Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Telefon z windows phone 8.1
Autor Wiadomość
Bartek Offline
Emerytowany Moderatroll


Liczba postów: 2,961
Imię: Bartek
Skąd: Jarosław
Pojazd: Romet Ogar 200
Post: #16
RE: Telefon z windows phone 8.1
to tak byłem ostatnio w salonie play i pokazali mi jeszcze parę telefonów i moją uwagę zwrócił jeden model Tongue
Otóż marka myphone oczywiście kiedyś słyszałem o tej marce i z tego co wiem to jest to polska firma. tylko ciekawe jak to wygląda w praktyce i jak ich telefony działają.
Otóż tym modelem jest myphone cube. Parametry ma nawet spoko.. tylko jakoś mam obawy bo firma mało znana.
Ma może ktoś taki sprzęt ? jeśli tak to proszę o jakieś słowa o tej firmie

KLIKNIJ TUTAJ I POMÓŻ W OPŁACENIU SERWERA !
24-01-2015 21:55:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Reklama
JGNZM Offline
Chartełowiec
Moderatorzy


Liczba postów: 1,249
Imię: Mikołaj
Skąd: Wielkopolskie
Pojazd: Romet Chart
Post: #17
RE: Telefon z windows phone 8.1
(24-01-2015 21:55:55)Bartek napisał(a):  to tak byłem ostatnio w salonie play i pokazali mi jeszcze parę telefonów i moją uwagę zwrócił jeden model Tongue
Otóż marka myphone oczywiście kiedyś słyszałem o tej marce i z tego co wiem to jest to polska firma. tylko ciekawe jak to wygląda w praktyce i jak ich telefony działają.
Otóż tym modelem jest myphone cube. Parametry ma nawet spoko.. tylko jakoś mam obawy bo firma mało znana.
Ma może ktoś taki sprzęt ? jeśli tak to proszę o jakieś słowa o tej firmie

MyPhone - mi to wygląda na jakiegoś taniego Azjatę.. Nie ufam tej marce.
Sam chcę sobie kupić Lumię 735, a miałem już Lumię 610 z WP 7.5 i Samsunga Galaxy Y - RAM-u Lumia miała mniej (256mb), Samsung ma 384mb. Procesor w Nokii to tylko 800 MHz 1x, Samsung 832 MHz 1x.
I tutaj pewnie większość z was myśli, że Nokia mimo słabszych od Samsunga parametrów bardziej się zacinała... Ale to nie prawda!
Samsung, wszystkie aplikacje zamknięte - od 180mb RAM-u zajęte i wyżej, Nokia, włączona gra w tle, przeglądam internet - zero ścinki, czasem była jakaś mniejsza ale nic po za tym. Android na tym etapie miał co chwila problemy, często aplikacje się same zamykały.
Nokia ma 8GB wbudowanej pamięci, więc mogę wygrywać gier, aplikacji do bólu. Anime, filmy po parę godzin bez problemu wchodziły.
Ale.
Nokia miała ten problem, że trochę zdupczyli wgrywanie do niej plików, jakichkolwiek (mówię tu o 610 - nie wiem jak jest w nowszych Nokiach). Aby przegrać pliki musisz pobrać darmowe oprogramowanie, specjalne dla Nokii, i dla nieogarniętych w tym programie (z początku dla każdego nowego użytkownika Nokii).
Ogółem moja ocena Lumii, wszystkich jakie widziałem, trzymałem, używałem, chociaż na chwilę to 8/10.
Android jest kiepski na słabe sprzętowo telefony, bardzo wymagający system.
Wszystkim polecam Nokie, tylko Nokie...

