Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Ogr 205 :)
Autor Wiadomość
Ratman Offline
Nowy
*


Liczba postów: 36
Imię: Michał
Skąd: Wiśniowa Góra
Pojazd: Romet Ogar 205
Post: #3
RE: Ogr 205 :)
Na dzień dobry muszę efekty dźwiękowe zamienić przynajmniej na spowalniacze Smile A może nawet na hamulce Tongue

No i zbiornik paliwa - jest założony z komara..
Kolorystyka .. Tu się waham
Albo zostawię niebiesko/czarny tak jak jest teraz - nie podoba mi się ale jednak oryginał....
Albo zrobię na czarno całość.. Z delikatnymi zielonymi dodatkami..

Do ogarnięcia jest masa rzeczy..
Hamulce
Zbiornik paliwa (raz ze nie taki dwa kranik ktoś uszkodził spuszczając paliwo - zrobiłem tymczasowo ale ..)
Elektryka
Zawieszenie do regeneracji
Napęd ( łańcuch z "czegoś" w diabły za długi)
Centrowanie kół
prostowanie albo wymiana kierownicy
No i generalne czyszczenie po stodole i dopieszczenie żeby wyglądał jak trza

Silnik odpalił od pierwszego kopnięcia Smile i całkiem ładnie pracował
Biegi wchodzą bez jakiś dziwnych dźwięków
Sprzęgło mimo moich ponad 100 kg też się ładnie zachowywało

Mam nadzieję że na motobajzlu przynajmniej szczęki hamulcowe uda mi się kupić Smile

