Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Ogr 205 :)
Autor Wiadomość
Wojskowy125 Offline
Traktorzysta ;)
*


Liczba postów: 54
Imię: Sylwek
Skąd: Żołynia
Pojazd: Inny
Post: #37
RE: Ogr 205 :)
Możesz sie śmiać ale naprawde to wszystko woziłem bo mój 205 był nie pewny. Teraz z ogarem 200 woże świece kondestator, klucz do świec, śrubokręt,klucz 8,7, 17 do kół , 13, kombinerki, imbusy do prawej pokrywy w razie jak by spadł łańcuch na tej małej zembadce. Takie zestawy nieraz mi sie już przydały na trasie więc prosze sie nie śmiać.

Romet ogar 200 1989
Jawa 50 1978
Mz ts125 1980
04-07-2018 20:41:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Ogr 205 :) - Ratman - 25-06-2018, 09:20:23
RE: Ogr 205 :) - grek132 - 25-06-2018, 11:36:32
RE: Ogr 205 :) - Ratman - 25-06-2018, 11:59:04
RE: Ogr 205 :) - Odrestaurator - 25-06-2018, 13:22:07
RE: Ogr 205 :) - KarolBarcz - 25-06-2018, 14:14:21
RE: Ogr 205 :) - Ratman - 25-06-2018, 14:16:26
RE: Ogr 205 :) - Marian2350 - 25-06-2018, 18:26:45
RE: Ogr 205 :) - Ratman - 26-06-2018, 19:31:25
RE: Ogr 205 :) - NoSeLatamTrochu - 26-06-2018, 20:21:01
RE: Ogr 205 :) - Ratman - 26-06-2018, 20:28:47
RE: Ogr 205 :) - Quake96 - 26-06-2018, 20:37:04
RE: Ogr 205 :) - Ratman - 26-06-2018, 20:53:02
RE: Ogr 205 :) - Ratman - 28-06-2018, 21:11:39
RE: Ogr 205 :) - Ratman - 28-06-2018, 22:28:58
RE: Ogr 205 :) - Dawdzio - 28-06-2018, 22:38:58
RE: Ogr 205 :) - bkrukl - 28-06-2018, 22:48:27
RE: Ogr 205 :) - Ratman - 28-06-2018, 23:24:19
RE: Ogr 205 :) - bkrukl - 28-06-2018, 23:33:51
RE: Ogr 205 :) - Ratman - 29-06-2018, 09:27:15
RE: Ogr 205 :) - NoSeLatamTrochu - 28-06-2018, 23:36:26
RE: Ogr 205 :) - Ratman - 30-06-2018, 17:22:06
RE: Ogr 205 :) - Odrestaurator - 30-06-2018, 17:55:05
RE: Ogr 205 :) - stqc - 30-06-2018, 20:20:06
RE: Ogr 205 :) - seler1500 - 30-06-2018, 20:37:19
RE: Ogr 205 :) - Marian2350 - 01-07-2018, 14:34:47
RE: Ogr 205 :) - Odrestaurator - 01-07-2018, 14:43:27
RE: Ogr 205 :) - Ratman - 01-07-2018, 22:05:29
RE: Ogr 205 :) - Ratman - 03-07-2018, 20:02:12
RE: Ogr 205 :) - Ratman - 03-07-2018, 21:47:31
RE: Ogr 205 :) - stqc - 03-07-2018, 21:57:39
RE: Ogr 205 :) - Marian2350 - 03-07-2018, 22:04:59
RE: Ogr 205 :) - Ratman - 04-07-2018, 08:38:45
RE: Ogr 205 :) - Wojskowy125 - 04-07-2018, 09:52:42
RE: Ogr 205 :) - Ratman - 04-07-2018, 09:59:10
RE: Ogr 205 :) - Wojskowy125 - 04-07-2018, 10:13:20
RE: Ogr 205 :) - NoSeLatamTrochu - 04-07-2018, 19:58:53
RE: Ogr 205 :) - Wojskowy125 - 04-07-2018 20:41:29
RE: Ogr 205 :) - Ratman - 05-07-2018, 09:26:01
RE: Ogr 205 :) - Wojskowy125 - 05-07-2018, 09:56:29
RE: Ogr 205 :) - Ratman - 06-07-2018, 22:30:30
RE: Ogr 205 :) - NoSeLatamTrochu - 07-07-2018, 00:21:07
RE: Ogr 205 :) - Ratman - 07-07-2018, 00:50:33
RE: Ogr 205 :) - NoSeLatamTrochu - 07-07-2018, 00:54:37
RE: Ogr 205 :) - Ratman - 17-07-2018, 22:25:33
RE: Ogr 205 :) - Dawdzio - 18-07-2018, 17:06:26
RE: Ogr 205 :) - Ratman - 18-07-2018, 20:09:43
RE: Ogr 205 :) - Ratman - 19-07-2018, 13:25:55
RE: Ogr 205 :) - Dawdzio - 19-07-2018, 22:57:50
RE: Ogr 205 :) - Ratman - 20-07-2018, 10:13:38
RE: Ogr 205 :) - Suwmiarka - 17-10-2018, 20:25:03
RE: Ogr 205 :) - Ratman - 05-12-2018, 10:24:23
RE: Ogr 205 :) - Ratman - 12-12-2018, 10:27:21
RE: Ogr 205 :) - Suwmiarka - 12-12-2018, 17:57:24
RE: Ogr 205 :) - Ratman - 16-12-2018, 01:03:14
RE: Ogr 205 :) - Ratman - 03-01-2019, 15:08:46
RE: Ogr 205 :) - Ratman - 18-03-2019, 10:32:18
RE: Ogr 205 :) - seler1500 - 18-03-2019, 10:57:35
RE: Ogr 205 :) - Ratman - 18-03-2019, 11:05:36
RE: Ogr 205 :) - Ratman - 31-05-2019, 16:29:23
RE: Ogr 205 :) - klodian2002 - 31-05-2019, 18:10:52
RE: Ogr 205 :) - Ratman - 18-06-2019, 11:15:14
RE: Ogr 205 :) - Ratman - 20-06-2019, 20:05:58
RE: Ogr 205 :) - klodian2002 - 20-06-2019, 21:01:34
RE: Ogr 205 :) - Ratman - 21-06-2019, 06:59:57
RE: Ogr 205 :) - remix301 - 21-06-2019, 08:42:23
RE: Ogr 205 :) - Ratman - 21-06-2019, 09:08:57
RE: Ogr 205 :) - Ratman - 28-06-2019, 08:49:24
RE: Ogr 205 :) - Ratman - 06-05-2020, 18:03:21
RE: Ogr 205 :) - Ratman - 07-05-2020, 11:20:35
RE: Ogr 205 :) - Ratman - 09-05-2020, 18:48:30
RE: Ogr 205 :) - Ratman - 17-05-2020, 13:02:33
RE: Ogr 205 :) - Ratman - 18-05-2020, 21:01:14
RE: Ogr 205 :) - Odrestaurator - 20-05-2020, 00:11:06
RE: Ogr 205 :) - Ratman - 20-05-2020, 07:06:59


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: Quake96
Dzisiaj 15:12:56
» Odpowiedzi: 3
» Wyświetleń: 39
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: joozek
Dzisiaj 00:55:01
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 489
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: romek
Wczoraj 14:22:15
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 77
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Wczoraj 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 511
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Wczoraj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34513
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
23-06-2026 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2984
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 67
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 114
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 295
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5200
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 173
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 333
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 360
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 751
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 244

Reklama