Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Opiszcie swoją pierwszą glebę :D
Autor Wiadomość
filip11051 Offline
Nowy
*


Liczba postów: 116
Imię: Filip
Skąd: Zagrodniki Mazowieckie
Pojazd: Inny
Post: #1
Opiszcie swoją pierwszą glebę :D
To było ze 2 lata temu Big Grin jadę sb komarkiem ok 40 Big Grin żwiirową drogą .. luży w przodzie jak z Warszawy do Krakowa Big Grin patrzę Big Grin stoi znak Big Grin taki plastikowy Big Grin jadę koło niego i myk nogę wystawiłem Big Grin kierownica mi sie złożyła Big Grin w komarku porysował sie bagażnik i manetka Big Grin ja miałem wybity palec i poździerane kolana Big Grin Teraz wasza kolej Big Grin

http://chlopcyrometowcy.pl/hosting/imgs/...342979.jpg

Pal Gumę, Nie duszę ...
09-08-2015 01:44:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Reklama
Pompuś
Unregistered

 
Post: #2
RE: Opiszcie swoją pierwszą glebę :D
Motorynka, rok 2009, jedzie mały Pompek na swojej czerwono-niebieskiej niegdyś rakiecie, zobaczył atrakcyjne samice i jak nie wypier***ił na koło... I glebłem sie na plecy, w sumie tylko błotnik połamałem.
09-08-2015 01:52:29
Odpowiedz cytując ten post
Kaskader na komarze Offline
Technik
*


Liczba postów: 751
Imię: Rafał
Skąd: Pabianice Łódzkie
Pojazd: Inny
Post: #3
RE: Opiszcie swoją pierwszą glebę :D
Jadę jadę i się wywróciłem, siły fizyki nie pokonasz :F Tak na serio nie miałem gleby, to znaczy miałem,ale koledzy wiedzą że nie miałem, żeby nie wiedzieli że miałem. To było z 3 lata temu, dawno i nie prawda jadę jadę zimą i jadę jadę, wreszcie lód był i zrobiłem fikoła, stopka złamana, ale mireczek spod sklepu pospawał za browara, on też miał kiedyś ogara,ale go sprzedał babce, wuja, syna, bratu i też go sprzedał i ja go miałem i stopke złamałem i on ją pospawał w tym ogarze co on miał i słuchaj poszedłem do sklepu po chipsy i były w promocji to wziąłem I tyle.


Myślę że twój wątek jest bez sensowny... Tak jak mój wiem, używaj trochę przecinków i Mniej emotów bo wkyrwia jak chcesz zabłysnąć :F
Zresztą był chyba taki wątek.

Są:

-----


Były:
Romet Komar 2351 '77
Romet Pony m1
Simson S 51 '87
Romet Ogar 200 '86 Zielone jabłuszko :F
Romet Ogar 200 '84
WSK 175 kobuz (łobuz)
Cezet 175 ( czesław )
Romet Ogar 200 '86
Romet Ogar 205 '86
09-08-2015 01:54:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Motorowerzystka Offline
Mekanik xD
*


Liczba postów: 2,111
Imię: Ania
Skąd: Dzikie Mazury
Pojazd: Inny Romet
Post: #4
RE: Opiszcie swoją pierwszą glebę :D
Rok temu, jechałam z koleżanką Chartem. W Charcie czasami przycinała się linka gazu. Ona kierowała, chociaż mówiłam jej że ja lepiej ten odcinek drogi przyleśnej przejadę bo po pierwsze - są duże, wystające kamienie, dołki i błoto, a po drugie - jestem od niej cięższa :F Ale co zrobić, uparła się xD No dobra, niech jej będzie. Jedziemy i jedziemy, ja "utrzymuję" równowagę żeby nie zlecieć xD Aż tu nagle świat się zakręcił i czuję że spadam loo i leżę, a Chart RRRRYCZYYY, leży na lewym boku i grzebie kołem ziemię. Ja spadłam dalej i mnie nie przygniótł, ale moją koleżankę tak, nogę miała przygniecioną. My wystraszone, pytamy się jedna drugiej czy nic się nie stało. Kaski na szczęście miałyśmy... Przyczyną było podskoczenie na dużym kamieniu i zacięcie się linki gazu. Potem to naprawiłam. Ostatnio gdy szłyśmy tamtędy to mi powiedziała, że tak ją wtedy noga bolała, a mimo to pojechała dalej nic mi nie mówiącDodgy

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-08-2015 10:47:58 przez Motorowerzystka.)
09-08-2015 10:44:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
kacperszkudlarek Offline
Dobro obywatela, celem partii!
*


