Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pierwsze Wigry 3
Autor Wiadomość
MAT_ZAJ Offline
Nowy
*


Liczba postów: 16
Imię: Mateusz
Skąd: Krosno
Pojazd: Inny
Post: #40
RE: Pierwsze Wigry 3
(18-09-2020 22:43:12)RaszkoV napisał(a):  Też uważam że białe siedzenie jak najbardziej mu pasuje, aczkolwiek osobiście na znak dbania o szczegóły załatwił bym jednak do niego metalową górę narzędziówki. Shy

Na dobrą sprawę do kompletacji detali wypadałoby jeszcze znaleźć jakąś epokową pompeczkę.. Będę miał na uwadze poszukiwania metalowej góry, śruby te wkręcające się w sprężyny trzymające górę też wtedy metalowe?
Jutro postaram się jeszcze zaglądnąć w parę fajnych miejsc i może się uda zdobyć co nieco fantów Big Grin
18-09-2020 22:48:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Pierwsze Wigry 3 - MAT_ZAJ - 16-09-2020, 18:13:10
RE: Pierwsze Wigry 3 - WD40 - 16-09-2020, 19:02:02
RE: Pierwsze Wigry 3 - MAT_ZAJ - 16-09-2020, 19:20:03
RE: Pierwsze Wigry 3 - WD40 - 16-09-2020, 19:32:00
RE: Pierwsze Wigry 3 - Jorginsson - 16-09-2020, 21:10:07
RE: Pierwsze Wigry 3 - zaz - 16-09-2020, 21:51:50
RE: Pierwsze Wigry 3 - WD40 - 16-09-2020, 22:35:35
RE: Pierwsze Wigry 3 - MAT_ZAJ - 16-09-2020, 22:52:11
RE: Pierwsze Wigry 3 - WD40 - 16-09-2020, 23:08:32
RE: Pierwsze Wigry 3 - RaszkoV - 17-09-2020, 15:47:34
RE: Pierwsze Wigry 3 - MAT_ZAJ - 17-09-2020, 17:14:46
RE: Pierwsze Wigry 3 - WD40 - 17-09-2020, 17:22:58
RE: Pierwsze Wigry 3 - zaz - 17-09-2020, 22:39:29
RE: Pierwsze Wigry 3 - RaszkoV - 17-09-2020, 21:33:11
RE: Pierwsze Wigry 3 - WD40 - 17-09-2020, 21:36:35
RE: Pierwsze Wigry 3 - MAT_ZAJ - 17-09-2020, 22:02:46
RE: Pierwsze Wigry 3 - WD40 - 17-09-2020, 22:28:14
RE: Pierwsze Wigry 3 - WD40 - 17-09-2020, 22:55:40
RE: Pierwsze Wigry 3 - zaz - 18-09-2020, 09:58:47
RE: Pierwsze Wigry 3 - RaszkoV - 18-09-2020, 11:37:24
RE: Pierwsze Wigry 3 - zaz - 18-09-2020, 13:34:08
RE: Pierwsze Wigry 3 - WD40 - 18-09-2020, 21:09:06
RE: Pierwsze Wigry 3 - MAT_ZAJ - 18-09-2020, 21:35:17
RE: Pierwsze Wigry 3 - WD40 - 18-09-2020, 21:48:36
RE: Pierwsze Wigry 3 - MAT_ZAJ - 18-09-2020, 21:50:18
RE: Pierwsze Wigry 3 - WD40 - 18-09-2020, 21:57:50
RE: Pierwsze Wigry 3 - MAT_ZAJ - 18-09-2020, 21:59:42
RE: Pierwsze Wigry 3 - zaz - 18-09-2020, 22:16:51
RE: Pierwsze Wigry 3 - RaszkoV - 18-09-2020, 21:59:51
RE: Pierwsze Wigry 3 - MAT_ZAJ - 18-09-2020, 22:17:44
RE: Pierwsze Wigry 3 - WD40 - 18-09-2020, 22:05:05
RE: Pierwsze Wigry 3 - MAT_ZAJ - 18-09-2020, 22:08:44
RE: Pierwsze Wigry 3 - WD40 - 18-09-2020, 22:14:12
RE: Pierwsze Wigry 3 - WD40 - 18-09-2020, 22:25:25
RE: Pierwsze Wigry 3 - RaszkoV - 18-09-2020, 22:27:44
RE: Pierwsze Wigry 3 - MAT_ZAJ - 18-09-2020, 22:33:23
RE: Pierwsze Wigry 3 - WD40 - 18-09-2020, 22:39:59
RE: Pierwsze Wigry 3 - RaszkoV - 18-09-2020, 22:43:12
RE: Pierwsze Wigry 3 - MAT_ZAJ - 18-09-2020 22:48:42
RE: Pierwsze Wigry 3 - WD40 - 18-09-2020, 22:47:46
RE: Pierwsze Wigry 3 - WD40 - 18-09-2020, 22:51:22
RE: Pierwsze Wigry 3 - RaszkoV - 18-09-2020, 22:53:45
RE: Pierwsze Wigry 3 - WD40 - 18-09-2020, 23:05:19
RE: Pierwsze Wigry 3 - MAT_ZAJ - 18-09-2020, 23:20:37
RE: Pierwsze Wigry 3 - WD40 - 18-09-2020, 23:21:48
RE: Pierwsze Wigry 3 - mateeusz - 21-09-2020, 12:18:03
RE: Pierwsze Wigry 3 - MAT_ZAJ - 21-09-2020, 15:56:53
RE: Pierwsze Wigry 3 - zaz - 21-09-2020, 17:17:28
RE: Pierwsze Wigry 3 - WD40 - 21-09-2020, 19:47:57
RE: Pierwsze Wigry 3 - MAT_ZAJ - 25-09-2020, 15:00:49
RE: Pierwsze Wigry 3 - zaz - 21-09-2020, 22:12:37
RE: Pierwsze Wigry 3 - WD40 - 21-09-2020, 22:18:57
RE: Pierwsze Wigry 3 - WD40 - 25-09-2020, 20:44:52
RE: Pierwsze Wigry 3 - RaszkoV - 25-09-2020, 20:54:05
RE: Pierwsze Wigry 3 - MAT_ZAJ - 25-09-2020, 21:37:31
RE: Pierwsze Wigry 3 - WD40 - 25-09-2020, 20:56:29
RE: Pierwsze Wigry 3 - WD40 - 25-09-2020, 21:43:39
RE: Pierwsze Wigry 3 - RaszkoV - 25-09-2020, 22:05:38
RE: Pierwsze Wigry 3 - WD40 - 25-09-2020, 22:18:09
RE: Pierwsze Wigry 3 - Składak - 10-05-2026, 10:34:24
RE: Pierwsze Wigry 3 - zaz - 11-05-2026, 05:21:12
RE: Pierwsze Wigry 3 - Składak - 11-05-2026, 09:12:03


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: romek
Dzisiaj 14:22:15
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 37
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Dzisiaj 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 424
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Dzisiaj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34304
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2947
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 40
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
Wczoraj 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 79
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
Wczoraj 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 213
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5176
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 161
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:13:35
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 421
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 300
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 319
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 638
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 229
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6496

Reklama