Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Jakie macie autko ? :)
Autor Wiadomość
fanfso Offline
Nie kupuj Skutera .


Liczba postów: 913
Imię: Robert .
Skąd: Naramice .
Pojazd: Romet Ogar 200
Post: #1
Jakie macie autko ? :)
Tak jak w temacie, możecie pisać nawet że auto taty, dziadka itp.
Historia mojej Vectry:

Dostałem ją od taty. Jest ona z roku 1992. Już zaprawiana była nie raz przeze mnie:F . Szpachla i heja ! A wszystko potoczyło się od tego że tata sobie kupił Toledko. A że dostałby marne pieniądze za Vectrę na złomie, podarował mi ją. Silnik jest w znakomitej kondycji, jest to jeden z najlepszych silników benzynowych opla 1.6 75 km LPG ze spadkiem mocy czyli jakieś 68 KM. Radzi sobie świetnie w lesie jak i w terenie ! Jest to super autko którego nigdy nie sprzedam!

Historia Seata mojego taty

Kupił go za 11000 PLN. Dosyć drogo jak na 1999 r. Jest to oczywiście Toledziak 2. 1.9 TDi 110 kM nie ma srania pod górkę. Jak się mu smyrnie powyżej 3 tys. obrotów to maszyna idzie jak przeciąg. Spalanie 5,6, dosyć przyzwoite w trasie uzyskaliśmy 4.6 przy 130km/h. Super wynik. Auto nie do zdarcia ! Jak ktoś chcę kupić ten samochód z silnikiem Diesla- Z góry polecam, a jeśli ktoś szuka Toledo II w benzynce to poleca 1.6 SR
15-07-2012 23:35:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Reklama
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Jakie macie autko ? :) - fanfso - 15-07-2012 23:35:02
RE: Jakie macie autko ? :) - MichalSR50 - 15-07-2012, 23:39:29
RE: Jakie macie autko ? :) - fanfso - 15-07-2012, 23:42:30
RE: Jakie macie autko ? :) - Błażej - 15-07-2012, 23:49:36
RE: Jakie macie autko ? :) - fanfso - 15-07-2012, 23:56:15
RE: Jakie macie autko ? :) - Błażej - 16-07-2012, 00:05:57
RE: Jakie macie autko ? :) - fanfso - 16-07-2012, 00:16:29
RE: Jakie macie autko ? :) - Rudy102 - 16-07-2012, 00:38:48
RE: Jakie macie autko ? :) - xteam13 - 16-07-2012, 07:37:38
RE: Jakie macie autko ? :) - MrF4k - 16-07-2012, 09:45:01
RE: Jakie macie autko ? :) - TheStylator - 16-07-2012, 10:12:29
RE: Jakie macie autko ? :) - mlodyfso - 16-07-2012, 10:16:29
RE: Jakie macie autko ? :) - lukasz247___ - 16-07-2012, 10:27:50
RE: Jakie macie autko ? :) - fanfso - 16-07-2012, 11:33:45
RE: Jakie macie autko ? :) - xteam13 - 16-07-2012, 11:57:36
RE: Jakie macie autko ? :) - Błażej - 16-07-2012, 17:02:10
RE: Jakie macie autko ? :) - Kubasio - 16-07-2012, 13:06:33
RE: Jakie macie autko ? :) - Łukasz995 - 16-07-2012, 14:24:51
RE: Jakie macie autko ? :) - Feiro - 16-07-2012, 14:44:55
RE: Jakie macie autko ? :) - LukaszzT1 - 16-07-2012, 14:46:15
RE: Jakie macie autko ? :) - mateusz5625 - 16-07-2012, 16:10:53
RE: Jakie macie autko ? :) - sebon30 - 16-07-2012, 23:06:18
RE: Jakie macie autko ? :) - arasszymaras - 16-07-2012, 23:39:18
RE: Jakie macie autko ? :) - riley2pl - 16-07-2012, 23:50:28
RE: Jakie macie autko ? :) - seba_1239 - 17-07-2012, 00:30:35
RE: Jakie macie autko ? :) - KarolG. - 26-10-2015, 16:22:21
RE: Jakie macie autko ? :) - Rafku - 26-10-2015, 17:10:38
RE: Jakie macie autko ? :) - Pompuś - 26-10-2015, 19:20:49
RE: Jakie macie autko ? :) - Wojtek123 - 26-10-2015, 17:48:39
RE: Jakie macie autko ? :) - JGNZM - 26-10-2015, 18:24:10
RE: Jakie macie autko ? :) - Wojtek123 - 26-10-2015, 18:31:32
RE: Jakie macie autko ? :) - jurek_j - 26-10-2015, 19:33:46
RE: Jakie macie autko ? :) - Wojtek123 - 26-10-2015, 19:35:21
RE: Jakie macie autko ? :) - Latos - 26-10-2015, 20:38:01
RE: Jakie macie autko ? :) - axelbenq - 26-10-2015, 21:35:13
RE: Jakie macie autko ? :) - kacpero - 26-10-2015, 21:37:12
RE: Jakie macie autko ? :) - Taśma - 26-10-2015, 22:05:54
RE: Jakie macie autko ? :) - przemekm - 26-10-2015, 22:09:04
RE: Jakie macie autko ? :) - jurek_j - 26-10-2015, 22:30:09
RE: Jakie macie autko ? :) - Rafku - 26-10-2015, 22:36:25
RE: Jakie macie autko ? :) - Błażej - 26-10-2015, 23:43:05
RE: Jakie macie autko ? :) - Marwerick - 27-10-2015, 00:01:59
RE: Jakie macie autko ? :) - Błażej - 27-10-2015, 14:47:25
RE: Jakie macie autko ? :) - michalbo - 27-10-2015, 00:10:31
RE: Jakie macie autko ? :) - Jaro5 - 27-10-2015, 08:45:18
RE: Jakie macie autko ? :) - maly - 27-10-2015, 15:19:52
RE: Jakie macie autko ? :) - chart21050 - 27-10-2015, 18:35:59
RE: Jakie macie autko ? :) - Bartosz. - 01-11-2015, 00:14:47
RE: Jakie macie autko ? :) - Emikel - 01-11-2015, 12:25:44


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
26-06-2026 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 504
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
26-06-2026 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3152
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
26-06-2026 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 804
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 202
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 585
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 652
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34706
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 116
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 181
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 507
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5235
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 196
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 400
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 420
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 880

Reklama