Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
"Odbiór cyfrowy"
Autor Wiadomość
Błażej Offline
Zawodowiec
*


Liczba postów: 2,532
Imię: Błażej
Skąd: Skarżysko-Kamienna
Pojazd: Inny
Post: #30
RE: "Odbiór cyfrowy"
No jasne, że nie, ale teraz będą tanie dosyć z racji zapotrzebowania. Tak jak pisałem właśnie. Stary prędzej czy później się uszkodzi, dokupiony dekoder będzie bezużyteczny bo nowe mają już wbudowane te wszystkie moduły.
Jasne, że to nie wydatek rzędu 80 zł nowy TV, ale nowy będzie miał same plusy Wink
28-11-2012 18:55:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
"Odbiór cyfrowy" - Artur - 28-11-2012, 09:23:25
RE: "Odbiór cyfrowy" - Irek - 28-11-2012, 10:34:22
RE: "Odbiór cyfrowy" - alek736 - 28-11-2012, 12:00:23
RE: "Odbiór cyfrowy" - dragon - 28-11-2012, 12:15:27
RE: "Odbiór cyfrowy" - Semmao - 28-11-2012, 15:43:38
RE: "Odbiór cyfrowy" - Rudy102 - 28-11-2012, 15:56:39
RE: "Odbiór cyfrowy" - Semmao - 28-11-2012, 16:05:26
RE: "Odbiór cyfrowy" - Rudy102 - 28-11-2012, 16:07:52
RE: "Odbiór cyfrowy" - Semmao - 28-11-2012, 16:13:23
RE: "Odbiór cyfrowy" - dragon - 28-11-2012, 16:23:45
RE: "Odbiór cyfrowy" - Rudy102 - 28-11-2012, 16:45:27
RE: "Odbiór cyfrowy" - dragon - 28-11-2012, 16:52:00
RE: "Odbiór cyfrowy" - Rudy102 - 28-11-2012, 17:03:23
RE: "Odbiór cyfrowy" - Przemek - 28-11-2012, 17:09:43
RE: "Odbiór cyfrowy" - dragon - 28-11-2012, 17:11:04
RE: "Odbiór cyfrowy" - dragon - 28-11-2012, 17:09:57
RE: "Odbiór cyfrowy" - Semmao - 28-11-2012, 17:10:23
RE: "Odbiór cyfrowy" - Artur - 28-11-2012, 17:39:23
RE: "Odbiór cyfrowy" - dragon - 28-11-2012, 17:41:48
RE: "Odbiór cyfrowy" - alek736 - 28-11-2012, 17:56:11
RE: "Odbiór cyfrowy" - Rudy102 - 28-11-2012, 17:46:42
RE: "Odbiór cyfrowy" - dragon - 28-11-2012, 18:00:40
RE: "Odbiór cyfrowy" - Semmao - 28-11-2012, 18:02:39
RE: "Odbiór cyfrowy" - dragon - 28-11-2012, 18:18:25
RE: "Odbiór cyfrowy" - Rudy102 - 28-11-2012, 19:17:32
RE: "Odbiór cyfrowy" - Artur - 28-11-2012, 18:31:26
RE: "Odbiór cyfrowy" - dragon - 28-11-2012, 18:38:51
RE: "Odbiór cyfrowy" - Błażej - 28-11-2012, 18:51:11
RE: "Odbiór cyfrowy" - Irek - 28-11-2012, 18:52:21
RE: "Odbiór cyfrowy" - SapeK - 28-11-2012, 18:51:24
RE: "Odbiór cyfrowy" - Błażej - 28-11-2012 18:55:15
RE: "Odbiór cyfrowy" - Irek - 28-11-2012, 18:57:00
RE: "Odbiór cyfrowy" - Błażej - 28-11-2012, 18:58:15
RE: "Odbiór cyfrowy" - Irek - 28-11-2012, 18:59:43
RE: "Odbiór cyfrowy" - Błażej - 28-11-2012, 19:00:22
RE: "Odbiór cyfrowy" - Semmao - 28-11-2012, 19:01:28
RE: "Odbiór cyfrowy" - Irek - 28-11-2012, 19:02:04
RE: "Odbiór cyfrowy" - Semmao - 28-11-2012, 19:06:57
RE: "Odbiór cyfrowy" - Irek - 28-11-2012, 19:11:56
RE: "Odbiór cyfrowy" - dragon - 28-11-2012, 19:18:06
RE: "Odbiór cyfrowy" - Błażej - 28-11-2012, 19:19:19
RE: "Odbiór cyfrowy" - Latos - 28-11-2012, 19:18:35
RE: "Odbiór cyfrowy" - dragon - 28-11-2012, 19:27:59
RE: "Odbiór cyfrowy" - Latos - 28-11-2012, 19:31:04
RE: "Odbiór cyfrowy" - Irek - 28-11-2012, 19:20:16
RE: "Odbiór cyfrowy" - Błażej - 28-11-2012, 19:22:54
RE: "Odbiór cyfrowy" - Irek - 28-11-2012, 19:25:35
RE: "Odbiór cyfrowy" - Latos - 28-11-2012, 19:33:33
RE: "Odbiór cyfrowy" - Irek - 28-11-2012, 19:38:33
RE: "Odbiór cyfrowy" - dragon - 28-11-2012, 19:45:19
RE: "Odbiór cyfrowy" - Semmao - 28-11-2012, 19:23:24
RE: "Odbiór cyfrowy" - Pitu - 28-11-2012, 19:28:53
RE: "Odbiór cyfrowy" - Irek - 28-11-2012, 19:29:16
RE: "Odbiór cyfrowy" - dragon - 28-11-2012, 19:31:06
RE: "Odbiór cyfrowy" - dragon - 28-11-2012, 19:34:18
RE: "Odbiór cyfrowy" - Latos - 28-11-2012, 19:39:09
RE: "Odbiór cyfrowy" - dragon - 28-11-2012, 19:51:24
RE: "Odbiór cyfrowy" - Irek - 28-11-2012, 19:46:30
RE: "Odbiór cyfrowy" - Artur - 28-11-2012, 20:47:18
RE: "Odbiór cyfrowy" - dragon - 28-11-2012, 20:56:02
RE: "Odbiór cyfrowy" - dragon - 28-11-2012, 21:05:10
RE: "Odbiór cyfrowy" - Artur - 28-11-2012, 21:26:49
RE: "Odbiór cyfrowy" - Marwerick - 28-11-2012, 21:48:12
RE: "Odbiór cyfrowy" - Rudy102 - 28-11-2012, 22:13:09
RE: "Odbiór cyfrowy" - alek736 - 28-11-2012, 22:43:25
RE: "Odbiór cyfrowy" - gabriel0 - 28-11-2012, 23:12:23
RE: "Odbiór cyfrowy" - Artur - 28-11-2012, 23:13:43
RE: "Odbiór cyfrowy" - nie_mientki - 29-11-2012, 01:40:07


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
Wczoraj 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 408
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3135
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
Wczoraj 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 786
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 179
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 551
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 632
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34667
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 105
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 168
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 468
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5231
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 191
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 394
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 412
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 831

Reklama