Liczba postów: 1,012
Imię: Tak
Skąd: Tak
Pojazd: Inny
Post: #5
RE: Opiszcie swoją pierwszą glebę :D
ja swój pierwszą miałem dokłanie rok temu glebe gdy jechałem po swoim ogródku Smile a więdz było to tak już któryś raz jeżdze po ogrodzie i akurat wbiłem 2 bieg było bardzo ślisko był już wieczór była akurat rosa no i gdy wbiłem 2 bieg noi za gdy omijałem zabardzo skręciłem bo u mnie w ogrodze bardzo dużo drzew i to była moja pierwsza gleba Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-08-2015 10:47:08 przez kacperszkudlarek.)
09-08-2015 10:46:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
raterro Offline
Zapalony mechanik
*


Liczba postów: 960
Imię: Andrzej
Skąd: Okolice Łańcuta
Pojazd: Inny
Post: #6
RE: Opiszcie swoją pierwszą glebę :D
Pierwsza gleba? Glebą, to tego nie można nazwać, ale jadąc AWO spod lasu(tylko tyle jest do jeżdżenia, bo straż leśna jest tam codziennie) widziałem, że ktoś jedzie drogą pod las, i nie zmieścilibyśmy się pomiędzy płotami, to myk, skręciłem w pola, że się tak wyrażę, i polną drogą znowu dojadę pod las, bo jest powiedzmy równoległa, droga jeszcze rok temu była przejezdna, ale wtedy była zarośnięta jakby jej nikt nie kosił od roku co najmniej (przypadegg??? a tak btw[dla niekumatych swoją drogą], powinienem o tym wiedzieć, bo droga jest 150m od mojego domu) i jadę, na jedynce, pyr pyr pyr, i wyskoczyła, ja zestrachany, że coś ze skrzynią (zapomniałem, nawet, że w domu leżą 3 zapasowe, to bym mocno nie oberwał) wciskam 1, nic, luz, 1 nic(zapomniałem, o chyba wszystkim znanym sposobie, jak jedynki nie wrzuca 1,2,1 i działa), no to trzeba pchać, ze 300m zarośnięte, że samemu się ciężko idzie, ale nic nie zrobię, to przerzucam nogę, przez ramę, a tam jak nie wpadnę do dziury w ziemi. Ja gleba, jakimś cudem mnie AWO nie zgniotło, bo jakimś cudem otwarła się stopka boczna. I teraz, kto mi powie, jakim cudem, sprężyna była dobra, więc sama się nie mogła otworzyć, te trawy jeszcze to utwierdzają.


Rozpisałem się bez potrzeby, ale nie będę tego skracał ;P gleba, jak nie gleba, ale wpadłem w glebę, to jest.

Mój AWO Simson Sport 1959r.

KTO MA AWO JEŹDZI KLAWO
09-08-2015 10:56:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Latos Offline
Sezon trwa cały rok
*


Liczba postów: 2,015
Imię: Kacper
Skąd: Byszewo (CBY)
Pojazd: Inny
Post: #7
Odp: Opiszcie swoją pierwszą glebę :D
Zaraz po zniwach, jeszcze nie przeorane pola Smile
Jade sobie polna droga tak dosc szybko i chcac sprawdzic mozliwosci zippa chcialem jak najbardziej opoznic hamowanie. No i jade tak z 50, droga sie juz konczy, no to daje po hamulcach. A jako ze bylo po zniwach to wszedzie lezala sloma, na drodze tez. No i przednie kolo sie zablokowalo i polecialem na tej slomie Big Grin przy chyba 30km/h mialem szlif po polu xd efekt to lekko pekniety plastik od ustawiania lusterka i pekniety blotnik przedni przy mocowaniu

Zaraz sie jeszcze wystraszylem bo z baku zaraz sie paliwo lało przez korek, pod moto wszystko mokre, i "boze co ja zrobilem" xd

Zajrzyj do mojego zippa Smile

Mój BikePics
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-08-2015 11:08:12 przez Latos.)
09-08-2015 11:06:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
adamus13715 Offline
I love My Komar Sport
*


Liczba postów: 221
Imię: Jakub
Skąd: Bielsko
Pojazd: Romet Komar
Post: #8
RE: Opiszcie swoją pierwszą glebę :D
Rok 2015 bodajże styczeń, jechałem komarem sport po polnej drodze tak ze 30 na godzinę
droga była bez asfaltu i wyjeżdzona przez koła aut, był na niej również lód.
Omijałem dziurę ,niespodziewanie straciłem kontrolę (przez ten lód) i jeb na bok
na szczęście nic wielkiego się nie stało tylko noga mnie bolała i w komarze wygioł się podnóżek,ale na szczęście udało się wyprostować.Po tym wszystkim z tydzień nie jeżdziłem tą drogą, To była moja jedyna gleba w ciągu prawie dwóch lat
09-08-2015 11:26:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
daro2014 Offline
Mechanik
*


