Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Co dziś kupiliście?
Autor Wiadomość
klodian2002 Offline
Majster
*


Liczba postów: 376
Imię: Klaudiusz
Skąd: Wielki Wełcz
Pojazd: Romet Ogar 200
Post: #21
RE: Co dziś kupiliście?
Nieźle, szanuję. Szczerze mówiąc, z tematem komputerów siedzę od 13 roku życia, jednak na bieżąco byłem do czasów 1gen Ryzenów. Potem jakoś komputery zeszły na dalszy plan, a motoryzacja na pierwszy. Jednak cały czas gdy potrzeba, to zdiagnozuję, naprawię czy złoże komputer. Podstawy w głowie zostały Rolleyes

Opowiem ci pewną sytuację, za darmo dostałem kiedyś (ok.1.5r temu) sprawnego R9 270x. Jakoś na wiosnę komputer zaczął mi się chrzanić. Nagle buczenie w głośnikach, ekran czarny - zgon. Mowię sobie - pewnie zasilacz jebnął i zaciągnął ze sobą coś jeszcze. Płyta główna pokazywała awarie wszystkiego co możliwe. Jedyne co to kręcące się wentylatory. Wziąłem komputer wujka, który też ma podstawkę AM4 jak ja, podmieniłem we wszystkich możliwościach nasze podzespoły. Obojętnie co podmieniłem ze swojego do wujka - jego komp nie wstawał. I obojętnie co włożyłem do mojego od niego - też nic. Jakby siadło mi wszystko. Parę dni się pobawiłem, no i nic. Poddałem się, ale szkoda mi go było, więc i chciałem werdykt od serwisu komputerowego. 1 raz w życiu poszedłem w takiej sprawie do kogoś. No i co? Miesiąc stał, nie doszedł do wniosku co jest nie tak, strzela że płyta główna ale nie jest pewny. Super. Przy okazji obił mi obudowę i lata mi plexa z boku. W ogóle wszystko co było z tym komputerem było bez sensu. Ale posłuchaj to. Gdy już byłem pewny, że mam trupa w domu, wziąłem komputer do kolegi. Podłączyłem też do niego moją kartę graficzną, o dziwo odpalił. Ale pełno artefaktów. To mówie sobie, co mi szkodzi. Jak za czasów 9800gt , akcja piekarnik :F (Wiem, mogłem pobawić się zegarami i napięciem facepalm). Wykręciłem plastikową obudowę, przepis 15minut w piekarniku na 180stopni, capiło tragicznie, ale podłączam go spowrotem - działa :F

A jaki opieprz dostałem, bo mama kolegi akurat miała ciasto wstawiaćConfused:F

Podłączam go do mnie - komputer zaczął działać :F:F I do dziś nic z nim nie robiłem.


Nie wiem, nie potrafię tego zrozumieć, to nie na moją głowę. Bez sensu cała ta sytuacja, przecież inna grafę też do siebie podłączałem i nic. Nie rozumiem i nie zrozumiem. Masz Seler jakąś swoją teorię na to?

