Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Sentymentalny ogar 200
Autor Wiadomość
NoSeLatamTrochu Offline
Druciarz
*


Liczba postów: 1,022
Imię: Bartosz
Skąd: Lublin
Pojazd: Romet Ogar 200
Post: #47
RE: Ogierek trupełek
romet już poskładany, no niestety jakoś nie porobiłem żadnych fotek, może to i dobrze, teraz w planach mam go pomalować w jakiś oryginalny kolor, najbardziej sentymentalny dla mnie to ten rudy więc i na taki go pomaluje.

Jeździłem rometem, co do gaźnika nowej produkcji nie mam żadnych zastrzeżeń mój zapłon CDI też się sprawdza wzorowo we wszystkich partiach obrotów, ustawiony intuicyjnie na oko. Jedynie to będę musiał ogarnąć jakoś kablologie w schowku żeby mieć pewność że żaden kabel się mi nigdy nie wypnie. Jak będę miał lakier i inne atrybuty potrzebne do polakierowania zacznę rozbierać i przygotowywać wszystkie elementy, czyli lekko poszpachlować bak i przedni błotnik.

Mam jeden dość poważny problem ze sprzęgłem w sprzęcie, czy mógłby ktoś mi podać wymiary wodzików jakie powinny być w tym silniku? w mój silnik wchodzi tylko jeden wodzik najdłuższy i tylko na takim zestawieniu działa sprzęgło, niestety przy tej konfiguracji praktycznie nie da się go wyregulować, wiem że powinien tam wejść też krótki i kulka lesz u mnie nie ma szans żeby tam weszły, sprzęgło już rozbierałem bo myślałem że został lub zapiekł się jakoś ten mały wodzik no ale niestety nic tam nie ma, strasznie dziwna sytuacja. Jak będę na wsi to wlecą fotki, pozdro !

