Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Pomysły dotyczące forum
Autor Wiadomość
Mikołaj Offline
Dziecko słoneczka :D
*


Liczba postów: 1,592
Imię: Mikołaj
Skąd: Bydgoszcz
Pojazd: Romet Ogar 200
Post: #44
RE: Pomysły dotyczące forum
tomek napisz mi w co mam wejsc w panelu sterowania zeby to zmienic bo mnie zaraz krew zaleje ja tam mam jakies komunikatory icq itp. mam te pojazdy ale tam gdzie powinno byc to co pokazuje leszek to mam wlasnie te komunikatory

a widzicie jednak mialem racje ze wy oszukujecie a ja nieTongue

OGAR 200 NA MOJEMOTO.PL
MOTORYNKA NA MOJEMOTO.PL

obraz
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-12-2010 01:18:18 przez Mikołaj.)
10-12-2010 01:15:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Pomysły dotyczące forum - Tomasso94 - 07-12-2010, 00:38:12
RE: Pomysły dotyczące forum - Arts66 - 07-12-2010, 00:39:19
RE: Pomysły dotyczące forum - Mati - 07-12-2010, 17:23:19
RE: Pomysły dotyczące forum - Paweł94 - 07-12-2010, 20:01:04
RE: Pomysły dotyczące forum - Przemek - 07-12-2010, 20:45:11
RE: Pomysły dotyczące forum - Leszek - 07-12-2010, 20:50:11
RE: Pomysły dotyczące forum - Tomasso94 - 07-12-2010, 21:34:38
RE: Pomysły dotyczące forum - Mikołaj - 07-12-2010, 21:35:44
RE: Pomysły dotyczące forum - Arts66 - 07-12-2010, 21:38:48
RE: Pomysły dotyczące forum - Przemek - 07-12-2010, 22:06:32
RE: Pomysły dotyczące forum - Arts66 - 07-12-2010, 22:25:06
RE: Pomysły dotyczące forum - Mikołaj - 07-12-2010, 22:54:24
RE: Pomysły dotyczące forum - Tomasso94 - 07-12-2010, 22:56:54
RE: Pomysły dotyczące forum - Paweł94 - 09-12-2010, 12:02:02
RE: Pomysły dotyczące forum - Przemek - 09-12-2010, 17:01:01
RE: Pomysły dotyczące forum - Arts66 - 09-12-2010, 17:36:42
RE: Pomysły dotyczące forum - Leszek - 09-12-2010, 18:12:50
RE: Pomysły dotyczące forum - Paweł94 - 09-12-2010, 18:20:13
RE: Pomysły dotyczące forum - Leszek - 09-12-2010, 18:32:41
RE: Pomysły dotyczące forum - Tomasso94 - 09-12-2010, 22:47:15
RE: Pomysły dotyczące forum - Leszek - 09-12-2010, 23:49:18
RE: Pomysły dotyczące forum - Tomasso94 - 09-12-2010, 23:56:42
RE: Pomysły dotyczące forum - Mikołaj - 09-12-2010, 23:57:41
RE: Pomysły dotyczące forum - Arts66 - 10-12-2010, 00:04:46
RE: Pomysły dotyczące forum - Leszek - 10-12-2010, 00:08:15
RE: Pomysły dotyczące forum - Tomasso94 - 10-12-2010, 00:17:47
RE: Pomysły dotyczące forum - Leszek - 10-12-2010, 00:25:33
RE: Pomysły dotyczące forum - Mikołaj - 10-12-2010, 00:30:22
RE: Pomysły dotyczące forum - Arts66 - 10-12-2010, 00:30:52
RE: Pomysły dotyczące forum - Leszek - 10-12-2010, 00:32:32
RE: Pomysły dotyczące forum - Arts66 - 10-12-2010, 00:35:05
RE: Pomysły dotyczące forum - Leszek - 10-12-2010, 00:37:13
RE: Pomysły dotyczące forum - Mikołaj - 10-12-2010, 00:40:00
RE: Pomysły dotyczące forum - Arts66 - 10-12-2010, 00:40:05
RE: Pomysły dotyczące forum - Tomasso94 - 10-12-2010, 00:41:37
RE: Pomysły dotyczące forum - Leszek - 10-12-2010, 00:42:45
RE: Pomysły dotyczące forum - Tomasso94 - 10-12-2010, 00:49:08
RE: Pomysły dotyczące forum - Mikołaj - 10-12-2010, 00:51:22
