Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Jakie macie autko ? :)
Autor Wiadomość
Błażej Offline
Zawodowiec
*


Liczba postów: 2,532
Imię: Błażej
Skąd: Skarżysko-Kamienna
Pojazd: Inny
Post: #4
RE: Jakie macie autko ? :)
Ja mam Astrę 1.6 16v 1998 rok ECOTEC 100KM kombi. Trochę rdzy na tylnej klapie pod tablicą i pod plastikiem oraz pod szybą napuchnięty lakier. Ponadto trochę zaatakowane nadkola tylne. Były robione zaprawki, ale spawy punktowe zaczynają pod lakierem chyba lekko korodować. Tragedii nie ma, ale już to nie będzie robione bo zanim to będzie widać to auto pewnie zostanie zabytkowe

Przebieg 240 000. Silnik wymieniony przy 232 000 na taki z przebiegiem 116 000. Auto w posiadaniu od 2006 roku. Gaz sekwencja założony po kupnie od razu. Nigdy nie miałem problemów z gazem. Auto bezawaryjne. używam go od 2011 roku. Prawko mam od 2012


Niedługo auto zostanie zmienione na mazdę Premacy w benzynie rok powyżej 2001
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-07-2012 23:53:01 przez Błażej.)
15-07-2012 23:49:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Jakie macie autko ? :) - fanfso - 15-07-2012, 23:35:02
RE: Jakie macie autko ? :) - MichalSR50 - 15-07-2012, 23:39:29
RE: Jakie macie autko ? :) - fanfso - 15-07-2012, 23:42:30
RE: Jakie macie autko ? :) - Błażej - 15-07-2012 23:49:36
RE: Jakie macie autko ? :) - fanfso - 15-07-2012, 23:56:15
RE: Jakie macie autko ? :) - Błażej - 16-07-2012, 00:05:57
RE: Jakie macie autko ? :) - fanfso - 16-07-2012, 00:16:29
RE: Jakie macie autko ? :) - Rudy102 - 16-07-2012, 00:38:48
RE: Jakie macie autko ? :) - xteam13 - 16-07-2012, 07:37:38
RE: Jakie macie autko ? :) - MrF4k - 16-07-2012, 09:45:01
RE: Jakie macie autko ? :) - TheStylator - 16-07-2012, 10:12:29
RE: Jakie macie autko ? :) - mlodyfso - 16-07-2012, 10:16:29
RE: Jakie macie autko ? :) - lukasz247___ - 16-07-2012, 10:27:50
RE: Jakie macie autko ? :) - fanfso - 16-07-2012, 11:33:45
RE: Jakie macie autko ? :) - xteam13 - 16-07-2012, 11:57:36
RE: Jakie macie autko ? :) - Błażej - 16-07-2012, 17:02:10
RE: Jakie macie autko ? :) - Kubasio - 16-07-2012, 13:06:33
RE: Jakie macie autko ? :) - Łukasz995 - 16-07-2012, 14:24:51
RE: Jakie macie autko ? :) - Feiro - 16-07-2012, 14:44:55
RE: Jakie macie autko ? :) - LukaszzT1 - 16-07-2012, 14:46:15
RE: Jakie macie autko ? :) - mateusz5625 - 16-07-2012, 16:10:53
RE: Jakie macie autko ? :) - sebon30 - 16-07-2012, 23:06:18
RE: Jakie macie autko ? :) - arasszymaras - 16-07-2012, 23:39:18
RE: Jakie macie autko ? :) - riley2pl - 16-07-2012, 23:50:28
RE: Jakie macie autko ? :) - seba_1239 - 17-07-2012, 00:30:35
RE: Jakie macie autko ? :) - KarolG. - 26-10-2015, 16:22:21
RE: Jakie macie autko ? :) - Rafku - 26-10-2015, 17:10:38
RE: Jakie macie autko ? :) - Pompuś - 26-10-2015, 19:20:49
RE: Jakie macie autko ? :) - Wojtek123 - 26-10-2015, 17:48:39
RE: Jakie macie autko ? :) - JGNZM - 26-10-2015, 18:24:10
RE: Jakie macie autko ? :) - Wojtek123 - 26-10-2015, 18:31:32
RE: Jakie macie autko ? :) - jurek_j - 26-10-2015, 19:33:46
RE: Jakie macie autko ? :) - Wojtek123 - 26-10-2015, 19:35:21
RE: Jakie macie autko ? :) - Latos - 26-10-2015, 20:38:01
RE: Jakie macie autko ? :) - axelbenq - 26-10-2015, 21:35:13
RE: Jakie macie autko ? :) - kacpero - 26-10-2015, 21:37:12
RE: Jakie macie autko ? :) - Taśma - 26-10-2015, 22:05:54
RE: Jakie macie autko ? :) - przemekm - 26-10-2015, 22:09:04
RE: Jakie macie autko ? :) - jurek_j - 26-10-2015, 22:30:09
RE: Jakie macie autko ? :) - Rafku - 26-10-2015, 22:36:25
RE: Jakie macie autko ? :) - Błażej - 26-10-2015, 23:43:05
RE: Jakie macie autko ? :) - Marwerick - 27-10-2015, 00:01:59
RE: Jakie macie autko ? :) - Błażej - 27-10-2015, 14:47:25
RE: Jakie macie autko ? :) - michalbo - 27-10-2015, 00:10:31
RE: Jakie macie autko ? :) - Jaro5 - 27-10-2015, 08:45:18
RE: Jakie macie autko ? :) - maly - 27-10-2015, 15:19:52
RE: Jakie macie autko ? :) - chart21050 - 27-10-2015, 18:35:59
RE: Jakie macie autko ? :) - Bartosz. - 01-11-2015, 00:14:47
RE: Jakie macie autko ? :) - Emikel - 01-11-2015, 12:25:44


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
26-06-2026 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 504
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
26-06-2026 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3152
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
26-06-2026 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 804
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 202
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 585
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 652
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34706
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 116
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 181
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 507
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5235
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 196
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 400
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 420
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 880

Reklama