Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Sentymentalny ogar 200
Autor Wiadomość
NoSeLatamTrochu Offline
Druciarz
*


Liczba postów: 1,022
Imię: Bartosz
Skąd: Lublin
Pojazd: Romet Ogar 200
Post: #205
RE: Sentymentalny ogar 200
No właśnie sezon 2024 minął nawet nie wiem kiedy, trochę rometem się potłukłem, pojeździłem do pracy, na niedzielne przejażdżki, myślę że spokojnie z 500km strzeliłem :F

No ale nadszedł czas rozstania, niestety a może i stety pozbyłem się rometa za niebotyczne 4500 złotych. Teraz trochę mi szkoda, ale szczerze powiedziawszy, chciałbym mieć stary sprzęt którym wyskoczę w trasę gdzieś dalej niż 10 km w jedną stronę, średnia elastyczność, pozycja i komfort jazdy, sentyment jest, ale jak miałem go wyciągać tylko na niedzielne przejażdżki to już wolałem go pogonić, ze względu też że już nie mam gdzie tego wszystkiego trzymać, no cóż, od dzieciaka marzy mi się etz 250 i jawa 350 więc taki obrałem cel, na razie ciężko z czasem więc nawet się nie rozglądam, ale może na przyszłą zimę...

A co do tych ww. problemów z cdi, moduł wcale nie był winny, winna była chińska cewka WN, a raczej dwie które padły, wystarczyło kupić cewkę za 20 zamiast za 10 złotych i romet śmigał aż do rozstania, bez ani jednej awarii.

