Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Wątek zamknięty 
Chart odbudowa by kdudka
Autor Wiadomość
kdudka Offline
Uczeń
*


Liczba postów: 320
Imię: Kris
Skąd: Mysłowice
Pojazd: Romet Chart
Post: #84
RE: Chart odbudowa by kdudka
Chromy i ocynki, niestety nie wszystkie jeden chrom i kilka ocynków wysyłam do poprawki oraz trochę części dostanę z poprawkami na koniec sierpnia. Chrom na podkładzie miedzi i niklu. Ocynków nie chciało mi się rozpakowywać. Wszystkie śruby będę nowe według spisu z serwisówki(już kupione).




Wszystkie elementy czarne oraz srebrne w nowym lakierze proszkowym. Srebrny to nie srebrny jak z charta ale podoba mi się i za taką cenę... Wszystko za niespełna 400zł(były dwie transze, ostatnia 250 zł a wcześniejsza około 150 zł więc co do złotówki nie powiem). Wszystko dzięki pomocy z forum który nie chciał by go ujawniać. Lakier piękny, czarny praktycznie lustro. Niestety przy aparacie z telefonu efektu tak nie widać. Malowane podkład plus lakier.




Pozostała jedna transza, czekam na nowe nieużywane boczki od strony aku oraz kolejny komplet przełączników by móc powierzyć te części tej samej firmie do malowania.

Prócz malowania pozostało zapleść koła, muszę kupić nowe szprychy gdyż te od bartnika mają za małą długość od zagięcia do łebka i nie da są zapleść(patrzą na zewnątrz nie do wewnątrz piasty, oryginalne są ok) kupię te z g moto za 24zł komplet.

Pozostaje też kwestia kupna opony.

Co sądzicie o deestone 17x2,25 pytam o tą konkretną gdyż mam dwie ładne panterki i jedną taką. Najprościej by mi było kupić drugą taką samą i byłoby jednakowo w obu.

Błotniki postanowiłem pomalować na biało farbą strukturalną, niestety w mojej okolicy nigdzie białej nie mają. Tylko czarne ew. srebrne czasami przeźroczyste ;/

Jak dobrze pójdzie z malowaniem to w drugiej połowie sierpnia będą na chodzie pozostanie tylko później podmienić kilka ocynków i chromów które przyjdą w późniejszym terminie.

