Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Ogólnie o szkole
Autor Wiadomość
Irek Niedostępny
-----
*


Liczba postów: 1,410
Imię: .
Skąd: .
Pojazd: Inny
Post: #1
Ogólnie o szkole
Witam!

No skoro jest już (niestety) rok szkolny postanowiłem założyć taki temat, w którym można sie podzielić refleksjami ogólnie na temat szkoły , przedmiotów egzaminów czy pożalić no po prostu ogólnie o szkole bo czasem ciekawe to jest

Obecnie uczęszczam do 3 klasy LO , klasa mat-fiz. Czy to był błąd ? I tak i nie. Klasa i nauczyciele super , atmosfera fajna ale po 3 latach zostaje z goła d*pą no prawie bo zostają policealne szkoły . W gimnazjum wydawało mi sie że na studia pójde zresztą jak wielu osobom i tak sie wybrało... po miesiącu moje plany zostały zweryfikowane i szczytem marzeń z wielu przedmiotów stała sie ocena dopuszczająca

Na studia sie nie nadaje ; do szkoły stosuje 2 przysłowia " miej wy*ebane a będzi ci dane" , i "alleluja i do przodu" , chyba już domyślacie sie jaki jest mój stosunek do nauki , jedynie co to na korki z matmy chodze , gdyby nie to raczej pozostałbym w 1 klasie . A tak to lekcji nie odrabiam, nie ucze sie . Po prostu wole fizyczną robote od umysłowej

Także nawet jak zdam mature (no licze że wszystko na 30% sie uda) to zostaje bez zawodu i trzeba sie rok albo 2 lata tłuc do policealnego technikum do Kielc... chce zrobić 2 kierunki na mechanika i elektronika , no oby wszystko potoczyło sie OK i żebym trafił na te kierunki

A co do przedmiotów moje refleksje są takie i mimo że brzmią humorystycznie pisze całkiem poważnie

-matma : stek starożytnych bzdur w oświeconych czasach kalkulatorów i komputerów .... w zeszłym roku i 1 klasie udało sie zdać ze średnią 1,6

-fizyka : coś matematyko-podobnego tyle że liczone najczęściej na literkach nie cyferkach, ten przedmiot też już mam za sobą. Na koniec 2 klasy oczywiście 2 z fizyki . Ale nauczyciel był spoko i raczej miło wspominam

-chemia : no to już całkiem... dla przeciętnego człowieka ponad wydolności umysłu.... o sensie uczenia sie tego nie wspominam. W 1 klasie była młoda fajna nauczycielka , w drugiej już inna i miałem mieć gałe w 2 klasie ale sie podciągnąłem . W 3 klasie (całe szczęście) już nie mam chemi

- j. polski : o to jest to co lubie; fajna luźna lekcja, 45min wypełnia rozwiązywanie krzyżówek

-j. angielski : już sie go nie ucze, ale przez poprzednie prawie 2 lata było fajnie. Początkowo trafiłem do wkurzającej typiary . Codziennie pytała i na 3 ciej z kolei lekcji w pierwszej klasie kazała napisać na 250 słów (!!!) opowiadanie o 1. dniu w szkole.... sam po angielsku znam 25 słów z czego 8 umiem zapisać poprawnie. Powiedziałem dość i po tyg przeniosłem sie do innej grupy, tam już lajt . Typiara spoko, fajne kazania miała o tym jak wycieczki szkolne są złe bo ludzie sie nie uczą i różne takie :F czasem gadała 35min od rzeczy

-j. rosyjski : różnie było z początku, potem fajnie i ten przedmiot mam w 3 klasie i będe zdawał rosyjski na maturze

-religia : mimo że jestem ateistą chodze na religie bo jest w środku lekcji a i typiara spoko, większość lekcji to luźne gadki na luźne tematy

- PO : to było fajne :F różne fazy sie robiło i lekcje schodziły w większość na odejściu od tematu lekcji i gadaniu o pierdołach typu problem kiboli i takie tam, ten przedmiot też już mi sie skończył

- WF : nie uczęszczam :F bo mi sie nie chce :F

- Biologia : różnie było ale raczej na plus. Na początku póki były jakieś enzymy, budowa ciała bla bla to nie dostawałem nic lepszego od 3 . Potem jakaś ekologia i takie proste to na koniec 2 klasy 5tka była

- WOS : całkiem ciekawy przedmiot , w tym roku też już nie mam

- Historia : fajny ciekawy przedmiot, mam go w tym roku

- Geografia : tak średnio ciekawy ale spoko fajnie jest

- Podstawy Przedsiębiorczości : głupawy przedmiot, typiara dziwna. Miałem nadzieje że to przedmiot o tym jak robić żeby sie nie narobić ale zarobić. Niestety jakby słuchać tych pustych slangów (typu marzenia o sukcesie itd ) to by sie z torbami poszło....

