Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ogar 202 Ignasia.
Autor Wiadomość
Motorowerzystka Offline
Mekanik xD
*


Liczba postów: 2,106
Imię: Ania
Skąd: Dzikie Mazury
Pojazd: Inny Romet
Post: #21
RE: Ogar 202 Ignasia.
KeiSangi napisał(a):Jak ten 11 razy lepszy motorek będzie tak stary jak romet, to będzie dużo tańszy.
W punkt! Do tego części są tanie jak barszcz i do chińczyków nigdy ich nie zabraknie krejzi

Do tego z tego co zauważyłam chińczyki zmotoryzowały Polskę :F no może napisane przesadnie, ale widzę na ulicach dużo osób, nawet dużo starszych jak sobie jeżdżą chińskimi skuterami lub motorowerami. Tu się sprawdza jedno nieśmiertelne chyba zdanie "jak dbasz tak masz". No chyba że ktoś ma taki talent, że nawet kamień zepsuje :F No i silnik, przecież to kopia silnika Hondy z lat 70. Hmm jak na technikę z lat 70 to działa całkiem nieźle, no i wychodzi że silnik jest starszy niż Romety Ogary xD Tak myślę, że z chińczykami jest jak z jawkami i ich silnikami. Jak komuś się trafi trefny model lub z własnej winy coś zepsuje i nie ogarnia to potem pluje jadem na wszystkie inne, nie ważne jak dobre są.

damian94 napisał(a):Bez jaj. Po kilkunastu sekundach przyspiesza? Powinien od razu jakoś tam jechać.
Bo to 50tka, słyszałam że tak mają. Dlatego do swojego silnika od razu kupiłam komplet cylinder + głowica 72 żeby nie mieć takich problemów krejzi

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-03-2018 21:00:30 przez Motorowerzystka.)
14-03-2018 20:57:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
[+] 1 osoba postawiła piwo Motorowerzystka za ten post.
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Ogar 202 Ignasia. - KeiSangi - 11-08-2017, 16:58:23
RE: Ogar 202 Ignasia. - Odrestaurator - 12-08-2017, 00:13:56
RE: Ogar 202 Ignasia. - KeiSangi - 12-08-2017, 11:02:18
RE: Ogar 202 Ignasia. - joozek - 12-08-2017, 18:15:59
RE: Ogar 202 Ignasia. - kamil97 - 12-08-2017, 21:53:40
RE: Ogar 202 Ignasia. - KeiSangi - 13-08-2017, 18:09:44
RE: Ogar 202 Ignasia. - Odrestaurator - 13-08-2017, 23:07:02
RE: Ogar 202 Ignasia. - KeiSangi - 14-08-2017, 11:52:15
RE: Ogar 202 Ignasia. - KeiSangi - 15-09-2017, 20:32:34
RE: Ogar 202 Ignasia. - Odrestaurator - 15-09-2017, 21:34:55
RE: Ogar 202 Ignasia. - KeiSangi - 15-09-2017, 21:38:47
RE: Ogar 202 Ignasia. - Odrestaurator - 15-09-2017, 21:43:33
RE: Ogar 202 Ignasia. - KeiSangi - 13-03-2018, 23:34:26
RE: Ogar 202 Ignasia. - Rafku - 14-03-2018, 17:18:38
RE: Ogar 202 Ignasia. - nie_mientki - 14-03-2018, 15:56:12
RE: Ogar 202 Ignasia. - Odrestaurator - 14-03-2018, 15:57:51
RE: Ogar 202 Ignasia. - JGNZM - 14-03-2018, 16:26:21
RE: Ogar 202 Ignasia. - KeiSangi - 14-03-2018, 20:01:55
RE: Ogar 202 Ignasia. - Motorowerzystka - 14-03-2018 20:57:17
RE: Ogar 202 Ignasia. - nie_mientki - 15-03-2018, 12:09:09
RE: Ogar 202 Ignasia. - damian94 - 14-03-2018, 20:26:40
RE: Ogar 202 Ignasia. - KeiSangi - 14-03-2018, 20:32:19
RE: Ogar 202 Ignasia. - Odrestaurator - 14-03-2018, 22:07:26
RE: Ogar 202 Ignasia. - KeiSangi - 14-03-2018, 23:11:50
RE: Ogar 202 Ignasia. - Odrestaurator - 14-03-2018, 23:54:19
RE: Ogar 202 Ignasia. - KeiSangi - 15-03-2018, 21:31:03
Ogar 202 Ignasia. - KeiSangi - 21-04-2018, 16:16:38
RE: Ogar 202 Ignasia. - Motorowerzystka - 21-04-2018, 19:23:18
RE: Ogar 202 Ignasia. - KeiSangi - 21-04-2018, 21:05:45
RE: Ogar 202 Ignasia. - Motorowerzystka - 21-04-2018, 21:21:46
RE: Ogar 202 Ignasia. - nie_mientki - 22-04-2018, 21:52:55
Ogar 202 Ignasia. - KeiSangi - 23-04-2018, 11:37:19
Ogar 202 Ignasia. - KeiSangi - 25-05-2019, 20:31:26
RE: Ogar 202 Ignasia. - Motorowerzystka - 25-05-2019, 22:17:05
RE: Ogar 202 Ignasia. - Paweł123 - 26-05-2019, 02:35:47
Ogar 202 Ignasia. - KeiSangi - 26-05-2019, 09:54:40
RE: Ogar 202 Ignasia. - seler1500 - 26-05-2019, 15:25:07
RE: Ogar 202 Ignasia. - gabriel0 - 26-05-2019, 23:18:20
Ogar 202 Ignasia. - KeiSangi - 28-05-2019, 09:39:32
RE: Ogar 202 Ignasia. - rafi555 - 28-05-2019, 15:24:12
Ogar 202 Ignasia. - KeiSangi - 27-02-2020, 11:13:47
RE: Ogar 202 Ignasia. - Motorowerzystka - 27-02-2020, 13:19:23
RE: Ogar 202 Ignasia. - seler1500 - 27-02-2020, 12:15:50
Ogar 202 Ignasia. - KeiSangi - 28-02-2020, 16:56:23
RE: Ogar 202 Ignasia. - seler1500 - 28-02-2020, 17:28:29
Ogar 202 Ignasia. - KeiSangi - 28-02-2020, 18:10:59
RE: Ogar 202 Ignasia. - seler1500 - 28-02-2020, 18:20:19
Ogar 202 Ignasia. - KeiSangi - 28-02-2020, 19:35:31
RE: Ogar 202 Ignasia. - seler1500 - 02-03-2020, 00:34:03
Ogar 202 Ignasia. - KeiSangi - 11-03-2020, 19:52:48
RE: Ogar 202 Ignasia. - Odrestaurator - 11-03-2020, 20:53:56
Ogar 202 Ignasia. - KeiSangi - 12-03-2020, 07:27:23
Ogar 202 Ignasia. - KeiSangi - 12-03-2020, 17:47:22
Ogar 202 Ignasia. - KeiSangi - 22-03-2020, 15:26:34
RE: Ogar 202 Ignasia. - seler1500 - 22-03-2020, 16:28:19
Ogar 202 Ignasia. - KeiSangi - 22-03-2020, 16:58:32
RE: Ogar 202 Ignasia. - Odrestaurator - 22-03-2020, 19:08:39


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: joozek
Dzisiaj 00:55:01
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 469
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: romek
Wczoraj 14:22:15
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 69
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Wczoraj 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 488
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Wczoraj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34450
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
23-06-2026 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2974
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 55
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 95
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 260
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5186
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 166
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 322
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 350
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 704
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 240
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6508

Reklama