Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Żale
Autor Wiadomość
krzysiu1505 Offline
Technik
*


Liczba postów: 952
Imię: .
Skąd: okolice Bochni
Pojazd: Romet Ogar 200
Post: #106
RE: Żale
(02-01-2014 14:07:02)nie_mientki napisał(a):  Szkoda że Krzysiek nie chciał odpowiedzieć na mój ostatni post, liczyłem że będzie dalej bronił swej tezy(i byłaby ciekawa dyskusja) lub po prostu przyzna mi rację.

Odpowiedź na twój ostatni post: Moja teza była o tyle błędna, o ile nie wziąłem pod uwagę obiektywnych trudności materiałowych. I w tym punkcie jestem zmuszony przyznać Ci rację.
___________________________________
prośba zaś o zbanowanie nie ode mnie wypłynęła(chyba że źle zrozumiałem pewien post w tym temacie). Przy czym foch uważam za zakończony, wracam do rozpaczliwej obrony szfabuf Big Grin

Skład złomu w moim garażu:
- Simson S51B1-4 1983r
- Simson S51N/Electronic/Comfort(składak z 3 różnych) 1989r.
- Romet Ogar 200(motorower jutra: może jutro odpali) 1989r: sprzedany, oby trafił w dobre ręce
02-01-2014 15:58:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Reklama
Taśma Offline
Pro
*
Lady


Liczba postów: 3,975
Imię: Mikołaj
Skąd: 1.7km od biurowca
Pojazd: Inny
Post: #107
RE: Żale
(02-01-2014 08:25:24)Boszu napisał(a):  TopGear... Najgorszy shit! Bambole i bzdury jakie są w telewizji! Tongue (przynajmniej z mojego punktu widzenia)

O nie. Babolem Ty jesteś bo ulepszasz fabrykę i piszesz że robisz do tego lepsze części.

Tyyy... Ty, smarku Ty!

Cytat:Bo życie jest za krótkie, aby czekać na iskrę i dwa obroty wału.
02-01-2014 16:15:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
[+] 1 osoba postawiła piwo Taśma za ten post.
kokosek Offline
Минск 125
*


Liczba postów: 1,639
Imię: Eryk
Skąd: Łódzkie
Pojazd: Inny
Post: #108
RE: Żale
Jaką Krzyś zaczął stosować gramaturę no po prostu pięknie ;P

Moje Prace Smile

Simson S51 - Kokosek

Wyprzedaż u Kokoska!
02-01-2014 17:38:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Damian4570 Offline
Zaawansowany hardware'owiec
*


Liczba postów: 1,306
Imię: Damian
Skąd: Strzelce Kraj
Pojazd: Romet Kadet
Post: #109
RE: Żale
Boszu napisał:

TopGear... Najgorszy shit! Bambole i bzdury jakie są w telewizji! Tongue (przynajmniej z mojego punktu widzenia)

Co do Syreny, również liczę że projekt się uda! Również nie tak dawno sporo się o nim o czytałem, bo zaczyna się robić głośno. I faktycznie, być może już pod koniec tego roku wyjdą pierwsze egzemplarze na rynek testowy. Bo crash testy, o ile dobrze ktoś pisał już są wykonane, fabryka już jest w fazie budowy (czyli jeszcze z 5 lat minie zanim pójdzie seria taśmowa po 30 tyś szt. rocznie) ale tak jak pisałem, w tym roku niby mają wyjść pierwsze egzemplarze testowe z silnikiem 1.8l, oraz 3.0l Wersja Sport (Hybryda).


Co do TopGear (na miano shita raczej nie zasługuje) - nie wiem czy lektura Cię przerosła, bo jest to jedno z najbardziej prestiżowych czasopism w świecie motoryzacji, czy może zacząłeś czytać, ale w połowie tekst Cię znudził - tego nie wiem.
Drugi akapit - to kompletne bzdury! Żadnej fabryki nie budują, crash-testy nie wykonane! Na czym? Na projekcie komputerowym?! Zejdźcie na ziemię, i poszukajcie wiarygodnych informacji, bo jeśli byłoby tak jak piszesz (to na logikę), byłoby o tym BARDZO głośno. Przecież któż z nas nie chciałby być dumny z POLSKIEJ motoryzacji. Oczywiście łatwiej popadać w fantazję, ale tak łatwo nie będzie....