-Informatyka : też już nie mam i dobrze, miałem mieć dwóje z tego bo nie obczajam . Ale ogólnie był luz, zamiast słuchać i robić polecenia grało sie albo przeglądało neta. Jako że typ był spoko jeden sprawdzian ściągnąłem , coś poprawiłem po swojemu i 5 postawił zamiast 2

I to chyba było by tyle, teraz czas na innych Wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-09-2012 20:41:48 przez Irek.)
18-09-2012 20:32:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Reklama
gabriel0 Offline
☭Ciśniem klamoty do lasu☭
*


Liczba postów: 1,493
Imię: Tak
Skąd: Góra Kalwaria
Pojazd: Romet 50-T-1
Post: #2
RE: Szkoła
Polski- bardzo dziwny przedmiot... Wg mnie to czego się uczymy w gimnazjum na polskim powinno być na historii albo gdzie indziej.

Matma- to jest zryte. Nie wiem po co to przecież nie będę obliczał konta startu rakiet w kosmos ani nic z tych rzeczy.

Angielski- taki sobie

Niemiecki- No to już przesada. Po tym co nasz kraj przeszedł każą nam się niemieckiego uczyć. Chociaż jak to się mówi język wroga trzeba znać.

Historia- Do niczego to nie potrzebne. Podstawy znam i to mi starczy.

Geografia- No całkiem całkiem przedmiot ale typa zryta.

Informatyka- Już jej nie mam ale też nie wiem po co mi to. Podstawy znam i mi starcza.

Chemia- no nie wiem Stosunek mixolu(i po co on jest) do benzyny znam i tyle mi starcza.

Fizyka- nawet lubię babkę też chociaż cała klasa jej nienawidzi.

Biologia- nawet. Łatwy przedmiot.

Nie rozumiem sęsu projektu edukacyjnego na koniec 3ciej klasy ale dobra....

Przerwy za długie... za głośne dzwonki. A potem się dziwią skąd u gimnazjalisty 85% słuchu.No nie przecież to przez słuchawki.

O sprzęcie szkolnym i skrzywieniach kręgosłupa nie wspominając.

Tego co nas teraz uczą w gimnazjum do NICZEGO mi się nie przyda... może trochę z fizyki.

To tyle.

Aha i WF-u nienawidzę. Nie widzę powodu dla którego miał bym biegać za piłką. Wolę "pchać" komara! (Bez skojarzeń proszę)


"Ten komar za pomału się porusza"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-09-2012 20:55:15 przez gabriel0.)
18-09-2012 20:52:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
[+] 1 osoba postawiła piwo gabriel0 za ten post.
Norbi96 Offline
Rozrusznikowy Joe
*


Liczba postów: 1,272
Imię: --
Skąd: --
Pojazd: Romet Komar
Post: #3
RE: Ogólnie o szkole
Czas na moje wywody :F W tym roku zacząłem uczęszczać do 1 klasy technikum pod kierunkiem o nazwie: Technik Pojazdów Samochodowych. Całkiem ciekawy kierunek, wybrałem bardzo dobrze. Niestety nie jest kolorowo. Najgorzej u mnie z matematyką. Mam nauczyciela który dużo wymaga i Ci co mieli 3/4 na koniec 3 GIM, w technikum piszą poprawki :/ Przed każdą matmą stres...niedługo się wykończę, walnę na zawał (autentycznie). Dopiero się rozkręcają nauczyciele z nauczaniem, więc za dużo nie mogę powiedzieć... Tyle, że od polskiego mam fajnego nauczyciela, śmiejemy się i gadamy na temat oczywiście ale lekcja mija. W-f nie przepadam, nie lubię grać jakoś na w-f'ie, z bieganiem u mnie nędza... Na chemii ponoć ma nie być reakcji także myślę, że będzie dobrze. Reszta, jakoś dobrze, na zawodowych nie będę się nudził tak jak na Przedsiębiorstwie :F Normalnie jest w połowie dnia a tylko na tej lekcji zamykają mi się oczy i normalnie śpię gdzie śnią mi się romety i jawki Big Grin Więcej powiem jak się rozkręci Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-09-2012 21:02:11 przez Norbi96.)
18-09-2012 20:59:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Irek Niedostępny
-----
*