Kanał: @rooster_works
Instagram: @bartosz.217
03-10-2022 17:43:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Sentymentalny ogar 200 - NoSeLatamTrochu - 03-05-2018, 12:38:14
RE: Ogierek trupełek - Wojtek na Wigry - 03-05-2018, 20:14:59
RE: Ogierek trupełek - NoSeLatamTrochu - 04-05-2018, 20:52:12
RE: Ogierek trupełek - Waldek - 05-05-2018, 09:59:37
RE: Ogierek trupełek - NoSeLatamTrochu - 05-05-2018, 10:18:41
RE: Ogierek trupełek - NoSeLatamTrochu - 14-05-2018, 23:37:16
RE: Ogierek trupełek - Olekk - 15-05-2018, 07:09:35
RE: Ogierek trupełek - NoSeLatamTrochu - 21-05-2018, 22:17:17
RE: Ogierek trupełek - NoSeLatamTrochu - 07-05-2019, 17:56:12
RE: Ogierek trupełek - rafi555 - 28-05-2019, 18:01:56
RE: Ogierek trupełek - NoSeLatamTrochu - 28-05-2019, 21:53:05
RE: Ogierek trupełek - NoSeLatamTrochu - 09-05-2019, 00:17:14
RE: Ogierek trupełek - NoSeLatamTrochu - 27-05-2019, 18:54:10
RE: Ogierek trupełek - NoSeLatamTrochu - 14-06-2019, 23:16:46
RE: Ogierek trupełek - remix301 - 15-06-2019, 14:48:12
RE: Ogierek trupełek - XPek03 - 15-06-2019, 14:05:50
RE: Ogierek trupełek - NoSeLatamTrochu - 15-06-2019, 22:06:13
RE: Ogierek trupełek - XPek03 - 16-06-2019, 01:48:32
RE: Ogierek trupełek - NoSeLatamTrochu - 16-06-2019, 01:51:53
RE: Ogierek trupełek - NoSeLatamTrochu - 25-06-2019, 11:58:51
RE: Ogierek trupełek - NoSeLatamTrochu - 13-04-2022, 22:51:21
RE: Ogierek trupełek - romek - 14-04-2022, 06:07:14
RE: Ogierek trupełek - NoSeLatamTrochu - 14-04-2022, 20:36:26
RE: Ogierek trupełek - NoSeLatamTrochu - 15-04-2022, 22:00:05
RE: Ogierek trupełek - romek - 15-04-2022, 22:45:00
RE: Ogierek trupełek - NoSeLatamTrochu - 17-04-2022, 14:42:05
RE: Ogierek trupełek - Bob_Harley - 17-04-2022, 17:49:47
RE: Ogierek trupełek - NoSeLatamTrochu - 17-04-2022, 18:23:45
RE: Ogierek trupełek - Debesta - 17-04-2022, 19:40:03
RE: Ogierek trupełek - NoSeLatamTrochu - 19-04-2022, 21:19:14
RE: Ogierek trupełek - Quake96 - 20-04-2022, 19:37:53
RE: Ogierek trupełek - NoSeLatamTrochu - 20-04-2022, 21:28:12
RE: Ogierek trupełek - Debesta - 20-04-2022, 23:34:17
RE: Ogierek trupełek - NoSeLatamTrochu - 21-04-2022, 15:18:22
RE: Ogierek trupełek - NoSeLatamTrochu - 22-04-2022, 20:11:06
RE: Ogierek trupełek - Quake96 - 23-04-2022, 11:13:10
RE: Ogierek trupełek - NoSeLatamTrochu - 23-04-2022, 12:23:58
RE: Ogierek trupełek - NoSeLatamTrochu - 11-05-2022, 20:31:01
RE: Ogierek trupełek - NoSeLatamTrochu - 12-05-2022, 22:51:48
RE: Ogierek trupełek - Quake96 - 12-05-2022, 23:00:04
RE: Ogierek trupełek - Bob_Harley - 12-05-2022, 23:34:29
RE: Ogierek trupełek - NoSeLatamTrochu - 13-05-2022, 15:47:53
RE: Ogierek trupełek - Quake96 - 13-05-2022, 19:24:44
RE: Ogierek trupełek - NoSeLatamTrochu - 15-05-2022, 18:25:13
RE: Ogierek trupełek - NoSeLatamTrochu - 22-05-2022, 16:30:46
RE: Ogierek trupełek - NoSeLatamTrochu - 05-08-2022, 11:18:15
RE: Ogierek trupełek - NoSeLatamTrochu - 03-10-2022 17:43:23
RE: Ogierek trupełek - NoSeLatamTrochu - 08-10-2022, 15:20:17
RE: Ogierek trupełek - romek - 08-10-2022, 17:25:17
RE: Ogierek trupełek - NoSeLatamTrochu - 09-10-2022, 17:33:17
RE: Ogierek trupełek - Debesta - 09-10-2022, 21:00:27
RE: Ogierek trupełek - NoSeLatamTrochu - 11-10-2022, 17:33:32
RE: Ogierek trupełek - Quake96 - 11-10-2022, 19:33:30
RE: Ogierek trupełek - NoSeLatamTrochu - 11-10-2022, 19:59:32
RE: Ogierek trupełek - wazniak96 - 11-10-2022, 20:52:06
RE: Ogierek trupełek - NoSeLatamTrochu - 12-10-2022, 22:41:15
RE: Ogierek trupełek - NoSeLatamTrochu - 15-10-2022, 20:41:36
RE: Ogierek trupełek - Spaceman164 - 15-10-2022, 20:45:52
RE: Ogierek trupełek - NoSeLatamTrochu - 16-10-2022, 19:31:52
RE: Ogierek trupełek - NoSeLatamTrochu - 17-10-2022, 18:57:52
RE: Ogierek trupełek - Michał - 17-10-2022, 21:06:32
RE: Sentymentalny ogar 200 - Quake96 - 21-10-2022, 21:29:27
RE: Sentymentalny ogar 200 - Debesta - 21-10-2022, 09:56:43
RE: Sentymentalny ogar 200 - Dawdzio - 21-10-2022, 12:08:01
RE: Ogierek trupełek - NoSeLatamTrochu - 22-10-2022, 17:16:25
RE: Sentymentalny ogar 200 - Spaceman164 - 23-10-2022, 23:02:10
RE: Sentymentalny ogar 200 - wazniak96 - 24-10-2022, 15:41:32
RE: Sentymentalny ogar 200 - Debesta - 24-10-2022, 16:54:43
RE: Sentymentalny ogar 200 - romek - 24-10-2022, 21:33:43
RE: Sentymentalny ogar 200 - Jaca - 24-10-2022, 21:35:20
RE: Sentymentalny ogar 200 - wazniak96 - 25-10-2022, 11:12:02
RE: Sentymentalny ogar 200 - Motokamel - 25-11-2022, 00:45:01
RE: Sentymentalny ogar 200 - Spaceman164 - 25-11-2022, 10:22:31
RE: Sentymentalny ogar 200 - Debesta - 27-11-2022, 16:32:42
RE: Sentymentalny ogar 200 - Bob_Harley - 27-11-2022, 17:19:14
RE: Sentymentalny ogar 200 - Spaceman164 - 27-11-2022, 17:39:06
RE: Sentymentalny ogar 200 - Spaceman164 - 27-11-2022, 18:18:11
