Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 7 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Ogar 200] Ogar 200 nie pali :(
Autor Wiadomość
Przemek Niedostępny
Klubowicz
*


Liczba postów: 1,740
Imię: Przemek
Skąd: Bydgoszcz
Pojazd: Romet Chart
Post: #52
RE: Ogar 200 nie pali :(
Taa on dopiero co go kupil to watpie. Iskre ma to po co ma sprawdzac? Ja jedynie bym jeszcze spojrzal na cewke zaplonowa bo moze konczyc swoj zywot, robi iskre ale ta iskra nie jest na tyle silna zeby odpalic mieszanke.

08-05-2011 13:21:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
[Ogar 200] Ogar 200 nie pali :( - bujak96 - 18-04-2011, 21:51:48
RE: Ogar 200 nie pali :( - lukasz247___ - 18-04-2011, 21:56:32
RE: Ogar 200 nie pali :( - bujak96 - 18-04-2011, 22:02:04
RE: Ogar 200 nie pali :( - lukasz247___ - 18-04-2011, 22:05:28
RE: Ogar 200 nie pali :( - ADIK 19 - 18-04-2011, 22:09:12
RE: Ogar 200 nie pali :( - bujak96 - 18-04-2011, 22:11:20
RE: Ogar 200 nie pali :( - Mikołaj - 19-04-2011, 01:10:06
RE: Ogar 200 nie pali :( - Tomasso94 - 19-04-2011, 07:51:50
RE: Ogar 200 nie pali :( - bujak96 - 19-04-2011, 21:34:11
RE: Ogar 200 nie pali :( - lukasz247___ - 19-04-2011, 22:01:14
RE: Ogar 200 nie pali :( - ADIK 19 - 19-04-2011, 22:42:02
RE: Ogar 200 nie pali :( - bujak96 - 19-04-2011, 22:43:37
RE: Ogar 200 nie pali :( - ADIK 19 - 19-04-2011, 22:48:26
RE: Ogar 200 nie pali :( - bujak96 - 19-04-2011, 22:50:06
RE: Ogar 200 nie pali :( - ADIK 19 - 19-04-2011, 22:55:54
RE: Ogar 200 nie pali :( - Mikołaj - 20-04-2011, 08:39:18
RE: Ogar 200 nie pali :( - bujak96 - 20-04-2011, 13:55:03
RE: Ogar 200 nie pali :( - Mikołaj - 20-04-2011, 23:01:14
RE: Ogar 200 nie pali :( - Przemek - 20-04-2011, 23:03:26
RE: Ogar 200 nie pali :( - Mikołaj - 21-04-2011, 08:36:58
RE: Ogar 200 nie pali :( - kamilosdrifter - 21-04-2011, 08:45:26
RE: Ogar 200 nie pali :( - bujak96 - 21-04-2011, 10:05:39
RE: Ogar 200 nie pali :( - bujak96 - 22-04-2011, 23:15:45
RE: Ogar 200 nie pali :( - bujak96 - 23-04-2011, 00:08:24
RE: Ogar 200 nie pali :( - Tomasso94 - 23-04-2011, 00:13:03
RE: Ogar 200 nie pali :( - Leszek - 23-04-2011, 00:24:31
RE: Ogar 200 nie pali :( - Przemek - 23-04-2011, 00:31:01
RE: Ogar 200 nie pali :( - bujak96 - 23-04-2011, 12:36:29
RE: Ogar 200 nie pali :( - bujak96 - 23-04-2011, 22:52:26
RE: Ogar 200 nie pali :( - Przemek - 24-04-2011, 01:53:45
RE: Ogar 200 nie pali :( - Tomasso94 - 24-04-2011, 10:20:30
RE: Ogar 200 nie pali :( - ADIK 19 - 24-04-2011, 23:49:41
RE: Ogar 200 nie pali :( - Tomasso94 - 24-04-2011, 23:55:19
RE: Ogar 200 nie pali :( - bujak96 - 25-04-2011, 12:21:54
RE: Ogar 200 nie pali :( - bujak96 - 07-05-2011, 16:23:41
RE: Ogar 200 nie pali :( - Przemek - 07-05-2011, 16:25:47
RE: Ogar 200 nie pali :( - bujak96 - 07-05-2011, 16:26:24
RE: Ogar 200 nie pali :( - Przemek - 07-05-2011, 16:32:04
RE: Ogar 200 nie pali :( - bujak96 - 07-05-2011, 16:36:00
RE: Ogar 200 nie pali :( - Przemek - 07-05-2011, 18:04:33
RE: Ogar 200 nie pali :( - bujak96 - 07-05-2011, 21:06:45
RE: Ogar 200 nie pali :( - bujak96 - 07-05-2011, 23:17:56
RE: Ogar 200 nie pali :( - rafall2525 - 08-05-2011, 10:21:39
RE: Ogar 200 nie pali :( - bujak96 - 08-05-2011, 10:30:02
RE: Ogar 200 nie pali :( - lukasz247___ - 08-05-2011, 10:32:19
RE: Ogar 200 nie pali :( - bujak96 - 08-05-2011, 10:46:20
RE: Ogar 200 nie pali :( - Paweł - 08-05-2011, 10:57:24
RE: Ogar 200 nie pali :( - bujak96 - 08-05-2011, 11:06:37
RE: Ogar 200 nie pali :( - skowron142 - 08-05-2011, 12:20:39
RE: Ogar 200 nie pali :( - matex14322 - 08-05-2011, 12:28:43
RE: Ogar 200 nie pali :( - skowron142 - 08-05-2011, 12:56:26
RE: Ogar 200 nie pali :( - Przemek - 08-05-2011 13:21:47
RE: Ogar 200 nie pali :( - skowron142 - 08-05-2011, 13:30:43
RE: Ogar 200 nie pali :( - Paweł - 08-05-2011, 14:57:28
