Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Wątek zamknięty 
WSK 125 kos by Szymon
Autor Wiadomość
Jorginsson Offline
OBR filia w Szczecinie
*


Liczba postów: 586
Imię: Jerry
Skąd: Szczecin (ZS)
Pojazd: Romet 50-TS-1
Post: #63
RE: WSK 125 kos by Szymon
Przepraszam, że odgrzeje trochę temat wrażeń nt. Twojej WSK, ale jakoś mi to wcześniej umknęło. Jak dla mnie spoko, zachowałeś części, nie zniszczyłeś nic, lepiej, żeby jeździła, większe prawdopodobieństwo, że wrócisz do projektu, albo że go komuś "przekażesz", win-win sytuejszyn. Najważniejsze, że jeździ, czyli robi to, co do niej należy, do czego zastała stworzona. A nasi ojcowie i dziadkowie przerabiali je na potęgę, nie dorastamy im w tym do pięt.
22-05-2019 21:49:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
[+] 1 osoba postawiła piwo Jorginsson za ten post.
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
WSK 125 kos by Szymon - Odrestaurator - 27-08-2018, 01:12:18
RE: WSK 125 kos by Szymon - rafi555 - 27-08-2018, 17:00:28
RE: WSK 125 kos by Szymon - Odrestaurator - 27-08-2018, 17:14:22
RE: WSK 125 kos by Szymon - rafi555 - 27-08-2018, 17:20:32
RE: WSK 125 kos by Szymon - Odrestaurator - 27-08-2018, 17:40:34
RE: WSK 125 kos by Szymon - Majerano - 28-08-2018, 12:48:26
RE: WSK 125 kos by Szymon - Odrestaurator - 28-08-2018, 01:23:06
RE: WSK 125 kos by Szymon - rafi555 - 28-08-2018, 11:58:14
RE: WSK 125 kos by Szymon - Kosa78 - 28-08-2018, 13:58:37
RE: WSK 125 kos by Szymon - Kosa78 - 28-08-2018, 18:03:29
RE: WSK 125 kos by Szymon - Odrestaurator - 28-08-2018, 22:47:18
RE: WSK 125 kos by Szymon - Odrestaurator - 16-09-2018, 13:52:06
RE: WSK 125 kos by Szymon - Odrestaurator - 25-10-2018, 21:26:12
RE: WSK 125 kos by Szymon - rafi555 - 25-10-2018, 21:50:21
RE: WSK 125 kos by Szymon - Odrestaurator - 25-10-2018, 22:11:37
RE: WSK 125 kos by Szymon - rafi555 - 25-10-2018, 22:39:07
RE: WSK 125 kos by Szymon - remix301 - 28-10-2018, 12:49:37
RE: WSK 125 kos by Szymon - Majerano - 28-10-2018, 13:42:49
RE: WSK 125 kos by Szymon - Odrestaurator - 06-11-2018, 17:16:01
RE: WSK 125 kos by Szymon - seler1500 - 06-11-2018, 17:20:05
RE: WSK 125 kos by Szymon - Odrestaurator - 06-11-2018, 17:25:39
RE: WSK 125 kos by Szymon - Kosa78 - 06-11-2018, 19:09:51
RE: WSK 125 kos by Szymon - Odrestaurator - 06-11-2018, 19:46:56
RE: WSK 125 kos by Szymon - Odrestaurator - 14-11-2018, 01:08:52
RE: WSK 125 kos by Szymon - Odrestaurator - 27-11-2018, 00:40:32
RE: WSK 125 kos by Szymon - Simpepsi97 - 27-11-2018, 01:57:45
RE: WSK 125 kos by Szymon - Odrestaurator - 27-11-2018, 02:01:22
RE: WSK 125 kos by Szymon - Dawdzio - 27-11-2018, 02:06:32
RE: WSK 125 kos by Szymon - Odrestaurator - 27-11-2018, 02:28:46
RE: WSK 125 kos by Szymon - Odrestaurator - 01-12-2018, 01:20:29
RE: WSK 125 kos by Szymon - Simpepsi97 - 01-12-2018, 02:43:19
RE: WSK 125 kos by Szymon - rafi555 - 01-12-2018, 17:04:52
RE: WSK 125 kos by Szymon - Odrestaurator - 01-12-2018, 18:39:55
RE: WSK 125 kos by Szymon - rafi555 - 01-12-2018, 19:02:46
RE: WSK 125 kos by Szymon - Odrestaurator - 02-12-2018, 16:31:28
RE: WSK 125 kos by Szymon - seler1500 - 02-12-2018, 16:47:55
RE: WSK 125 kos by Szymon - Simpepsi97 - 02-12-2018, 18:10:35
RE: WSK 125 kos by Szymon - Odrestaurator - 02-12-2018, 18:12:59
RE: WSK 125 kos by Szymon - Odrestaurator - 05-12-2018, 01:16:19
RE: WSK 125 kos by Szymon - Odrestaurator - 20-12-2018, 02:25:33
RE: WSK 125 kos by Szymon - seler1500 - 20-12-2018, 02:37:20
RE: WSK 125 kos by Szymon - Kosa78 - 20-12-2018, 09:23:22
RE: WSK 125 kos by Szymon - Odrestaurator - 20-12-2018, 23:27:50