Heart Romet Charteł bogiem mym Heart
Cool Romet Traper nałogiem mym Cool
Big Grin CZ 3 5 0 zapiernicza tuż pod Z E R O Big Grin
W sensie zamyka licznik Tongue
24-01-2015 22:37:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Bartek Offline
Emerytowany Moderatroll


Liczba postów: 2,961
Imię: Bartek
Skąd: Jarosław
Pojazd: Romet Ogar 200
Post: #18
RE: Telefon z windows phone 8.1
bo WP jest systemem stabilniejszym i nie potrzebuje tyle ramu Wink

KLIKNIJ TUTAJ I POMÓŻ W OPŁACENIU SERWERA !
24-01-2015 22:58:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
[+] 1 osoba postawiła piwo Bartek za ten post.
JGNZM Offline
Chartełowiec
Moderatorzy


Liczba postów: 1,249
Imię: Mikołaj
Skąd: Wielkopolskie
Pojazd: Romet Chart
Post: #19
RE: Telefon z windows phone 8.1
(24-01-2015 22:58:37)Bartek napisał(a):  bo WP jest systemem stabilniejszym i nie potrzebuje tyle ramu Wink

I to jest moim zdaniem najlepszy system operacyjny do telefonów jaki miałem Big Grin

Heart Romet Charteł bogiem mym Heart
Cool Romet Traper nałogiem mym Cool
Big Grin CZ 3 5 0 zapiernicza tuż pod Z E R O Big Grin
W sensie zamyka licznik Tongue
24-01-2015 23:11:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Bartek Offline
Emerytowany Moderatroll


Liczba postów: 2,961
Imię: Bartek
Skąd: Jarosław
Pojazd: Romet Ogar 200
Post: #20
RE: Telefon z windows phone 8.1
ja dużo nie wymagam potrzeba mi jedynie gg fb net smsy rozmowy i czasami muzyka.
Żadnych gier nie bd instalował bo mi są zbędne

KLIKNIJ TUTAJ I POMÓŻ W OPŁACENIU SERWERA !
24-01-2015 23:12:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Damian4570 Offline
Zaawansowany hardware'owiec
*


Liczba postów: 1,306
Imię: Damian
Skąd: Strzelce Kraj
Pojazd: Romet Kadet
Post: #21
RE: Telefon z windows phone 8.1
MyPhone - mi to wygląda na jakiegoś taniego Azjatę.. Nie ufam tej marce.
Sam chcę sobie kupić Lumię 735, a miałem już Lumię 610 z WP 7.5 i Samsunga Galaxy Y - RAM-u Lumia miała mniej (256mb), Samsung ma 384mb. Procesor w Nokii to tylko 800 MHz 1x, Samsung 832 MHz 1x.
I tutaj pewnie większość z was myśli, że Nokia mimo słabszych od Samsunga parametrów bardziej się zacinała... Ale to nie prawda!
Samsung, wszystkie aplikacje zamknięte - od 180mb RAM-u zajęte i wyżej, Nokia, włączona gra w tle, przeglądam internet - zero ścinki, czasem była jakaś mniejsza ale nic po za tym. Android na tym etapie miał co chwila problemy, często aplikacje się same zamykały.
Nokia ma 8GB wbudowanej pamięci, więc mogę wygrywać gier, aplikacji do bólu. Anime, filmy po parę godzin bez problemu wchodziły.
Ale.
Nokia miała ten problem, że trochę zdupczyli wgrywanie do niej plików, jakichkolwiek (mówię tu o 610 - nie wiem jak jest w nowszych Nokiach). Aby przegrać pliki musisz pobrać darmowe oprogramowanie, specjalne dla Nokii, i dla nieogarniętych w tym programie (z początku dla każdego nowego użytkownika Nokii).
Ogółem moja ocena Lumii, wszystkich jakie widziałem, trzymałem, używałem, chociaż na chwilę to 8/10.
Android jest kiepski na słabe sprzętowo telefony, bardzo wymagający system.
Wszystkim polecam Nokie, tylko Nokie...
[/quote]

Co do pierwszej części wypowiedzi się zgodzę. Myphone to taka sama polska firma, jak dzisiejszy Romet... Co do tego zamulania Androida na słabszych telefonach, też się zgodzę, ale tylko częściowo. Dlatego, że nie trzeba być zaawansowanym programistą :F Żeby zrobić root'a i wgrać CM i nowy ROM ok Ostatnio mój kolega który ma S2 właśnie zrobił root'a, wgrał nowego ROM'a, następnie touchwiza (nowego z S5) i co się okazało? Że ta S2 śmiga znacznie szybciej niż Note 2 (nawet z włączonymi w tle aplikacjami) - czyli da się? Da się Wink Ja osobiście pozostanę już przy Androidzie :F A WP - trzeba przyznać, nie jest wymagającym systemem i nie zamula bez potrzeby Tongue



