Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Moja maszyna-Romet 50 T1!
Autor Wiadomość
romecik1998 Offline
To jest ktoś!!!
*


Liczba postów: 969
Imię: Damian
Skąd: Otowice
Pojazd: Romet 50-T-1
Post: #28
RE: Moja maszyna-Romet 50 T1!
(24-08-2012 13:18:39)MrF4k napisał(a):  
(24-08-2012 11:51:31)romecik1998 napisał(a):  W kadecie i to tylko w niektórychTongue i nie wiem dlaczego może przerabiane albo orginalnie są dawane głowice od 019 bo np. pony czy 205 nie ma mocowania.Big Grin

No właśnie nie. Jak była ta głowica to jeszcze 019 na rynku nie było.Pierwszy raz była taka chyba w komarze i w pegazie też takie było

To może tak bo w pony i 205 i chyba w jakimś modelu kadeta z silnikeim 023 nie ma mocowania.
(24-08-2012 13:46:12)Marvin2010 napisał(a):  w komarze 2352 dokładnie przy silniku 017Big Grin

A my mówimy o silniku 019 i 023 a nie 017 i czytaj uważnie.Smile

Polecam moją tablicę.pl:
http://tablica.pl/oferta/romet-50-t1-odr...5aa8R.html
Serdecznie zapraszam na mój kanał youtube-romecik1998
Subskrybujcie!!!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-08-2012 14:48:54 przez romecik1998.)
24-08-2012 14:48:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Moja maszyna-Romet 50 T1! - romecik1998 - 04-08-2012, 22:04:06
RE: Moja maszyna-Romet 50 T1! - Bonus - 04-08-2012, 22:08:40
RE: Moja maszyna-Romet 50 T1! - allas - 04-08-2012, 22:09:11
RE: Moja maszyna-Romet 50 T1! - Billsom - 04-08-2012, 22:10:07
RE: Moja maszyna-Romet 50 T1! - Barto5050 - 04-08-2012, 22:19:47
RE: Moja maszyna-Romet 50 T1! - Marvin2010 - 04-08-2012, 22:23:40
RE: Moja maszyna-Romet 50 T1! - MrF4k - 05-08-2012, 11:39:18
RE: Moja maszyna-Romet 50 T1! - Przemi998 - 05-08-2012, 11:53:41
RE: Moja maszyna-Romet 50 T1! - LukaszzT1 - 05-08-2012, 11:58:34
RE: Moja maszyna-Romet 50 T1! - fanfso - 05-08-2012, 12:58:14
RE: Moja maszyna-Romet 50 T1! - fanfso - 24-08-2012, 00:04:04
RE: Moja maszyna-Romet 50 T1! - fanfso - 24-08-2012, 00:11:37
RE: Moja maszyna-Romet 50 T1! - bananoff - 24-08-2012, 09:34:33
RE: Moja maszyna-Romet 50 T1! - MrF4k - 24-08-2012, 11:44:14
RE: Moja maszyna-Romet 50 T1! - Marvin2010 - 24-08-2012, 09:38:31
RE: Moja maszyna-Romet 50 T1! - MrF4k - 24-08-2012, 13:18:39
RE: Moja maszyna-Romet 50 T1! - romecik1998 - 24-08-2012 14:48:01
RE: Moja maszyna-Romet 50 T1! - Marvin2010 - 24-08-2012, 13:46:12
RE: Moja maszyna-Romet 50 T1! - Sołtys - 24-08-2012, 13:55:04
RE: Moja maszyna-Romet 50 T1! - mantaj2 - 24-08-2012, 14:44:06
RE: Moja maszyna-Romet 50 T1! - Marvin2010 - 24-08-2012, 15:02:01
RE: Moja maszyna-Romet 50 T1! - MrF4k - 24-08-2012, 16:28:41
RE: Moja maszyna-Romet 50 T1! - MrF4k - 25-08-2012, 00:40:16
RE: Moja maszyna-Romet 50 T1! - MrF4k - 25-08-2012, 23:49:05
RE: Moja maszyna-Romet 50 T1! - Romet ogar - 25-08-2012, 23:15:44
RE: Moja maszyna-Romet 50 T1! - bananoff - 14-09-2012, 22:13:56
RE: Moja maszyna-Romet 50 T1! - fanfso - 14-09-2012, 22:29:16
RE: Moja maszyna-Romet 50 T1! - fanfso - 14-09-2012, 22:39:28
