Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Policja mnie zatrzymała !
Autor Wiadomość
Stachu.G Offline
"Dziecko kirca"


Liczba postów: 1,088
Imię: Staszek
Skąd: Podkarpackie
Pojazd: Romet Chart
Post: #31
RE: Policja mnie zatrzymała !
(09-07-2013 20:00:55)Irek napisał(a):  A jakby sie okazało że komarek był kiedyś kradziony ?

Po prostu szczęście i tyle, mogła być kupa kłopotu za uprawnienia, papiery, OC ... a poza tym dobra sprawa do przykładnego ukarania : młody dzieciak bez uprawnień na starym motorze bez papierów OC itd itd zaraz pytania a gdzie byli rodzice a kto pozwolił, a skąd przyszło na myśl że wolno tak jeździć - może tak samo robią rodzice / rodzeństwo / koledzy? Nawet w lokalnej prasie mogli by to opisać...

Co dziecko straszysz
Przecież dopiero sam piałeś że policjanci to normalne wiejskie chłopaczki którzy sami za młodego śmigali na kradzionych wsk i dobrze to rozumieją Wink
10-07-2013 09:48:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Reklama
oggie Offline
Nowy
*


Liczba postów: 81
Imię: Piotr
Skąd: Wielkopolska
Pojazd: Romet Ogar 205
Post: #32
RE: Policja mnie zatrzymała !
Dostałeś pouczenie i tyle - następnym razem zanim wyjedziesz na drogę publiczną w zbliżonych okolicznościach przemyślisz sprawę Smile

Co do uśmiechów wobec starych Rometów - święta prawda Smile Mam lat 30, swego czasu (jaki miesiąc temu Wink ) pojechałem przetestować Ogarynę po regulacji gaźnika. Oczywiście bez kasku, bo po co mi kask na 200 metrów jazdy (sic!) - no i podjechał Pan Aspirant Wink - cytując "tylko przez sentyment do tego sprzętu 100 Pan dzisiaj oszczędziłeś" Smile Po czym stwierdził, że pamięta jak dziadka komarem jeździł i że do dzisiaj żałuje, że komara wyzłomowali... Smile
10-07-2013 10:02:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
nie_mientki Offline
Pomocny użytkownik


Liczba postów: 6,382
Imię: Michał
Skąd: Puławy
Pojazd: Romet 50-T-1
Post: #33
RE: Policja mnie zatrzymała !
Przeżywacie jak stonki wykopki.
Spisali, bo to jeden z wyznaczników ich pracy. Gdyby coś się stało w okolicy(potrącenie, zarysowanie czyjegoś sprzętu) to po prostu mają dowód kto tam był.
Mnie w życiu spisali raz. Piłem ze znajomymi w parku obok akademika. Kazali jeszcze posprzątać jak dopijemy i pojechali. A mogli dać mandat.
Więc do autora tematu-miałeś farta i tyle.

KLIKNIJ TUTAJ I POMÓŻ W OPŁACENIU SERWERA !
10-07-2013 10:13:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
[+] 1 osoba postawiła piwo nie_mientki za ten post.
EGON Offline
Mechanik Lakiernik Samochodowy
*


Liczba postów: 135
Imię: Piotr
Skąd: Łódź
Pojazd: Inny
Post: #34
RE: Policja mnie zatrzymała !
takie praktyki z spuszczonym powietrzem to były 20 lat temu, cisz się że tylko tak się to skończyło. Jeśli ktoś z was nie ma papierów ale ma tablice niech opłaci sobie OC na podstawie nr ramy i nr rejestracyjnego dane właściciela niech poda swoje za brak dowodu jest 50zł a wiadomo co może być za brak OC
10-07-2013 10:18:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Irek Niedostępny
-----
*


Liczba postów: 1,410
Imię: .
Skąd: .
Pojazd: Inny
Post: #35
RE: Policja mnie zatrzymała !
(10-07-2013 09:48:41)Stachu.G napisał(a):  
(09-07-2013 20:00:55)Irek napisał(a):  A jakby sie okazało że komarek był kiedyś kradziony ?

Po prostu szczęście i tyle, mogła być kupa kłopotu za uprawnienia, papiery, OC ... a poza tym dobra sprawa do przykładnego ukarania : młody dzieciak bez uprawnień na starym motorze bez papierów OC itd itd zaraz pytania a gdzie byli rodzice a kto pozwolił, a skąd przyszło na myśl że wolno tak jeździć - może tak samo robią rodzice / rodzeństwo / koledzy? Nawet w lokalnej prasie mogli by to opisać...

Co dziecko straszysz
Przecież dopiero sam piałeś że policjanci to normalne wiejskie chłopaczki którzy sami za młodego śmigali na kradzionych wsk i dobrze to rozumieją Wink

Problem w tym że nie wszyscy (niektórzy to na prawde wredne typy czekające żeby kogoś udupić) i nie pisałem że kradzionych tylko bez papierów a jak papierów nie ma to fakt przeszłość pojazdu niepewna.

