Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Pony 50-M-2 By Feiro
Autor Wiadomość
Feiro Offline
Typ Homemade
*


Liczba postów: 516
Imię: Martin
Skąd: Okolice Tarnowskich Gór
Pojazd: Romet Pony
Post: #48
RE: Pony 50-M-2 By Feiro
Dobra, w końcu zachciało mi się przetestować wynalazek zwany jako Gas Box

Oczywiście będzie on homemade(na dodatek robię 2 sztuki, druga możliwe że będzie na sprzedaż). Czekam już tylko na gumy od kadetmen'a i startuję z pracami.

Jako że nie chciałem niszczyć oryginalnego cylindra wiercąc w nim otwór w króćcu ssącym, postanowiłem zrobić przedłużenie króćca które umieszczę pomiędzy gaźnikiem a oryginalnym króćcem. Wykonane jest z blachy o grubości 10mm i w górnej części ma wkręconą rozwierconą smarowniczkę do której będzie podłączony wężyk Gas Box'a. Oczywiście potrzebne są odpowiednio przedłużone szpilki na których się to wszystko skręci, ale to już sobie zrobiłem Big Grin
Oto i ona(może i nie wygląda estetyczne ale to prototyp Smile ):

Ref:.
To jest moje miasto. (haha)
Podaj swoje hasło. (haha)
Rozsuńcie się samochody. (haha)
Oddajcie cześć OGAROWI. (haha)
Nastała nowa dynastia. (haha)
Zrodziła się nowa kasta (haha)
ROMET OGAR i basta ! (haha)
Nowy król tego miasta!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-07-2012 14:37:53 przez Feiro.)
30-07-2012 14:35:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Pony 50-M-2 By Feiro - Feiro - 12-07-2012, 19:51:41
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - Semmao - 12-07-2012, 19:53:33
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - Feiro - 12-07-2012, 19:55:15
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - arasszymaras - 12-07-2012, 19:55:16
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - Norbi96 - 12-07-2012, 20:04:19
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - michax - 12-07-2012, 20:09:09
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - Feiro - 12-07-2012, 20:15:53
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - michax - 12-07-2012, 20:20:10
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - Feiro - 12-07-2012, 20:23:12
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - Przemi998 - 12-07-2012, 20:44:40
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - Feiro - 12-07-2012, 21:07:38
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - papi99 - 12-07-2012, 21:35:32
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - MateuszR - 12-07-2012, 22:01:22
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - Feiro - 12-07-2012, 22:19:58
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - SapeK - 12-07-2012, 22:28:39
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - Feiro - 12-07-2012, 22:48:57
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - karol9919 - 13-07-2012, 11:54:36
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - arasszymaras - 13-07-2012, 14:38:33
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - Feiro - 13-07-2012, 15:54:04
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - Winiar 93 - 13-07-2012, 16:43:33
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - Feiro - 16-07-2012, 20:32:16
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - dzazga100 - 25-07-2012, 15:51:53
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - Feiro - 25-07-2012, 21:46:25
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - Feiro - 27-07-2012, 14:25:26
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - damian07 - 27-07-2012, 14:31:06
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - Feiro - 27-07-2012, 14:35:06
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - damian07 - 27-07-2012, 14:43:20
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - Feiro - 27-07-2012, 14:47:55
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - damian07 - 27-07-2012, 14:51:40
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - Feiro - 27-07-2012, 14:56:05
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - damian07 - 27-07-2012, 14:59:38
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - Feiro - 27-07-2012, 15:01:15
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - damian07 - 27-07-2012, 15:06:08
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - Feiro - 27-07-2012, 15:14:22
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - kadetmen - 27-07-2012, 16:12:34
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - Feiro - 27-07-2012, 16:21:52
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - kadetmen - 27-07-2012, 16:25:36
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - Feiro - 27-07-2012, 16:30:21
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - bartix4 - 27-07-2012, 17:00:54
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - Feiro - 27-07-2012, 20:33:06
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - MrF4k - 28-07-2012, 00:50:12
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - Feiro - 28-07-2012, 14:10:29
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - MrF4k - 29-07-2012, 00:23:35
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - Feiro - 29-07-2012, 01:03:26
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - Feiro - 29-07-2012, 02:35:54
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - Irek - 29-07-2012, 10:50:55
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - Feiro - 29-07-2012, 13:27:56
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - Feiro - 30-07-2012 14:35:10
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - bajbukaj - 30-07-2012, 14:52:24
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - MrF4k - 31-07-2012, 00:07:49
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - Feiro - 31-07-2012, 00:24:36
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - MrF4k - 31-07-2012, 00:25:56
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - Feiro - 31-07-2012, 00:31:00
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - MrF4k - 31-07-2012, 00:33:42
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - Feiro - 31-07-2012, 01:00:47
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - Feiro - 02-08-2012, 00:07:07
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - Semmao - 02-08-2012, 00:12:26
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - Feiro - 02-08-2012, 00:28:15
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - Norbi96 - 02-08-2012, 00:34:02
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - Bzyk126 - 03-08-2012, 12:00:49
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - Feiro - 18-09-2012, 19:12:38
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - Feiro - 23-10-2012, 22:53:07
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - gerwi123 - 24-10-2012, 18:59:18
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - Irek - 24-10-2012, 21:21:43
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - kadetmen - 24-10-2012, 21:26:01
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - tramwajarz - 25-10-2012, 17:46:40
RE: Pony 50-M-2 By Feiro - Feiro - 25-10-2012, 17:33:53


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: romek
Dzisiaj 14:22:15
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 41
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Dzisiaj 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 427
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Dzisiaj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34306
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2948
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 41
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 80
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
Wczoraj 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 214
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5176
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 161
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:13:35
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 421
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 300
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 320
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 640
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 229
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6501

Reklama