Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Romet 50-TS-1
Autor Wiadomość
Szabla Offline
Mzciarz (Spsodg)
*


Liczba postów: 200
Imię: Mikołaj
Skąd: Ostromecko
Pojazd: Romet 50-TS-1
Post: #60
RE: Romet 50-TS-1
Siemka!

Ostatnio przyszło parę rzeczy do rometów. Ze zdjęcia większość elementów jest do T1, o którym pewnie niedługo zrobię temat, bo już zaczynam remont.



Na szczęście handlarz znalazł też lampkę Polmo, której szukałem. Po umyciu klosz jest jak nowy, myślałem że trzeba będzie szlifować, polerować, lakierować, a wystarczało umycie. Podobnie z gumami z tyłu, umyte i wyczernione.







Dziś przyszła nowa osłona wydechu, jest bardzo ładna ale miała być identyczna jak oryginał, niestety lekko się różni rantami, nie jest to ogromna różnica, ale jest. Jak znajdę ładny oryginał, to ta pewnie pójdzie do motorynki, bo na prawdę jest ładna, i szkoda by miała leżeć, ale na razie będzie siedzieć w Tsie.





Tak wygląda dziś motorower, nawet trochę śniegu na zdjęciu się załapało Smile



Pozdrawiam!

07-01-2021 17:48:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
[+] 3 użytkowników postawiło piwo Szabla za ten post.
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Romet 50-TS-1 - Szabla - 21-08-2020, 00:52:34
RE: Romet 50-TS-1 - trzcinka - 21-08-2020, 01:44:33
RE: Romet 50-TS-1 - Szabla - 24-08-2020, 00:55:12
RE: Romet 50-TS-1 - Mixol - 21-08-2020, 07:44:18
RE: Romet 50-TS-1 - Szatek - 21-08-2020, 13:09:07
RE: Romet 50-TS-1 - RaszkoV - 21-08-2020, 14:16:23
RE: Romet 50-TS-1 - Jorginsson - 22-08-2020, 15:26:30
Romet 50-TS-1 - Matryc543 - 24-08-2020, 13:59:17
RE: Romet 50-TS-1 - Szabla - 25-08-2020, 00:51:25
RE: Romet 50-TS-1 - Odrestaurator - 25-08-2020, 01:33:13
RE: Romet 50-TS-1 - Jorginsson - 25-08-2020, 22:44:25
RE: Romet 50-TS-1 - Szabla - 27-08-2020, 01:01:50
RE: Romet 50-TS-1 - Szatek - 26-08-2020, 20:56:31
RE: Romet 50-TS-1 - Szatek - 27-08-2020, 18:03:24
RE: Romet 50-TS-1 - Szabla - 08-09-2020, 16:07:45
RE: Romet 50-TS-1 - Szabla - 25-09-2020, 23:45:19
RE: Romet 50-TS-1 - joozek - 26-09-2020, 02:03:28
RE: Romet 50-TS-1 - Szabla - 26-09-2020, 11:14:47
RE: Romet 50-TS-1 - joozek - 26-09-2020, 11:42:14
RE: Romet 50-TS-1 - Jorginsson - 26-09-2020, 21:15:49
RE: Romet 50-TS-1 - Szabla - 27-09-2020, 01:28:51
RE: Romet 50-TS-1 - Jorginsson - 27-09-2020, 01:33:01
RE: Romet 50-TS-1 - Szabla - 27-09-2020, 01:37:22
RE: Romet 50-TS-1 - Jorginsson - 27-09-2020, 02:26:00
RE: Romet 50-TS-1 - bacablue - 27-09-2020, 12:23:36
RE: Romet 50-TS-1 - Szabla - 27-09-2020, 13:04:53
RE: Romet 50-TS-1 - Szabla - 26-10-2020, 00:04:04
RE: Romet 50-TS-1 - trzcinka - 26-10-2020, 12:41:30
RE: Romet 50-TS-1 - Szabla - 02-11-2020, 20:59:51
RE: Romet 50-TS-1 - Szatek - 26-10-2020, 15:53:09
RE: Romet 50-TS-1 - joozek - 26-10-2020, 18:45:26
RE: Romet 50-TS-1 - kaziq - 27-10-2020, 10:14:32
RE: Romet 50-TS-1 - Jakubek205 - 03-11-2020, 13:09:17
RE: Romet 50-TS-1 - Szabla - 06-11-2020, 12:07:40
RE: Romet 50-TS-1 - DMR - 06-11-2020, 13:02:14
RE: Romet 50-TS-1 - Szabla - 07-11-2020, 19:32:14
RE: Romet 50-TS-1 - klodian2002 - 06-11-2020, 13:14:28
RE: Romet 50-TS-1 - Jorginsson - 07-11-2020, 00:36:25
