Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Joozkowy Wigry 1980
Autor Wiadomość
joozek Offline
senior


Liczba postów: 2,412
Imię: Józek
Skąd: Lubin
Pojazd: Inny
Post: #1
Joozkowy Wigry 1980
Witam serdecznie forumowiczów w tym dziale.
Wielu z Was najpierw tu zaczyna - rowery Romet, by potem pojawić się w dziale motorowery. Ja robię to odwrotnie Rolleyes Odkąd jestem na forum, to mój pierwszy wpis w tym dziale.
Ok, ale to nie o mnie, a o tym sprzęcie będzie ten wątek.
WIGRY z roku 1980, model pewnie 2, ale dla mnie nie ma to znaczenia. To ma być składak na dojazdy do pracy. Mam do niej raptem 500 m, ale mój wczorajszy gość stwierdził, zrób go sobie :F
Dawid, bo o nim mowa Cool posiedział u mnie wczoraj troszkę i tak od słowa do słowa, klamka zapadła - robię hmm
W posiadaniu rowerka jestem już kilka lat. jego właściciel dał mi go w rozliczeniu przy pracach nad Ogarem 205, potrzebował tylko bieżnię sztycy, ja wyciąłem sztycę z gwintem - dawca do Ogara Blush a kolega dorobił z przodu wózek do roweru. Reszta, to co zostało, przeleżana już ze ... 3 lub 4 lata.
Dawid już mi tam coś kieeedyś obiecał, ale wiecie jak to jest, życie, no i teraz ... kobieta w jego życiu, więc pewnie dalej z tego nic nie będzie Dodgy
Pisząc jednak ten wątek, może go zmotywuję - w końcu jest tu moderatorem Wink
Ok, teraz zdjęcia






To co potrzebuję:
1. widelec przedni - kompletny z wszystkimi niezbędnymi częściami do montażu.
Długość rury sztycy 185 mm
2. koło przednie 20 cali + 2 dętki i 2 opony 20" (tył totalnie łysy)
3. błotnik przedni aluminiowy trapezowy ze wspornikiem
4. tylna lampa na błotnik, taka do kompletu przedniej jaką mam.
5. dzwonek
6. dynamo
Jak coś jeszcze widzicie co brakuje, proszę o informację.



Plany na Wigry - najpierw skompletować i poskładać, kupić naklejki, może też pomalować.
Zapraszam do komentarzy

Denerwować się, to tracić własne zdrowie z powodu cudzej głupoty
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-02-2021 13:35:33 przez joozek.)
11-02-2021 13:32:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Reklama
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Joozkowy Wigry 1980 - joozek - 11-02-2021 13:32:58
RE: Joozkowy Wigry 1980 - Dawdzio - 11-02-2021, 14:04:48
RE: Joozkowy Wigry 1980 - zaz - 11-02-2021, 14:18:44
RE: Joozkowy Wigry 1980 - Dawdzio - 11-02-2021, 15:03:39
RE: Joozkowy Wigry 1980 - zaz - 11-02-2021, 17:40:38
RE: Joozkowy Wigry 1980 - Pocieszny71 - 11-02-2021, 16:00:33
RE: Joozkowy Wigry 1980 - joozek - 11-02-2021, 22:08:29
RE: Joozkowy Wigry 1980 - Dawdzio - 11-02-2021, 21:26:48
RE: Joozkowy Wigry 1980 - zaz - 11-02-2021, 23:47:57
RE: Joozkowy Wigry 1980 - joozek - 13-02-2021, 00:34:51
RE: Joozkowy Wigry 1980 - zaz - 13-02-2021, 10:48:33
RE: Joozkowy Wigry 1980 - joozek - 13-02-2021, 12:02:43
RE: Joozkowy Wigry 1980 - zaz - 13-02-2021, 14:25:02
RE: Joozkowy Wigry 1980 - Wojtasik - 14-02-2021, 12:40:51
RE: Joozkowy Wigry 1980 - Dawdzio - 14-02-2021, 13:21:28
RE: Joozkowy Wigry 1980 - joozek - 16-02-2021, 00:59:45
RE: Joozkowy Wigry 1980 - RaszkoV - 15-02-2021, 11:48:59
RE: Joozkowy Wigry 1980 - joozek - 18-02-2021, 16:54:42
RE: Joozkowy Wigry 1980 - joozek - 04-03-2021, 11:30:13
RE: Joozkowy Wigry 1980 - Dawdzio - 04-03-2021, 14:47:50
RE: Joozkowy Wigry 1980 - joozek - 04-03-2021, 20:36:08
RE: Joozkowy Wigry 1980 - zaz - 04-03-2021, 23:21:46
RE: Joozkowy Wigry 1980 - joozek - 05-03-2021, 00:54:08
RE: Joozkowy Wigry 1980 - Muran001 - 05-03-2021, 13:11:57
RE: Joozkowy Wigry 1980 - joozek - 05-03-2021, 10:58:01
RE: Joozkowy Wigry 1980 - joozek - 05-03-2021, 14:08:15
RE: Joozkowy Wigry 1980 - joozek - 09-03-2021, 15:47:51
RE: Joozkowy Wigry 1980 - Muran001 - 09-03-2021, 16:28:26
RE: Joozkowy Wigry 1980 - joozek - 09-03-2021, 16:50:35
RE: Joozkowy Wigry 1980 - Muran001 - 09-03-2021, 19:48:56
RE: Joozkowy Wigry 1980 - Dawdzio - 09-03-2021, 20:31:07
RE: Joozkowy Wigry 1980 - Wojtasik - 11-03-2021, 13:40:46
RE: Joozkowy Wigry 1980 - jurek_1961 - 11-03-2021, 15:49:51
RE: Joozkowy Wigry 1980 - zaz - 11-03-2021, 17:39:38
RE: Joozkowy Wigry 1980 - Muran001 - 24-03-2021, 00:19:10
RE: Joozkowy Wigry 1980 - joozek - 24-03-2021, 01:36:02
RE: Joozkowy Wigry 1980 - Muran001 - 11-12-2021, 19:14:24
RE: Joozkowy Wigry 1980 - joozek - 11-12-2021, 20:49:32


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Dzisiaj 10:19:03
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 214
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 103
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:13:35
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 334
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 196
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 238
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 492
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 177
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6337
Liczba oktanowa a ustawie...
Ostatni post: Dinozaur
18-06-2026 10:29:18
» Odpowiedzi: 70
» Wyświetleń: 19836
Romet Romka - 50-T-1 '82r...
Ostatni post: romek
17-06-2026 20:12:55
» Odpowiedzi: 212
» Wyświetleń: 96700
Dwie jawki Mustang - okaz...
Ostatni post: usertm
17-06-2026 19:53:12
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 418
Plastiki
Ostatni post: Grzeszek
17-06-2026 12:08:19
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 246
Uszczelka pod głowicę
Ostatni post: mr.torwald@gmail.com
17-06-2026 11:02:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 303
Czy stomilki dadzą radę?
Ostatni post: romek
16-06-2026 22:22:06
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 189
Czy do silnika dwusuwoweg...
Ostatni post: Bob_Harley
16-06-2026 15:14:57
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 4468

Reklama