Boszu za drugą część swojej wypowiedzi masz ode mnie piwo ^^



(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-01-2014 18:05:50 przez Damian4570.)
02-01-2014 18:00:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
[+] 1 osoba postawiła piwo Damian4570 za ten post.
Taśma Offline
Pro
*
Lady


Liczba postów: 3,975
Imię: Mikołaj
Skąd: 1.7km od biurowca
Pojazd: Inny
Post: #110
RE: Żale
(02-01-2014 18:00:15)Damian4570 napisał(a):  Co do TopGear (na miano shita raczej nie zasługuje) - nie wiem czy lektura Cię przerosła, bo jest to jedno z najbardziej prestiżowych czasopism w świecie motoryzacji, czy może zacząłeś czytać, ale w połowie tekst Cię znudził - tego nie wiem.

No nie oszukujmy się to czasopismo to nie jest to co oryginał na BBC, ale top gir to top gir :F

Cytat:Bo życie jest za krótkie, aby czekać na iskrę i dwa obroty wału.
02-01-2014 18:13:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Damian4570 Offline
Zaawansowany hardware'owiec
*


Liczba postów: 1,306
Imię: Damian
Skąd: Strzelce Kraj
Pojazd: Romet Kadet
Post: #111
RE: Żale
Racja, to nie to samo co w TV - ale tematyka ta sama i "prowadzący" również ci sami, tylko, że w polskim wydaniu Smile



02-01-2014 18:30:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
bartoszek5k Offline
MacGyver
*


Liczba postów: 2,358
Imię: Bartosz
Skąd: Drobnice k.Wielunia
Pojazd: Romet Ogar 205
Post: #112
RE: Żale
Jakby poczytać sobie stronę 6 to można pomyśleć ,że jakieś forum polityczne. Może by założyć partię Big Grin w końcu była Polska Partia Miłośników Piwa (chyba tak). Big Grin Więc mogła by być partia Chłopcy Rometowcy albo Polska Partia Miłośników Rometu Big Grin

ROMET OGAR 205- remont ukończony

ROMET OGAR 200- w uzdatnianiu do użytkowania

ROMET DELTA CTB - dupowóz
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-01-2014 21:03:08 przez bartoszek5k.)
02-01-2014 21:01:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
[+] 2 użytkowników postawiło piwo bartoszek5k za ten post.
Boszu Offline
Bo na gumie, latać umie!
*


Liczba postów: 604
Imię: Jacek
Skąd: Kozłówek - Podkarpacie
Pojazd: Inny
Post: #113
RE: Żale
(02-01-2014 18:00:15)Damian4570 napisał(a):  Boszu napisał:

TopGear... Najgorszy shit! Bambole i bzdury jakie są w telewizji! Tongue (przynajmniej z mojego punktu widzenia)

Co do Syreny, również liczę że projekt się uda! Również nie tak dawno sporo się o nim o czytałem, bo zaczyna się robić głośno. I faktycznie, być może już pod koniec tego roku wyjdą pierwsze egzemplarze na rynek testowy. Bo crash testy, o ile dobrze ktoś pisał już są wykonane, fabryka już jest w fazie budowy (czyli jeszcze z 5 lat minie zanim pójdzie seria taśmowa po 30 tyś szt. rocznie) ale tak jak pisałem, w tym roku niby mają wyjść pierwsze egzemplarze testowe z silnikiem 1.8l, oraz 3.0l Wersja Sport (Hybryda).


Co do TopGear (na miano shita raczej nie zasługuje) - nie wiem czy lektura Cię przerosła, bo jest to jedno z najbardziej prestiżowych czasopism w świecie motoryzacji, czy może zacząłeś czytać, ale w połowie tekst Cię znudził - tego nie wiem.
Drugi akapit - to kompletne bzdury! Żadnej fabryki nie budują, crash-testy nie wykonane! Na czym? Na projekcie komputerowym?! Zejdźcie na ziemię, i poszukajcie wiarygodnych informacji, bo jeśli byłoby tak jak piszesz (to na logikę), byłoby o tym BARDZO głośno. Przecież któż z nas nie chciałby być dumny z POLSKIEJ motoryzacji. Oczywiście łatwiej popadać w fantazję, ale tak łatwo nie będzie....

Boszu za drugą część swojej wypowiedzi masz ode mnie piwo ^^

Mnie chodziło o program telewizyjny. Wink Nie czasopismo... Tongue Bo czasopisma nawet chyba nigdy nie czytałem. Tongue


(02-01-2014 16:15:07)Taśma napisał(a):  
(02-01-2014 08:25:24)Boszu napisał(a):  TopGear... Najgorszy shit! Bambole i bzdury jakie są w telewizji! Tongue (przynajmniej z mojego punktu widzenia)

O nie. Babolem Ty jesteś bo ulepszasz fabrykę i piszesz że robisz do tego lepsze części.