Liczba postów: 292
Imię: Darek
Skąd: Syców
Pojazd: Romet Komar
Post: #9
RE: Opiszcie swoją pierwszą glebę :D
Rok 2014, połowa grudnia. Jadę Komarem po chodniku na blokach, do wyjazdu na drogę. Był ogromny lód na drodze, bo wcześniej padał śnieg z deszczem i przymarzlo. A więc, dojechalem do wyjazdu, wrzuciłem 1, Koło się obróciło w miejscu. Myślę sb, nie jadę. Wróciłem do garażu i tak stanąłem przed i tak myślę, skrece sobie bączka. No i było tak ślisko, że noga mi odjechala i gleba. Zgiela się stopka, oraz guma pękła.

Moje pojazdy:
Komar 2350 73r.
Jawa cz 175 86r.

Był:
Ogar 205 88r.
Kadet M-780 86r.

- Dlaczego silnik stoi?
- Bo tłok.
09-08-2015 11:38:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
PawełBike Offline
Uczeń mistrzów prowizorki
*


Liczba postów: 480
Imię: Paweł
Skąd: Iława
Pojazd: Inny
Post: #10
RE: Opiszcie swoją pierwszą glebę :D
Pierwsza gleba była, jak za dzieciaka wielkim (jak na wiek i wzrost) Maximusem zawracałem na drodze, w pewnym momencie dziadowski gaźnik postanowił dać mu kopa, ten zrobił bączka, ja poleciałem na bok. 2 to robiłem bączki quadem na trawie, a ze skurczybyk wąski był to w pewnym momęcie mnie wywalił, a sam się obrócił. 3 ostatnia routerem na chińskich dziadowskich laczkach chciałem przy ok 30 km/h pokonać rondo prawie na kolanku, i słoiki z ogórkami zbiłem Sad

Dziesiątki rowerów romet, niezliczone ilości innych, 4 motorowery, 1 motocykl, a zapał nadal nie ustaje...
09-08-2015 12:28:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
[+] 1 osoba postawiła piwo PawełBike za ten post.
Pitersen Offline
Uczeń
*


Liczba postów: 143
Imię: Piotr
Skąd: Ostrów Wielkopolski
Pojazd: Romet 50-T-1
Post: #11
RE: Opiszcie swoją pierwszą glebę :D
Pierwsza gleba hmmmmm....dużo tego byłoBig Grin ale pierwsza na komarze to była jak jechałem wkoło domu co by wyjechać na drogę a że miałem słabo naciągnięty hamulec tylni to trzeba było mocno wciskać pedał-niestety jak skręcałem na trawie to musiałem przyhamować no i pedałem zahaczyłem o ziemię robiąc bruzdę i efektownie rozbiłem się o mur domu(efektownie dlatego że przednie koło i lagi do wymiany:F) ale najlepsza "gleba" to była jak dziadek dał mi wsk, wiadomo jechałem po lesie a że dużo kamieni było to jechałem "na stojąco" i pech chciał że wjechałem na "kamyszek" a kolana cholerna część ciała że się zginają więc jak zajeba****em pewną częścią ciała w siedzenie to zobaczyłem wszystkie gwiazdy na niebie (chociaż był dzieńTongue) faceci wiedzą jaki to ból Dodgy spadłem z motoru a ten rozwalił się o drzewo. Tak więc Panie i Panowie las nie jest do jazdy motorem a do zbierania grzybów:F
09-08-2015 14:04:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
ArcziManYea Offline
Zdemotywowany...
*


Liczba postów: 722
Imię: Artur
Skąd: Milicz
Pojazd: Romet Komar
Post: #12
RE: Opiszcie swoją pierwszą glebę :D
Pierwsza gleba? Nie miałem takiej typowej gleby jeszcze, ale raz kadeta położyłem na ziemi. Jechałem się przejechać z tatą obok stawów drogą leśną, ja jechałem na Kadecie, Tato jechał Komarem. Ja jechałem dość pewnie, bo drogę znam, tato trochę z tyłu i dojechaliśmy do miejsca gdzie jest zawsze dużo błota i wody, więc się zatrzymałem aby zrobić małe rozeznanie. Tato stanął obok mnie i szukaliśmy jak mniej więcej ominąć całe bagno. W głowie miałem wytyczoną już ścieżkę więc ruszyłem, zredukowałem na 2, tato jechał powoli na jedynce, ja dość szybciej. W pewnym momencie jechałem dużym skosem i tylne koło zsunęło mi się na błocie do kałuży, przednie poleciało do góry a ja ciągnąc gaz spadłem na bagażnik i puściłem kadeta, który upadł. Oczywiście dostałem opierdziel żebym tak nie szarżował w takim terenie i pojechaliśmy dalej. Żaden motorower Romet nie ucierpiał podczas tego zdarzenia.

