Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Wątek zamknięty 
WSK 125 kos by Szymon
Autor Wiadomość
Odrestaurator Offline
Majster
Moderatorzy


Liczba postów: 3,244
Imię: Szymon
Skąd: Knurów
Pojazd: Inny
Post: #13
RE: WSK 125 kos by Szymon
Mała zmiana planów Big Grin zrobię z niej "golasa" do latania po okolicy, bo to i tak bez papiera, chcę się tym trochę nacieszyć nie niszcząc oryginalnych części przy tym, takie jak lampy błotniki itd. Potem jak będę sprzedawać czyli jakoś koniec wakacji 2019 to założę wszystkie części. Jak na razie wyczyściłem całą ramę do gołej stali i pomalowałem lakierem podkładowo-antykorozyjnym. Zacząłem składanie, półka lag już jest teraz tylko przód i reszta. Muszę kupić bak (chciałem zamontować bak od Cezety ale niezbyt pasuje), tylne koło, i tłumik z kolankiem + jakieś pierdoły.




Mój Simson

YT: POLMOZBYT
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-09-2018 13:55:19 przez Odrestaurator.)
16-09-2018 13:52:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
WSK 125 kos by Szymon - Odrestaurator - 27-08-2018, 01:12:18
RE: WSK 125 kos by Szymon - rafi555 - 27-08-2018, 17:00:28
RE: WSK 125 kos by Szymon - Odrestaurator - 27-08-2018, 17:14:22
RE: WSK 125 kos by Szymon - rafi555 - 27-08-2018, 17:20:32
RE: WSK 125 kos by Szymon - Odrestaurator - 27-08-2018, 17:40:34
RE: WSK 125 kos by Szymon - Majerano - 28-08-2018, 12:48:26
RE: WSK 125 kos by Szymon - Odrestaurator - 28-08-2018, 01:23:06
RE: WSK 125 kos by Szymon - rafi555 - 28-08-2018, 11:58:14
RE: WSK 125 kos by Szymon - Kosa78 - 28-08-2018, 13:58:37
RE: WSK 125 kos by Szymon - Kosa78 - 28-08-2018, 18:03:29
RE: WSK 125 kos by Szymon - Odrestaurator - 28-08-2018, 22:47:18
RE: WSK 125 kos by Szymon - Odrestaurator - 16-09-2018 13:52:06
RE: WSK 125 kos by Szymon - Odrestaurator - 25-10-2018, 21:26:12
RE: WSK 125 kos by Szymon - rafi555 - 25-10-2018, 21:50:21
RE: WSK 125 kos by Szymon - Odrestaurator - 25-10-2018, 22:11:37
RE: WSK 125 kos by Szymon - rafi555 - 25-10-2018, 22:39:07
RE: WSK 125 kos by Szymon - remix301 - 28-10-2018, 12:49:37
RE: WSK 125 kos by Szymon - Majerano - 28-10-2018, 13:42:49
RE: WSK 125 kos by Szymon - Odrestaurator - 06-11-2018, 17:16:01
RE: WSK 125 kos by Szymon - seler1500 - 06-11-2018, 17:20:05
RE: WSK 125 kos by Szymon - Odrestaurator - 06-11-2018, 17:25:39
RE: WSK 125 kos by Szymon - Kosa78 - 06-11-2018, 19:09:51
RE: WSK 125 kos by Szymon - Odrestaurator - 06-11-2018, 19:46:56
RE: WSK 125 kos by Szymon - Odrestaurator - 14-11-2018, 01:08:52
RE: WSK 125 kos by Szymon - Odrestaurator - 27-11-2018, 00:40:32
RE: WSK 125 kos by Szymon - Simpepsi97 - 27-11-2018, 01:57:45
RE: WSK 125 kos by Szymon - Odrestaurator - 27-11-2018, 02:01:22
RE: WSK 125 kos by Szymon - Dawdzio - 27-11-2018, 02:06:32
RE: WSK 125 kos by Szymon - Odrestaurator - 27-11-2018, 02:28:46
RE: WSK 125 kos by Szymon - Odrestaurator - 01-12-2018, 01:20:29
RE: WSK 125 kos by Szymon - Simpepsi97 - 01-12-2018, 02:43:19
RE: WSK 125 kos by Szymon - rafi555 - 01-12-2018, 17:04:52
RE: WSK 125 kos by Szymon - Odrestaurator - 01-12-2018, 18:39:55
RE: WSK 125 kos by Szymon - rafi555 - 01-12-2018, 19:02:46
RE: WSK 125 kos by Szymon - Odrestaurator - 02-12-2018, 16:31:28
RE: WSK 125 kos by Szymon - seler1500 - 02-12-2018, 16:47:55
RE: WSK 125 kos by Szymon - Simpepsi97 - 02-12-2018, 18:10:35
RE: WSK 125 kos by Szymon - Odrestaurator - 02-12-2018, 18:12:59
RE: WSK 125 kos by Szymon - Odrestaurator - 05-12-2018, 01:16:19
RE: WSK 125 kos by Szymon - Odrestaurator - 20-12-2018, 02:25:33
RE: WSK 125 kos by Szymon - seler1500 - 20-12-2018, 02:37:20
RE: WSK 125 kos by Szymon - Kosa78 - 20-12-2018, 09:23:22