Liczba postów: 1,410
Imię: .
Skąd: .
Pojazd: Inny
Post: #4
RE: Szkoła
(18-09-2012 20:52:40)gabriel0 napisał(a):  Aha i WF-u nienawidzę. Nie widzę powodu dla którego miał bym biegać za piłką. Wolę "pchać" komara! (Bez skojarzeń proszę)

E no jakbyśmy na WF tylko w piłke nożną grali to na 100% bym chodził , ale niestety tak nie jest to leje na to
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-09-2012 21:01:05 przez Irek.)
18-09-2012 20:59:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Latos Offline
Sezon trwa cały rok
*


Liczba postów: 2,015
Imię: Kacper
Skąd: Byszewo (CBY)
Pojazd: Inny
Post: #5
RE: Ogólnie o szkole
Cała ogólnie szkoła gimnazjum to jeden wielki szajs. Kocenie, śmieszne przedmioty, latające dzienniki itp. Wredny nauczyciel to codzienność, ładna wychowawczyni która się na ciebie uwzięła a dla wszystkich jest spoko, prace domowe na 2 tygodnie które i tak piszę w przeddzień terminu...

Polak: mam szczęście, że siedzę przy oknie, bo latające ptaki wydają się być ciekawsze niż gadający nauczyciel...

Matma: Wredna, brzydka i ciągle pierdoląca o "wojnie z uczniami" typu "jeśli chcesz wejść ze mną na wojenną ścieżkę, to proszę, ale ja zawsze będę walczyć tak długo, aż wygram". Kogo bym nie spytał, mówi to samo. A zadania przepisuję z tablicy.

Angielski: ujdzie jakoś

Niemiecki: "Iż hajze latos" "nie iż hajze tylko iś hajse"

Chemia: Wredny nauczyciel i nie wiem, czemu tylko mnie widzi, jak mieszam wodę z siarką...

Fizyka: baba spoko, ale przedmiot już nie...

Biologia: Tak jak wyżej

Geografia: Wredny babsztyl a przedmiot jakiś tam sobie jest...

WF: najlepiej jak gramy w palanta albo w football

Plastyka: Też chujowo

Technika: Pan rzuca bryłami po całej klasie i napieprza liniałem metrowym po drukarce, ale już nie mogę się doczekać, kiedy będzie nabór na egzamin z karty moto

Religia: Ciągle stoę pod ścianą, łapię pająki i ciskam w dziewczyny

Historia: Nie siedzę z kolegą w ławce i to jest najgorsze Sad
18-09-2012 21:09:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Irek Niedostępny
-----
*


Liczba postów: 1,410
Imię: .
Skąd: .
Pojazd: Inny
Post: #6
RE: Ogólnie o szkole
Gimnazjum.... za długo by wspominać nadmienie jedynie że np koleś chciał zabić typa nożem zaraz po dzwonku w sali lekcyjnej... patologia i tyle . Gimnazja nie powinny istnieć
18-09-2012 21:13:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Latos Offline
Sezon trwa cały rok
*


Liczba postów: 2,015
Imię: Kacper
Skąd: Byszewo (CBY)
Pojazd: Inny
Post: #7
RE: Szkoła
(18-09-2012 20:59:36)Irek napisał(a):  
(18-09-2012 20:52:40)gabriel0 napisał(a):  Aha i WF-u nienawidzę. Nie widzę powodu dla którego miał bym biegać za piłką. Wolę "pchać" komara! (Bez skojarzeń proszę)

E no jakbyśmy na WF tylko w piłke nożną grali to na 100% bym chodził , ale niestety tak nie jest to leje na to

My graliśmy tylko 2 razy i nauczyciel mówił że jak eszcze chcemy pograć to o 16 na orlika
18-09-2012 21:13:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
sebon30 Offline
Rometowiec z krwi i kości
*


Liczba postów: 827
Imię: Sebastian
Skąd: Krzywcza
Pojazd: Romet Kadet
Post: #8
RE: Ogólnie o szkole
W tym roku rozpocząłem naukę w gimnazjum.

