Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE
Autor Wiadomość
Arexu17 Offline
Uczeń
*


Liczba postów: 188
Imię: Arek
Skąd: Radymno
Pojazd: Inny
Post: #115
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE
(07-09-2017 22:30:16)Bartek napisał(a):  W sobotę prawdopodobnie będzie spontan pod Bricco (nie daleko Learu) więc jakbyś miał ochotę to możesz wpaść tylko że to pewnie koło 20 będzie. Jak coś to dam znać tutaj Wink bo jak będzie padać to nie będzie mi się chciało jechać Big Grin

Tak za tydzień myśle bo w końcu za simka sie muszę wziąść gaźnik inny kupić i ładowanie zrobić, za tydzień bym jak coś już mógł Smile Jak coś będzie to pisz najwyżej wpadne
07-09-2017 22:45:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - LukaszzT1 - 07-02-2012, 22:23:30
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - Bartek - 07-02-2012, 22:36:18
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - sebon30 - 15-02-2012, 23:48:55
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - Bartek - 16-02-2012, 15:58:37
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - Bartek - 16-02-2012, 18:03:46
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - Bartek - 16-02-2012, 20:45:08
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - Bartek - 17-02-2012, 08:54:20
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - Neqq - 07-12-2013, 23:18:09
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - Boszu - 08-12-2013, 11:31:38
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - Darek1 - 08-12-2013, 11:39:16
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - Boszu - 08-12-2013, 13:58:49
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - Bartek - 08-12-2013, 15:18:15
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - Boszu - 08-12-2013, 19:15:29
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - Boszu - 09-12-2013, 08:46:05
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - Boszu - 29-12-2013, 00:53:09
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - godzix - 29-12-2013, 20:00:25
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - Boszu - 30-12-2013, 03:34:29
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - godzix - 31-12-2013, 11:13:54
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - Darek1 - 31-12-2013, 11:35:16
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - gienek - 31-12-2013, 14:05:43
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - Bartek - 12-01-2014, 15:20:37
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - Zing - 12-01-2014, 15:10:38
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - Boszu - 12-01-2014, 17:00:02
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - Boszu - 12-01-2014, 17:29:13
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - Boszu - 12-01-2014, 18:07:23
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - Kolo4x4 - 12-01-2014, 19:00:54
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - sebon30 - 31-05-2014, 23:35:39
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - Taśma - 31-05-2014, 23:50:50
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - Robix - 23-07-2014, 17:56:39
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - godzix - 24-07-2014, 22:15:48
Odp: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - Minio - 24-07-2014, 23:00:28
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - 3DVirus - 26-07-2014, 11:18:09
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - Kubosik - 26-07-2014, 21:39:23
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - VireZ - 23-08-2014, 15:16:51
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - Bartek - 24-08-2014, 11:09:09
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - Sołtys - 10-11-2014, 20:00:33
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - piroman - 25-11-2014, 12:41:17
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - raterro - 29-12-2014, 19:12:04
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - Bartek - 14-08-2017, 22:33:01
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - rut1999 - 06-01-2015, 18:26:11
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - nic1113 - 16-03-2015, 00:51:01
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - kaziq - 07-09-2017, 20:56:31
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - Arexu17 - 07-09-2017, 21:43:41
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - Bartek - 07-09-2017, 21:55:06
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - Arexu17 - 07-09-2017, 22:23:18
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - Bartek - 07-09-2017, 22:24:34
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - Arexu17 - 07-09-2017, 22:26:27
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - Bartek - 07-09-2017, 22:30:16
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - Arexu17 - 07-09-2017 22:45:06
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - Bartek - 07-09-2017, 22:45:52
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - Arexu17 - 07-09-2017, 22:47:40
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - kaziq - 08-09-2017, 06:51:25
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - Bartek - 08-09-2017, 14:29:59
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - kaziq - 10-09-2017, 11:10:18
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - grek132 - 15-05-2018, 21:08:35
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - cyfra+ - 25-05-2018, 01:20:55
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - Deecuu - 11-09-2018, 18:07:24
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - Mojcin_ - 24-01-2019, 21:42:58
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - adam16v - 18-04-2019, 00:02:01
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - harssz - 04-07-2019, 00:58:39
RE: KTO Z PODKARPACIA WPISAC SIE - miki123 - 17-10-2022, 22:26:19


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
Dzisiaj 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 89
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: Piotrekdriver1
Dzisiaj 22:49:52
» Odpowiedzi: 9
» Wyświetleń: 86
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
Dzisiaj 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 501
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Wczoraj 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 525
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
Wczoraj 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34522
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
23-06-2026 22:56:39
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 2994
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 69
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 115
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 314
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5203
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 175
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 340
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 363
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 758
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 252

Reklama