Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Motorynka Pony 1987
Autor Wiadomość
danielrazny Offline
Nowy
*


Liczba postów: 45
Imię: Daniel
Skąd: Wrocław
Pojazd: Romet Pony
Post: #18
RE: Motorynka Pony 1987
(06-04-2021 19:31:07)Pocieszny71 napisał(a):  Wrocław Wita Smile
Zrobi się pogoda to możemy odpalić sprzęty, w końcu jesteśmy po 30, tylko to nie wiem czy Nam wypada Wink

O bardzo chętnie ale muszę trochę czasu poświęcić na zrobienie kilku rzeczy, dzisiaj pływak utonął więc jutro jakieś zamówienie trzeba będzie zrobić ?a z tym wiekiem no cóż, myślę że mimo wszystko fajnie jest się tak przekulać na takiej drynce.

(06-04-2021 19:48:12)Debesta napisał(a):  Ale Wy spięte wszystkie że aż aż. Tylko szturchnąłem lekko w ramie tym komentarzem, a odezwa jakbym co najmniej chcial linczu za jazdę w tym wieku na motorynce, wiec panowie więcej luzu na przyszłość. To ze mam motorynke i wiek 12+ nie znaczy ze ona tylko stoi i na niej nie jeżdżę Tongue
Romku, musisz miec genialna pamięć, lub nic innego na glowie, by spamiętać rocznik każdej z 50ciu sztuk. Smile

Nie nie ja się tym wiekiem nie przejmuje. Wsiadłem ostatnio, zrobiłem dwie rundy po okolicy i było fajnie. Coś tam większego w garażu też jeszcze stoi dla starszych ?

(06-04-2021 20:38:50)romek napisał(a):  
(06-04-2021 19:48:12)Debesta napisał(a):  Ale Wy spięte wszystkie że aż aż. Tylko szturchnąłem lekko w ramie tym komentarzem, a odezwa jakbym co najmniej chcial linczu za jazdę w tym wieku na motorynce, wiec panowie więcej luzu na przyszłość. To ze mam motorynke i wiek 12+ nie znaczy ze ona tylko stoi i na niej nie jeżdżę Tongue
Romku, musisz miec genialna pamięć, lub nic innego na glowie, by spamiętać rocznik każdej z 50ciu sztuk. Smile


Spoko, luz przecież nie będziemy się tu kłócić, też bęke Cisnę xD kiedyś w pracy rządziłem flota ok. 60-70 autobusów to rocznik i charaktersytyke a nawet i historie każdego znałem Big Grin gorzej było bo miały numery boczne i te nie zawsze pamiętałem, no ale operowało się tylko rejestracyjnymi ?


Tak w ogóle to ja znalazłem na fejsie, i widzę że to jest ta sama co na innych zdjęciach wyszła pomarańczowa, cudeńko ale nie myślałem że jest taka czerwona Smile mogłeś nie zrywać tych naklejek z błotnika i widelca

Tak ja tam w grupie też o coś pytałem i takie powitanie robiłem. Te naklejki to takie za młodu naklejalem, tak samo jak Alfa na zbiorniku ale teraz już chciałem wrócić do stanu oryginalnego. Ale za to jaki pod nimi lakier zachowany. Natomiast na boczkach mam oryginalne naklejki z Sześciodniówki w Jeleniej Górze z 1995 roku na której byłem motorynka.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-04-2021 22:32:36 przez danielrazny.)
06-04-2021 22:21:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Motorynka Pony 1987 - danielrazny - 05-04-2021, 21:50:23
RE: Motorynka Pony 1987 - romek - 05-04-2021, 22:05:34
RE: Motorynka Pony 1987 - danielrazny - 05-04-2021, 22:14:40
RE: Motorynka Pony 1987 - Debesta - 06-04-2021, 04:25:00
RE: Motorynka Pony 1987 - danielrazny - 06-04-2021, 08:17:11
RE: Motorynka Pony 1987 - Debesta - 06-04-2021, 14:54:09
RE: Motorynka Pony 1987 - danielrazny - 06-04-2021, 15:43:22
RE: Motorynka Pony 1987 - Jaca - 06-04-2021, 15:38:09
RE: Motorynka Pony 1987 - danielrazny - 06-04-2021, 15:46:27
RE: Motorynka Pony 1987 - romek - 06-04-2021, 15:44:25
RE: Motorynka Pony 1987 - romek - 06-04-2021, 18:01:06
RE: Motorynka Pony 1987 - danielrazny - 06-04-2021, 18:52:45
RE: Motorynka Pony 1987 - Pocieszny71 - 06-04-2021, 19:31:07
RE: Motorynka Pony 1987 - danielrazny - 06-04-2021 22:21:22
RE: Motorynka Pony 1987 - Debesta - 06-04-2021, 19:48:12
RE: Motorynka Pony 1987 - romek - 06-04-2021, 20:38:50
RE: Motorynka Pony 1987 - Jaca - 06-04-2021, 20:04:57
RE: Motorynka Pony 1987 - Debesta - 06-04-2021, 21:52:39
RE: Motorynka Pony 1987 - siwy1958 - 07-04-2021, 09:07:20
RE: Motorynka Pony 1987 - danielrazny - 19-04-2021, 10:53:38
RE: Motorynka Pony 1987 - Pocieszny71 - 19-04-2021, 11:47:49


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Merfix
Wczoraj 13:02:45
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 159
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 87
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:13:35
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 300
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 165
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 214
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 432
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 164
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6300
Liczba oktanowa a ustawie...
Ostatni post: Dinozaur
18-06-2026 10:29:18
» Odpowiedzi: 70
» Wyświetleń: 19813
Romet Romka - 50-T-1 '82r...
Ostatni post: romek
17-06-2026 20:12:55
» Odpowiedzi: 212
» Wyświetleń: 96607
Dwie jawki Mustang - okaz...
Ostatni post: usertm
17-06-2026 19:53:12
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 404
Plastiki
Ostatni post: Grzeszek
17-06-2026 12:08:19
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 238
Uszczelka pod głowicę
Ostatni post: mr.torwald@gmail.com
17-06-2026 11:02:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 290
Czy stomilki dadzą radę?
Ostatni post: romek
16-06-2026 22:22:06
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 177
Czy do silnika dwusuwoweg...
Ostatni post: Bob_Harley
16-06-2026 15:14:57
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 4461

Reklama