Kanał: @rooster_works
Instagram: @bartosz.217
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-01-2025 00:55:40 przez NoSeLatamTrochu.)
24-01-2025 00:54:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Sentymentalny ogar 200 - NoSeLatamTrochu - 03-05-2018, 12:38:14
RE: Ogierek trupełek - Wojtek na Wigry - 03-05-2018, 20:14:59
RE: Ogierek trupełek - NoSeLatamTrochu - 04-05-2018, 20:52:12
RE: Ogierek trupełek - Waldek - 05-05-2018, 09:59:37
RE: Ogierek trupełek - NoSeLatamTrochu - 05-05-2018, 10:18:41
RE: Ogierek trupełek - NoSeLatamTrochu - 14-05-2018, 23:37:16
RE: Ogierek trupełek - Olekk - 15-05-2018, 07:09:35
RE: Ogierek trupełek - NoSeLatamTrochu - 21-05-2018, 22:17:17
RE: Ogierek trupełek - NoSeLatamTrochu - 07-05-2019, 17:56:12
RE: Ogierek trupełek - rafi555 - 28-05-2019, 18:01:56
RE: Ogierek trupełek - NoSeLatamTrochu - 28-05-2019, 21:53:05
RE: Ogierek trupełek - NoSeLatamTrochu - 09-05-2019, 00:17:14
RE: Ogierek trupełek - NoSeLatamTrochu - 27-05-2019, 18:54:10
RE: Ogierek trupełek - NoSeLatamTrochu - 14-06-2019, 23:16:46
RE: Ogierek trupełek - remix301 - 15-06-2019, 14:48:12
RE: Ogierek trupełek - XPek03 - 15-06-2019, 14:05:50
RE: Ogierek trupełek - NoSeLatamTrochu - 15-06-2019, 22:06:13
RE: Ogierek trupełek - XPek03 - 16-06-2019, 01:48:32
RE: Ogierek trupełek - NoSeLatamTrochu - 16-06-2019, 01:51:53
RE: Ogierek trupełek - NoSeLatamTrochu - 25-06-2019, 11:58:51
RE: Ogierek trupełek - NoSeLatamTrochu - 13-04-2022, 22:51:21
RE: Ogierek trupełek - romek - 14-04-2022, 06:07:14
RE: Ogierek trupełek - NoSeLatamTrochu - 14-04-2022, 20:36:26
RE: Ogierek trupełek - NoSeLatamTrochu - 15-04-2022, 22:00:05
RE: Ogierek trupełek - romek - 15-04-2022, 22:45:00
RE: Ogierek trupełek - NoSeLatamTrochu - 17-04-2022, 14:42:05
RE: Ogierek trupełek - Bob_Harley - 17-04-2022, 17:49:47
RE: Ogierek trupełek - NoSeLatamTrochu - 17-04-2022, 18:23:45
RE: Ogierek trupełek - Debesta - 17-04-2022, 19:40:03
RE: Ogierek trupełek - NoSeLatamTrochu - 19-04-2022, 21:19:14
RE: Ogierek trupełek - Quake96 - 20-04-2022, 19:37:53
RE: Ogierek trupełek - NoSeLatamTrochu - 20-04-2022, 21:28:12
RE: Ogierek trupełek - Debesta - 20-04-2022, 23:34:17
RE: Ogierek trupełek - NoSeLatamTrochu - 21-04-2022, 15:18:22
RE: Ogierek trupełek - NoSeLatamTrochu - 22-04-2022, 20:11:06
RE: Ogierek trupełek - Quake96 - 23-04-2022, 11:13:10
RE: Ogierek trupełek - NoSeLatamTrochu - 23-04-2022, 12:23:58
RE: Ogierek trupełek - NoSeLatamTrochu - 11-05-2022, 20:31:01
RE: Ogierek trupełek - NoSeLatamTrochu - 12-05-2022, 22:51:48
RE: Ogierek trupełek - Quake96 - 12-05-2022, 23:00:04
RE: Ogierek trupełek - Bob_Harley - 12-05-2022, 23:34:29
RE: Ogierek trupełek - NoSeLatamTrochu - 13-05-2022, 15:47:53
RE: Ogierek trupełek - Quake96 - 13-05-2022, 19:24:44
RE: Ogierek trupełek - NoSeLatamTrochu - 15-05-2022, 18:25:13
RE: Ogierek trupełek - NoSeLatamTrochu - 22-05-2022, 16:30:46
RE: Ogierek trupełek - NoSeLatamTrochu - 05-08-2022, 11:18:15
RE: Ogierek trupełek - NoSeLatamTrochu - 03-10-2022, 17:43:23
RE: Ogierek trupełek - NoSeLatamTrochu - 08-10-2022, 15:20:17
RE: Ogierek trupełek - romek - 08-10-2022, 17:25:17
RE: Ogierek trupełek - NoSeLatamTrochu - 09-10-2022, 17:33:17
RE: Ogierek trupełek - Debesta - 09-10-2022, 21:00:27
RE: Ogierek trupełek - NoSeLatamTrochu - 11-10-2022, 17:33:32
RE: Ogierek trupełek - Quake96 - 11-10-2022, 19:33:30
RE: Ogierek trupełek - NoSeLatamTrochu - 11-10-2022, 19:59:32
RE: Ogierek trupełek - wazniak96 - 11-10-2022, 20:52:06
RE: Ogierek trupełek - NoSeLatamTrochu - 12-10-2022, 22:41:15
RE: Ogierek trupełek - NoSeLatamTrochu - 15-10-2022, 20:41:36
RE: Ogierek trupełek - Spaceman164 - 15-10-2022, 20:45:52
RE: Ogierek trupełek - NoSeLatamTrochu - 16-10-2022, 19:31:52
RE: Ogierek trupełek - NoSeLatamTrochu - 17-10-2022, 18:57:52
RE: Ogierek trupełek - Michał - 17-10-2022, 21:06:32
RE: Sentymentalny ogar 200 - Quake96 - 21-10-2022, 21:29:27
RE: Sentymentalny ogar 200 - Debesta - 21-10-2022, 09:56:43
RE: Sentymentalny ogar 200 - Dawdzio - 21-10-2022, 12:08:01
RE: Ogierek trupełek - NoSeLatamTrochu - 22-10-2022, 17:16:25
RE: Sentymentalny ogar 200 - Spaceman164 - 23-10-2022, 23:02:10
RE: Sentymentalny ogar 200 - wazniak96 - 24-10-2022, 15:41:32
RE: Sentymentalny ogar 200 - Debesta - 24-10-2022, 16:54:43
RE: Sentymentalny ogar 200 - romek - 24-10-2022, 21:33:43
RE: Sentymentalny ogar 200 - Jaca - 24-10-2022, 21:35:20
RE: Sentymentalny ogar 200 - wazniak96 - 25-10-2022, 11:12:02
RE: Sentymentalny ogar 200 - Motokamel - 25-11-2022, 00:45:01
RE: Sentymentalny ogar 200 - Spaceman164 - 25-11-2022, 10:22:31
RE: Sentymentalny ogar 200 - Debesta - 27-11-2022, 16:32:42
RE: Sentymentalny ogar 200 - Bob_Harley - 27-11-2022, 17:19:14
RE: Sentymentalny ogar 200 - Spaceman164 - 27-11-2022, 17:39:06
RE: Sentymentalny ogar 200 - Spaceman164 - 27-11-2022, 18:18:11
