Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Polonez Caro 92r
Autor Wiadomość
Mikołaj Offline
Dziecko słoneczka :D
*


Liczba postów: 1,592
Imię: Mikołaj
Skąd: Bydgoszcz
Pojazd: Romet Ogar 200
Post: #44
RE: Polonez Caro 92r
a mi chodzi o poldka z tym przodem ale tylem od caro te sa piekne aczkolwiek juz tak mi sie spodobala karoca ze innego juz chyba bym nie chcial

OGAR 200 NA MOJEMOTO.PL
MOTORYNKA NA MOJEMOTO.PL

obraz
28-08-2012 00:02:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Polonez Caro 92r - Mikołaj - 27-08-2012, 18:04:47
RE: Polonez Caro 92r - zigu98 - 27-08-2012, 18:17:20
RE: Polonez Caro 92r - Sołtys - 27-08-2012, 18:23:19
RE: Polonez Caro 92r - Mikołaj - 27-08-2012, 18:27:55
RE: Polonez Caro 92r - Gangster - 27-08-2012, 18:32:03
RE: Polonez Caro 92r - Sołtys - 27-08-2012, 18:34:43
RE: Polonez Caro 92r - Decybel - 27-08-2012, 18:42:36
RE: Polonez Caro 92r - romet1989 - 27-08-2012, 18:51:52
RE: Polonez Caro 92r - Irek - 27-08-2012, 19:04:33
RE: Polonez Caro 92r - romet1989 - 27-08-2012, 19:11:34
RE: Polonez Caro 92r - Mikołaj - 27-08-2012, 19:14:38
RE: Polonez Caro 92r - Decybel - 27-08-2012, 19:17:42
RE: Polonez Caro 92r - Sołtys - 27-08-2012, 21:11:34
RE: Polonez Caro 92r - romet1989 - 27-08-2012, 19:17:49
RE: Polonez Caro 92r - Taśma - 27-08-2012, 19:20:32
RE: Polonez Caro 92r - Mikołaj - 27-08-2012, 19:21:01
RE: Polonez Caro 92r - Taśma - 27-08-2012, 19:22:21
RE: Polonez Caro 92r - Mikołaj - 27-08-2012, 19:23:06
RE: Polonez Caro 92r - Semmao - 27-08-2012, 19:23:57
RE: Polonez Caro 92r - Mikołaj - 27-08-2012, 19:27:32
RE: Polonez Caro 92r - Kubasio - 27-08-2012, 20:37:36
RE: Polonez Caro 92r - Decybel - 27-08-2012, 21:08:43
RE: Polonez Caro 92r - Mikołaj - 27-08-2012, 21:16:46
RE: Polonez Caro 92r - Gangster - 27-08-2012, 22:08:39
RE: Polonez Caro 92r - Błażej - 27-08-2012, 22:33:15
RE: Polonez Caro 92r - Rometfun20123 - 27-08-2012, 22:35:06
RE: Polonez Caro 92r - Romet_Pegaz - 27-08-2012, 23:15:03
RE: Polonez Caro 92r - Mikołaj - 27-08-2012, 23:18:59
RE: Polonez Caro 92r - Romet_Pegaz - 27-08-2012, 23:20:43
RE: Polonez Caro 92r - MichalSR50 - 27-08-2012, 23:21:02
RE: Polonez Caro 92r - Mikołaj - 27-08-2012, 23:24:55
RE: Polonez Caro 92r - Romet_Pegaz - 27-08-2012, 23:26:42
RE: Polonez Caro 92r - Mikołaj - 27-08-2012, 23:28:14
RE: Polonez Caro 92r - Romet_Pegaz - 27-08-2012, 23:31:00
RE: Polonez Caro 92r - Mikołaj - 27-08-2012, 23:34:48
RE: Polonez Caro 92r - Romet_Pegaz - 27-08-2012, 23:35:56
RE: Polonez Caro 92r - Rometfun20123 - 27-08-2012, 23:43:55
RE: Polonez Caro 92r - Mikołaj - 27-08-2012, 23:47:29
RE: Polonez Caro 92r - Romet_Pegaz - 27-08-2012, 23:48:59
RE: Polonez Caro 92r - Mikołaj - 27-08-2012, 23:52:51
RE: Polonez Caro 92r - Romet_Pegaz - 27-08-2012, 23:53:57
RE: Polonez Caro 92r - Mikołaj - 27-08-2012, 23:55:05
RE: Polonez Caro 92r - Romet_Pegaz - 27-08-2012, 23:59:35
RE: Polonez Caro 92r - Mikołaj - 28-08-2012 00:02:49
RE: Polonez Caro 92r - Romet_Pegaz - 28-08-2012, 00:05:08
RE: Polonez Caro 92r - Mikołaj - 28-08-2012, 00:12:08
RE: Polonez Caro 92r - Romet_Pegaz - 28-08-2012, 00:16:00
