Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Traperek dwójka 77
Autor Wiadomość
Pinio Offline
Złomowy łowca pierwszej kategorii
*


Liczba postów: 591
Imię: Bartek
Skąd: Śląskie
Pojazd: Romet Kadet
Post: #28
RE: Traperek dwójka 77
Coś tam się ruszyło z rowerem. Udało mi się dorwać fabrycznie nową osłonę łańcucha Big Grin Niestety mimo że fabrycznie nowa, lakier schodził z niej płatami - zapewne leżała w wilgotnym. Tak więc zdrapałem z niej resztki lakieru i psiknąłem sprayem na czarno. Wiem wiem, podzedłem na łatwiznę z tym czarnym ale niezbyt chciało mi się dorabiać lakier, malować, potem czyścić pistolet i tak dalej. No i niestety muszę się przyznać że trochę mi nie wyszło to malowanie... Tani spray i nie chciał tego kryć, przy drugiej warstwie zrobiły mi się zlewy, po ich ścięciu i pomalowaniu trzecią warstwą lakier się złuszczył, podem zdarłem to znowu do gołej blachy, pierwsza warstwa znowu nie chciała kryć a przy drugiej skończyła się farba i psiknięcie samym powietrzem z puszki zrobiło na niej strukturę skórki z cytryny. No ale dobra, już mi się nie chciało z tym walczyć bo z daleka nie widać. Kiedyś będzie coś tam może lakierowane na czarno to się osłonę też pomaluje. Znalazłem też bagażnik, był w czerwieni meksykańskiej ale stan agonalny więc i jemu dostało się trochę czarnego spreya. W sumie podoba mi się efekt, taki duo-tone Traper pomarańczowo-czarny, oczywiście czarne dodatki też tu grają rolę. Bardzo kusiło mnie aby założyć mu lampki bateryjne które i tak mam ale jednak stwierdziłem że nie, nie będę kolejnego koloru wprowadzał. Czarne lampki byłyby ok, ale białe to tak średnio mi się widzą. Aha no i osłona łańcucha trochę źle siedzi, powinna pójść nieco w dół i do tyłu ale jej mocowanie przy suporcie wygląda jakby było milion razy zgięte i wyprostowane więc już go nie odginałem z obawy że odpadnie, to byłby problem. No i tak oto się on prezentuje, można powiedzieć że skończony. Trzeba się brać za coś nowego zaś

https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/1dfc33bf7d13f49e

https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/5cbca5f6372d45b4

https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/8a7fa6768541ae9a
05-12-2021 21:09:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Traperek dwójka 77 - Pinio - 14-11-2021, 21:08:52
RE: Traperek dwójka 77 - zaz - 14-11-2021, 23:14:26
RE: Traperek dwójka 77 - Pinio - 14-11-2021, 23:50:49
RE: Traperek dwójka 77 - Pjoter (Kawaler) - 15-11-2021, 09:55:09
RE: Traperek dwójka 77 - zaz - 15-11-2021, 11:00:56
RE: Traperek dwójka 77 - RaszkoV - 16-11-2021, 19:53:53
RE: Traperek dwójka 77 - Pinio - 16-11-2021, 21:46:21
RE: Traperek dwójka 77 - RaszkoV - 16-11-2021, 21:59:30
RE: Traperek dwójka 77 - Pinio - 16-11-2021, 23:06:03
RE: Traperek dwójka 77 - Pinio - 17-11-2021, 22:19:06
RE: Traperek dwójka 77 - zaz - 17-11-2021, 23:11:18
RE: Traperek dwójka 77 - Pinio - 18-11-2021, 01:55:14
RE: Traperek dwójka 77 - zaz - 18-11-2021, 10:59:28
RE: Traperek dwójka 77 - Pinio - 18-11-2021, 20:20:34
RE: Traperek dwójka 77 - Pjoter (Kawaler) - 18-11-2021, 21:55:07
RE: Traperek dwójka 77 - Wojtasik - 19-11-2021, 01:26:33
RE: Traperek dwójka 77 - Pjoter (Kawaler) - 19-11-2021, 10:22:43
RE: Traperek dwójka 77 - Pinio - 21-11-2021, 00:56:54
RE: Traperek dwójka 77 - JackTheVip - 21-11-2021, 03:48:07
RE: Traperek dwójka 77 - zaz - 21-11-2021, 10:49:54
RE: Traperek dwójka 77 - trzcinka - 21-11-2021, 15:22:07
RE: Traperek dwójka 77 - Pinio - 21-11-2021, 21:47:29
RE: Traperek dwójka 77 - JackTheVip - 23-11-2021, 06:47:16
RE: Traperek dwójka 77 - trzcinka - 23-11-2021, 20:06:47
RE: Traperek dwójka 77 - Pinio - 23-11-2021, 22:37:25
RE: Traperek dwójka 77 - zaz - 23-11-2021, 23:39:54
RE: Traperek dwójka 77 - Pinio - 05-12-2021 21:09:02
RE: Traperek dwójka 77 - Wojtasik - 05-12-2021, 23:26:59
RE: Traperek dwójka 77 - Dawdzio - 10-12-2021, 00:50:54
RE: Traperek dwójka 77 - Pinio - 10-12-2021, 17:21:35
RE: Traperek dwójka 77 - RaszkoV - 10-12-2021, 16:02:54
RE: Traperek dwójka 77 - BartekPRL - 05-02-2022, 18:09:30
RE: Traperek dwójka 77 - Pinio - 05-02-2022, 20:03:46
RE: Traperek dwójka 77 - BartekPRL - 05-02-2022, 21:10:28


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: Quake96
Dzisiaj 15:12:56
» Odpowiedzi: 3
» Wyświetleń: 39
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: joozek
Dzisiaj 00:55:01
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 489
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: romek
Wczoraj 14:22:15
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 77
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Wczoraj 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 511
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Wczoraj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34512
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
23-06-2026 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2984
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 67
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 113
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 294
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5200
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 173
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 333
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 359
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 750
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 244

Reklama