24-01-2015 23:32:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
JGNZM Offline
Chartełowiec
Moderatorzy


Liczba postów: 1,249
Imię: Mikołaj
Skąd: Wielkopolskie
Pojazd: Romet Chart
Post: #22
RE: Telefon z windows phone 8.1
(24-01-2015 23:32:31)Damian4570 napisał(a):  MyPhone - mi to wygląda na jakiegoś taniego Azjatę.. Nie ufam tej marce.
Sam chcę sobie kupić Lumię 735, a miałem już Lumię 610 z WP 7.5 i Samsunga Galaxy Y - RAM-u Lumia miała mniej (256mb), Samsung ma 384mb. Procesor w Nokii to tylko 800 MHz 1x, Samsung 832 MHz 1x.
I tutaj pewnie większość z was myśli, że Nokia mimo słabszych od Samsunga parametrów bardziej się zacinała... Ale to nie prawda!
Samsung, wszystkie aplikacje zamknięte - od 180mb RAM-u zajęte i wyżej, Nokia, włączona gra w tle, przeglądam internet - zero ścinki, czasem była jakaś mniejsza ale nic po za tym. Android na tym etapie miał co chwila problemy, często aplikacje się same zamykały.
Nokia ma 8GB wbudowanej pamięci, więc mogę wygrywać gier, aplikacji do bólu. Anime, filmy po parę godzin bez problemu wchodziły.
Ale.
Nokia miała ten problem, że trochę zdupczyli wgrywanie do niej plików, jakichkolwiek (mówię tu o 610 - nie wiem jak jest w nowszych Nokiach). Aby przegrać pliki musisz pobrać darmowe oprogramowanie, specjalne dla Nokii, i dla nieogarniętych w tym programie (z początku dla każdego nowego użytkownika Nokii).
Ogółem moja ocena Lumii, wszystkich jakie widziałem, trzymałem, używałem, chociaż na chwilę to 8/10.
Android jest kiepski na słabe sprzętowo telefony, bardzo wymagający system.
Wszystkim polecam Nokie, tylko Nokie...

Co do pierwszej części wypowiedzi się zgodzę. Myphone to taka sama polska firma, jak dzisiejszy Romet... Co do tego zamulania Androida na słabszych telefonach, też się zgodzę, ale tylko częściowo. Dlatego, że nie trzeba być zaawansowanym programistą :F Żeby zrobić root'a i wgrać CM i nowy ROM ok Ostatnio mój kolega który ma S2 właśnie zrobił root'a, wgrał nowego ROM'a, następnie touchwiza (nowego z S5) i co się okazało? Że ta S2 śmiga znacznie szybciej niż Note 2 (nawet z włączonymi w tle aplikacjami) - czyli da się? Da się Wink Ja osobiście pozostanę już przy Androidzie :F A WP - trzeba przyznać, nie jest wymagającym systemem i nie zamula bez potrzeby Tongue
[/quote]

Tak. Ja robiłem niedawno roota i parę innych rzeczy. Wgrałem Hyperion (czy jakoś tak), telefon przeczyszczony na kompie. Po paru godzinach dupa, jest jak było przed zrootowaniem.
W Nokii zbił mi się ekran i nie ma dotyku, ale niedługo daję go do naprawy Smile
Wszystkim polecam Nokię Big Grin

Heart Romet Charteł bogiem mym Heart
Cool Romet Traper nałogiem mym Cool
Big Grin CZ 3 5 0 zapiernicza tuż pod Z E R O Big Grin
W sensie zamyka licznik Tongue
25-01-2015 01:04:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Amanssy Offline
Praktykant
*


