Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Komar 2330 1971
Autor Wiadomość
adi20007 Offline
Nowy
*


Liczba postów: 9
Imię: Adrian
Skąd: Skawina
Pojazd:
Post: #39
RE: Komar 2330 1971
Dziś odpaliłem Koszmara, przejechałem się i muszę powiedzieć że bardzo fajnie się na nim jeździ. Jest niebywale mocny jak na Komara. Jutro dziadek zajmie się instalacją elektryczną, a ja będę przygotowywał przedni błotnik i mocowania do malowania. Niestety jest zbyt zniszczony, i nie pasuje do reszty motoru która jest w dużo lepszym stanie.
Lakier:


(dobierany w tym samym miejscu gdzie dobierałem do Ogara, więc wierzę że będzie identyczny jak oryginalny)

Filmidło:
http://www.youtube.com/watch?v=KZ5Lf2wjP...e=youtu.be
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-07-2012 21:25:36 przez adi20007.)
13-07-2012 21:22:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Komar 2330 1971 - adi20007 - 23-06-2012, 23:38:55
RE: Komar 2330 1971 - bajbukaj - 24-06-2012, 00:55:43
RE: Komar 2330 1971 - arasszymaras - 24-06-2012, 01:04:53
RE: Komar 2330 1971 - quen1973 - 24-06-2012, 09:02:34
RE: Komar 2330 1971 - TheStylator - 24-06-2012, 09:04:50
RE: Komar 2330 1971 - Przemi998 - 24-06-2012, 10:17:24
RE: Komar 2330 1971 - adi20007 - 24-06-2012, 16:27:26
RE: Komar 2330 1971 - Semmao - 24-06-2012, 16:54:40
RE: Komar 2330 1971 - Rychu - 24-06-2012, 18:24:18
RE: Komar 2330 1971 - adi20007 - 24-06-2012, 23:03:29
RE: Komar 2330 1971 - lukasz247___ - 24-06-2012, 20:50:29
RE: Komar 2330 1971 - MateuszR - 24-06-2012, 21:27:18
RE: Komar 2330 1971 - arasszymaras - 24-06-2012, 23:18:02
RE: Komar 2330 1971 - adi20007 - 26-06-2012, 00:35:24
RE: Komar 2330 1971 - arasszymaras - 26-06-2012, 00:50:32
RE: Komar 2330 1971 - adi20007 - 26-06-2012, 01:04:41
RE: Komar 2330 1971 - adi20007 - 26-06-2012, 13:34:49
RE: Komar 2330 1971 - Rychu - 26-06-2012, 14:18:00
RE: Komar 2330 1971 - adi20007 - 26-06-2012, 17:07:15
RE: Komar 2330 1971 - robikrut - 26-06-2012, 14:22:23
RE: Komar 2330 1971 - kadetmen - 26-06-2012, 17:25:35
RE: Komar 2330 1971 - Vladimir - 26-06-2012, 17:28:34
RE: Komar 2330 1971 - adi20007 - 27-06-2012, 01:09:36
RE: Komar 2330 1971 - Semmao - 27-06-2012, 01:30:05
RE: Komar 2330 1971 - adi20007 - 27-06-2012, 01:43:55
RE: Komar 2330 1971 - SapeK - 27-06-2012, 02:27:15
RE: Komar 2330 1971 - Winiar 93 - 27-06-2012, 10:01:23
RE: Komar 2330 1971 - adi20007 - 27-06-2012, 14:41:05
RE: Komar 2330 1971 - adi20007 - 27-06-2012, 23:30:20
RE: Komar 2330 1971 - MateuszR - 30-06-2012, 22:00:34
RE: Komar 2330 1971 - adi20007 - 03-07-2012, 16:19:10
RE: Komar 2330 1971 - adi20007 - 04-07-2012, 22:57:48
RE: Komar 2330 1971 - adi20007 - 10-07-2012, 00:39:50
RE: Komar 2330 1971 - arasszymaras - 11-07-2012, 01:36:28
RE: Komar 2330 1971 - adi20007 - 11-07-2012, 12:32:46
RE: Komar 2330 1971 - Przemi998 - 11-07-2012, 13:31:05
RE: Komar 2330 1971 - adi20007 - 11-07-2012, 14:28:32
RE: Komar 2330 1971 - karol9919 - 11-07-2012, 14:35:07
RE: Komar 2330 1971 - adi20007 - 13-07-2012 21:22:14
RE: Komar 2330 1971 - arasszymaras - 13-07-2012, 21:37:30
RE: Komar 2330 1971 - adi20007 - 13-07-2012, 21:41:24
RE: Komar 2330 1971 - Romecio - 13-07-2012, 21:39:20
RE: Komar 2330 1971 - adi20007 - 17-07-2012, 00:32:57
RE: Komar 2330 1971 - arasszymaras - 17-07-2012, 00:42:03
RE: Komar 2330 1971 - adi20007 - 17-07-2012, 01:14:52
RE: Komar 2330 1971 - adi20007 - 17-07-2012, 18:29:42
RE: Komar 2330 1971 - glaserpl - 17-07-2012, 18:38:19
RE: Komar 2330 1971 - adi20007 - 17-07-2012, 18:42:46
RE: Komar 2330 1971 - adi20007 - 20-07-2012, 22:40:45
RE: Komar 2330 1971 - Rafcio - 22-07-2012, 13:24:02
RE: Komar 2330 1971 - adi20007 - 22-07-2012, 14:53:41
RE: Komar 2330 1971 - glaserpl - 22-07-2012, 15:49:15
RE: Komar 2330 1971 - adi20007 - 22-07-2012, 16:08:52
RE: Komar 2330 1971 - adi20007 - 20-08-2012, 22:36:49


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Dalton gxf 50 lux koła
Ostatni post: Frytka
Dzisiaj 00:21:17
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 5
Tulejka 2 biegu
Ostatni post: Grzeszek
Wczoraj 22:19:02
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 13
ROMET OGAR 200 ale w wers...
Ostatni post: krystian276
Wczoraj 17:56:26
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 475
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
26-06-2026 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 552
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
26-06-2026 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3161
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
26-06-2026 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 808
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 217
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 606
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 664
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34756
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 122
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 190
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 524
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5241
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 202

Reklama