RE: WSK 125 kos by Szymon - Odrestaurator - 20-12-2018, 23:27:50
RE: WSK 125 kos by Szymon - Odrestaurator - 10-01-2019, 17:36:03
RE: WSK 125 kos by Szymon - Odrestaurator - 11-01-2019, 01:26:07
RE: WSK 125 kos by Szymon - seler1500 - 11-01-2019, 01:31:14
RE: WSK 125 kos by Szymon - rafi555 - 11-01-2019, 11:40:37
RE: WSK 125 kos by Szymon - Simpepsi97 - 11-01-2019, 13:27:59
RE: WSK 125 kos by Szymon - skinder - 11-01-2019, 15:05:56
RE: WSK 125 kos by Szymon - Odrestaurator - 11-01-2019, 15:07:24
RE: WSK 125 kos by Szymon - Odrestaurator - 14-01-2019, 00:42:00
RE: WSK 125 kos by Szymon - remix301 - 14-01-2019, 01:16:26
RE: WSK 125 kos by Szymon - Odrestaurator - 14-01-2019, 01:18:13
RE: WSK 125 kos by Szymon - Odrestaurator - 09-03-2019, 14:25:45
RE: WSK 125 kos by Szymon - Odrestaurator - 29-04-2019, 01:50:44
RE: WSK 125 kos by Szymon - Odrestaurator - 19-05-2019, 15:10:45
RE: WSK 125 kos by Szymon - Odrestaurator - 19-05-2019, 18:15:04
RE: WSK 125 kos by Szymon - Odrestaurator - 22-05-2019, 00:33:18
RE: WSK 125 kos by Szymon - rafi555 - 22-05-2019, 21:26:18
RE: WSK 125 kos by Szymon - Jorginsson - 22-05-2019, 21:49:26
RE: WSK 125 kos by Szymon - rafi555 - 22-05-2019, 23:05:51
RE: WSK 125 kos by Szymon - skinder - 22-05-2019, 23:21:35
RE: WSK 125 kos by Szymon - Odrestaurator - 23-05-2019, 00:43:56
RE: WSK 125 kos by Szymon - rafi555 - 23-05-2019, 17:28:07
RE: WSK 125 kos by Szymon - skinder - 23-05-2019, 16:36:31
RE: WSK 125 kos by Szymon - Odrestaurator - 23-05-2019, 16:55:18
RE: WSK 125 kos by Szymon - Odrestaurator - 23-05-2019, 17:55:05
RE: WSK 125 kos by Szymon - Odrestaurator - 23-05-2019, 21:30:47
RE: WSK 125 kos by Szymon - Odrestaurator - 31-05-2019, 22:17:18
RE: WSK 125 kos by Szymon - Odrestaurator - 04-06-2019, 18:02:29
RE: WSK 125 kos by Szymon - Odrestaurator - 14-06-2019, 00:41:22
RE: WSK 125 kos by Szymon - Jorginsson - 14-06-2019, 00:53:13
RE: WSK 125 kos by Szymon - Odrestaurator - 14-06-2019, 01:11:36
RE: WSK 125 kos by Szymon - Jorginsson - 14-06-2019, 01:37:52
RE: WSK 125 kos by Szymon - Odrestaurator - 17-06-2019, 14:20:36
RE: WSK 125 kos by Szymon - Odrestaurator - 28-06-2019, 01:00:12
WSK 125 kos by Szymon - bzzxc - 28-06-2019, 11:55:34
RE: WSK 125 kos by Szymon - Odrestaurator - 28-06-2019, 12:20:53
RE: WSK 125 kos by Szymon - Odrestaurator - 05-07-2019, 01:35:25


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: Quake96
Dzisiaj 15:12:56
» Odpowiedzi: 3
» Wyświetleń: 39
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: joozek
Dzisiaj 00:55:01
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 489
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: romek
Wczoraj 14:22:15
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 77
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Wczoraj 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 511
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Wczoraj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34513
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
23-06-2026 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2984
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 67
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 114
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 295
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5200
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 173
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 333
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 360
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 751
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 244

Reklama