Na początku byłem w klasie 1 "b", ale po niecałym tygodniu przeniosłem się do "c". Nie czułem się tam dobrze. W c jest spoko. Zaklimatyzowałem się w niespełna 2 dni. dlaczego tak szybko? Ponieważ prawie wszystkich znałem Big Grin
Mam kuzyna w 3"b", troche mnie pooprowadzał. Fajnie jest ogółem.
Najgorsza jest z geografi... A tak to nawet spox Smile
Narazie jestem chory, nie chodzę do szkoły.
Czasami tęsknie za podstawówką. Za wygłupami Smile
chciałem strasznie iść do gimnazjum, Myślałem: Oj jak pójde do gimnazjum
Tam milion razy lepiej. Jak się okazało, to jest to samo. Tylko przyroda na 4 przedmioty podzielona, więcej uczęszczających i nauczycieli.
Ogólnie to spoko nawet Wink
18-09-2012 21:20:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
chart21050 Offline
4t-Master
*


Liczba postów: 1,002
Imię: Konrad
Skąd: MMz
Pojazd: Romet Chart
Post: #9
RE: Ogólnie o szkole
No to teraz ja mam chyba 12 przedmiotów. Projekt edukacyjny zrobiłem w tamtym roku. Ogólnie spoko z wszystkiego nauczyciele ok oprócz fizyki. Mój nauczyciel to jakiś ******* Na lekcji informatyki w klasie 2 gimbazy niechcący wydrukował gołą babkę i zwalił na nas. I potem było przesłuchiwanie kto to zrobił. Mam narazie 5 z ruskiego . I dwie 3 z matmy i fizyki ( u tej cioty) ale zamierzam walczyć o 4 bo ten // KERUJ// takie ma psełdo to poprostu Jurek odwrotnie Nie dał mi punktu za najprostszy obwód ( JA dałem żarówkę i baterie) a ten mi pier*** że jeszcze włącznik ale znalazłem w książce tak jak ja narysowałem i będę jutro rozmawiał. Ogólnie w szkole spoko. Wcześniejsza 3 klasa miała skłonności wyrywać wszystko co było w kiblu (od kranów po całe kible)

18-09-2012 21:30:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
damian07 Offline
Nowicjusz w motoryzacji
*


Liczba postów: 56
Imię: Damian
Skąd: okolice Lubartowa (Lubelskie)
Pojazd: Romet Komar
Post: #10
RE: Ogólnie o szkole
Ja chodze do 1 kl. Technikum Budowlanego i na razie jest spoko. Jest 39 osob w klasie (zaraz bedzie 40 loo) i lekcje szybko jakos mijaja, szybciej niz w gimnazjum Smile
Polski - nauczycielka za kazde rozmawainie/upominanie dolicza 1 min przerwy (siedzimy ten czas przerwy w klasie) a tak to nawet spoko

Matma - przedmoit jak kazdy mowi trudny, ale jak ktos slucha to sie zawsze czego dowie (z pierwszej kartkowki mialem 4+)

Angielski - nauczyciel spoko, wszystko wytlumaczy

Niemiecki - nudy, pisanie slowek i sluchanie szwabskich dialogow

Wiedza o kulturze - nudne i glupie, moim zdaniem nie powinno byc tego przedmiotu

Eduk, dla bezp. dawniej PO - nauczyciel spoko, lekcje przeprowadza sprawnie, mozna sie posmiac
Chemia/Fizyka - trudne, nauczyciele tlumacza ale trzeba w domu sie pouczyc

Biologia - spoko

Podstawy przedsiebiorczosci - z tego co pamietam prowadzi je ekonomistka, czy cos takiego, za bardzo nie wiem po mi ten przedmiot

Historia - ciekawa, mamy teraz o II WŚ

Informatyka - moze byc

Wf - spoko przedmiot, mozna sie wybiegac w koncu (mam 2 godz. w poniedzialek i 1 w piatek)

Przedmioty zawodowe :
Rys, Techniczny - pisanie glupot i nauka pisma technicznego
Dok. techniczna - na razie teoria, pozniej projektowanie na komputerach
Organizacja robot budowlanych - o wszystkim i o niczym zwiazanym z budownictwem Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-09-2012 21:55:48 przez damian07.)
18-09-2012 21:52:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
arasszymaras Offline
Mechanik
*


Liczba postów: 1,689
Imię: Arkadiusz
Skąd: Września
Pojazd: Inny
Post: #11
RE: Ogólnie o szkole
No to ja ! :F

Na Polskim jest luz. Koleś ciągle nam opowiada jak się uczył dobrze w gimnazjum i mówi że mamy brać z niego przykład (hahhaahahah Big Grin)

Matma ? Cały czas mnie opieprza ten śmierdzący babsztyl że patrze przez okno jak jadą traktory :F

Fizyka - Nudy takie że się w pale nie mieści.

