Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Jakie macie autko ? :)
Autor Wiadomość
TheStylator Offline
Pierdzionek pospolity
*


Liczba postów: 63
Imię: Rafał
Skąd: Świętochłowice
Pojazd: Romet Komar
Post: #11
RE: Jakie macie autko ? :)
Moje auto: Opel Omega B 2.0 8v 1996r. LPG z przebiegiem 170 tyś

Historia to w 2007 sprowadzony do Polski przez poprzedniego właściciela z przebiegiem 122000 (książka serwisowa).Ja ją kupiłem w tamtym roku z przebiegiem 160tyś wsadziłem gaz i naginam aż miło Big Grin
Niestety miałem stłuczkę w 3 miesiącu użytkowania bo mnie dziadek nie zauważył Sad No tak ciężko zauważyć takie małe auto jakim jest Omega Big Grin No cóż wypłacili porobiłem sam jak umiałem przy okazji zrobiłem cały przód zawieszenia i hamulce i naginam dalej Smile

Auto żony: Opel Astra "heczbek" 1.4 1996r. LPG przebieg coś koło 250 kkm

Auto kupiliśmy i jeździ nie wiem co więcej o nim napisać Smile Ważne, że się nie psuje.


Auto w pracy : Scania R 440 rocznik 2011 przebieg 150 tyś klima ,webasto i inne szmery bajery + do tego naczepa chłodnia.
Ze wszystkich aut najbardziej lubię nią jeździć Big Grin

Mój Komarek

KJS - Komar Jest Spoko

Romet pierdzi,Romet kadzi ale nigdy cię nie zdradzi.

Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu... prawdziwi mężczyźni żują pszczoły!
16-07-2012 10:12:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Jakie macie autko ? :) - fanfso - 15-07-2012, 23:35:02
RE: Jakie macie autko ? :) - MichalSR50 - 15-07-2012, 23:39:29
RE: Jakie macie autko ? :) - fanfso - 15-07-2012, 23:42:30
RE: Jakie macie autko ? :) - Błażej - 15-07-2012, 23:49:36
RE: Jakie macie autko ? :) - fanfso - 15-07-2012, 23:56:15
RE: Jakie macie autko ? :) - Błażej - 16-07-2012, 00:05:57
RE: Jakie macie autko ? :) - fanfso - 16-07-2012, 00:16:29
RE: Jakie macie autko ? :) - Rudy102 - 16-07-2012, 00:38:48
RE: Jakie macie autko ? :) - xteam13 - 16-07-2012, 07:37:38
RE: Jakie macie autko ? :) - MrF4k - 16-07-2012, 09:45:01
RE: Jakie macie autko ? :) - TheStylator - 16-07-2012 10:12:29
RE: Jakie macie autko ? :) - mlodyfso - 16-07-2012, 10:16:29
RE: Jakie macie autko ? :) - lukasz247___ - 16-07-2012, 10:27:50
RE: Jakie macie autko ? :) - fanfso - 16-07-2012, 11:33:45
RE: Jakie macie autko ? :) - xteam13 - 16-07-2012, 11:57:36
RE: Jakie macie autko ? :) - Błażej - 16-07-2012, 17:02:10
RE: Jakie macie autko ? :) - Kubasio - 16-07-2012, 13:06:33
RE: Jakie macie autko ? :) - Łukasz995 - 16-07-2012, 14:24:51
RE: Jakie macie autko ? :) - Feiro - 16-07-2012, 14:44:55
RE: Jakie macie autko ? :) - LukaszzT1 - 16-07-2012, 14:46:15
RE: Jakie macie autko ? :) - mateusz5625 - 16-07-2012, 16:10:53
RE: Jakie macie autko ? :) - sebon30 - 16-07-2012, 23:06:18
RE: Jakie macie autko ? :) - arasszymaras - 16-07-2012, 23:39:18
RE: Jakie macie autko ? :) - riley2pl - 16-07-2012, 23:50:28
RE: Jakie macie autko ? :) - seba_1239 - 17-07-2012, 00:30:35
RE: Jakie macie autko ? :) - KarolG. - 26-10-2015, 16:22:21
RE: Jakie macie autko ? :) - Rafku - 26-10-2015, 17:10:38
RE: Jakie macie autko ? :) - Pompuś - 26-10-2015, 19:20:49
RE: Jakie macie autko ? :) - Wojtek123 - 26-10-2015, 17:48:39
RE: Jakie macie autko ? :) - JGNZM - 26-10-2015, 18:24:10
RE: Jakie macie autko ? :) - Wojtek123 - 26-10-2015, 18:31:32
RE: Jakie macie autko ? :) - jurek_j - 26-10-2015, 19:33:46
RE: Jakie macie autko ? :) - Wojtek123 - 26-10-2015, 19:35:21
RE: Jakie macie autko ? :) - Latos - 26-10-2015, 20:38:01
RE: Jakie macie autko ? :) - axelbenq - 26-10-2015, 21:35:13
RE: Jakie macie autko ? :) - kacpero - 26-10-2015, 21:37:12
RE: Jakie macie autko ? :) - Taśma - 26-10-2015, 22:05:54
RE: Jakie macie autko ? :) - przemekm - 26-10-2015, 22:09:04
RE: Jakie macie autko ? :) - jurek_j - 26-10-2015, 22:30:09
RE: Jakie macie autko ? :) - Rafku - 26-10-2015, 22:36:25
RE: Jakie macie autko ? :) - Błażej - 26-10-2015, 23:43:05
RE: Jakie macie autko ? :) - Marwerick - 27-10-2015, 00:01:59
RE: Jakie macie autko ? :) - Błażej - 27-10-2015, 14:47:25
RE: Jakie macie autko ? :) - michalbo - 27-10-2015, 00:10:31
RE: Jakie macie autko ? :) - Jaro5 - 27-10-2015, 08:45:18
RE: Jakie macie autko ? :) - maly - 27-10-2015, 15:19:52
RE: Jakie macie autko ? :) - chart21050 - 27-10-2015, 18:35:59
RE: Jakie macie autko ? :) - Bartosz. - 01-11-2015, 00:14:47
RE: Jakie macie autko ? :) - Emikel - 01-11-2015, 12:25:44


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
26-06-2026 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 487
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
26-06-2026 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3150
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
26-06-2026 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 803
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 198
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 582
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 649
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34702
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 115
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 180
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 504
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5234
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 194
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 400
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 417
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 875

Reklama