Tyyy... Ty, smarku Ty!

Ja nie "robię" części. ^^ Ale fabrykę poprawiam...



(02-01-2014 12:27:48)kw112 napisał(a):  Boszu zauważ, że wojna się już toczy. Jest to wojna budżetowa i polityczna. Gdziekolwiek byśmy nie poszli to jesteśmy na nierównych warunkach. Jesteśmy uzależnieni od szwabów, bo należymy do "Uni" Europejskiej, a tam wielkie udziały ma Adolf Merkel, która dąży do tego co Hitler.
Porównajmy dotacje na uprawy Polskiego rolnika a Holenderskiego.
Polak dostaje 4x mniej pomocy z unii co holender, a unia narzuca na Polskiego rolnika obowiązki, których wykonanie jest albo niemożliwe, albo są to wymagania rodem z cyrku, np.
-świnie w klatkach muszą mieć piłkę, bo im się nudzi.
---ll--- muszą mieć w klatkach łańcuszki do gryzienia bo im się nudzi. rozjebany
- krowa nie może dać więcej mleka niż xxx l na dobę. rozjebany rozjebany absurd polega na tym, że jest to niewykonalne, a jak hodowca się nie dostosuje to kara idzie z grubej rury.
Nie mamy wolnej demokracji, nie jesteśmy wolnymi ludźmi. Mamy system Socjalistyczny. Nie mamy prywatnej własności jak by się mogło zdawać. Kiedy władzom się zachce przyjdą i zabiorą nam co chcą. Nie jesteśmy równi, "są równi i równiejsi". Nowe miejsca pracy tak! powstają! ale głównie w celu powiększenia administracji.
Aż wykonałem rysunek w paincie.


Nie ma w Polskim rządzie człowieka, który potrafi rządzić. Są sami złodzieje i świnie.
Jest na to odpowiednia piosenka:
[youtube]JNrGcPUkJrs[/youtube]
W kraju mamy osoby odpowiednie do posady premiera, ale są za mądre, żeby pchać się w to bagno, na pożarcie dla donaldinio i kaczuszki.
Mamy u nas taki "Folwark zwierzęcy" Wszyscy są równi, ale świnie najrówniejsze.
Nas zwykłych obywateli można karać bez przyczyny, a tego osła w rządzie prawie nie da się ukarać.
Toczy się wojna i za ileś lat dla szwabów uda się osiągnąć to, do czego zawsze dążyli. Władza już jest uzależniona od władzy niemieckiej.
Historia się powtarza.

Co racja, to racja... ^^ Dodam tylko tyle, że przynajmniej Podkarpacie Chińczycy wykupują, nie Niemcy... Wink
03-01-2014 04:28:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
kw112 Offline
Chart passione mea, et vita mea
*


Liczba postów: 2,014
Imię: Michał
Skąd: Różyna
Pojazd: Romet Chart
Post: #114
RE: Żale
(03-01-2014 04:28:32)Boszu napisał(a):  Co racja, to racja... ^^ Dodam tylko tyle, że przynajmniej Podkarpacie Chińczycy wykupują, nie Niemcy... Wink

U mnie właśnie szwaby wszystko wykupują. Mieliśmy cukrownie, która bardzo dobrze prosperowała. Znalazł się szwab, który chciał ten teren. Doprowadził cukrownie do upadku. Chciał kupić cukrownie po tym jak padła, ale władze nie chciały mu jej sprzedać, więc przysłał Francuza, który kupił ją za niego, Francuz mu ją odsprzedał i tak o to nie mamy cukrowni. Mieściła się ona w zabytkowym budynku, na którego wyburzenie zwykły Kowalski by nie dostał pozwolenia. Ale, że mieszkamy w kraju w którym łatwiej jest żyć obcokrajowcom to szwab dostał to pozwolenie.
[youtube]YcUpr37YS6I[/youtube]
Brzeg odry w moim regionie jest wykupiony przez szwaba, dostaje on pozwolenia na ogradzanie terenów zalewowych i ogradzanie stawów, które nie są jego własnością. Ogradza tereny parku krajobrazowego.