RE: Polonez Caro 92r - rowler - 28-08-2012, 00:20:26
RE: Polonez Caro 92r - Romet_Pegaz - 28-08-2012, 00:22:11
RE: Polonez Caro 92r - Mikołaj - 28-08-2012, 00:22:36
RE: Polonez Caro 92r - Romet_Pegaz - 28-08-2012, 00:24:00
RE: Polonez Caro 92r - Mikołaj - 28-08-2012, 00:26:17
RE: Polonez Caro 92r - Romet_Pegaz - 28-08-2012, 00:28:06
RE: Polonez Caro 92r - Mikołaj - 28-08-2012, 00:30:08
RE: Polonez Caro 92r - rowler - 28-08-2012, 00:32:37
RE: Polonez Caro 92r - Romet_Pegaz - 28-08-2012, 00:33:51
RE: Polonez Caro 92r - Mikołaj - 28-08-2012, 00:33:52
RE: Polonez Caro 92r - rowler - 28-08-2012, 00:36:20
RE: Polonez Caro 92r - Romet_Pegaz - 28-08-2012, 00:36:26
RE: Polonez Caro 92r - Mikołaj - 28-08-2012, 00:39:17
RE: Polonez Caro 92r - Romet_Pegaz - 28-08-2012, 00:41:15
RE: Polonez Caro 92r - Mikołaj - 28-08-2012, 00:43:10
RE: Polonez Caro 92r - Romet_Pegaz - 28-08-2012, 00:44:09
RE: Polonez Caro 92r - Błażej - 28-08-2012, 00:44:54
RE: Polonez Caro 92r - Mikołaj - 28-08-2012, 00:46:46
RE: Polonez Caro 92r - Błażej - 28-08-2012, 00:50:24
RE: Polonez Caro 92r - Romet_Pegaz - 28-08-2012, 00:52:00
RE: Polonez Caro 92r - Mikołaj - 28-08-2012, 00:53:11
RE: Polonez Caro 92r - Błażej - 28-08-2012, 00:55:07
RE: Polonez Caro 92r - Romet_Pegaz - 28-08-2012, 00:55:16
RE: Polonez Caro 92r - Mikołaj - 28-08-2012, 00:57:06
RE: Polonez Caro 92r - Romet_Pegaz - 28-08-2012, 00:58:43
RE: Polonez Caro 92r - Mikołaj - 28-08-2012, 00:59:50
RE: Polonez Caro 92r - Romet_Pegaz - 28-08-2012, 01:01:56
RE: Polonez Caro 92r - Błażej - 28-08-2012, 01:02:28
RE: Polonez Caro 92r - Mikołaj - 28-08-2012, 01:03:00
RE: Polonez Caro 92r - Romet_Pegaz - 28-08-2012, 01:09:14
RE: Polonez Caro 92r - Błażej - 28-08-2012, 01:12:20
RE: Polonez Caro 92r - Romet_Pegaz - 28-08-2012, 01:13:53
RE: Polonez Caro 92r - Błażej - 28-08-2012, 01:16:18
RE: Polonez Caro 92r - Romet_Pegaz - 28-08-2012, 01:19:04
RE: Polonez Caro 92r - Błażej - 28-08-2012, 01:22:41
RE: Polonez Caro 92r - Rometfun20123 - 28-08-2012, 01:47:13
RE: Polonez Caro 92r - lukasz247___ - 28-08-2012, 11:00:11
RE: Polonez Caro 92r - chart21050 - 28-08-2012, 11:03:56
RE: Polonez Caro 92r - Mikołaj - 28-08-2012, 11:44:52
RE: Polonez Caro 92r - Romet_Pegaz - 28-08-2012, 12:10:00
RE: Polonez Caro 92r - szprychafso - 28-08-2012, 12:58:43
RE: Polonez Caro 92r - Mikołaj - 28-08-2012, 15:41:24
RE: Polonez Caro 92r - arasszymaras - 28-08-2012, 16:37:36
RE: Polonez Caro 92r - fanfso - 28-08-2012, 17:26:45
RE: Polonez Caro 92r - Romet_Pegaz - 28-08-2012, 17:31:50
RE: Polonez Caro 92r - Błażej - 28-08-2012, 17:32:53
RE: Polonez Caro 92r - fanfso - 28-08-2012, 19:10:01
RE: Polonez Caro 92r - Mikołaj - 28-08-2012, 17:35:36
RE: Polonez Caro 92r - Romet_Pegaz - 28-08-2012, 17:35:52
RE: Polonez Caro 92r - Mikołaj - 28-08-2012, 19:16:28
RE: Polonez Caro 92r - Taśma - 28-08-2012, 19:25:25
RE: Polonez Caro 92r - fanfso - 28-08-2012, 19:40:44
RE: Polonez Caro 92r - Taśma - 28-08-2012, 19:46:26
RE: Polonez Caro 92r - Mikołaj - 28-08-2012, 19:47:27
RE: Polonez Caro 92r - fanfso - 28-08-2012, 19:48:34
RE: Polonez Caro 92r - Romet_Pegaz - 28-08-2012, 19:49:55
RE: Polonez Caro 92r - Mikołaj - 28-08-2012, 19:53:33