RE: Romet 50-TS-1 - ananas - 07-11-2020, 00:46:45
RE: Romet 50-TS-1 - Szabla - 08-11-2020, 17:31:39
RE: Romet 50-TS-1 - Szatek - 08-11-2020, 17:47:53
RE: Romet 50-TS-1 - Szabla - 08-11-2020, 22:06:04
RE: Romet 50-TS-1 - Szatek - 09-11-2020, 00:58:07
RE: Romet 50-TS-1 - Szabla - 09-11-2020, 12:05:18
RE: Romet 50-TS-1 - Szabla - 14-11-2020, 00:23:25
RE: Romet 50-TS-1 - joozek - 14-11-2020, 01:09:39
RE: Romet 50-TS-1 - Szabla - 14-11-2020, 01:14:59
RE: Romet 50-TS-1 - Szabla - 02-01-2021, 22:55:15
RE: Romet 50-TS-1 - Jorginsson - 03-01-2021, 01:16:56
RE: Romet 50-TS-1 - Szabla - 03-01-2021, 02:08:44
RE: Romet 50-TS-1 - joozek - 03-01-2021, 02:44:58
RE: Romet 50-TS-1 - Szabla - 03-01-2021, 19:12:16
RE: Romet 50-TS-1 - joozek - 04-01-2021, 01:18:48
RE: Romet 50-TS-1 - Szabla - 04-01-2021, 02:06:38
RE: Romet 50-TS-1 - joozek - 04-01-2021, 18:15:47
RE: Romet 50-TS-1 - trzcinka - 04-01-2021, 13:24:38
RE: Romet 50-TS-1 - Szabla - 04-01-2021, 15:10:19
RE: Romet 50-TS-1 - trzcinka - 04-01-2021, 23:08:11
RE: Romet 50-TS-1 - Szabla - 05-01-2021, 01:30:16
RE: Romet 50-TS-1 - Szabla - 07-01-2021 17:48:45
RE: Romet 50-TS-1 - aeroxteam2 - 07-01-2021, 18:54:01
RE: Romet 50-TS-1 - Szabla - 07-01-2021, 18:56:27
RE: Romet 50-TS-1 - aeroxteam2 - 07-01-2021, 19:01:16
RE: Romet 50-TS-1 - Jorginsson - 07-01-2021, 19:39:19
RE: Romet 50-TS-1 - Mixol - 07-01-2021, 19:45:31
RE: Romet 50-TS-1 - Szabla - 08-01-2021, 14:58:34
RE: Romet 50-TS-1 - Szabla - 09-01-2021, 01:01:06
RE: Romet 50-TS-1 - nie_mientki - 09-01-2021, 12:04:44
RE: Romet 50-TS-1 - Matryc543 - 24-03-2021, 17:42:34
RE: Romet 50-TS-1 - polskahonda - 24-03-2021, 18:33:14
RE: Romet 50-TS-1 - Szabla - 27-03-2021, 18:57:37


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Dzisiaj 10:19:03
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 211
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 102
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:13:35
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 332
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 194
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 234
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 488
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 176
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6336
Liczba oktanowa a ustawie...
Ostatni post: Dinozaur
18-06-2026 10:29:18
» Odpowiedzi: 70
» Wyświetleń: 19831
Romet Romka - 50-T-1 '82r...
Ostatni post: romek
17-06-2026 20:12:55
» Odpowiedzi: 212
» Wyświetleń: 96695
Dwie jawki Mustang - okaz...
Ostatni post: usertm
17-06-2026 19:53:12
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 415
Plastiki
Ostatni post: Grzeszek
17-06-2026 12:08:19
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 244
Uszczelka pod głowicę
Ostatni post: mr.torwald@gmail.com
17-06-2026 11:02:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 302
Czy stomilki dadzą radę?
Ostatni post: romek
16-06-2026 22:22:06
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 187
Czy do silnika dwusuwoweg...
Ostatni post: Bob_Harley
16-06-2026 15:14:57
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 4465

Reklama