Ogarkowe wojaże
|
Autor |
Wiadomość |
Bob_Harley
Technik

Liczba postów: 503
Imię: Bob
Skąd: Świętokrzyskie
Pojazd: Romet Ogar 200
|
RE: Ogarkowe wojaże
Z racji ładnej pogody postanowiliśmy przejechać się dziś jak to się mówi "wkoło komina". Pojechaliśmy w stronę Przedborza już dość dobrze sobie znaną trasą między górkami i lasami, dzięki czemu upał nie dawał się aż tak mocno we znaki.
Po krótkim postoju w cieniu ruszyliśmy dalej, by za kilka kilometrów znaleźć się w wyznaczonym na mapce punkcie. I tym oto sposobem udało nam się odwiedzić wieżę widokową w Bożej Woli:
Widok naprawdę cudny i pomyśleć, że takie atrakcje ma się praktycznie pod domem. Potem pokręciliśmy się trochę po okolicach Przedborskiego Parku Krajobrazowego i jestem pod wielkim wrażeniem miejscowych dróg, praktycznie między wszystkimi wioskami asfalt jest gładziutki jak stół, a to jest najlepsze co może się nadarzyć podczas jazdy ogarkiem. Widoki piękne, godzina już późno-popołudniowa więc lekki chłodek i już jedziemy w stronę domu. Zatrzymaliśmy się jeszcze tylko zobaczyć pewną rzecz, gdyż na mapie jasno było napisane "wieża widokowa" (niestety przypadłość lubianej przez nas apki mapy.cz - czasami błędny opis danych miejsc), okazało się, że to tylko dostrzegalnia pożarowa z wielkim znakiem zakazu, ale przynajmniej troche kości rozruszaliśmy takim spacerkiem pod górę w lesie. Ogarek akurat przestygł więc zapalił niemal natychmiast i już jedziemy w stronę domu. Niby jakieś chmury widać skłębione w oddali, ale burzy ani śladu. I za jakąś godzine już byliśmy na miejscu, a mogła się ta wycieczka w ogóle nie odbyć, bo prognozy były takie, że burza w całej Polsce. Jednak trzeba troszkę zaryzykować czasem.
|
|
18-08-2024 20:14:40 |
|
|
Wiadomości w tym wątku |
RE: Ogarkowe wojaże - Bob_Harley - 18-08-2024 20:14:40
|
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
|
|