Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Przemi żegna Was
Autor Wiadomość
Przemi998 Offline
Komarowiec
*


Liczba postów: 5,105
Imię: Przemek
Skąd: Zakrzewo
Pojazd: Romet Komar
Post: #1
Przemi żegna Was
Nie traktować tego jak głupote czy coś, wyrosłem z tego. Nie odchodze przez coś, kogoś itd
Chciałem wszystkim podziękować za mile spędzone chwile , poznałem naprawde świetnych ludzi.

Jeśli kiedyś kogokolwiek tu w jakiś sposób uraziłem itd to szczerze przepraszam .
Do nikogo nie mam o nic pretensji i nigdy do nikogo osobiście nic nie miałem, a to co odbywa sie wirtualnie to inna sprawa. Jeśli by ktoś potrzebował pomocy czy kontaktu do mnie to napewno znajdzie na Facebooku

Jeszcze raz WSZYSTKIM dziękuje i pozdrawiam

Moje Maszyny:
komar 2352
Romet Polo
Sprzedane:
Romet 50 t-1
Romet ogar 205
Jawa kaczka
komar 2330
04-01-2020 03:21:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Reklama
kacperszkudlarek Offline
Dobro obywatela, celem partii!
*


Liczba postów: 1,012
Imię: Tak
Skąd: Tak
Pojazd: Inny
Post: #2
RE: Przemi żegna Was
No cóż tak jak w tej piosence 'nic nie może przecież trwać...'. Widzę stara gwardia już powoli wykrusza się. Ogl myślę że masz tam jeszcze jakiegoś bzyka i od czasu do czasu nas odwiedzisz chociaż Smile.
No co, trzymaj się do Kiedyś!
04-01-2020 03:55:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
[+] 1 osoba postawiła piwo kacperszkudlarek za ten post.
axelbenq Offline
Óczeń
*


Liczba postów: 242
Imię: Aleksander
Skąd: Kraków/okolice
Pojazd: Romet Chart
Post: #3
RE: Przemi żegna Was
Niebawem powstanie chyba obok działu Powitalnia dział "Pożegnalnia" Sad
04-01-2020 16:49:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Tomasso94 Offline
Przebiegły Administrator :D
Administratorzy


Liczba postów: 4,144
Imię: Tomasz
Skąd: Będzin / Bydgoszcz
Pojazd: Romet Ogar 200
Post: #4
RE: Przemi żegna Was
Wrócisz do tego, wiem to po sobie :F Bajo Smile

- Volvo V70 II
- Honda Transalp 600V
- Romet Kadet 110 Automatic
- Romet Komar
- Romet Ogar 200
- Opel Astra G

*** ...i wtedy rzekł - Nie da się. ~ Tomasso94 ***
04-01-2020 20:24:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
[+] 2 użytkowników postawiło piwo Tomasso94 za ten post.
Bartek Offline
Emerytowany Moderatroll


Liczba postów: 2,961
Imię: Bartek
Skąd: Jarosław
Pojazd: Romet Ogar 200
Post: #5
RE: Przemi żegna Was
Tomek ma rację Wink Swego czasu sam wróciłem do tego i powoli kolekcja powiększa się Big Grin

KLIKNIJ TUTAJ I POMÓŻ W OPŁACENIU SERWERA !
06-01-2020 11:47:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
[+] 2 użytkowników postawiło piwo Bartek za ten post.
Jakub Offline
Krytyk wszystkiego.
*


Liczba postów: 625
Imię: Jakub
Skąd: Okolice Sieradza
Pojazd: Romet Komar
Post: #6
RE: Przemi żegna Was
Wszystkiego dobrego Przemek! Ale wrócisz, ja też wracam powoli wirtualnie Big Grin
06-01-2020 19:52:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
[+] 1 osoba postawiła piwo Jakub za ten post.
Błażej Offline
Zawodowiec
*


Liczba postów: 2,534
Imię: Błażej
Skąd: Skarżysko-Kamienna
Pojazd: Inny
Post: #7
RE: Przemi żegna Was
Oby mnie nie spotkało to co was. Takie sentymenty. Póki co nie mam objawów powrotu do pierdziawek.
Może jedynie ten Dantom co stoi 8 rok rozebrany..

Przemi... coś mi ten nick mówi, ale wybacz kolego pamięć zawodzi. Człowiek się postarzal, zajął się czym innym w życiu i takie efekt jest.
Jakby nie było to powodzenia w życiu prywatnym.
Domyślam się że masz już pewnie że 20 lat spokojnie.
28-03-2020 02:37:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
romek Offline
You are T-ONE !
*


Liczba postów: 1,949
Imię: Marcin
Skąd: NOS
Pojazd: Romet Komar
Post: #8
RE: Przemi żegna Was
Eee, ja mam 26 lat, dorosłe zycie i jeszcze z tego do końca nie wyrosłem :F To jest sentyment, tego się nie zapomina, lata dzieciństwa i w ogóle
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-03-2020 10:15:23 przez romek.)
28-03-2020 10:12:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Mixol Offline
Uczeń
*