RE: Polonez Caro 92r - Romet_Pegaz - 28-08-2012, 19:59:41
RE: Polonez Caro 92r - Mikołaj - 28-08-2012, 20:01:32
RE: Polonez Caro 92r - Romet_Pegaz - 28-08-2012, 20:05:04
RE: Polonez Caro 92r - Mikołaj - 28-08-2012, 20:08:56
RE: Polonez Caro 92r - fanfso - 28-08-2012, 20:09:28
RE: Polonez Caro 92r - Romet_Pegaz - 28-08-2012, 20:11:04
RE: Polonez Caro 92r - Mikołaj - 28-08-2012, 20:11:49
RE: Polonez Caro 92r - fanfso - 28-08-2012, 21:05:22
RE: Polonez Caro 92r - Mikołaj - 28-08-2012, 21:06:38
RE: Polonez Caro 92r - Taśma - 28-08-2012, 21:13:27
RE: Polonez Caro 92r - Mikołaj - 28-08-2012, 21:16:36
RE: Polonez Caro 92r - Błażej - 28-08-2012, 21:20:46
RE: Polonez Caro 92r - Mikołaj - 28-08-2012, 21:26:34
RE: Polonez Caro 92r - Błażej - 28-08-2012, 21:28:19
RE: Polonez Caro 92r - Mikołaj - 28-08-2012, 21:29:18
RE: Polonez Caro 92r - Błażej - 28-08-2012, 21:49:00
RE: Polonez Caro 92r - Mikołaj - 28-08-2012, 21:52:50
RE: Polonez Caro 92r - Błażej - 28-08-2012, 22:05:02
RE: Polonez Caro 92r - Decybel - 28-08-2012, 22:19:52
RE: Polonez Caro 92r - Mikołaj - 28-08-2012, 22:30:13
RE: Polonez Caro 92r - Taśma - 28-08-2012, 22:54:07
RE: Polonez Caro 92r - Mikołaj - 02-09-2012, 17:40:57
RE: Polonez Caro 92r - Taśma - 02-09-2012, 17:53:32
RE: Polonez Caro 92r - Mikołaj - 02-09-2012, 17:57:39
RE: Polonez Caro 92r - Taśma - 02-09-2012, 18:04:29
RE: Polonez Caro 92r - Romet_Pegaz - 02-09-2012, 18:05:12
RE: Polonez Caro 92r - Mikołaj - 02-09-2012, 18:07:35
RE: Polonez Caro 92r - Mikołaj - 02-09-2012, 18:09:55
RE: Polonez Caro 92r - Simon - 02-09-2012, 18:30:17
RE: Polonez Caro 92r - Romet_Pegaz - 02-09-2012, 21:26:09
RE: Polonez Caro 92r - Mikołaj - 02-09-2012, 22:58:15
RE: Polonez Caro 92r - Taśma - 02-09-2012, 22:59:59
RE: Polonez Caro 92r - Mikołaj - 02-09-2012, 23:03:32
RE: Polonez Caro 92r - Mikołaj - 02-09-2012, 23:04:32
RE: Polonez Caro 92r - Romet_Pegaz - 02-09-2012, 23:11:17
RE: Polonez Caro 92r - Mikołaj - 02-09-2012, 23:12:38
RE: Polonez Caro 92r - Romet_Pegaz - 02-09-2012, 23:13:29


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
26-06-2026 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 478
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
26-06-2026 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3146
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
26-06-2026 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 801
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 195
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 580
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 647
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34700
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 113
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 176
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 498
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5234
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 194
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 399
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 416
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 873

Reklama