Liczba postów: 379
Imię: Wojtek
Skąd: Chechło
Pojazd: Romet Chart
Post: #23
RE: Telefon z windows phone 8.1
Tylko zauważ,że ktoś kto kupuję nowy telefon za 500-600zł nie ma zamiaru robić roota(tracić gwarancji tymczasowo) i wgrywać customy.Niektórym telefon potrzebny jest do dzwonienia i bycia po prostu telefonem.Moim skromnym zdaniem WP to najlepszy system na telefony-szybki,niezawodny,zoptymalizowany,aplikacji wbrew pozorom jest dużo i wszystko hula,tylko stylistyka może się nie podobać.WP to system,który się kocha,lub nienawidzi.Ja zrezygnowałem z Androida na rzecz WP i jestem pewien,że na system z zielonym robocikiem nie powrócę.Zanim Damian zacznie twierdzić,że na najsłabszych telefonach tak jest,to o ile sola jakimś cudem cięła się bardziej od Wildfire'a podkręconego do 768mhz tak Motorola Razr nie powinna ciąć i krzaczyć w ogóle.
25-01-2015 01:13:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Taśma Offline
Pro
*
Lady


Liczba postów: 3,975
Imię: Mikołaj
Skąd: 1.7km od biurowca
Pojazd: Inny
Post: #24
RE: Telefon z windows phone 8.1
Co jak co, ale każdy android po roku/półtorej umiera xd

Nie wiem jak łindołs, ale kumpel mówi że szału nie ma. ;x

Polecam ajoesa Big Grin

Cytat:Bo życie jest za krótkie, aby czekać na iskrę i dwa obroty wału.
25-01-2015 01:19:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
rpd Offline
Audiofil/Informatyk/Elektronik
*


Liczba postów: 570
Imię: Robert
Skąd: Bielsko-Biała
Pojazd: Romet Komar
Post: #25
RE: Telefon z windows phone 8.1
Ja zrobiłem przesiadkę z Androida na WP 8.1 i jestem bardzo miło zaskoczony optymalizacją Windowsa. Jest dużo bardzo fajnych aplikacji i gier. Mój telefon (Lumia 625) jeszcze ani razu się nie zawiesiła ani nie doświadczyłem bugów ze strony systemu. Początkiem Lutego ma wyjść Windows Phone 10 w wersji dla deweloperów. Ma przynieść kilka ciekawych zmian. Ale jak już brać telefon z Łindołsem to tylko Nokie, bo tylko one mają wzorowe wsparcie producenta- mówię tu głównie o aktualizacjach systemu. Jednym słowem polecam Windowsa i ile nie jesteś fanboyem Androida i podchodzisz do sprawy z optymizmem Smile

https://www.facebook.com/Rysiubyrpd/ -Rieju MRX 70ccm
25-01-2015 11:45:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
JGNZM Offline
Chartełowiec
Moderatorzy


Liczba postów: 1,249
Imię: Mikołaj
Skąd: Wielkopolskie
Pojazd: Romet Chart
Post: #26
RE: Telefon z windows phone 8.1
(25-01-2015 01:13:00)Amanssy napisał(a):  Tylko zauważ,że ktoś kto kupuję nowy telefon za 500-600zł nie ma zamiaru robić roota(tracić gwarancji tymczasowo) i wgrywać customy.Niektórym telefon potrzebny jest do dzwonienia i bycia po prostu telefonem.Moim skromnym zdaniem WP to najlepszy system na telefony-szybki,niezawodny,zoptymalizowany,aplikacji wbrew pozorom jest dużo i wszystko hula,tylko stylistyka może się nie podobać.WP to system,który się kocha,lub nienawidzi.Ja zrezygnowałem z Androida na rzecz WP i jestem pewien,że na system z zielonym robocikiem nie powrócę.Zanim Damian zacznie twierdzić,że na najsłabszych telefonach tak jest,to o ile sola jakimś cudem cięła się bardziej od Wildfire'a podkręconego do 768mhz tak Motorola Razr nie powinna ciąć i krzaczyć w ogóle.

Ja musiałem robić roota, gwarancji już nie miałem. W Nokii zrobiłem aktualizację, trochę wyczyściłem pamięć telefonu i było bez problemu.

