - Latos - 27-12-2012, 16:12:05
RE: Jak przeprosić???? - ROMETOWIEC 1998 - 27-12-2012, 19:34:52


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Dzisiaj 10:19:03
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 216
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 103
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:13:35
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 335
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 197
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 238
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 494
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 178
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6338
Liczba oktanowa a ustawie...
Ostatni post: Dinozaur
18-06-2026 10:29:18
» Odpowiedzi: 70
» Wyświetleń: 19837
Romet Romka - 50-T-1 '82r...
Ostatni post: romek
17-06-2026 20:12:55
» Odpowiedzi: 212
» Wyświetleń: 96704
Dwie jawki Mustang - okaz...
Ostatni post: usertm
17-06-2026 19:53:12
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 420
Plastiki
Ostatni post: Grzeszek
17-06-2026 12:08:19
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 247
Uszczelka pod głowicę
Ostatni post: mr.torwald@gmail.com
17-06-2026 11:02:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 303
Czy stomilki dadzą radę?
Ostatni post: romek
16-06-2026 22:22:06
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 190
Czy do silnika dwusuwoweg...
Ostatni post: Bob_Harley
16-06-2026 15:14:57
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 4468

Reklama