Liczba postów: 228
Imię: Mixol
Skąd: okolice Mińsk Maz
Pojazd: Romet Ogar 200
Post: #9
RE: Przemi żegna Was
Ja mam 36 lat, też miałem etap zawieszenia Wuesek, Rometów na kilka lat tak gdzieś w 2007 roku.Jak życie się już trochę poukładało przy dopingu mojej narzeczonej a obecnie żony wróciłem do hooby.Były Romety, potem tylko Wueski a w zeszłym roku znów nawróciło mnie na wyroby z Bydgoszczy.Wspomnienia i marzenia które były za dzieciaka, tego nie da się z siebie wyplenićShy
28-03-2020 12:30:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
ananas Offline
Technik
*


Liczba postów: 1,076
Imię: Kamil
Skąd: Zabrze
Pojazd: Inny
Post: #10
RE: Przemi żegna Was
Też miałem etap zawieszenia gdy kupiłem pierwszy samochód i zacząłem przy tym grzebać, do tego studia, inne hobby i jakoś ucichło na jakiś czas, ale spokojnie, wróciło, od moplików chyba się nie da do końca odejść Tongue Inna sprawa, że niestety teraz to wszystko wygląda trochę inaczej niż kiedyś. Jak większość tego forum zaczynała, motorowery były za grosze, tanich części było sporo, sam pamiętam jak nie kupiłem jeżdżącego 50t-1 z 1975 bo mi się wtedy 300zł to dużo wydawało Tongue Niestety, kiedyś młodzież grzebała przy tym wszystkim bo to było fajne, tanie i proste hobby, a teraz ceny trochę to wszystko zabiły. Tak samo z resztą stało się z maluchami, to już nie są auta do kupienia za grosze i nauki, tylko dla człowieka który wie czego chce.
28-03-2020 15:02:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
romek Offline
You are T-ONE !
*


Liczba postów: 1,949
Imię: Marcin
Skąd: NOS
Pojazd: Romet Komar
Post: #11
RE: Przemi żegna Was
Motorowery prawda były za grosze. Dzisiaj może też nie jest to jakieś bardzo ruinujące kieszeń hobby, ale wzrost cen jest znaczny. Sięgnąć pamięcią 10-12 lat temu. Kumpel sprzedał za 300 zł sprawnego Komara 3 z papierami, i to była wtedy wysoka cena, nawet go ogłaszałem tu na forum i nie było chętnych. Dziadek od którego kupiłem sztywniaka miał nowego Ogara 205 z przebiegiem 3000 km, stan dziewiczy, oczywiście też z papierem. Pojechał gdzieś na wieś na dobicie za 800 zł. Kuzyn miał pięknego Komara również z papierami i ta sama historia, tylko że za 150 zł. Inny kolega Jawkę mustang ale bez papierów za 100 zł, inny kaczkę z papierem za 350. Wszystkie te motorowery miałem okazję kupić ale wtedy to było dla mnie drogo. Dzisiaj nie myślałbym ani chwili. Cała ta pseudomoda nakręcona głównie przez telewizję, programy Mikiciuka i reportaże o fabrycznie nowym maluchu za miliony. Jeśli chodzi o maluchy, to w tamtym okresie za płotem miałem złomowisko i tam się przewijały wszystkie modele, od ST '76 z beżową tapicerką, przez BIS, po EL. Wszystkie w jednej cenie - 300 zł, w niektórych możliwe do wyrwania dokumenty. Dzisiaj od roku szukam jakiekokolwiek zdrowego malucha do 4000 zł ale niestety. Ludzi powaliło. Co do tanich części to jednak w tamtym okresie były one bardzo kiepskiej jakości, dzisiaj przykładowo co prawda nie kupimy już zestawu cylinder+tłok za 60 zł ale za to możemy kupić podobno dobrego Almota za 200 zł.

My faktycznie w większości żyliśmy w czasach kiedy się niespecjalnie na to patrzyło jako na zabytki tylko normalne wozidła do pojeżdżenia.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-03-2020 22:16:36 przez romek.)
28-03-2020 22:14:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
[+] 1 osoba postawiła piwo romek za ten post.
Wodnik Offline
El Dezametto Mecánico
*


Liczba postów: 323
Imię: Szymon
Skąd: Kleczew (PKN)
Pojazd: Romet 2375
Post: #12
RE: Przemi żegna Was
Nasza młodość to Romet nie był niczym wyjątkowym bo był w każdym domu na wiosce. Sprzęty do zajeżdżenia to były. Dodgy

,,Sobie Pioter polatasz a jak się do końca popsuje to na złom się zawiezie."