Angielski - Nie uczę się z niego ale jest fajnie bo na lekcji rysuje dziwne stworzenia w podręczniku :F

Geografia - Poryty przedmiot. Dzisiaj dostałem pałe z tego powodu że nie przyniosłem jakiegoś śmiesznego atlasu

Biologia - Jest lipnie, ale da się przeżyć.

Szkop - cały czas sobie robimy z kumplem jaja z nauczycielki Big Grin

WOS (wiedza o społeczeństwie) - Tą lekcję mamy z dyrą którą zwiemy upasiona bydlica. Zwiemy ją tak bo jest gruba jak balot siana :F

WF ? Staram się mieć dobre oceny i dobrą opinie nauczyciela o mnie. A dlaczego ? A dlatego że ten koleś będzie mnie uczył na karte moto i nie chcę żeby dawał trudne pytania Big Grin

To wszystko Wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-09-2012 21:59:07 przez arasszymaras.)
18-09-2012 21:56:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
MOTÓRZYSTA Offline
Banned


Liczba postów: 401
Imię: Jarek
Skąd: dolnysląsk
Pojazd: Inny
Post: #12
RE: Ogólnie o szkole
http://www.youtube.com/watch?v=tj7UwiuzaKA ta piosenka mówi wszystko o moim podejściu do szkoły
18-09-2012 21:59:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Rudy102 Niedostępny
ASSKICKER


Liczba postów: 618
Imię: Paweł
Skąd: United States of America
Pojazd: Inny
Post: #13
RE: Ogólnie o szkole
Też uważam że gimbaza jest do dupy. Na szczęście jest fajna atmosfera chyba że dziewczyny coś opierdzielają. Z matmy jest beznadziejnie całe lekcje tylko zadania każe robić. Na polskim to akurat jest luz. Niemca nie nawidzę nie uczyłem się rok temu i w tym roku też nie zamierzam. Naszczęście jest fajna seksowna nauczycielka. Na angielskim też jest spoko można sobie jaja robić się pośmiać i nauczycielka nic nie robi chociaż to żona dyrektora Big Grin Biologia z tym jest różnie. W zeszłym roku mieliśmy z popieprzoną nauczycielką i wszyscy olewali ledwo na 3 wyciągnąłem :F W tym roku mamy z dyrem i jest do dupy. Na historii i wosie jest w miarę ok bo nauczycielka jest spoko. W 1 klasie myślałem że będę miał 2 z wosu a ona mi 4 wstawiła. Tongue Chemia i fizyka jest ch*jowa nic z tego nie rozumiem. Na wf od początku roku tylko raz poszedłem tak to zwolnienia miałem :F No i to by było tyle. Jeszcze nam w tym roku doje*ali jakiś projekt edukacyjny który trzeba zrobić żeby zdać i jakiś przedmiot nowy zrobili (EDB). Jeszcze na siłę wcisnęli plastykę(najbardziej bezużyteczny przedmiot) pod nazwą zajęcia artystyczne. To by było na tyle.
21-09-2012 20:22:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
skuter007 Offline
Uczeń
*


Liczba postów: 326
Imię: Patryk
Skąd: Leszno/Przemyśl
Pojazd: Inny
Post: #14
RE: Ogólnie o szkole
,,Edukację" swą zacząłem w ZSEiO w Przemyślu na profilu technik geodeta. Ogólnie rzecz biorąc szkoła jest fajna, atmosfera też nie jest jakaś napięta, w końcu mam gości w klasie co lubią starsze motory, no i dziewczyny są takie na których można zawiesić oko na dłuższy czas. Na przedmioty nie narzekam, prócz Wos'u i wok'u (ta sama babka), ale tego lepiej nie opowiadać, bo od razu rzucają mi się na język najgorsze stwierdzenia. Na wf nie narzekam, mimo że zaczynam od lekkoatletyki, ale sport jest jedną z wielu rzeczy które kocham, więc złego słowa nie powiem. Ostatnio na chemii rozlałem z kolegą rtęć na ławkę i podłogę, to z ławki zebraliśmy linijką, a z podłogi dopiero na rysunku technicznym pozbieraliśmy i się bawiliśmy. Ćwiczenia terenowe - dosyć ciekawy przedmiot (niema to jak zabawa tyczką, pionem lub libelą). Reszty przedmiotów nie opisuję, bo to standard, więc niema większego sensu rozpisywać się, na ich temat.
21-09-2012 21:39:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
kw112 Offline
Chart passione mea, et vita mea
*


