Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Problem z rejestracją
Autor Wiadomość
Prezes1978 Offline
Nowy
*


Liczba postów: 57
Imię: Marcin
Skąd: Radzyń
Pojazd: Romet Pony
Post: #1
Problem z rejestracją
Witam jestem tu nowy więc proszę o wyrozumiałość.Jak w temacie mam problem z zarejestrowaniem na siebie motorynki.Mianowicie dwa miesiace temu kupilem motorynke pony 301 z 1989r która byla zgloszona do rejestru w roku wyprodukowania jako dokument miala jednostronicowy blankiet na ktorym zgadzaly sie nr ramy i nr z tabliczki rej.W niedługim czasie od zakupu postanowiłem zarejestrowac rometa na siebie więc udałem się do wk.Po przedstawieniu dokumentów tj umowa kupna sprzedaży szt 2,zgloszenie rej,polisa oc na podstawie tych dokumentów wydano mi pozwolenie czasowe i czerwona tablice rej niezbedne do zrobienia badania tech którego romet nie posiadał.Po zrobieniu bad tech razem z uzupełnieniem danych udalem sie do wk w celu stalej rejestracji.Proces przebiegł pomyslnie wydano mi już stałą tabliczke rej i czasowe pozwolenie na miesiac po miesiacu mialem sie zglosic po tak zwany wlasciwy dowód rejestracyjny.Zadowolony wróciłem do domu przykrecilem wlasciwa tabliczke no i zadowolony pojechałem w miasto narobić furory nie bylo takiego który by sie ni obejrzał i nie uśmiechnął.Po uplywie dwóch tygodni po wizycie w wydziale komunikacji przyszedł list z tego urzędu o zawieszeniu rejestracji z powodu niezgodnosci danych między poprzednim wlascicielem a zbywca,mianowicie pierwszy wlasciciel sprzedal nowemu nabywcy a nowy nabywca chyba sprzedał kolejnemu ale wychodzi na to że bez umowy tylko na słowo.Moim problemem jest teraz to ze ja posiadam umowe która przedstawil trzeci wlasciciel mianowicie umowe ks miedzy 1 wlascicielem a trzecim fikcyjna transakcja której nigdy nie bylo nie informujac mnie o tym.W kazdym badz razie całą sprawe ma wyjasniac policja a byc moze nawet sąd.Boje sie teraz ze motorynka zostanie mi odebrana a ja zostane z reka w nocniku i strace to co wydalem na zakup, iremont ,badanie tech,i rejestracje nazbieralo by sie ze 2 tys.Co wy o tym wszystkim myslicie jak to sie zakończy? A może jest na forum jakiś prawnik który by sie wypowiedział . Pozdrawiam i liczę na pomoc z waszej strony.
03-09-2017 12:18:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Reklama
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Problem z rejestracją - Prezes1978 - 03-09-2017 12:18:33
RE: Problem z rejestracją - spsport2000 - 17-09-2017, 11:17:04
RE: Problem z rejestracją - Prezes1978 - 17-09-2017, 12:15:49
RE: Problem z rejestracją - spsport2000 - 17-09-2017, 12:31:47
RE: Problem z rejestracją - Prezes1978 - 17-09-2017, 13:16:48
RE: Problem z rejestracją - Gomulsky - 17-09-2017, 14:21:50
RE: Problem z rejestracją - Prezes1978 - 17-09-2017, 15:04:57
RE: Problem z rejestracją - Tomasso94 - 17-09-2017, 18:49:59
RE: Problem z rejestracją - Rafku - 17-09-2017, 18:54:22
RE: Problem z rejestracją - Adam104100 - 17-09-2017, 19:13:50
RE: Problem z rejestracją - spsport2000 - 17-09-2017, 21:04:32
RE: Problem z rejestracją - Prezes1978 - 31-10-2017, 19:08:20
RE: Problem z rejestracją - Prezes1978 - 02-11-2017, 18:25:15
RE: Problem z rejestracją - spsport2000 - 02-11-2017, 19:17:28
RE: Problem z rejestracją - Prezes1978 - 02-11-2017, 19:42:30
RE: Problem z rejestracją - spsport2000 - 02-11-2017, 19:45:21
RE: Problem z rejestracją - Prezes1978 - 02-11-2017, 20:41:27
RE: Problem z rejestracją - spsport2000 - 02-11-2017, 22:18:58
RE: Problem z rejestracją - Prezes1978 - 05-11-2017, 11:13:12
RE: Problem z rejestracją - Rafku - 05-11-2017, 13:37:40
RE: Problem z rejestracją - Prezes1978 - 05-11-2017, 14:15:40
RE: Problem z rejestracją - gregorian2008 - 05-11-2017, 14:29:19
RE: Problem z rejestracją - Prezes1978 - 05-11-2017, 14:35:54
RE: Problem z rejestracją - gregorian2008 - 05-11-2017, 14:40:51
RE: Problem z rejestracją - Gomulsky - 05-11-2017, 17:56:46
RE: Problem z rejestracją - Bercik01 - 17-11-2017, 23:00:05
RE: Problem z rejestracją - Prezes1978 - 18-11-2017, 13:52:38
RE: Problem z rejestracją - Prezes1978 - 21-12-2017, 16:17:48
RE: Problem z rejestracją - Gomulsky - 22-12-2017, 13:17:52
RE: Problem z rejestracją - Prezes1978 - 22-12-2017, 15:36:56
RE: Problem z rejestracją - Tomasz-pr110 - 22-12-2017, 17:02:38
RE: Problem z rejestracją - Prezes1978 - 22-12-2017, 17:18:25
RE: Problem z rejestracją - Bartek.K - 22-12-2017, 18:32:48
RE: Problem z rejestracją - Prezes1978 - 22-12-2017, 23:11:00
RE: Problem z rejestracją - Tomasz-pr110 - 23-12-2017, 12:17:28
RE: Problem z rejestracją - Prezes1978 - 23-12-2017, 12:50:22


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: tie.my.r0pe
Dzisiaj 00:02:10
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 4
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
Wczoraj 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5134
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
Wczoraj 21:55:59
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 26
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Wczoraj 10:19:03
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 243
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 123
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:13:35
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 356
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 216
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 255
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 517
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 200
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6351
Liczba oktanowa a ustawie...
Ostatni post: Dinozaur
18-06-2026 10:29:18
» Odpowiedzi: 70
» Wyświetleń: 19861
Romet Romka - 50-T-1 '82r...
Ostatni post: romek
17-06-2026 20:12:55
» Odpowiedzi: 212
» Wyświetleń: 96750
Dwie jawki Mustang - okaz...
Ostatni post: usertm
17-06-2026 19:53:12
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 441
Plastiki
Ostatni post: Grzeszek
17-06-2026 12:08:19
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 252

Reklama