RE: WSK 125 kos by Szymon - Odrestaurator - 10-01-2019, 17:36:03
RE: WSK 125 kos by Szymon - Odrestaurator - 11-01-2019, 01:26:07
RE: WSK 125 kos by Szymon - seler1500 - 11-01-2019, 01:31:14
RE: WSK 125 kos by Szymon - rafi555 - 11-01-2019, 11:40:37
RE: WSK 125 kos by Szymon - Simpepsi97 - 11-01-2019, 13:27:59
RE: WSK 125 kos by Szymon - skinder - 11-01-2019, 15:05:56
RE: WSK 125 kos by Szymon - Odrestaurator - 11-01-2019, 15:07:24
RE: WSK 125 kos by Szymon - Odrestaurator - 14-01-2019, 00:42:00
RE: WSK 125 kos by Szymon - remix301 - 14-01-2019, 01:16:26
RE: WSK 125 kos by Szymon - Odrestaurator - 14-01-2019, 01:18:13
RE: WSK 125 kos by Szymon - Odrestaurator - 09-03-2019, 14:25:45
RE: WSK 125 kos by Szymon - Odrestaurator - 29-04-2019, 01:50:44
RE: WSK 125 kos by Szymon - Odrestaurator - 19-05-2019, 15:10:45
RE: WSK 125 kos by Szymon - Odrestaurator - 19-05-2019, 18:15:04
RE: WSK 125 kos by Szymon - Odrestaurator - 22-05-2019, 00:33:18
RE: WSK 125 kos by Szymon - rafi555 - 22-05-2019, 21:26:18
RE: WSK 125 kos by Szymon - Jorginsson - 22-05-2019 21:49:26
RE: WSK 125 kos by Szymon - rafi555 - 22-05-2019, 23:05:51
RE: WSK 125 kos by Szymon - skinder - 22-05-2019, 23:21:35
RE: WSK 125 kos by Szymon - Odrestaurator - 23-05-2019, 00:43:56
RE: WSK 125 kos by Szymon - rafi555 - 23-05-2019, 17:28:07
RE: WSK 125 kos by Szymon - skinder - 23-05-2019, 16:36:31
RE: WSK 125 kos by Szymon - Odrestaurator - 23-05-2019, 16:55:18
RE: WSK 125 kos by Szymon - Odrestaurator - 23-05-2019, 17:55:05
RE: WSK 125 kos by Szymon - Odrestaurator - 23-05-2019, 21:30:47
RE: WSK 125 kos by Szymon - Odrestaurator - 31-05-2019, 22:17:18
RE: WSK 125 kos by Szymon - Odrestaurator - 04-06-2019, 18:02:29
RE: WSK 125 kos by Szymon - Odrestaurator - 14-06-2019, 00:41:22
RE: WSK 125 kos by Szymon - Jorginsson - 14-06-2019, 00:53:13
RE: WSK 125 kos by Szymon - Odrestaurator - 14-06-2019, 01:11:36
RE: WSK 125 kos by Szymon - Jorginsson - 14-06-2019, 01:37:52
RE: WSK 125 kos by Szymon - Odrestaurator - 17-06-2019, 14:20:36
RE: WSK 125 kos by Szymon - Odrestaurator - 28-06-2019, 01:00:12
WSK 125 kos by Szymon - bzzxc - 28-06-2019, 11:55:34
RE: WSK 125 kos by Szymon - Odrestaurator - 28-06-2019, 12:20:53
RE: WSK 125 kos by Szymon - Odrestaurator - 05-07-2019, 01:35:25


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: Quake96
Dzisiaj 15:12:56
» Odpowiedzi: 3
» Wyświetleń: 39
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: joozek
Dzisiaj 00:55:01
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 489
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: romek
Wczoraj 14:22:15
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 77
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Wczoraj 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 511
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Wczoraj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34513
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
23-06-2026 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2984
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 67
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 114
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 295
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5200
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 173
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 333
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 360
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 751
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 244

Reklama