RE: Sentymentalny ogar 200 - Spaceman164 - 17-12-2022, 19:12:09
RE: Sentymentalny ogar 200 - Motokamel - 17-12-2022, 23:46:56
RE: Sentymentalny ogar 200 - łogór 200 - 18-12-2022, 12:39:04
RE: Sentymentalny ogar 200 - Bob_Harley - 18-12-2022, 16:19:07
RE: Sentymentalny ogar 200 - łogór 200 - 18-12-2022, 16:33:21
RE: Sentymentalny ogar 200 - łogór 200 - 18-12-2022, 22:16:31
RE: Sentymentalny ogar 200 - Debesta - 15-01-2023, 07:46:13
RE: Sentymentalny ogar 200 - łogór 200 - 29-01-2023, 22:35:52
RE: Sentymentalny ogar 200 - Bob_Harley - 29-01-2023, 22:38:45
RE: Sentymentalny ogar 200 - Spaceman164 - 01-02-2023, 11:54:17
RE: Sentymentalny ogar 200 - Spaceman164 - 21-02-2023, 00:32:28
RE: Sentymentalny ogar 200 - Spaceman164 - 21-02-2023, 08:09:28
RE: Sentymentalny ogar 200 - Dawdzio - 21-02-2023, 16:18:16
RE: Sentymentalny ogar 200 - Bob_Harley - 22-02-2023, 14:44:56
RE: Sentymentalny ogar 200 - Bob_Harley - 23-02-2023, 22:40:37
RE: Sentymentalny ogar 200 - Bob_Harley - 24-02-2023, 16:23:15
RE: Sentymentalny ogar 200 - romek - 26-02-2023, 22:53:51
RE: Sentymentalny ogar 200 - Debesta - 26-02-2023, 23:45:07
RE: Sentymentalny ogar 200 - łogór 200 - 27-02-2023, 02:35:17
RE: Sentymentalny ogar 200 - romek - 27-02-2023, 11:49:52
RE: Sentymentalny ogar 200 - Dawdzio - 27-02-2023, 14:09:04
RE: Sentymentalny ogar 200 - romek - 27-02-2023, 16:43:00
RE: Sentymentalny ogar 200 - Dawdzio - 28-02-2023, 17:21:36
RE: Sentymentalny ogar 200 - Spaceman164 - 27-02-2023, 16:43:16
RE: Sentymentalny ogar 200 - romek - 27-02-2023, 20:17:57
RE: Sentymentalny ogar 200 - romek - 04-03-2023, 20:20:00
RE: Sentymentalny ogar 200 - łogór 200 - 04-03-2023, 21:02:42
RE: Sentymentalny ogar 200 - wazniak96 - 08-03-2023, 00:38:39
RE: Sentymentalny ogar 200 - Spaceman164 - 09-03-2023, 21:01:47
RE: Sentymentalny ogar 200 - Jaca - 10-03-2023, 13:27:27
RE: Sentymentalny ogar 200 - łogór 200 - 10-03-2023, 17:05:23
RE: Sentymentalny ogar 200 - romek - 10-03-2023, 19:39:04
RE: Sentymentalny ogar 200 - Debesta - 10-03-2023, 20:17:46
RE: Sentymentalny ogar 200 - romek - 15-03-2023, 20:27:50
RE: Sentymentalny ogar 200 - romek - 16-03-2023, 11:33:29
RE: Sentymentalny ogar 200 - wazniak96 - 16-03-2023, 13:30:05
RE: Sentymentalny ogar 200 - Spaceman164 - 16-03-2023, 13:50:55
RE: Sentymentalny ogar 200 - Debesta - 16-03-2023, 19:55:02
RE: Sentymentalny ogar 200 - Spaceman164 - 16-03-2023, 21:33:47
RE: Sentymentalny ogar 200 - romek - 16-03-2023, 21:56:33
RE: Sentymentalny ogar 200 - Spaceman164 - 16-03-2023, 22:32:25
RE: Sentymentalny ogar 200 - Quake96 - 17-03-2023, 00:01:34
RE: Sentymentalny ogar 200 - wazniak96 - 17-03-2023, 00:44:13
RE: Sentymentalny ogar 200 - Motokamel - 17-03-2023, 23:14:12
RE: Sentymentalny ogar 200 - Jaca - 20-03-2023, 23:40:52
RE: Sentymentalny ogar 200 - Spaceman164 - 21-03-2023, 16:55:02
RE: Sentymentalny ogar 200 - Motokamel - 21-03-2023, 21:06:29
RE: Sentymentalny ogar 200 - romek - 22-03-2023, 21:47:28
RE: Sentymentalny ogar 200 - Quake96 - 22-03-2023, 22:32:08
RE: Sentymentalny ogar 200 - Debesta - 23-03-2023, 02:30:12
RE: Sentymentalny ogar 200 - Quake96 - 23-03-2023, 19:11:05
RE: Sentymentalny ogar 200 - Dawdzio - 25-03-2023, 17:13:03
RE: Sentymentalny ogar 200 - Debesta - 27-03-2023, 18:35:27
RE: Sentymentalny ogar 200 - Debesta - 05-01-2024, 05:29:58
RE: Sentymentalny ogar 200 - tomangelo - 09-01-2024, 23:00:09
RE: Sentymentalny ogar 200 - łogór 200 - 09-01-2024, 09:24:34
RE: Sentymentalny ogar 200 - NoSeLatamTrochu - 24-01-2025 00:54:32
Sentymentalny ogar 200 - łogór 200 - 24-01-2025, 14:16:34
RE: Sentymentalny ogar 200 - Debesta - 25-01-2025, 11:40:54


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: joozek
Dzisiaj 00:55:01
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 448
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: romek
Wczoraj 14:22:15
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 64
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Wczoraj 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 470
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Wczoraj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34342
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
23-06-2026 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2965
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 52
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 93
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 249
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5178
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 165
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 316
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 344
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 683
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 236
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6507

Reklama