Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Jakie macie autko ? :)
Autor Wiadomość
mlodyfso Offline
Technik
*


Liczba postów: 779
Imię: Hubert
Skąd: Obrowo
Pojazd: Romet Pony
Post: #12
RE: Jakie macie autko ? :)
no to zaczynamy
skoda octavia 1998r 1.6 75km b+lpg przebieg 255tyskm kolor bialy kupiona w tym roku jakos w kwietniu za cene 7.800 jak narazie skoda robi kilometry byla juz nawet we wroclawiu podolala ta trase bez zadnego kichniecia Smile
ford ka 1997/1998 1.3 65km benzyna przebieg 230tyskm kolor czerwony kupiona juz ze 2lata temu jako pierwsze auto dla mojej siostry silniczek to wrecz pszczuleczka da rade spalic papcia (wiem bo czesto to robie ta kaczucha na kostce Smile )
fiat 125p 1986r 1.5/1.8 75/112km benzyna przebieg ciezko okreslic ale prawdopodobnie180tyskm kolor popielaty kupiony z dobre 4lata temu przez brata ktory uratowal go od znanego losu auto sluzylo jako tani dojazd do szkoly w bygdoszczy (mial wczesniej lpg) ale niestety zdazyl sie wypadek i fiata 2lata temu musielismy z zalem pociac poniewaz byl tak skorodowany ze podczas tego wypadku pogiął sie nienaprawialnie ale jest kupiony dawca budy czyli
fiat 125p 1981r 1.5/1.8 75/112km benzyna przebieg 93tyskm kolor mandarynkowy kupiony ze zlomu chyba to byla sroda wielkopolska wiem ze jakos za gnieznem byl to ponoc fiat wygrany w totku niestety bez papierow teraz stoi nadworzu i jak narazie gnije ale sa plany zeby go wrescie wyremontowac i jezdzic pewnie kazdy sie ciekami dlaczego napisalem 1.5/1.8 75/112km odpowiec jest prosta lezy i czeka juz na swapa silnik z fiata 132 o pojemnosci 1800 i 112km
polonez caro 1995 1.6 82km benzyna przebieg cos okolo 120tyskm kupiony wczoraj od kolegi z poznania za 600zl w bdb stanie jest przerabiany na borewicza jak narazie na morde z borewicza ale tyl juz lezy nastrychu aby go wspawac
zastava yugo skala 55 rok 1988 1.1 55km przebieg 350tyskm auto ktore w rodzinie jest chyba najdłużej bo 9lat kupiony z torunia co sie okazalo jest to bardzo zadka wersja zastavy bo to yugo czyli z jugoslawi w polsce wlasnie yugo skal 55 z przed roku 1990 zostalo najprawdopodobniej tylko 10sztuk tak wec ona jest bardzo cenna jestesmy 3wlascicilami pierwsza byla jakas lekarka ktora odebrala ja 24.12.1989 z polnozbytu lubli kupiony za dolary z tego co pamietam to dala za te yugo 4.095dolarow (wiem to bo mamy jeszcze oryginalny kwit w polnozbytu)chwilowo zastava stoi w garazu rozebrana bo jest przeprowadzany remont jej ale z tego ze simson tez jest remontowany to remont zastavy stoi w miejscu Sad

Obecnie mam drugiego Poloneza KOMBI 1,6 wcześniej miałem Rovera i walczyłem z uszczelką pod głowicą , teraz walczę ze wszystkim.

