Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Komar Sport -warto? Jaka cena?
Autor Wiadomość
nofack Offline
Banned


Liczba postów: 680
Imię: mm
Skąd: Sierakow
Pojazd: Romet Komar
Post: #1
Komar Sport -warto? Jaka cena?
Witam,
Mam pytanie a propo ROMETA KOMAR SPORT.
Znajomy dziadek ze wsi chce go sprzedac, poki co to go nawet nei widzialem, ale mowil ze , jest na chodzie, jezdzi, kompletny wszystko do niego jest( mzoe byc cos przerabiane typu ooslony na nogi np) poza tym wszystko co oryginalne to ma do niego. Nie wiem czy jest to z ta wloska kanapa i prosta kierownica czy ten silnikiem kwadraciaka i poska kanapa. Mam sie z nim widziec to bede widzial wiecej. Dokumenty mowil ze ma tzn zarejestrowany jest ale dowod zgubil ALE pytal sie i nie ma absolutnie z tym problemu i moze wyciagnac z urzedu zaswiadczenie i wszystyko "powiedzmy by bylo :" jesli chodzi o dokumenty.
Moja pytanie po ile takie komary sporty chodza ? Czy to sie oplaca brac jesli tak to w jakiej cenie? Powiem szczerze ze pomoge mu to opchnac ale czy bede bral dlasiebie to nei wiem bo sport mi sie nie podoba jak by to byl innty romet to tak. Co sadzicie ? Doradzcie cos.
27-04-2017 20:33:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Reklama
VRka :D Offline
Majster
*


Liczba postów: 407
Imię: Patryk
Skąd: Miastko
Pojazd: Romet Komar
Post: #2
RE: Komar Sport -warto? Jaka cena?
Komar sport zarejestrowany, z dokumentami.. deficytowa sprawa powoli Big Grin Ja bym brał bez zastanowienia się. Nawet jeśli nie ma charakterystycznych dla sporta części jak prosta kierownica itd. Co do wartości takiego komara... z dokumentami myślę że tak 400 - 500 jest wart natomiast podejrzewam że dużo taniej kupisz od tego dziadka :F Jeśli nie podoba ci się sport to przecież można sprzedać na części Big Grin Ewentualnie dobrze odrestaurować i postawić w kąt, wartość z roku na rok będzie zdecydowanie rosła, tak jak w przypadku sztywniaka albo już nawet Komara 2350

Kupię części do Komara Sport Smile
27-04-2017 20:38:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
nofack Offline
Banned


Liczba postów: 680
Imię: mm
Skąd: Sierakow
Pojazd: Romet Komar
Post: #3
RE: Komar Sport -warto? Jaka cena?
Tak mowil ze ma dokumenty chyba 1 wlasciciel jest, tylko dowod zgubil ale moze wyciagnac z wk dokument i ze wszystko bedzie gralo jak najabrdziej os strony dokumentow, jesli tak to ok.
A co do ceny to spodziewalem sie wiecej jesli jest na chodzie i powiedzmy z dokum. to mysle ze wartosc rynkoowa powinna byc kolo 1000zl co wy na to tym bardziej ze jest to jak mowisz deficytowy towar to nie ogar itd...z tego co widze to nawet nei mam czym sie sugerowac bo tylko 2 ogloszenia sa na olx po 1500zl ( bez doku oczywiscie kompletne do odresteur, nie wiadomo czy na chodzie) na pewno od reki one nie pojda w tej cenie ale wydaje mi sie ze ten moze byc w duzo lepszej kondycji i moze byc wart wiecej niz te 500zl ???Niecho ktos jescze cos doradzi...Dla siebie nei bede bral moge mu pomoc to sprzedac i cos i dla mnie skapnie to bylo by ffanie a moze komus z was by sie przydal ? Ja nie potrzebuje mam kadeta i moi wystarcza pochlonal sporo kasy mojej
27-04-2017 20:44:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
VRka :D Offline
Majster
*


Liczba postów: 407
Imię: Patryk
Skąd: Miastko
Pojazd: Romet Komar
Post: #4
RE: Komar Sport -warto? Jaka cena?
400 - 500zł to takie "w razie wu" jakby nie było oryginalnej kierownicy, siedzenia i jeśli byłby w stanie takim no... poniżej akceptowalnego Big Grin jeśli kompletny, ze wszystkimi częściami charakterystycznymi dla sporta, jeżdżący normalnie, nie poprzerabiany to spokojnie z 1200zł do małej negocjacji można by było za niego wołać

Kupię części do Komara Sport Smile
27-04-2017 20:51:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
nofack Offline
Banned


Liczba postów: 680
Imię: mm
Skąd: Sierakow
Pojazd: Romet Komar
Post: #5
RE: Komar Sport -warto? Jaka cena?
o widzisz teraz to co innego Smile wiem ze dla sporta jest wlasnie charakterestyczna,kiera ,siedzenie,lagi,bak no i czy przerabiane itd...cos tam mowil ze przerabiane jest ale ogolnie ze ma go 30lat i jezdzil nim kupe czasu potem jego syn i ze wszystko jest na chodzie pali jezdzi swiatla , hamuje itd...to juz naprawde duzo. A co do reszty dokumenty, a takze jaki to jest komar sport to sie tez zorietuje czy ten z prosta kiera i silnikiem jajko czy z lamana kiero ,polska kanapa i silnikiem kwadrat to tez wazne jest bo nie wiem jaki to model jest.... A moze ktos z was mial by ochote na cos takiego do odresteurowania ? Bo ja nie mam czasu sie juz w to bawic niestety a wiem ze to fraja niezla tak bylo z moim kadetem Smile
27-04-2017 20:57:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
VRka :D Offline
Majster
*