RE: Moja maszyna-Romet 50 T1! - fanfso - 15-09-2012, 13:44:57
RE: Moja maszyna-Romet 50 T1! - MateuszR - 15-09-2012, 15:44:21
RE: Moja maszyna-Romet 50 T1! - komarinho - 22-09-2012, 19:37:58
RE: Moja maszyna-Romet 50 T1! - MrF4k - 23-09-2012, 22:35:54
RE: Moja maszyna-Romet 50 T1! - krzychu999 - 24-09-2012, 19:54:57
RE: Moja maszyna-Romet 50 T1! - komarinho - 24-09-2012, 20:10:57
RE: Moja maszyna-Romet 50 T1! - tramwajarz - 25-09-2012, 17:25:12
RE: Moja maszyna-Romet 50 T1! - Icey - 26-09-2012, 22:18:40
RE: Moja maszyna-Romet 50 T1! - MrF4k - 06-10-2012, 08:37:45
RE: Moja maszyna-Romet 50 T1! - skuter007 - 04-11-2012, 01:38:17
RE: Moja maszyna-Romet 50 T1! - arek2xl - 04-11-2012, 23:54:08
RE: Moja maszyna-Romet 50 T1! - komarinho - 05-11-2012, 20:12:02
RE: Moja maszyna-Romet 50 T1! - tramwajarz - 05-11-2012, 20:34:00
RE: Moja maszyna-Romet 50 T1! - tramwajarz - 05-11-2012, 20:55:25
RE: Moja maszyna-Romet 50 T1! - komarinho - 03-01-2013, 23:02:18
RE: Moja maszyna-Romet 50 T1! - MrF4k - 02-02-2013, 12:13:57
RE: Moja maszyna-Romet 50 T1! - MrF4k - 02-02-2013, 22:08:52
RE: Moja maszyna-Romet 50 T1! - Kalis3612 - 04-03-2013, 22:47:41
RE: Moja maszyna-Romet 50 T1! - Quake96 - 04-03-2013, 23:28:41
RE: Moja maszyna-Romet 50 T1! - alek736 - 04-03-2013, 23:52:55
RE: Moja maszyna-Romet 50 T1! - alek736 - 05-03-2013, 00:22:31
RE: Moja maszyna-Romet 50 T1! - wojciech96 - 05-03-2013, 11:33:32
RE: Moja maszyna-Romet 50 T1! - LukaszzT1 - 03-05-2013, 10:10:04
RE: Moja maszyna-Romet 50 T1! - mlody191 - 12-07-2013, 23:03:49
RE: Moja maszyna-Romet 50 T1! - mlody191 - 21-07-2013, 12:40:52
RE: Moja maszyna-Romet 50 T1! - Dawid.xD - 22-07-2013, 12:05:29
RE: Moja maszyna-Romet 50 T1! - mlody191 - 22-07-2013, 23:59:47
RE: Moja maszyna-Romet 50 T1! - Dawid.xD - 23-07-2013, 08:27:51
RE: Moja maszyna-Romet 50 T1! - mlody191 - 23-07-2013, 12:18:04


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
Wczoraj 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 93
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: Piotrekdriver1
Wczoraj 22:49:52
» Odpowiedzi: 9
» Wyświetleń: 91
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 503
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 530
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34523
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
23-06-2026 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2997
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 70
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 115
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 315
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5203
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 175
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 340
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 363
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 759
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 253

Reklama