(25-01-2015 01:19:21)Taśma napisał(a):  Co jak co, ale każdy android po roku/półtorej umiera xd

Nie wiem jak łindołs, ale kumpel mówi że szału nie ma. ;x

Polecam ajoesa Big Grin

Nie każdego stać na iPhone z systemem IOS. Nokia jest stosunkowo tania, jej legenda o niezniszczalnych telefonach wciąż żyje Smile

(25-01-2015 11:45:44)rpd napisał(a):  Ja zrobiłem przesiadkę z Androida na WP 8.1 i jestem bardzo miło zaskoczony optymalizacją Windowsa. Jest dużo bardzo fajnych aplikacji i gier. Mój telefon (Lumia 625) jeszcze ani razu się nie zawiesiła ani nie doświadczyłem bugów ze strony systemu. Początkiem Lutego ma wyjść Windows Phone 10 w wersji dla deweloperów. Ma przynieść kilka ciekawych zmian. Ale jak już brać telefon z Łindołsem to tylko Nokie, bo tylko one mają wzorowe wsparcie producenta- mówię tu głównie o aktualizacjach systemu. Jednym słowem polecam Windowsa i ile nie jesteś fanboyem Androida i podchodzisz do sprawy z optymizmem Smile

WP jest super, mimo, że nie ma na niego aż tyle aplikacji (mówię o 7.5) jak na Androida.
Jak kupiłem sobie Nokię nie byłem do niej przekonany, jednak po paru dniach jej użytkowania - przysiągłem sobie, że nie wrócę nigdy więcej do Androida. Więc dzisiaj poluję na Lumię 735.
Stara Lumia 610 i jej aparat, niby tylko 5mpx, ale wymiatał -
Przypatrzcie się w jakość tego zdjęcia, tę kolorystykę. Tak samo jest z ekranem, Samsung się chowa przy Nokii. To tak jakby Nokia była Chartem, a Samsung Komarem - i jest wręcz idealne porównanie.
Zdjęcie Samsungiem:

Heart Romet Charteł bogiem mym Heart
Cool Romet Traper nałogiem mym Cool
Big Grin CZ 3 5 0 zapiernicza tuż pod Z E R O Big Grin
W sensie zamyka licznik Tongue
25-01-2015 14:03:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Taśma Offline
Pro
*
Lady


Liczba postów: 3,975
Imię: Mikołaj
Skąd: 1.7km od biurowca
Pojazd: Inny
Post: #27
RE: Telefon z windows phone 8.1
Tylko samsungiem w jakim świetle je zrobiłeś...

To jest zdjęcie nisko budżetowym Galaxy S Advance. 5mpx też.


To jest Galaxy S3 8mpx


A to Iphone z... nawet nie wiem ile mpx ma xd


A co do ajfona. Drogie nie są. 4S nowe po 900zł są. Do czasu jak nie zrobisz aktualizacji na 8.0 i wyżej jest dobrze ;D

We Wrześniu kończyła mi się umowa i miałem do wyboru, HTC coś tam 816, Lumię 735 albo ajfona 4S... Wziąłem go z ciekawości bo nigdy nie miałem styczności z ajoesem, ale nie żałuję.

Cytat:Bo życie jest za krótkie, aby czekać na iskrę i dwa obroty wału.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-01-2015 14:39:30 przez Taśma.)
25-01-2015 14:36:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Bartek Offline
Emerytowany Moderatroll


Liczba postów: 2,961
Imię: Bartek
Skąd: Jarosław
Pojazd: Romet Ogar 200
Post: #28
RE: Telefon z windows phone 8.1
Co do aparatu to jest to najmniejsza sprawa bo jakoś zdj dużo nie robię Wink
Mi tylko chodzi o płynne działanie przy normalnym użytkowaniu net gg fb smsy.
Co do androida to fakt po jakimś czasie laguje nawet jak zrobisz przywrócenie ustawień fabrycznych..
a co do rootowania systemu nie robiłem tego i szkoda by mi było tracić gwarancję