RE: Ogar 200 nie pali :( - Przemek - 08-05-2011, 15:05:45
RE: Ogar 200 nie pali :( - bujak96 - 09-05-2011, 22:49:50
RE: Ogar 200 nie pali :( - Leszek - 09-05-2011, 22:57:55
RE: Ogar 200 nie pali :( - bujak96 - 09-05-2011, 23:01:35
RE: Ogar 200 nie pali :( - Tomasso94 - 09-05-2011, 23:01:43
RE: Ogar 200 nie pali :( - Leszek - 09-05-2011, 23:06:00
RE: Ogar 200 nie pali :( - bujak96 - 10-05-2011, 18:57:26
RE: Ogar 200 nie pali :( - Przemek - 10-05-2011, 21:16:11
RE: Ogar 200 nie pali :( - Leszek - 10-05-2011, 21:32:49
RE: Ogar 200 nie pali :( - Przemek - 10-05-2011, 21:42:33
RE: Ogar 200 nie pali :( - Tomasso94 - 10-05-2011, 21:49:35
RE: Ogar 200 nie pali :( - bujak96 - 10-05-2011, 22:20:19
RE: Ogar 200 nie pali :( - ADIK 19 - 10-05-2011, 22:20:24
RE: Ogar 200 nie pali :( - Leszek - 10-05-2011, 22:28:29
RE: Ogar 200 nie pali :( - Tomasso94 - 10-05-2011, 22:36:23
RE: Ogar 200 nie pali :( - bujak96 - 10-05-2011, 22:43:11
RE: Ogar 200 nie pali :( - Tomasso94 - 10-05-2011, 22:47:24
RE: Ogar 200 nie pali :( - bujak96 - 10-05-2011, 22:59:19
RE: Ogar 200 nie pali :( - Tomasso94 - 10-05-2011, 23:05:04
RE: Ogar 200 nie pali :( - bujak96 - 10-05-2011, 23:13:56
RE: Ogar 200 nie pali :( - Tomasso94 - 10-05-2011, 23:16:10
RE: Ogar 200 nie pali :( - bujak96 - 13-05-2011, 22:08:35
RE: Ogar 200 nie pali :( - Paweł - 14-05-2011, 12:10:50
RE: Ogar 200 nie pali :( - bujak96 - 14-05-2011, 12:14:53
RE: Ogar 200 nie pali :( - Paweł - 14-05-2011, 12:16:31
RE: Ogar 200 nie pali :( - bujak96 - 14-05-2011, 12:30:22
RE: Ogar 200 nie pali :( - bujak96 - 15-05-2011, 14:02:20
RE: Ogar 200 nie pali :( - Tomasso94 - 15-05-2011, 14:32:10
RE: Ogar 200 nie pali :( - bujak96 - 15-05-2011, 14:39:47
RE: Ogar 200 nie pali :( - Tomasso94 - 15-05-2011, 14:50:42
RE: Ogar 200 nie pali :( - ADIK 19 - 15-05-2011, 15:21:57
RE: Ogar 200 nie pali :( - Paweł - 15-05-2011, 16:23:13
RE: Ogar 200 nie pali :( - Leszek - 15-05-2011, 18:43:38
RE: Ogar 200 nie pali :( - bujak96 - 16-06-2011, 21:11:57
RE: Ogar 200 nie pali :( - Przemek - 16-06-2011, 21:18:06
RE: Ogar 200 nie pali :( - Majster95 - 16-06-2011, 21:18:44
RE: Ogar 200 nie pali :( - bujak96 - 16-06-2011, 21:31:28
RE: Ogar 200 nie pali :( - Majster95 - 16-06-2011, 21:46:44
RE: Ogar 200 nie pali :( - Przemek - 16-06-2011, 22:07:41
RE: Ogar 200 nie pali :( - Majster95 - 16-06-2011, 22:14:27
RE: Ogar 200 nie pali :( - bujak96 - 16-06-2011, 22:20:10
RE: Ogar 200 nie pali :( - Przemek - 16-06-2011, 22:21:23
RE: Ogar 200 nie pali :( - bujak96 - 16-06-2011, 22:44:49
RE: Ogar 200 nie pali :( - Przemek - 16-06-2011, 23:28:40


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Dzisiaj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34271
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2920
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 22
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 61
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
Wczoraj 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 171
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: romek
Wczoraj 18:07:41
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 384
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5172
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 151
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:13:35
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 409
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 282
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 304
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 606
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 221
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6381
Liczba oktanowa a ustawie...
Ostatni post: Dinozaur
18-06-2026 10:29:18
» Odpowiedzi: 70
» Wyświetleń: 19918

Reklama