Liczba postów: 407
Imię: Patryk
Skąd: Miastko
Pojazd: Romet Komar
Post: #6
RE: Komar Sport -warto? Jaka cena?
Rama z dokumentami to pójdzie od ręki Big Grin tak jak reszta charakterystycznych części Big Grin Nie ukrywam że jeśli miałbym trochę wolnego grosza to sam bym przygarnął ramę bo chodzi mi sport po głowie :F

Kupię części do Komara Sport Smile
27-04-2017 20:59:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
nofack Offline
Banned


Liczba postów: 680
Imię: mm
Skąd: Sierakow
Pojazd: Romet Komar
Post: #7
RE: Komar Sport -warto? Jaka cena?
Spoko, jesli jest ktos jeszcze zainteresowany to mozna do mnie pisac na priv.
Co do reszty tzn dokumenty a takze zdjeica tego komara to wszystko bede wieddzial w sobote co ijak .
27-04-2017 21:23:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
nofack Offline
Banned


Liczba postów: 680
Imię: mm
Skąd: Sierakow
Pojazd: Romet Komar
Post: #8
RE: Komar Sport -warto? Jaka cena?
Bylem widzialem. Komar Szalu nie robi choc jako tako wyglada. A mianowicie OC nie ma,dowodu nie ma.
Malowany byl. Poza tym kompletny . Lagi przod, oryginal bak oryginal, siedzenie zalozone inne ale to oryginalne ma to wloskie co bylo, silnik zamiast jajko jest kwadraciak 2 b. kierownica nie oryginalna zamisat prostej jest jakas lamana. Silnik 2 lata nie odpalany nie odpalil albo cos frobneggo albo do remontu jest.Chce min 500zl za niego.
01-05-2017 12:22:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
joozek Offline
senior


Liczba postów: 2,388
Imię: Józek
Skąd: Lubin
Pojazd: Inny
Post: #9
RE: Komar Sport -warto? Jaka cena?
Na podstawie Twojego opisu, to jednak nie jest Sport, tylko prawdopodobnie 2351, 2352 ze zbiornikiem Polo.
Musisz wstawić zdjęcia.

Denerwować się, to tracić własne zdrowie z powodu cudzej głupoty
01-05-2017 13:24:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
rafi555 Offline
Zawodowiec
*


Liczba postów: 2,556
Imię: xxxxxx
Skąd: xxxxxxxx
Pojazd: Romet Pony
Post: #10
RE: Komar Sport -warto? Jaka cena?
albo coś w stylu rometa Bresia Big Grin
01-05-2017 17:38:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
nofack Offline
Banned


Liczba postów: 680
Imię: mm
Skąd: Sierakow
Pojazd: Romet Komar
Post: #11
RE: Komar Sport -warto? Jaka cena?
Zdjec zapomnialem zrobic. Ale to jest sport tylko troche poprzerabial go tzn siedenie jest zamienione i kierownica i lampa przod i silnik wstawil kwadraciaka bo oryginalne bylo jajko no i moze cos jeszcze ale poza tym Komar Sport 2361 nie sprawdzalem na tablicznce znamionowej bo nie chcialo mi sie oslony odkrecac ale to ten wplaszczonym bakiem, oryginalne siodelko to wloskie takie waskie ma, lagi przod rowniez te komarowskie.
Tutaj link do tego modelu o ktory chodzi :

https://www.google.pl/search?q=komar+spo...DyR4R6VWM:
01-05-2017 18:49:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Forum by Tomasso94 2010 - 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
POMÓŻ W UTRZYMANIU FORUM!

Zaloguj do Poczty
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Pręt hamulca Ogar 205
Ostatni post: pitus74
Dzisiaj 09:51:40
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 3194
Długość linki sprzęgła
Ostatni post: pitus74
Wczoraj 22:16:00
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 2999
Projekt Romet Dzik Enduro...
Ostatni post: krystian276
Wczoraj 22:01:34
» Odpowiedzi: 476
» Wyświetleń: 165928
Witam .
Ostatni post: Debesta
Wczoraj 21:06:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 122
Iskrownik/Stator Romet St...
Ostatni post: miszel
Wczoraj 16:09:54
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 40
Numery karterów S38 B4
Ostatni post: Piotrekdriver1
Wczoraj 16:01:47
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 67
Pegaz 750 - kolejny Robak
Ostatni post: Jaca
Wczoraj 07:55:14
» Odpowiedzi: 152
» Wyświetleń: 53867
Koło komar 2350 brak stab...
Ostatni post: Kacper_R
Wczoraj 02:07:00
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 52
Filtr oleju zamiennik do ...
Ostatni post: Gucio76
Wczoraj 01:56:31
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 39
Instalacja Romet Chart
Ostatni post: wkzarci
Wczoraj 00:53:33
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 569
Ogar 200 88r. Mandaryna
Ostatni post: romek
27-03-2024 23:56:47
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 275
205A
Ostatni post: romek
27-03-2024 21:16:30
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 97
Replika Prototypu Romet M...
Ostatni post: romek
27-03-2024 21:12:06
» Odpowiedzi: 112
» Wyświetleń: 52101
Renowacja obręczy - jak l...
Ostatni post: romek
27-03-2024 21:09:57
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 114
Kto z Małopolski, okolic ...
Ostatni post: Elektronik
27-03-2024 20:04:19
» Odpowiedzi: 30
» Wyświetleń: 10923

Reklama