RE: Pomysły dotyczące forum - Tomasso94 - 10-12-2010, 00:59:12
RE: Pomysły dotyczące forum - Leszek - 10-12-2010, 01:07:41
RE: Pomysły dotyczące forum - Tomasso94 - 10-12-2010, 01:12:13
RE: Pomysły dotyczące forum - Mikołaj - 10-12-2010, 01:08:49
RE: Pomysły dotyczące forum - Leszek - 10-12-2010, 01:15:37
RE: Pomysły dotyczące forum - Mikołaj - 10-12-2010 01:15:42
RE: Pomysły dotyczące forum - Przemek - 10-12-2010, 16:08:21
RE: Pomysły dotyczące forum - Paweł94 - 10-12-2010, 20:43:10
RE: Pomysły dotyczące forum - Mikołaj - 10-12-2010, 21:28:51
RE: Pomysły dotyczące forum - Tomasso94 - 10-12-2010, 23:25:24
RE: Pomysły dotyczące forum - Leszek - 10-12-2010, 23:51:22
RE: Pomysły dotyczące forum - Tomasso94 - 11-12-2010, 00:30:25
RE: Pomysły dotyczące forum - Mikołaj - 11-12-2010, 00:32:47
RE: Pomysły dotyczące forum - Przemek - 11-12-2010, 00:36:05
RE: Pomysły dotyczące forum - Leszek - 11-12-2010, 01:18:13
RE: Pomysły dotyczące forum - Mikołaj - 11-12-2010, 12:56:22
RE: Pomysły dotyczące forum - buli1011 - 21-12-2010, 17:13:04
RE: Pomysły dotyczące forum - Tomasso94 - 21-12-2010, 17:22:17
RE: Pomysły dotyczące forum - Tomasso94 - 09-01-2011, 14:15:55
RE: Pomysły dotyczące forum - Przemek - 09-01-2011, 15:41:32
RE: Pomysły dotyczące forum - Tomasso94 - 09-01-2011, 15:56:22
RE: Pomysły dotyczące forum - Mati - 09-01-2011, 20:53:31
RE: Pomysły dotyczące forum - Mikołaj - 09-01-2011, 21:18:25
RE: Pomysły dotyczące forum - Leszek - 09-01-2011, 21:54:28
RE: Pomysły dotyczące forum - Paweł94 - 09-01-2011, 22:53:15
RE: Pomysły dotyczące forum - pawlo300 - 15-02-2011, 19:42:40
RE: Pomysły dotyczące forum - Tomasso94 - 22-02-2011, 16:10:46
RE: Pomysły dotyczące forum - Przemek - 23-02-2011, 18:49:45
RE: Pomysły dotyczące forum - zbydrze - 09-03-2011, 02:26:18
RE: Pomysły dotyczące forum - Tomasso94 - 09-03-2011, 10:09:22
RE: Pomysły dotyczące forum - bujak96 - 29-04-2011, 20:44:40
RE: Pomysły dotyczące forum - zbydrze - 29-04-2011, 22:07:41
RE: Pomysły dotyczące forum - bujak96 - 29-04-2011, 22:10:51
RE: Pomysły dotyczące forum - Adi - 29-04-2011, 22:29:22
RE: Pomysły dotyczące forum - bujak96 - 29-04-2011, 22:31:09
RE: Pomysły dotyczące forum - Kamil - 29-04-2011, 22:42:05
RE: Pomysły dotyczące forum - bujak96 - 29-04-2011, 22:43:46
RE: Pomysły dotyczące forum - Tomasso94 - 29-04-2011, 22:55:54
RE: Pomysły dotyczące forum - zbydrze - 29-04-2011, 23:18:24
RE: Pomysły dotyczące forum - Leszek - 29-04-2011, 23:30:11
RE: Pomysły dotyczące forum - zbydrze - 30-04-2011, 00:10:41
RE: Pomysły dotyczące forum - zbydrze - 03-05-2011, 20:18:50
RE: Pomysły dotyczące forum - Mikołaj - 03-05-2011, 21:09:48
RE: Pomysły dotyczące forum - Pitu - 03-05-2011, 21:27:56
RE: Pomysły dotyczące forum - Tomasso94 - 03-05-2011, 21:50:39
RE: Pomysły dotyczące forum - Mikołaj - 03-05-2011, 22:34:37
RE: Pomysły dotyczące forum - Tomasso94 - 03-05-2011, 22:37:03
RE: Pomysły dotyczące forum - Mikołaj - 04-05-2011, 08:45:10
RE: Pomysły dotyczące forum - Kamil - 04-05-2011, 10:31:44
RE: Pomysły dotyczące forum - zbydrze - 04-05-2011, 12:37:26