Żona tylko patrzy na mnie z politowaniem że 45 letni facet bawi się motorowerkiem Tongue i ponoć wyglądam na nim jakbym na psie jechał TongueTongue
25-06-2018 11:59:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Ogr 205 :) - Ratman - 25-06-2018, 09:20:23
RE: Ogr 205 :) - grek132 - 25-06-2018, 11:36:32
RE: Ogr 205 :) - Ratman - 25-06-2018 11:59:04
RE: Ogr 205 :) - Odrestaurator - 25-06-2018, 13:22:07
RE: Ogr 205 :) - KarolBarcz - 25-06-2018, 14:14:21
RE: Ogr 205 :) - Ratman - 25-06-2018, 14:16:26
RE: Ogr 205 :) - Marian2350 - 25-06-2018, 18:26:45
RE: Ogr 205 :) - Ratman - 26-06-2018, 19:31:25
RE: Ogr 205 :) - NoSeLatamTrochu - 26-06-2018, 20:21:01
RE: Ogr 205 :) - Ratman - 26-06-2018, 20:28:47
RE: Ogr 205 :) - Quake96 - 26-06-2018, 20:37:04
RE: Ogr 205 :) - Ratman - 26-06-2018, 20:53:02
RE: Ogr 205 :) - Ratman - 28-06-2018, 21:11:39
RE: Ogr 205 :) - Ratman - 28-06-2018, 22:28:58
RE: Ogr 205 :) - Dawdzio - 28-06-2018, 22:38:58
RE: Ogr 205 :) - bkrukl - 28-06-2018, 22:48:27
RE: Ogr 205 :) - Ratman - 28-06-2018, 23:24:19
RE: Ogr 205 :) - bkrukl - 28-06-2018, 23:33:51
RE: Ogr 205 :) - Ratman - 29-06-2018, 09:27:15
RE: Ogr 205 :) - NoSeLatamTrochu - 28-06-2018, 23:36:26
RE: Ogr 205 :) - Ratman - 30-06-2018, 17:22:06
RE: Ogr 205 :) - Odrestaurator - 30-06-2018, 17:55:05
RE: Ogr 205 :) - stqc - 30-06-2018, 20:20:06
RE: Ogr 205 :) - seler1500 - 30-06-2018, 20:37:19
RE: Ogr 205 :) - Marian2350 - 01-07-2018, 14:34:47
RE: Ogr 205 :) - Odrestaurator - 01-07-2018, 14:43:27
RE: Ogr 205 :) - Ratman - 01-07-2018, 22:05:29
RE: Ogr 205 :) - Ratman - 03-07-2018, 20:02:12
RE: Ogr 205 :) - Ratman - 03-07-2018, 21:47:31
RE: Ogr 205 :) - stqc - 03-07-2018, 21:57:39
RE: Ogr 205 :) - Marian2350 - 03-07-2018, 22:04:59
RE: Ogr 205 :) - Ratman - 04-07-2018, 08:38:45
RE: Ogr 205 :) - Wojskowy125 - 04-07-2018, 09:52:42
RE: Ogr 205 :) - Ratman - 04-07-2018, 09:59:10
RE: Ogr 205 :) - Wojskowy125 - 04-07-2018, 10:13:20
RE: Ogr 205 :) - NoSeLatamTrochu - 04-07-2018, 19:58:53
RE: Ogr 205 :) - Wojskowy125 - 04-07-2018, 20:41:29
RE: Ogr 205 :) - Ratman - 05-07-2018, 09:26:01
RE: Ogr 205 :) - Wojskowy125 - 05-07-2018, 09:56:29
RE: Ogr 205 :) - Ratman - 06-07-2018, 22:30:30
RE: Ogr 205 :) - NoSeLatamTrochu - 07-07-2018, 00:21:07
RE: Ogr 205 :) - Ratman - 07-07-2018, 00:50:33
RE: Ogr 205 :) - NoSeLatamTrochu - 07-07-2018, 00:54:37
RE: Ogr 205 :) - Ratman - 17-07-2018, 22:25:33
RE: Ogr 205 :) - Dawdzio - 18-07-2018, 17:06:26
RE: Ogr 205 :) - Ratman - 18-07-2018, 20:09:43
RE: Ogr 205 :) - Ratman - 19-07-2018, 13:25:55
RE: Ogr 205 :) - Dawdzio - 19-07-2018, 22:57:50
RE: Ogr 205 :) - Ratman - 20-07-2018, 10:13:38
RE: Ogr 205 :) - Suwmiarka - 17-10-2018, 20:25:03
RE: Ogr 205 :) - Ratman - 05-12-2018, 10:24:23
RE: Ogr 205 :) - Ratman - 12-12-2018, 10:27:21
RE: Ogr 205 :) - Suwmiarka - 12-12-2018, 17:57:24
RE: Ogr 205 :) - Ratman - 16-12-2018, 01:03:14
RE: Ogr 205 :) - Ratman - 03-01-2019, 15:08:46
RE: Ogr 205 :) - Ratman - 18-03-2019, 10:32:18
RE: Ogr 205 :) - seler1500 - 18-03-2019, 10:57:35
RE: Ogr 205 :) - Ratman - 18-03-2019, 11:05:36
RE: Ogr 205 :) - Ratman - 31-05-2019, 16:29:23
RE: Ogr 205 :) - klodian2002 - 31-05-2019, 18:10:52
RE: Ogr 205 :) - Ratman - 18-06-2019, 11:15:14
RE: Ogr 205 :) - Ratman - 20-06-2019, 20:05:58
RE: Ogr 205 :) - klodian2002 - 20-06-2019, 21:01:34
RE: Ogr 205 :) - Ratman - 21-06-2019, 06:59:57
RE: Ogr 205 :) - remix301 - 21-06-2019, 08:42:23
RE: Ogr 205 :) - Ratman - 21-06-2019, 09:08:57
RE: Ogr 205 :) - Ratman - 28-06-2019, 08:49:24
RE: Ogr 205 :) - Ratman - 06-05-2020, 18:03:21
RE: Ogr 205 :) - Ratman - 07-05-2020, 11:20:35
RE: Ogr 205 :) - Ratman - 09-05-2020, 18:48:30
RE: Ogr 205 :) - Ratman - 17-05-2020, 13:02:33
RE: Ogr 205 :) - Ratman - 18-05-2020, 21:01:14
RE: Ogr 205 :) - Odrestaurator - 20-05-2020, 00:11:06
RE: Ogr 205 :) - Ratman - 20-05-2020, 07:06:59


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: Quake96
Dzisiaj 15:12:56
» Odpowiedzi: 3
» Wyświetleń: 39
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: joozek
Dzisiaj 00:55:01
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 489
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: romek
Wczoraj 14:22:15
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 77
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Wczoraj 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 511
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Wczoraj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34513
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
23-06-2026 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2984
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 67
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 114
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 295
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5200
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 173
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 333
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 360
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 751
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 244

Reklama