Moje sprzęciki Smile
Ogar 200 87r
Kadet 110 Automatic 90r|Peugeot 205 1.0B 91r.
Kadet M780 86r
Komar 2350 75r |Karpaty 50
50-T1 79r.
21-11-2020 14:15:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Co dziś kupiliście? - klodian2002 - 18-11-2020, 19:17:20
RE: Co dziś kupiliście? - trzcinka - 18-11-2020, 19:24:35
RE: Co dziś kupiliście? - RaszkoV - 18-11-2020, 22:11:38
RE: Co dziś kupiliście? - bkrukl - 18-11-2020, 22:21:09
RE: Co dziś kupiliście? - klodian2002 - 19-11-2020, 23:55:49
RE: Co dziś kupiliście? - bkrukl - 20-11-2020, 10:30:38
RE: Co dziś kupiliście? - klodian2002 - 20-11-2020, 12:35:27
RE: Co dziś kupiliście? - Jorginsson - 18-11-2020, 23:00:14
RE: Co dziś kupiliście? - trzcinka - 19-11-2020, 02:56:40
RE: Co dziś kupiliście? - Szabla - 19-11-2020, 11:11:43
RE: Co dziś kupiliście? - Dawdzio - 20-11-2020, 10:56:53
RE: Co dziś kupiliście? - bkrukl - 20-11-2020, 12:26:08
RE: Co dziś kupiliście? - Ryoko Yuki - 20-11-2020, 13:52:17
RE: Co dziś kupiliście? - DMR - 20-11-2020, 14:03:09
RE: Co dziś kupiliście? - Ryoko Yuki - 20-11-2020, 14:30:49
RE: Co dziś kupiliście? - bkrukl - 20-11-2020, 15:49:14
RE: Co dziś kupiliście? - Ryoko Yuki - 20-11-2020, 23:13:39
RE: Co dziś kupiliście? - klodian2002 - 21-11-2020, 00:40:06
RE: Co dziś kupiliście? - Ryoko Yuki - 21-11-2020, 01:57:58
RE: Co dziś kupiliście? - seler1500 - 21-11-2020, 04:17:25
RE: Co dziś kupiliście? - klodian2002 - 21-11-2020 14:15:53
RE: Co dziś kupiliście? - seler1500 - 21-11-2020, 16:35:04
RE: Co dziś kupiliście? - Ryoko Yuki - 21-11-2020, 19:22:40
RE: Co dziś kupiliście? - seler1500 - 21-11-2020, 19:30:14
RE: Co dziś kupiliście? - klodian2002 - 21-11-2020, 21:59:20
RE: Co dziś kupiliście? - Ryoko Yuki - 22-11-2020, 03:27:40
RE: Co dziś kupiliście? - trzcinka - 22-11-2020, 15:36:46
RE: Co dziś kupiliście? - klodian2002 - 24-11-2020, 22:51:09
RE: Co dziś kupiliście? - DMR - 25-11-2020, 10:52:43
RE: Co dziś kupiliście? - Ryoko Yuki - 02-12-2020, 00:40:05
RE: Co dziś kupiliście? - Jorginsson - 25-11-2020, 22:32:45
RE: Co dziś kupiliście? - klodian2002 - 26-11-2020, 00:01:07
RE: Co dziś kupiliście? - bkrukl - 25-11-2020, 23:05:44
RE: Co dziś kupiliście? - Jorginsson - 25-11-2020, 23:17:49
RE: Co dziś kupiliście? - Jędrek - 01-12-2020, 15:20:10
RE: Co dziś kupiliście? - trzcinka - 01-12-2020, 18:32:47
RE: Co dziś kupiliście? - klodian2002 - 01-12-2020, 23:01:37
RE: Co dziś kupiliście? - Jędrek - 02-12-2020, 16:54:39
RE: Co dziś kupiliście? - DMR - 01-12-2020, 15:52:54
RE: Co dziś kupiliście? - mateusz2518 - 02-12-2020, 00:53:08
RE: Co dziś kupiliście? - DMR - 02-12-2020, 11:19:04
RE: Co dziś kupiliście? - DMR - 02-12-2020, 17:18:58
RE: Co dziś kupiliście? - Wilq86 - 09-12-2020, 14:29:02
RE: Co dziś kupiliście? - trzcinka - 09-12-2020, 16:01:22
RE: Co dziś kupiliście? - klodian2002 - 09-12-2020, 16:03:26
RE: Co dziś kupiliście? - Wojtasik - 09-12-2020, 16:33:10
RE: Co dziś kupiliście? - DMR - 09-12-2020, 17:10:46


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
Wczoraj 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 408
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3135
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
Wczoraj 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 786
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 179
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 551
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 632
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34667
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 105
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 168
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 468
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5231
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 191
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 394
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 412
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 831

Reklama