RE: Pomysły dotyczące forum - Tomasso94 - 04-05-2011, 16:38:08
RE: Pomysły dotyczące forum - zbydrze - 05-05-2011, 22:54:50
RE: Pomysły dotyczące forum - Paweł94 - 05-05-2011, 19:15:18
RE: Pomysły dotyczące forum - fishbone - 05-05-2011, 23:06:20
RE: Pomysły dotyczące forum - zbydrze - 06-05-2011, 00:59:27
RE: Pomysły dotyczące forum - Tomasso94 - 05-05-2011, 23:14:39
RE: Pomysły dotyczące forum - Tomasso94 - 06-05-2011, 01:01:49
RE: Pomysły dotyczące forum - Leszek - 06-05-2011, 12:33:19
RE: Pomysły dotyczące forum - zbydrze - 06-05-2011, 13:52:15
RE: Pomysły dotyczące forum - Paweł94 - 06-05-2011, 17:06:41
RE: Pomysły dotyczące forum - zbydrze - 06-05-2011, 20:48:50
RE: Pomysły dotyczące forum - Tomasso94 - 06-05-2011, 22:42:51
RE: Pomysły dotyczące forum - zbydrze - 06-05-2011, 23:36:44
RE: Pomysły dotyczące forum - Przemek - 06-05-2011, 23:40:09
RE: Pomysły dotyczące forum - Leszek - 06-05-2011, 23:41:32
RE: Pomysły dotyczące forum - Tomasso94 - 06-05-2011, 23:42:10
RE: Pomysły dotyczące forum - fishbone - 07-05-2011, 10:05:10
RE: Pomysły dotyczące forum - Paweł94 - 07-05-2011, 10:20:35
RE: Pomysły dotyczące forum - bujak96 - 07-09-2011, 22:15:19
RE: Pomysły dotyczące forum - Tomasso94 - 07-09-2011, 22:20:19
RE: Pomysły dotyczące forum - Gruchu - 07-09-2011, 22:25:04
RE: Pomysły dotyczące forum - Tomasso94 - 07-09-2011, 22:27:47
RE: Pomysły dotyczące forum - Taśma - 07-09-2011, 22:49:32
RE: Pomysły dotyczące forum - Leszek - 07-09-2011, 22:53:03
RE: Pomysły dotyczące forum - Przemek - 07-09-2011, 23:24:23
RE: Pomysły dotyczące forum - olo1200 - 07-09-2011, 23:28:06
RE: Pomysły dotyczące forum - Gruchu - 08-09-2011, 10:28:16
RE: Pomysły dotyczące forum - Decybel - 08-09-2011, 13:52:28
RE: Pomysły dotyczące forum - Aban - 08-09-2011, 17:19:45
RE: Pomysły dotyczące forum - Tomasso94 - 08-09-2011, 17:22:21
RE: Pomysły dotyczące forum - olo1200 - 08-09-2011, 17:47:36
RE: Pomysły dotyczące forum - Kubek125 - 03-10-2011, 19:45:45
RE: Pomysły dotyczące forum - szopen45 - 16-10-2012, 20:06:05
RE: Pomysły dotyczące forum - szopen45 - 16-10-2012, 20:18:01


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
Wczoraj 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 277
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3077
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
Wczoraj 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 770
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 159
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 537
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 592
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34630
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 92
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 149
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 428
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5217
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 185
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 381
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 391
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 802

Reklama