KLIKNIJ TUTAJ I POMÓŻ W OPŁACENIU SERWERA !
25-01-2015 15:16:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
JGNZM Offline
Chartełowiec
Moderatorzy


Liczba postów: 1,249
Imię: Mikołaj
Skąd: Wielkopolskie
Pojazd: Romet Chart
Post: #29
RE: Telefon z windows phone 8.1
(25-01-2015 15:16:20)Bartek napisał(a):  Co do aparatu to jest to najmniejsza sprawa bo jakoś zdj dużo nie robię Wink
Mi tylko chodzi o płynne działanie przy normalnym użytkowaniu net gg fb smsy.
Co do androida to fakt po jakimś czasie laguje nawet jak zrobisz przywrócenie ustawień fabrycznych..
a co do rootowania systemu nie robiłem tego i szkoda by mi było tracić gwarancję

To w takim razie, z twoimi wymaganiami polecam Ci Windows Phone Smile Nie zżera on bez powodu ramu. Smile

Heart Romet Charteł bogiem mym Heart
Cool Romet Traper nałogiem mym Cool
Big Grin CZ 3 5 0 zapiernicza tuż pod Z E R O Big Grin
W sensie zamyka licznik Tongue
25-01-2015 16:42:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Bartek Offline
Emerytowany Moderatroll


Liczba postów: 2,961
Imię: Bartek
Skąd: Jarosław
Pojazd: Romet Ogar 200
Post: #30
RE: Telefon z windows phone 8.1
Wszystko wyjdzie w praniu Wink
fakt mam ochotę zaryzykować i wziąć WP ale zobaczymy bo jeszcze się nie zdecydowałem..
A jeśli tak patrzeć to co myślicie o lumi 625 ?

KLIKNIJ TUTAJ I POMÓŻ W OPŁACENIU SERWERA !
25-01-2015 18:30:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Forum by Tomasso94 2010 - 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
POMÓŻ W UTRZYMANIU FORUM!

Zaloguj do Poczty
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
#2 Charcik Deca
Ostatni post: Deecuu
Dzisiaj 12:53:49
» Odpowiedzi: 68
» Wyświetleń: 35682
universal z 1989 ?
Ostatni post: zaz
Dzisiaj 09:46:01
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 50
Wigry 1 z 1976 - szczegół...
Ostatni post: zaz
Dzisiaj 09:40:38
» Odpowiedzi: 10
» Wyświetleń: 329
[oddzielony] Jak założyć ...
Ostatni post: pitus74
Wczoraj 21:16:16
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 48
Renowacja kół komar 2320 ...
Ostatni post: mateuszf
Wczoraj 19:53:52
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 281
Jak ustawić palec wysprzę...
Ostatni post: romek
25-04-2024 18:17:17
» Odpowiedzi: 11
» Wyświetleń: 1492
Jaki to Romet
Ostatni post: zawiass
25-04-2024 11:52:49
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 78
Brak sprzęgła na biegu
Ostatni post: pitus74
24-04-2024 21:32:59
» Odpowiedzi: 11
» Wyświetleń: 1474
Romet ogar 205 popychacz ...
Ostatni post: pitus74
24-04-2024 20:27:43
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 1685
Problem z adv 250
Ostatni post: romek
24-04-2024 19:19:11
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 558
Paliwa E10 a silniki dwus...
Ostatni post: Spaceman164
24-04-2024 13:34:47
» Odpowiedzi: 39
» Wyświetleń: 10840
Romet Duet - Jaki rocznik...
Ostatni post: Wojtasik
24-04-2024 12:02:01
» Odpowiedzi: 9
» Wyświetleń: 677
FSM Pinokio z 89 roku
Ostatni post: Wojtasik
24-04-2024 11:53:57
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 166
Instrukcja komar 2352 i s...
Ostatni post: Debesta
24-04-2024 00:16:02
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 204
OldtimerBazar Wrocław 7/3...
Ostatni post: Debesta
24-04-2024 00:13:17
» Odpowiedzi: 38
» Wyświetleń: 16441

Reklama