20.08.2012, 20.38 patrzyłem na zegarek- zakup charta 210
Mój Romet Chart 210 nowa edycja!
nikt tak ci nie wytłumaczy jak schemat!
027 bogiem, 023 nałogiem, s38 podstawą, 019 zabawą
03-01-2014 15:37:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Damian4570 Offline
Zaawansowany hardware'owiec
*


Liczba postów: 1,306
Imię: Damian
Skąd: Strzelce Kraj
Pojazd: Romet Kadet
Post: #115
RE: Żale
Tu nie tyle chodzi o "szwabskość" o ile pieniądze.... Niestety nie każdy polak dysponuje ileś tak setkami tysiącami € ale zł. A taki niemiec przyjedzie, wypłaci 500.000 € i fabryka jego (a taka kwota dla przeciętnego inwestora w Polsce jest nie osiągalna) - przykre ale prawdziwe Sad



04-01-2014 00:08:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Marwerick Offline
Mechanik
*


Liczba postów: 1,869
Imię: Zbigniew
Skąd: rumia (GWE)
Pojazd: Inny
Post: #116
RE: Żale
(03-01-2014 15:37:44)kw112 napisał(a):  
(03-01-2014 04:28:32)Boszu napisał(a):  Co racja, to racja... ^^ Dodam tylko tyle, że przynajmniej Podkarpacie Chińczycy wykupują, nie Niemcy... Wink

U mnie właśnie szwaby wszystko wykupują. Mieliśmy cukrownie, która bardzo dobrze prosperowała. Znalazł się szwab, który chciał ten teren. Doprowadził cukrownie do upadku. Chciał kupić cukrownie po tym jak padła, ale władze nie chciały mu jej sprzedać, więc przysłał Francuza, który kupił ją za niego, Francuz mu ją odsprzedał i tak o to nie mamy cukrowni. Mieściła się ona w zabytkowym budynku, na którego wyburzenie zwykły Kowalski by nie dostał pozwolenia. Ale, że mieszkamy w kraju w którym łatwiej jest żyć obcokrajowcom to szwab dostał to pozwolenie.
[youtube]YcUpr37YS6I[/youtube]
Brzeg odry w moim regionie jest wykupiony przez szwaba, dostaje on pozwolenia na ogradzanie terenów zalewowych i ogradzanie stawów, które nie są jego własnością. Ogradza tereny parku krajobrazowego.

(04-01-2014 00:08:30)Damian4570 napisał(a):  Tu nie tyle chodzi o "szwabskość" o ile pieniądze.... Niestety nie każdy polak dysponuje ileś tak setkami tysiącami € ale zł. A taki niemiec przyjedzie, wypłaci 500.000 € i fabryka jego (a taka kwota dla przeciętnego inwestora w Polsce jest nie osiągalna) - przykre ale prawdziwe Sad

spokojnie to jest do czasu przyjdą czasy nacjonalizacji gruntów i nie będą mieli wiele do gadania polacy przeżyli ocet na półkach to i to przeżyją
04-01-2014 00:34:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Forum by Tomasso94 2010 - 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
POMÓŻ W UTRZYMANIU FORUM!

Zaloguj do Poczty
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Części
Ostatni post: marcin1479
Wczoraj 20:15:59
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 40
#2 Charcik Deca
Ostatni post: romek
Wczoraj 15:11:49
» Odpowiedzi: 71
» Wyświetleń: 35879
witam
Ostatni post: romek
Wczoraj 15:10:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 153
universal z 1989 ?
Ostatni post: zaz
27-04-2024 09:46:01
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 83
Wigry 1 z 1976 - szczegół...
Ostatni post: zaz
27-04-2024 09:40:38
» Odpowiedzi: 10
» Wyświetleń: 365
[oddzielony] Jak założyć ...
Ostatni post: pitus74
26-04-2024 21:16:16
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 98
Renowacja kół komar 2320 ...
Ostatni post: mateuszf
26-04-2024 19:53:52
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 319
Jak ustawić palec wysprzę...
Ostatni post: romek
25-04-2024 18:17:17
» Odpowiedzi: 11
» Wyświetleń: 1524
Jaki to Romet
Ostatni post: zawiass
25-04-2024 11:52:49
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 106
Brak sprzęgła na biegu
Ostatni post: pitus74
24-04-2024 21:32:59
» Odpowiedzi: 11
» Wyświetleń: 1501
Romet ogar 205 popychacz ...
Ostatni post: pitus74
24-04-2024 20:27:43
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 1704
Problem z adv 250
Ostatni post: romek
24-04-2024 19:19:11
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 592
Paliwa E10 a silniki dwus...
Ostatni post: Spaceman164
24-04-2024 13:34:47
» Odpowiedzi: 39
» Wyświetleń: 10935
Romet Duet - Jaki rocznik...
Ostatni post: Wojtasik
24-04-2024 12:02:01
» Odpowiedzi: 9
» Wyświetleń: 703
FSM Pinokio z 89 roku
Ostatni post: Wojtasik
24-04-2024 11:53:57
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 178

Reklama