https://www.facebook.com/Obrsowo
16-07-2012 10:16:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Jakie macie autko ? :) - fanfso - 15-07-2012, 23:35:02
RE: Jakie macie autko ? :) - MichalSR50 - 15-07-2012, 23:39:29
RE: Jakie macie autko ? :) - fanfso - 15-07-2012, 23:42:30
RE: Jakie macie autko ? :) - Błażej - 15-07-2012, 23:49:36
RE: Jakie macie autko ? :) - fanfso - 15-07-2012, 23:56:15
RE: Jakie macie autko ? :) - Błażej - 16-07-2012, 00:05:57
RE: Jakie macie autko ? :) - fanfso - 16-07-2012, 00:16:29
RE: Jakie macie autko ? :) - Rudy102 - 16-07-2012, 00:38:48
RE: Jakie macie autko ? :) - xteam13 - 16-07-2012, 07:37:38
RE: Jakie macie autko ? :) - MrF4k - 16-07-2012, 09:45:01
RE: Jakie macie autko ? :) - TheStylator - 16-07-2012, 10:12:29
RE: Jakie macie autko ? :) - mlodyfso - 16-07-2012 10:16:29
RE: Jakie macie autko ? :) - lukasz247___ - 16-07-2012, 10:27:50
RE: Jakie macie autko ? :) - fanfso - 16-07-2012, 11:33:45
RE: Jakie macie autko ? :) - xteam13 - 16-07-2012, 11:57:36
RE: Jakie macie autko ? :) - Błażej - 16-07-2012, 17:02:10
RE: Jakie macie autko ? :) - Kubasio - 16-07-2012, 13:06:33
RE: Jakie macie autko ? :) - Łukasz995 - 16-07-2012, 14:24:51
RE: Jakie macie autko ? :) - Feiro - 16-07-2012, 14:44:55
RE: Jakie macie autko ? :) - LukaszzT1 - 16-07-2012, 14:46:15
RE: Jakie macie autko ? :) - mateusz5625 - 16-07-2012, 16:10:53
RE: Jakie macie autko ? :) - sebon30 - 16-07-2012, 23:06:18
RE: Jakie macie autko ? :) - arasszymaras - 16-07-2012, 23:39:18
RE: Jakie macie autko ? :) - riley2pl - 16-07-2012, 23:50:28
RE: Jakie macie autko ? :) - seba_1239 - 17-07-2012, 00:30:35
RE: Jakie macie autko ? :) - KarolG. - 26-10-2015, 16:22:21
RE: Jakie macie autko ? :) - Rafku - 26-10-2015, 17:10:38
RE: Jakie macie autko ? :) - Pompuś - 26-10-2015, 19:20:49
RE: Jakie macie autko ? :) - Wojtek123 - 26-10-2015, 17:48:39
RE: Jakie macie autko ? :) - JGNZM - 26-10-2015, 18:24:10
RE: Jakie macie autko ? :) - Wojtek123 - 26-10-2015, 18:31:32
RE: Jakie macie autko ? :) - jurek_j - 26-10-2015, 19:33:46
RE: Jakie macie autko ? :) - Wojtek123 - 26-10-2015, 19:35:21
RE: Jakie macie autko ? :) - Latos - 26-10-2015, 20:38:01
RE: Jakie macie autko ? :) - axelbenq - 26-10-2015, 21:35:13
RE: Jakie macie autko ? :) - kacpero - 26-10-2015, 21:37:12
RE: Jakie macie autko ? :) - Taśma - 26-10-2015, 22:05:54
RE: Jakie macie autko ? :) - przemekm - 26-10-2015, 22:09:04
RE: Jakie macie autko ? :) - jurek_j - 26-10-2015, 22:30:09
RE: Jakie macie autko ? :) - Rafku - 26-10-2015, 22:36:25
RE: Jakie macie autko ? :) - Błażej - 26-10-2015, 23:43:05
RE: Jakie macie autko ? :) - Marwerick - 27-10-2015, 00:01:59
RE: Jakie macie autko ? :) - Błażej - 27-10-2015, 14:47:25
RE: Jakie macie autko ? :) - michalbo - 27-10-2015, 00:10:31
RE: Jakie macie autko ? :) - Jaro5 - 27-10-2015, 08:45:18
RE: Jakie macie autko ? :) - maly - 27-10-2015, 15:19:52
RE: Jakie macie autko ? :) - chart21050 - 27-10-2015, 18:35:59
RE: Jakie macie autko ? :) - Bartosz. - 01-11-2015, 00:14:47
RE: Jakie macie autko ? :) - Emikel - 01-11-2015, 12:25:44


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
26-06-2026 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 464
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
26-06-2026 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3144
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
26-06-2026 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 790
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 193
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 566
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 646
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34694
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 112
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 172
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 494
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5232
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 193
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 397
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 415
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 870

Reklama