Ale jak napisałeś spotkałem takich co robili takie rzeczy w młodości i na pewno by puścili bez konsekwencji . Poznałem ich gdy sprzedawałem WSKi bez papierów , bo jeden kupił a drugi oglądał i otwarcie sie przyznali że w policji pracują i za małolata też tak jeździli.

Są też niestety tacy służbiści co wszystko muszą zrobić jak należy i kłopotu narobią, po prostu kwestia na kogo trafisz. Jak trafisz na takich co puścili to trzeba sie cieszyć że nic nie zrobili.

Ja akurat szczęśliwie nie miałem bliższego kontaktu z policją kiedy bez prawka i papierów jeździłem ale wiem że może być kłopot to lepiej młodego ostrzec, postraszyć co by sobie i rodzicom smrodu nie narobił.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-07-2013 10:31:35 przez Irek.)
10-07-2013 10:20:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
szymon703 Offline
motoryniarz
*


Liczba postów: 85
Imię: szymon
Skąd: okol.krk
Pojazd: Romet Pony
Post: #36
RE: Policja mnie zatrzymała !
mnie też kiedyś zatrzymali ale na szczęście kazali mi tylko zapchać do domu
10-07-2013 10:47:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
fosa Offline
Stary komarzysta :P
*


Liczba postów: 1,738
Imię: Filip
Skąd: Kołdowo
Pojazd: Romet Kadet
Post: #37
RE: Policja mnie zatrzymała !
ja jak kiedyś jechałem do babci to stanąłem na światłach a za mną policja, a w plecaku miałem 20 kg zaprawy i był odpiety, to wyszedł gościu zapiął mi i mówił, że też takim czymś jeździł i szkoda,że to sprzedał Tongue
PS nic ci nie zrobią na 99%
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-07-2013 11:19:07 przez fosa.)
10-07-2013 11:18:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Norbi96 Offline
Rozrusznikowy Joe
*


Liczba postów: 1,272
Imię: --
Skąd: --
Pojazd: Romet Komar
Post: #38
RE: Policja mnie zatrzymała !
(10-07-2013 10:20:36)Irek napisał(a):  Poznałem ich gdy sprzedawałem WSKi bez papierów , bo jeden kupił a drugi oglądał i otwarcie sie przyznali że w policji pracują i za małolata też tak jeździli.

Lipa tak sprzedawać dla policjanta bez papierów :F Już wie gdzie mieszkasz i że jeździsz bez kwitów hmm

Jakby mieli coś zrobić to by zrobili już. Jedyne co to mogą teraz się bardziej kręcić koło Ciebie. Ja bym nie wyjeżdżał na Twoim miejscu.
10-07-2013 11:58:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Taśma Offline
Pro
*
Lady


Liczba postów: 3,975
Imię: Mikołaj
Skąd: 1.7km od biurowca
Pojazd: Inny
Post: #39
RE: Policja mnie zatrzymała !
Mnie też zatrzymali, nie dość że w drodze do koleżanki to jeszcze z głupim pytaniem: "Czemu pan tak kopci?"

Cytat:Bo życie jest za krótkie, aby czekać na iskrę i dwa obroty wału.
10-07-2013 12:05:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Wojtek3362 Offline
Mechanik
*


Liczba postów: 1,901
Imię: Wojciech
Skąd: Szwajcariq
Pojazd: Romet Chart
Post: #40
RE: Policja mnie zatrzymała !
A ja przejeżdżałem koło radiowozu ostatnio, bez świateł i z kaskiem w ręku, bo słuchałem co mi klekocze w przednim kole i mnie nie zatrzymali.

Moje pojazdy - Wojtek3362

Pozdrawiam Smile
10-07-2013 12:21:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
tomek102 Offline
Normalnie nienormalny!
*


Liczba postów: 91
Imię: Tomek
Skąd: Woźniki
Pojazd: Romet Komar
Post: #41
RE: Policja mnie zatrzymała !
Ja to po wsi jeżdże ogarem bez kasku, nie zarejestrowany. Troche sie boje ale jeszcze mnie nie zatrzymali Smile

Ostatnio jechałem z kumplem na kiblu, on w kasku a ja bez. Jedziemy prostą drogą chyba z 80km/h a za nami nagle pojawila sie policja. Dojechaliśmy do skrzyżowania i zatrąbili. To my sie zatrzymali ale dobrze ze byli spoko. Coś tam mówili że moge sie zabić itp. no i musiałem iść pieszo. Nawet nie spisali Wink
11-07-2013 12:28:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
MIREK.M2 Offline
Technik
*


Liczba postów: 896
Imię: Mirek
Skąd: RBR
Pojazd: Romet Pony
Post: #42
RE: Policja mnie zatrzymała !
(10-07-2013 12:05:49)Taśma napisał(a):  Mnie też zatrzymali, nie dość że w drodze do koleżanki to jeszcze z głupim pytaniem: "Czemu pan tak kopci?"

