Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ogar 202 Ignasia.
Autor Wiadomość
KeiSangi Offline
unfunny boy
*


Liczba postów: 1,451
Imię: Ignaś
Skąd: Poznań
Pojazd: Inny Romet
Post: #13
RE: Ogar 202 Ignasia.
Jeździ. Po 5 miesiącach nieodpalania zaskoczył po piątym kopnięciu. Chodzi elegancko, cicho, wszystko na razie działa, jedzie się wygodnie, wykonuje polecenia. Jeżeli już nawet by zdechł, to zawsze mogę sobie zakręcić rozrusznikiem jak człowiek, a nie mordować się z kopaniem. Mogę dostosować bieg do prędkości, bo mam od razu obrotomierz i prędkościomierz, który nie buja się od 20 do 60 przy 40. Motorek może i jest 11 razy droższy od rometa, ale jest przynajmniej 11 razy lepszy.

Jeżdżę po to by jeździć,
Żyję aby nie żyć
13-03-2018 23:34:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
[+] 1 osoba postawiła piwo KeiSangi za ten post.
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Ogar 202 Ignasia. - KeiSangi - 11-08-2017, 16:58:23
RE: Ogar 202 Ignasia. - Odrestaurator - 12-08-2017, 00:13:56
RE: Ogar 202 Ignasia. - KeiSangi - 12-08-2017, 11:02:18
RE: Ogar 202 Ignasia. - joozek - 12-08-2017, 18:15:59
RE: Ogar 202 Ignasia. - kamil97 - 12-08-2017, 21:53:40
RE: Ogar 202 Ignasia. - KeiSangi - 13-08-2017, 18:09:44
RE: Ogar 202 Ignasia. - Odrestaurator - 13-08-2017, 23:07:02
RE: Ogar 202 Ignasia. - KeiSangi - 14-08-2017, 11:52:15
RE: Ogar 202 Ignasia. - KeiSangi - 15-09-2017, 20:32:34
RE: Ogar 202 Ignasia. - Odrestaurator - 15-09-2017, 21:34:55
RE: Ogar 202 Ignasia. - KeiSangi - 15-09-2017, 21:38:47
RE: Ogar 202 Ignasia. - Odrestaurator - 15-09-2017, 21:43:33
RE: Ogar 202 Ignasia. - KeiSangi - 13-03-2018 23:34:26
RE: Ogar 202 Ignasia. - Rafku - 14-03-2018, 17:18:38
RE: Ogar 202 Ignasia. - nie_mientki - 14-03-2018, 15:56:12
RE: Ogar 202 Ignasia. - Odrestaurator - 14-03-2018, 15:57:51
RE: Ogar 202 Ignasia. - JGNZM - 14-03-2018, 16:26:21
RE: Ogar 202 Ignasia. - KeiSangi - 14-03-2018, 20:01:55
RE: Ogar 202 Ignasia. - Motorowerzystka - 14-03-2018, 20:57:17
RE: Ogar 202 Ignasia. - nie_mientki - 15-03-2018, 12:09:09
RE: Ogar 202 Ignasia. - damian94 - 14-03-2018, 20:26:40
RE: Ogar 202 Ignasia. - KeiSangi - 14-03-2018, 20:32:19
RE: Ogar 202 Ignasia. - Odrestaurator - 14-03-2018, 22:07:26
RE: Ogar 202 Ignasia. - KeiSangi - 14-03-2018, 23:11:50
RE: Ogar 202 Ignasia. - Odrestaurator - 14-03-2018, 23:54:19
RE: Ogar 202 Ignasia. - KeiSangi - 15-03-2018, 21:31:03
Ogar 202 Ignasia. - KeiSangi - 21-04-2018, 16:16:38
RE: Ogar 202 Ignasia. - Motorowerzystka - 21-04-2018, 19:23:18
RE: Ogar 202 Ignasia. - KeiSangi - 21-04-2018, 21:05:45
RE: Ogar 202 Ignasia. - Motorowerzystka - 21-04-2018, 21:21:46
RE: Ogar 202 Ignasia. - nie_mientki - 22-04-2018, 21:52:55
Ogar 202 Ignasia. - KeiSangi - 23-04-2018, 11:37:19
Ogar 202 Ignasia. - KeiSangi - 25-05-2019, 20:31:26
RE: Ogar 202 Ignasia. - Motorowerzystka - 25-05-2019, 22:17:05
RE: Ogar 202 Ignasia. - Paweł123 - 26-05-2019, 02:35:47
Ogar 202 Ignasia. - KeiSangi - 26-05-2019, 09:54:40
RE: Ogar 202 Ignasia. - seler1500 - 26-05-2019, 15:25:07
RE: Ogar 202 Ignasia. - gabriel0 - 26-05-2019, 23:18:20
Ogar 202 Ignasia. - KeiSangi - 28-05-2019, 09:39:32
RE: Ogar 202 Ignasia. - rafi555 - 28-05-2019, 15:24:12
Ogar 202 Ignasia. - KeiSangi - 27-02-2020, 11:13:47
RE: Ogar 202 Ignasia. - Motorowerzystka - 27-02-2020, 13:19:23
RE: Ogar 202 Ignasia. - seler1500 - 27-02-2020, 12:15:50
Ogar 202 Ignasia. - KeiSangi - 28-02-2020, 16:56:23
RE: Ogar 202 Ignasia. - seler1500 - 28-02-2020, 17:28:29
Ogar 202 Ignasia. - KeiSangi - 28-02-2020, 18:10:59
RE: Ogar 202 Ignasia. - seler1500 - 28-02-2020, 18:20:19
Ogar 202 Ignasia. - KeiSangi - 28-02-2020, 19:35:31
RE: Ogar 202 Ignasia. - seler1500 - 02-03-2020, 00:34:03
Ogar 202 Ignasia. - KeiSangi - 11-03-2020, 19:52:48
RE: Ogar 202 Ignasia. - Odrestaurator - 11-03-2020, 20:53:56
Ogar 202 Ignasia. - KeiSangi - 12-03-2020, 07:27:23
Ogar 202 Ignasia. - KeiSangi - 12-03-2020, 17:47:22
Ogar 202 Ignasia. - KeiSangi - 22-03-2020, 15:26:34
RE: Ogar 202 Ignasia. - seler1500 - 22-03-2020, 16:28:19
Ogar 202 Ignasia. - KeiSangi - 22-03-2020, 16:58:32
RE: Ogar 202 Ignasia. - Odrestaurator - 22-03-2020, 19:08:39


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: joozek
Dzisiaj 00:55:01
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 451
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: romek
Wczoraj 14:22:15
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 67
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Wczoraj 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 486
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Wczoraj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34414
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
23-06-2026 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2969
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 54
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 95
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 259
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5178
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 166
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 321
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 350
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 700
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 240
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6507

Reklama