Podrywasz Blachary i bujasz się na mieście bo masz Rometa za złotówek całych 200
28-03-2020 23:15:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Bartek Offline
Emerytowany Moderatroll


Liczba postów: 2,961
Imię: Bartek
Skąd: Jarosław
Pojazd: Romet Ogar 200
Post: #13
RE: Przemi żegna Was
(28-03-2020 22:14:05)romek napisał(a):  Motorowery prawda były za grosze. Dzisiaj może też nie jest to jakieś bardzo ruinujące kieszeń hobby, ale wzrost cen jest znaczny. Sięgnąć pamięcią 10-12 lat temu. Kumpel sprzedał za 300 zł sprawnego Komara 3 z papierami, i to była wtedy wysoka cena, nawet go ogłaszałem tu na forum i nie było chętnych. Dziadek od którego kupiłem sztywniaka miał nowego Ogara 205 z przebiegiem 3000 km, stan dziewiczy, oczywiście też z papierem. Pojechał gdzieś na wieś na dobicie za 800 zł. Kuzyn miał pięknego Komara również z papierami i ta sama historia, tylko że za 150 zł. Inny kolega Jawkę mustang ale bez papierów za 100 zł, inny kaczkę z papierem za 350. Wszystkie te motorowery miałem okazję kupić ale wtedy to było dla mnie drogo. Dzisiaj nie myślałbym ani chwili. Cała ta pseudomoda nakręcona głównie przez telewizję, programy Mikiciuka i reportaże o fabrycznie nowym maluchu za miliony. Jeśli chodzi o maluchy, to w tamtym okresie za płotem miałem złomowisko i tam się przewijały wszystkie modele, od ST '76 z beżową tapicerką, przez BIS, po EL. Wszystkie w jednej cenie - 300 zł, w niektórych możliwe do wyrwania dokumenty. Dzisiaj od roku szukam jakiekokolwiek zdrowego malucha do 4000 zł ale niestety. Ludzi powaliło. Co do tanich części to jednak w tamtym okresie były one bardzo kiepskiej jakości, dzisiaj przykładowo co prawda nie kupimy już zestawu cylinder+tłok za 60 zł ale za to możemy kupić podobno dobrego Almota za 200 zł.

My faktycznie w większości żyliśmy w czasach kiedy się niespecjalnie na to patrzyło jako na zabytki tylko normalne wozidła do pojeżdżenia.

Moda na klasyki powróciła i każdy ceni niestety jak za woły.. Cieszę się, że ten bakcyl wrócił. Dzięki namowie teścia udało się odkupić Mietka od Anii (za co mega dziękuję i będę dbał lepiej niż o siebie :F) Później trafiłem na ramę komara 2350 (marzenie z dzieciństwa) długo nie myślałem wsiadłem w auto i to przyciągnąłem do domu lecz.. są duże braki. Waham się czy to sprzedać na części czy to zostawić na lepsze czasy i zacząć to składać. Na chwilę obecną poszukuję ogara 205 by zrobić go na wzór tego co kiedyś miałem i po prostu włożyć go pod kocyk (ale wątpię bym znalazł coś do 600 zł oczywiście do remontu i bez kwitu) i niech stoi by kiedyś pokazać swoim dzieciom czym jeździli jego pradziadkowie, dziadkowie i ojciec Wink
Planów jest wiele co do kolekcji.. na razie ogranicza mnie miejsce i inne priorytety. Ale kto wie.. co pokaże życie..

KLIKNIJ TUTAJ I POMÓŻ W OPŁACENIU SERWERA !
31-03-2020 22:58:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Forum by Tomasso94 2010 - 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
POMÓŻ W UTRZYMANIU FORUM!

Zaloguj do Poczty
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Romet.. Ogar... 200 - "Na...
Ostatni post: krystian276
Dzisiaj 08:48:25
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 34
Romet Jubilat 2 1989 by r...
Ostatni post: rfx
Dzisiaj 02:17:26
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 22
Projekt Romet Dzik Enduro...
Ostatni post: krystian276
Dzisiaj 00:09:54
» Odpowiedzi: 465
» Wyświetleń: 163718
Zacinająca się dźwignia z...
Ostatni post: elmer
Wczoraj 22:12:46
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 754
Ciśnienie sprężania 023
Ostatni post: olon
Wczoraj 19:58:08
» Odpowiedzi: 3
» Wyświetleń: 53
Regulacja zabieraka sprze...
Ostatni post: Debesta
Wczoraj 18:17:38
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 103
Licznik Mera czarny
Ostatni post: romek
Wczoraj 17:14:18
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 125
Sokół
Ostatni post: Wicher Krzysztof
Wczoraj 10:48:40
» Odpowiedzi: 26
» Wyświetleń: 2155
Jaguar Specjal Reynolds
Ostatni post: jacek1975
Wczoraj 01:31:58
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 19521
Kupię gaźnik do silnika 0...
Ostatni post: Franek P
17-03-2024 19:37:57
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 131
Uniwersal Korlis niebiesk...
Ostatni post: wojtekw
16-03-2024 23:15:49
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 59
Kupię błotnik tylny do 23...
Ostatni post: Piotrekdriver1
16-03-2024 13:35:57
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 62
Ogar 200 problem ze świat...
Ostatni post: romek
14-03-2024 23:48:28
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 201
Blaszka za dławikiem wyde...
Ostatni post: BydziuDriver12
14-03-2024 17:48:56
» Odpowiedzi: 10
» Wyświetleń: 236
czy ktoś posiada takiego ...
Ostatni post: ZjemCiMeble
14-03-2024 11:14:09
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 759

Reklama