09-08-2015 14:20:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Rometowiec89 Offline
Zapalony mechanik
*


Liczba postów: 278
Imię: Kuba
Skąd: Fałkowo
Pojazd: Romet Ogar 200
Post: #13
RE: Opiszcie swoją pierwszą glebę :D
Lato, 2014 lipiec, godziny popołudniowe park.

Jadę przez park wąską drogą gruntową po lewej staw po prawej tor crossowy podjeżdżam pod dosyć stromą górkę 30 km/h i tu nagle lecę przez kierownicę. Okazało się że wjechałem w dziurę z której ktoś wykopał słupek betonowy od płotu dziura miała pół metra. Nic się poważnego nie stało tylko kierownica w komarze lekko mi się wygięła.

Aktualnie w garażu:

Romet Ogar 205 '91 "Sprzedany"
Romet Ogar 200 '86 "W trakcie renowacji"
Romet Jubilat '86
Romet Jubilat 2 '91
Romet Kalina '85
Romet BMX '95
Romet Wigry 3 '84

Czy to Ogar czy SHL-a wszystko jedno bo z PRL-a Big Grin
09-08-2015 14:21:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Motorowerzystka Offline
Mekanik xD
*


Liczba postów: 2,111
Imię: Ania
Skąd: Dzikie Mazury
Pojazd: Inny Romet
Post: #14
RE: Opiszcie swoją pierwszą glebę :D
Rometowiec89, miałam taki sam przypadek, tylko że rowerem. Dziwne uczucie lecieć przez kierownicę loo Jechałam polną drogą i nie zauważyłam ukrytej w trawie dziury, ale to sekundy, jadę i już po chwili leżę i nie wiem co się stało :F

09-08-2015 15:30:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
[+] 1 osoba postawiła piwo Motorowerzystka za ten post.
KeiSangi Offline
unfunny boy
*


Liczba postów: 1,458
Imię: Ignaś
Skąd: Poznań
Pojazd: Inny Romet
Post: #15
RE: Opiszcie swoją pierwszą glebę :D
Raz tylko ogarem do rowu wpadłem bo debil kółka kręciłem.

Jeżdżę po to by jeździć,
Żyję aby nie żyć
09-08-2015 15:30:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Forum by Tomasso94 2010 - 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
POMÓŻ W UTRZYMANIU FORUM!

Zaloguj do Poczty
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Romet Kadet vs Romet Pega...
Ostatni post: romek
Dzisiaj 00:06:17
» Odpowiedzi: 3
» Wyświetleń: 139
Proszę o pomoc w nazwie e...
Ostatni post: wigryman
Wczoraj 22:09:40
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 556
Części
Ostatni post: komarek54
Wczoraj 22:06:36
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 432
Moc silnika 023
Ostatni post: romek
Wczoraj 21:13:43
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 239
Rocznik Robaka
Ostatni post: romek
Wczoraj 18:38:13
» Odpowiedzi: 28
» Wyświetleń: 7472
Powitać
Ostatni post: szyja35
Wczoraj 17:23:58
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 80
Romet retro problem z prz...
Ostatni post: romek
Wczoraj 00:37:48
» Odpowiedzi: 3
» Wyświetleń: 234
Gdzie kupić nowe koło do ...
Ostatni post: tramwajarz
07-05-2024 21:45:52
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 210
kolejne problemy z komare...
Ostatni post: bartwilku
07-05-2024 14:27:43
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 323
Kupię Kupię ramę z dokume...
Ostatni post: krzysiekli1989
05-05-2024 11:11:29
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 170
Uszczelki silnika
Ostatni post: romek
04-05-2024 18:54:18
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 292
Remont Silnika
Ostatni post: marcin1479
03-05-2024 21:26:36
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 452
Wigry 1 z 1976 - szczegół...
Ostatni post: wigryman
03-05-2024 21:22:34
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 941
Czy były 2 rodzaje karter...
Ostatni post: Keizo
02-05-2024 21:24:07
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 299
Uchwyt lampy Rakiety
Ostatni post: krisb120
02-05-2024 14:18:51
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 208

Reklama