RE: Sentymentalny ogar 200 - Spaceman164 - 17-12-2022, 19:12:09
RE: Sentymentalny ogar 200 - Motokamel - 17-12-2022, 23:46:56
RE: Sentymentalny ogar 200 - łogór 200 - 18-12-2022, 12:39:04
RE: Sentymentalny ogar 200 - Bob_Harley - 18-12-2022, 16:19:07
RE: Sentymentalny ogar 200 - łogór 200 - 18-12-2022, 16:33:21
RE: Sentymentalny ogar 200 - łogór 200 - 18-12-2022, 22:16:31
RE: Sentymentalny ogar 200 - Debesta - 15-01-2023, 07:46:13
RE: Sentymentalny ogar 200 - łogór 200 - 29-01-2023, 22:35:52
RE: Sentymentalny ogar 200 - Bob_Harley - 29-01-2023, 22:38:45
RE: Sentymentalny ogar 200 - Spaceman164 - 01-02-2023, 11:54:17
RE: Sentymentalny ogar 200 - Spaceman164 - 21-02-2023, 00:32:28
RE: Sentymentalny ogar 200 - Spaceman164 - 21-02-2023, 08:09:28
RE: Sentymentalny ogar 200 - Dawdzio - 21-02-2023, 16:18:16
RE: Sentymentalny ogar 200 - Bob_Harley - 22-02-2023, 14:44:56
RE: Sentymentalny ogar 200 - Bob_Harley - 23-02-2023, 22:40:37
RE: Sentymentalny ogar 200 - Bob_Harley - 24-02-2023, 16:23:15
RE: Sentymentalny ogar 200 - romek - 26-02-2023, 22:53:51
RE: Sentymentalny ogar 200 - Debesta - 26-02-2023, 23:45:07
RE: Sentymentalny ogar 200 - łogór 200 - 27-02-2023, 02:35:17
RE: Sentymentalny ogar 200 - romek - 27-02-2023, 11:49:52
RE: Sentymentalny ogar 200 - Dawdzio - 27-02-2023, 14:09:04
RE: Sentymentalny ogar 200 - romek - 27-02-2023, 16:43:00
RE: Sentymentalny ogar 200 - Dawdzio - 28-02-2023, 17:21:36
RE: Sentymentalny ogar 200 - Spaceman164 - 27-02-2023, 16:43:16
RE: Sentymentalny ogar 200 - romek - 27-02-2023, 20:17:57
RE: Sentymentalny ogar 200 - romek - 04-03-2023, 20:20:00
RE: Sentymentalny ogar 200 - łogór 200 - 04-03-2023, 21:02:42
RE: Sentymentalny ogar 200 - wazniak96 - 08-03-2023, 00:38:39
RE: Sentymentalny ogar 200 - Spaceman164 - 09-03-2023, 21:01:47
RE: Sentymentalny ogar 200 - Jaca - 10-03-2023, 13:27:27
RE: Sentymentalny ogar 200 - łogór 200 - 10-03-2023, 17:05:23
RE: Sentymentalny ogar 200 - romek - 10-03-2023, 19:39:04
RE: Sentymentalny ogar 200 - Debesta - 10-03-2023, 20:17:46
RE: Sentymentalny ogar 200 - romek - 15-03-2023, 20:27:50
RE: Sentymentalny ogar 200 - romek - 16-03-2023, 11:33:29
RE: Sentymentalny ogar 200 - wazniak96 - 16-03-2023, 13:30:05
RE: Sentymentalny ogar 200 - Spaceman164 - 16-03-2023, 13:50:55
RE: Sentymentalny ogar 200 - Debesta - 16-03-2023, 19:55:02
RE: Sentymentalny ogar 200 - Spaceman164 - 16-03-2023, 21:33:47
RE: Sentymentalny ogar 200 - romek - 16-03-2023, 21:56:33
RE: Sentymentalny ogar 200 - Spaceman164 - 16-03-2023, 22:32:25
RE: Sentymentalny ogar 200 - Quake96 - 17-03-2023, 00:01:34
RE: Sentymentalny ogar 200 - wazniak96 - 17-03-2023, 00:44:13
RE: Sentymentalny ogar 200 - Motokamel - 17-03-2023, 23:14:12
RE: Sentymentalny ogar 200 - Jaca - 20-03-2023, 23:40:52
RE: Sentymentalny ogar 200 - Spaceman164 - 21-03-2023, 16:55:02
RE: Sentymentalny ogar 200 - Motokamel - 21-03-2023, 21:06:29
RE: Sentymentalny ogar 200 - romek - 22-03-2023, 21:47:28
RE: Sentymentalny ogar 200 - Quake96 - 22-03-2023, 22:32:08
RE: Sentymentalny ogar 200 - Debesta - 23-03-2023, 02:30:12
RE: Sentymentalny ogar 200 - Quake96 - 23-03-2023, 19:11:05
RE: Sentymentalny ogar 200 - Dawdzio - 25-03-2023, 17:13:03
RE: Sentymentalny ogar 200 - Debesta - 27-03-2023, 18:35:27
RE: Sentymentalny ogar 200 - Debesta - 05-01-2024, 05:29:58
RE: Sentymentalny ogar 200 - tomangelo - 09-01-2024, 23:00:09
RE: Sentymentalny ogar 200 - łogór 200 - 09-01-2024, 09:24:34
Sentymentalny ogar 200 - łogór 200 - 24-01-2025, 14:16:34
RE: Sentymentalny ogar 200 - Debesta - 25-01-2025, 11:40:54


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Dzisiaj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34270
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2919
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 21
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 61
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
Wczoraj 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 165
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: romek
Wczoraj 18:07:41
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 369
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5171
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 151
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:13:35
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 405
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 282
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 304
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 605
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 221
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6381
Liczba oktanowa a ustawie...
Ostatni post: Dinozaur
18-06-2026 10:29:18
» Odpowiedzi: 70
» Wyświetleń: 19916

Reklama