Mnie też się tak zapytali jak jechałem wską za 50zł z walniętym simerem i mieszanką 1:15 (bez wydechu) miałem generator mgły ale tylko kazali pchac do domu

Big Grin Zapraszam http://www.chlopcyrometowcy.pl/showthread.php?tid=30568 Big Grin
11-07-2013 13:00:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
chuck Offline
Nowy
*


Liczba postów: 23
Imię: Kevin
Skąd: Bydgoszcz
Pojazd: Romet Pony
Post: #43
RE: Policja mnie zatrzymała !
hoho miałeś szczęscie że sprawa do sądu rodzinnego nie poszła ...Mojego kolege kiedys zatrzymali ,zabrali świece i pojechali a kolega założył zapasową Big Grin
28-07-2013 16:18:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Macklemor Niedostępny
Praktykant
*


Liczba postów: 488
Imię: ..........
Skąd: Polska
Pojazd: Inny
Post: #44
RE: Policja mnie zatrzymała !
Jeżeli tylko Cię spisali i spuścili powietrze to nie masz się czego więcej spodziewać. Spisują Cię tylko poto abyś się przestraszył i więcej tak nie robił. Potem ta karteczka idzie do śmiecia bo gdyby ją tam na komendzie pokazali i powiedzieli by że Cie puścili to i oni mieli by z lekka przesrane. No chyba że to są bardzo wredni ludzie to możesz mieć z tego powodu ostry przypał. Kara za brak OC, brak rejestracji, brak świateł, brak kasku to powody dzięki którym mogą spuścić z ciebie koło 3-4 tysięcy. Najgorsze jest OC. Ono najwięcej kosztuje. Nie masz się co martwić, pewnie nic nie przyjdzie i po sprawie. Kilka lat temu miałem wtedy chyba 17 lat wydrukowałem sobie dowód rejestracyjny i zrobiłem tablice z blachy. Wykroiłem z blachy identyczną tablice jak te zielone kiedyśniejsze, pomalowałem sprayem oczywiście zielonym i przykleiłem numerki od starej tablicy zwiniętej kumplowi na superluglu. Do tablicy zrobiłem dowód rejestracyjny śćiągnięty z google grafika i uzupełniony moimi danymi wydrukowałem. Wyciąłem go i wsadziłem do okładki takiej jak dają na normalne dowody i prawie zero różnicy. Tak "zarejestrowanym" T1 wyjechałem na ulice i niestety kilka ulic dalej mnie łapneła suka. Jak to zobaczyli to zbrechtali ze mnie i chcieli świece ale że była gorąca zrezygnowali i póścili swobodnie. Czekałem i czekałem a i tak nic nie przyszło.
28-07-2013 17:25:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
wojtekr35 Offline
TeRrOrYsTa
*


Liczba postów: 939
Imię: Wojtek
Skąd: Nowa Ruda
Pojazd: Inny
Post: #45
RE: Policja mnie zatrzymała !
Po co pisać po miesiącu w temacie, który został już wyczerpany. A to co napisałeś to wcale nic nowego...

MZ SM 125 & DT 125 RE

"Wszystko jest dla ludzi, wszystko też może Cię zabić"

http://www.facebook.com/pages/Supermoto-...2273483398
28-07-2013 18:14:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Forum by Tomasso94 2010 - 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
POMÓŻ W UTRZYMANIU FORUM!

Zaloguj do Poczty
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
#2 Charcik Deca
Ostatni post: Deecuu
Dzisiaj 12:53:49
» Odpowiedzi: 68
» Wyświetleń: 35670
universal z 1989 ?
Ostatni post: zaz
Dzisiaj 09:46:01
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 46
Wigry 1 z 1976 - szczegół...
Ostatni post: zaz
Dzisiaj 09:40:38
» Odpowiedzi: 10
» Wyświetleń: 323
[oddzielony] Jak założyć ...
Ostatni post: pitus74
Wczoraj 21:16:16
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 46
Renowacja kół komar 2320 ...
Ostatni post: mateuszf
Wczoraj 19:53:52
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 278
Jak ustawić palec wysprzę...
Ostatni post: romek
25-04-2024 18:17:17
» Odpowiedzi: 11
» Wyświetleń: 1488
Jaki to Romet
Ostatni post: zawiass
25-04-2024 11:52:49
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 74
Brak sprzęgła na biegu
Ostatni post: pitus74
24-04-2024 21:32:59
» Odpowiedzi: 11
» Wyświetleń: 1472
Romet ogar 205 popychacz ...
Ostatni post: pitus74
24-04-2024 20:27:43
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 1670
Problem z adv 250
Ostatni post: romek
24-04-2024 19:19:11
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 556
Paliwa E10 a silniki dwus...
Ostatni post: Spaceman164
24-04-2024 13:34:47
» Odpowiedzi: 39
» Wyświetleń: 10836
Romet Duet - Jaki rocznik...
Ostatni post: Wojtasik
24-04-2024 12:02:01
» Odpowiedzi: 9
» Wyświetleń: 674
FSM Pinokio z 89 roku
Ostatni post: Wojtasik
24-04-2024 11:53:57
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 165
Instrukcja komar 2352 i s...
Ostatni post: Debesta
24-04-2024 00:16:02
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 201
OldtimerBazar Wrocław 7/3...
Ostatni post: Debesta
24-04-2024 00:13:17
» Odpowiedzi: 38
» Wyświetleń: 16434

Reklama