Liczba postów: 2,014
Imię: Michał
Skąd: Różyna
Pojazd: Romet Chart
Post: #15
RE: Ogólnie o szkole
U mnie w szkole są jajaBig GrinBig Grin
Czasami odpalimy jakąś gaśnicę i cała szkoła jest biała.

najbardziej nie lubię historii i matmy bo mam zrytych nauczycieli.
Jak zwykle nowy rok szkolny trzeba było zacząć dobrą passą i udało sięBig Grin
jak na razie mam kilka 6, jedna zdobyta dziś za zadanie domowe ( 6 oczywiście niemieckieBig Grin)
uczęszczam do 3 kl. gimnazjum.
W tamtym roku miałem taką chemiczkę która też była zryta i pamiętała dinozaury, nie no może przesadziłem, na dinozaurach to ona prawo jazdy zdawałaBig Grin
mam fajną katechetkę która ma na nazwisko szetelnicka ( jak na katechetkę to nazwisko "pasujące bardzo") kiedyś z katechetki tez jaja były bo czasami ma swoje odpały np. 3 uczniów spóźniło ię na lekcję a ona " wy dwaj we trójkę do pani dyrektor", albo inny tekst " gdybym była kobietą nie pozwoliła bym sobie na to" Big Grin to mnie już rozwaliło na maxa,

20.08.2012, 20.38 patrzyłem na zegarek- zakup charta 210
Mój Romet Chart 210 nowa edycja!
nikt tak ci nie wytłumaczy jak schemat!
027 bogiem, 023 nałogiem, s38 podstawą, 019 zabawą
21-09-2012 21:43:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Forum by Tomasso94 2010 - 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
POMÓŻ W UTRZYMANIU FORUM!

Zaloguj do Poczty
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Części
Ostatni post: marcin1479
Wczoraj 20:15:59
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 37
#2 Charcik Deca
Ostatni post: romek
Wczoraj 15:11:49
» Odpowiedzi: 71
» Wyświetleń: 35865
witam
Ostatni post: romek
Wczoraj 15:10:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 145
universal z 1989 ?
Ostatni post: zaz
27-04-2024 09:46:01
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 82
Wigry 1 z 1976 - szczegół...
Ostatni post: zaz
27-04-2024 09:40:38
» Odpowiedzi: 10
» Wyświetleń: 363
[oddzielony] Jak założyć ...
Ostatni post: pitus74
26-04-2024 21:16:16
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 95
Renowacja kół komar 2320 ...
Ostatni post: mateuszf
26-04-2024 19:53:52
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 318
Jak ustawić palec wysprzę...
Ostatni post: romek
25-04-2024 18:17:17
» Odpowiedzi: 11
» Wyświetleń: 1521
Jaki to Romet
Ostatni post: zawiass
25-04-2024 11:52:49
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 104
Brak sprzęgła na biegu
Ostatni post: pitus74
24-04-2024 21:32:59
» Odpowiedzi: 11
» Wyświetleń: 1500
Romet ogar 205 popychacz ...
Ostatni post: pitus74
24-04-2024 20:27:43
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 1703
Problem z adv 250
Ostatni post: romek
24-04-2024 19:19:11
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 591
Paliwa E10 a silniki dwus...
Ostatni post: Spaceman164
24-04-2024 13:34:47
» Odpowiedzi: 39
» Wyświetleń: 10927
Romet Duet - Jaki rocznik...
Ostatni post: Wojtasik
24-04-2024 12:02:01
» Odpowiedzi: 9
» Wyświetleń: 701
FSM Pinokio z 89 roku
Ostatni post: Wojtasik
24-04-2024 11:53:57
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 178

Reklama