Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Romet 50 T-1
Autor Wiadomość
rafaello6042 Offline
GG - 1016662
*


Liczba postów: 90
Imię: Rafał
Skąd: Zabrze
Pojazd: Romet 50-T-1
Post: #16
RE: Romet 50 T-1
(29-10-2012 01:30:27)Mlody995 napisał(a):  ładnie to nawet wygląda ;)Mam pytanko dlaczego nie pomalowałeś błotników od środka na czerwony tylko tak zostawiłeś biały i troszkę czerwonego ^^

powiem tak, to co na biało malowałem ja, to co na czerwono, czyli rama, błotniki malował kolega od mojego taty, nie dość, że nie pomalował tym kolorem którym chciałem bo miał być bordowy metalik to jeszcze rame pomalował bez podkładu i w niektórych miejscach już zaczyna lakier odpryskiwać i widać wcześniejszy kolor zielony w dodatku są zacieki z bezbarwnego na baku z jednej strony dość rzucające się w oko. A to że błotniki są od środka nie pomalowane na czerwono, bo ten biały kolor od środka to podkład to na prawdę nie mam pojęcia czemu tego nie pomalował, a troche czerwonego jest bo psiknąłem odrobinke sprayem tym bordowym bo chciałem zobaczyć jak by wyglądał z tym kolorem którym chciałem. Także następnym razem najlepiej będę liczył na siebie, bo nawet dużego doświadczenia nie mam w malowaniu to wydaję mi się że pomalowałbym go lepiej Wink
Tak to jest jak się w niektórych sprawach słucha starszych ;P

Zapraszam do komentowania moich sprzętów:
Simson s50 B2 Electronic '80
http://www.chlopcyrometowcy.pl/showthread.php?tid=15161
Romet 50 T-1 '82
http://www.chlopcyrometowcy.pl/showthread.php?tid=8560
Z góry dzięki za wszystkie Wasze opinie i komentarze.
29-10-2012 01:49:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Reklama
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Romet 50 T-1 - rafaello6042 - 28-10-2012, 19:36:31
RE: Romet 50 T-1 - MateuszR - 28-10-2012, 19:52:16
RE: Romet 50 T-1 - Łukasz WSK - 28-10-2012, 19:55:46
RE: Romet 50 T-1 - Winiar 93 - 28-10-2012, 20:31:07
RE: Romet 50 T-1 - mati123307 - 28-10-2012, 20:36:42
RE: Romet 50 T-1 - Łukasz - 28-10-2012, 20:44:02
RE: Romet 50 T-1 - rafaello6042 - 28-10-2012, 20:46:55
RE: Romet 50 T-1 - penek550 - 28-10-2012, 20:47:03
RE: Romet 50 T-1 - Bastosz - 28-10-2012, 20:50:08
RE: Romet 50 T-1 - Łukasz - 28-10-2012, 20:50:12
RE: Romet 50 T-1 - riley2pl - 28-10-2012, 20:52:18
RE: Romet 50 T-1 - nocnyfuul - 28-10-2012, 21:01:01
RE: Romet 50 T-1 - arasszymaras - 28-10-2012, 21:08:03
RE: Romet 50 T-1 - rafaello6042 - 29-10-2012, 00:50:34
RE: Romet 50 T-1 - rafaello6042 - 30-10-2012, 20:09:34
RE: Romet 50 T-1 - Mlody995 - 29-10-2012, 01:30:27
RE: Romet 50 T-1 - rafaello6042 - 29-10-2012 01:49:02
RE: Romet 50 T-1 - koi7 - 31-10-2012, 16:50:58
RE: Romet 50 T-1 - tramwajarz - 31-10-2012, 17:03:21
RE: Romet 50 T-1 - rafaello6042 - 21-11-2012, 18:02:53
RE: Romet 50 T-1 - Recanion - 21-11-2012, 18:42:40
RE: Romet 50 T-1 - Winiar 93 - 21-11-2012, 20:04:19
RE: Romet 50 T-1 - stqc - 21-11-2012, 20:18:08
RE: Romet 50 T-1 - rafaello6042 - 02-02-2013, 22:43:07
RE: Romet 50 T-1 - Rometowiec97 - 02-02-2013, 23:31:23
RE: Romet 50 T-1 - sebon30 - 03-02-2013, 13:34:50
RE: Romet 50 T-1 - rafaello6042 - 23-02-2013, 04:09:17
RE: Romet 50 T-1 - pawel_2540 - 24-02-2013, 17:03:09
RE: Romet 50 T-1 - Kanilox - 24-02-2013, 17:40:21
RE: Romet 50 T-1 - rafaello6042 - 24-02-2013, 17:21:39
RE: Romet 50 T-1 - Romet Ogar 205. - 24-02-2013, 17:57:07
RE: Romet 50 T-1 - pawel_2540 - 24-02-2013, 20:59:56
RE: Romet 50 T-1 - Recanion - 24-02-2013, 21:31:22
RE: Romet 50 T-1 - Suchy99 - 12-03-2013, 22:50:19
RE: Romet 50 T-1 - rafaello6042 - 02-05-2013, 00:48:40
RE: Romet 50 T-1 - alek736 - 02-05-2013, 12:11:52
RE: Romet 50 T-1 - rafaello6042 - 06-05-2013, 14:18:35
RE: Romet 50 T-1 - rafaello6042 - 10-05-2013, 00:33:53
RE: Romet 50 T-1 - rafaello6042 - 10-05-2013, 18:17:07
RE: Romet 50 T-1 - rafaello6042 - 15-05-2013, 00:59:36
RE: Romet 50 T-1 - Kanilox - 24-03-2014, 11:42:29
RE: Romet 50 T-1 - kubalasoto - 27-03-2014, 14:59:10


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
Wczoraj 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 292
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3077
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
Wczoraj 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 771
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 160
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 537
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 594
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34636
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 92
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 150
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 429
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5217
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 185
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 381
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 391
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 804

Reklama