Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Gdańska 205-tka :)
Autor Wiadomość
buras_tft Offline
Zjednoczenie Graciarzy Pomorza
*


Liczba postów: 24
Imię: Mateusz
Skąd: Gdańsk
Pojazd: Romet Ogar 205
Post: #24
RE: Gdańska 205-tka :)
Wczoraj postanowiłem wybrać się rano do klienta, aby sprawdzić co mu się dzieje z amplitunerem i rozpisać sobie access pointy i przyłącza neta, które będę miał mu założyć za dwa tygodnie jak wróci z urlopu. Uznałem, że pojadę sobie rano ogarkiem i trochę maszynę przegonie a nie tylko w koło komina. Trasa wiodła z Osowej, wzdłuż obwodnicy, przez Klukowo, Matarnie, bokiem Kokoszek (nie będę się przecież nim pchał na nową kartuską) i do niego na Kiełpino Górne. Dojechał bez większych problemów, na Karczemkach na skrzyżowaniu mi zgasł ale to podejrzewam źle wyregulowane obroty a tak bez większych przygód. Powró już był trochę bardziej hardcore'owy bo ul. Budowlanych jest teraz jednokierunkowa ze względu na roboty drogowe a na obwodnicę przecież nie wjadę Big Grin Oczywiście Mateusz zamiast pomyśleć i pojechać przez Bysewo i Rębiechowo na około lotniska uznał, że świetną trasą będzie polna droga obok stawiku i działek między Matarnią a Kokoszkami; oczywiście nie wziąłem pod uwagę, że obok budują baypass kartuski i wszystko jest rozkopane. W ten oto piękny sposób załadowałem się w rozjeżdżone przez koparki błoto, ogarek miotał się na lewo i prawo za każdym pociągnięciem manetki gazu, jak na motocrossie, istny offroad... Ujechałem tak z 200 metrów i zakopałem się prawie po oś koła Tongue Kolejne 200m było pchane w błocie, buty, spodnie uwalone... Dalej już po suchym wzdłuż działek, na ul. jesienną i z Matarni w stronę lotniska, w bok na Klukowo i do domu. Przejechał 30km bez jakiś większych problemów (ogarnąłem przygasanie na sprzęgle lekko przytrzymując otwarty gaz), w całości tylko trochę umorusany Big Grin Maksymalna na trasie to coś około 50km przy mojej wadze 140,kg, więc uznaje, że spisuje się na medal choć lekko na siodle nie ma Wink
28-07-2023 23:50:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Gdańska 205-tka :) - buras_tft - 08-06-2020, 13:51:24
RE: Gdańska 205-tka :) - buras_tft - 10-06-2020, 17:22:20
RE: Gdańska 205-tka :) - Odrestaurator - 11-06-2020, 15:12:57
RE: Gdańska 205-tka :) - buras_tft - 11-06-2020, 19:39:40
RE: Gdańska 205-tka :) - buras_tft - 26-05-2022, 21:50:31
RE: Gdańska 205-tka :) - romek - 26-05-2022, 22:03:32
RE: Gdańska 205-tka :) - buras_tft - 27-05-2022, 03:35:58
RE: Gdańska 205-tka :) - wazniak96 - 27-05-2022, 11:58:54
RE: Gdańska 205-tka :) - Spaceman164 - 27-05-2022, 13:51:25
RE: Gdańska 205-tka :) - buras_tft - 27-05-2022, 20:50:46
RE: Gdańska 205-tka :) - Quake96 - 27-05-2022, 20:00:23
RE: Gdańska 205-tka :) - Bob_Harley - 27-05-2022, 21:30:32
RE: Gdańska 205-tka :) - Spaceman164 - 28-05-2022, 02:11:52
RE: Gdańska 205-tka :) - wazniak96 - 28-05-2022, 10:41:30
RE: Gdańska 205-tka :) - buras_tft - 30-05-2022, 21:01:09
RE: Gdańska 205-tka :) - romek - 30-05-2022, 21:15:07
RE: Gdańska 205-tka :) - buras_tft - 12-06-2023, 16:35:44
RE: Gdańska 205-tka :) - romek - 12-06-2023, 16:50:06
RE: Gdańska 205-tka :) - buras_tft - 05-07-2023, 18:07:25
RE: Gdańska 205-tka :) - tomangelo - 05-07-2023, 21:02:19
RE: Gdańska 205-tka :) - buras_tft - 05-07-2023, 23:27:45
RE: Gdańska 205-tka :) - goltupoland - 07-07-2023, 10:01:21
RE: Gdańska 205-tka :) - buras_tft - 08-07-2023, 00:13:26
RE: Gdańska 205-tka :) - buras_tft - 28-07-2023 23:50:18
RE: Gdańska 205-tka :) - romek - 29-07-2023, 08:18:50
RE: Gdańska 205-tka :) - buras_tft - 31-07-2023, 08:10:12
RE: Gdańska 205-tka :) - buras_tft - 19-08-2023, 12:36:48
RE: Gdańska 205-tka :) - romek - 19-08-2023, 22:17:27
RE: Gdańska 205-tka :) - buras_tft - 22-08-2023, 16:17:03
RE: Gdańska 205-tka :) - romek - 23-08-2023, 10:54:50
RE: Gdańska 205-tka :) - buras_tft - 23-08-2023, 15:18:38
RE: Gdańska 205-tka :) - buras_tft - 16-05-2024, 20:21:34


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
Wczoraj 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 278
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3077
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
Wczoraj 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 770
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 160
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 537
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 592
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34635
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 92
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 150
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 429
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5217
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 185
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 381
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 391
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 803

Reklama