Ma ktoś pomysł gdzie mogę kupić nity do chlapaczy błotnika przedniego?
30-07-2017 23:38:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
[+] 1 osoba postawiła piwo kdudka za ten post.
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Chart odbudowa by kdudka - kdudka - 08-04-2015, 18:40:29
RE: Chart odbudowa by kdudka - Rafku - 08-04-2015, 19:27:49
RE: Chart odbudowa by kdudka - kdudka - 08-04-2015, 23:16:14
RE: Chart odbudowa by kdudka - kdudka - 17-04-2015, 09:33:39
RE: Chart odbudowa by kdudka - Hubinho - 17-04-2015, 15:27:37
RE: Chart odbudowa by kdudka - Cziki Czing - 17-04-2015, 16:12:55
RE: Chart odbudowa by kdudka - kdudka - 18-04-2015, 01:09:58
RE: Chart odbudowa by kdudka - Stachu.G - 18-04-2015, 10:29:26
RE: Chart odbudowa by kdudka - kdudka - 18-04-2015, 11:02:06
RE: Chart odbudowa by kdudka - kdudka - 29-03-2016, 13:05:11
RE: Chart odbudowa by kdudka - kdudka - 07-04-2016, 16:29:07
RE: Chart odbudowa by kdudka - kdudka - 09-04-2016, 19:14:46
RE: Chart odbudowa by kdudka - charper - 09-04-2016, 20:24:09
RE: Chart odbudowa by kdudka - kdudka - 09-04-2016, 20:29:06
RE: Chart odbudowa by kdudka - charper - 09-04-2016, 22:48:53
RE: Chart odbudowa by kdudka - kdudka - 09-04-2016, 23:02:32
RE: Chart odbudowa by kdudka - JGNZM - 09-04-2016, 23:21:16
RE: Chart odbudowa by kdudka - kdudka - 09-04-2016, 23:39:50
RE: Chart odbudowa by kdudka - kdudka - 12-04-2016, 23:22:41
RE: Chart odbudowa by kdudka - Mefju089 - 12-04-2016, 23:51:59
RE: Chart odbudowa by kdudka - kdudka - 12-04-2016, 23:55:24
RE: Chart odbudowa by kdudka - Mefju089 - 13-04-2016, 00:09:48
RE: Chart odbudowa by kdudka - charper - 13-04-2016, 00:04:29
RE: Chart odbudowa by kdudka - kdudka - 13-04-2016, 00:08:08
RE: Chart odbudowa by kdudka - Stachu.G - 13-04-2016, 23:18:02
RE: Chart odbudowa by kdudka - kdudka - 13-04-2016, 23:29:15
RE: Chart odbudowa by kdudka - ananas - 13-04-2016, 23:36:09
RE: Chart odbudowa by kdudka - kdudka - 13-04-2016, 23:42:54
RE: Chart odbudowa by kdudka - Kanilox - 14-04-2016, 01:00:40
RE: Chart odbudowa by kdudka - kdudka - 14-04-2016, 01:03:32
RE: Chart odbudowa by kdudka - kdudka - 14-04-2016, 13:50:53
RE: Chart odbudowa by kdudka - Błażej - 14-04-2016, 14:48:15
RE: Chart odbudowa by kdudka - kdudka - 14-04-2016, 15:12:31
RE: Chart odbudowa by kdudka - Mefju089 - 14-04-2016, 16:13:38
RE: Chart odbudowa by kdudka - kdudka - 14-04-2016, 16:24:57
RE: Chart odbudowa by kdudka - Mefju089 - 14-04-2016, 16:41:35
RE: Chart odbudowa by kdudka - JGNZM - 14-04-2016, 17:16:11
RE: Chart odbudowa by kdudka - kdudka - 14-04-2016, 17:25:45
RE: Chart odbudowa by kdudka - komarinho - 14-04-2016, 19:07:39
RE: Chart odbudowa by kdudka - kdudka - 21-04-2016, 22:32:46
RE: Chart odbudowa by kdudka - axelbenq - 21-04-2016, 23:14:28
RE: Chart odbudowa by kdudka - kdudka - 21-04-2016, 23:21:10
RE: Chart odbudowa by kdudka - kdudka - 22-04-2016, 23:27:14
RE: Chart odbudowa by kdudka - Marwerick - 22-04-2016, 23:34:45
RE: Chart odbudowa by kdudka - kdudka - 23-04-2016, 00:15:50
RE: Chart odbudowa by kdudka - JGNZM - 23-04-2016, 00:35:47
RE: Chart odbudowa by kdudka - kdudka - 23-04-2016, 00:43:02
RE: Chart odbudowa by kdudka - kdudka - 23-04-2016, 11:41:44
RE: Chart odbudowa by kdudka - kdudka - 24-04-2016, 19:57:13
RE: Chart odbudowa by kdudka - kdudka - 04-05-2016, 23:42:00
RE: Chart odbudowa by kdudka - kdudka - 13-05-2016, 14:36:30
RE: Chart odbudowa by kdudka - Kanilox - 13-05-2016, 14:55:37
RE: Chart odbudowa by kdudka - kdudka - 13-05-2016, 14:57:14
RE: Chart odbudowa by kdudka - Supryk - 13-05-2016, 15:16:15
RE: Chart odbudowa by kdudka - kdudka - 13-05-2016, 16:46:05
RE: Chart odbudowa by kdudka - Supryk - 13-05-2016, 17:20:37
RE: Chart odbudowa by kdudka - kdudka - 13-05-2016, 17:26:28
RE: Chart odbudowa by kdudka - Supryk - 13-05-2016, 17:44:45
RE: Chart odbudowa by kdudka - kdudka - 13-05-2016, 18:10:59
RE: Chart odbudowa by kdudka - damian94 - 13-05-2016, 21:14:51
RE: Chart odbudowa by kdudka - kdudka - 13-05-2016, 22:01:56
RE: Chart odbudowa by kdudka - Mefju089 - 13-05-2016, 22:32:08
RE: Chart odbudowa by kdudka - damian94 - 19-05-2016, 22:25:48
RE: Chart odbudowa by kdudka - kdudka - 31-01-2017, 17:51:25
RE: Chart odbudowa by kdudka - Stachu.G - 31-01-2017, 21:33:55
RE: Chart odbudowa by kdudka - kdudka - 31-01-2017, 22:07:55
RE: Chart odbudowa by kdudka - kdudka - 01-02-2017, 21:56:59
RE: Chart odbudowa by kdudka - Michał - 01-02-2017, 22:25:39
RE: Chart odbudowa by kdudka - kdudka - 01-02-2017, 22:56:22
RE: Chart odbudowa by kdudka - Michał - 01-02-2017, 23:39:38
RE: Chart odbudowa by kdudka - kdudka - 02-02-2017, 00:10:44
RE: Chart odbudowa by kdudka - Marwerick - 02-02-2017, 00:57:37
RE: Chart odbudowa by kdudka - kdudka - 02-02-2017, 01:00:01
RE: Chart odbudowa by kdudka - Marwerick - 02-02-2017, 01:12:49
RE: Chart odbudowa by kdudka - kdudka - 02-02-2017, 01:23:49
RE: Chart odbudowa by kdudka - kdudka - 03-02-2017, 22:41:49
RE: Chart odbudowa by kdudka - axelbenq - 04-02-2017, 14:16:18
RE: Chart odbudowa by kdudka - kdudka - 04-02-2017, 16:40:12
RE: Chart odbudowa by kdudka - JGNZM - 05-02-2017, 14:50:08
RE: Chart odbudowa by kdudka - kdudka - 05-02-2017, 16:20:10
RE: Chart odbudowa by kdudka - kdudka - 23-02-2017, 22:19:58
RE: Chart odbudowa by kdudka - kdudka - 15-07-2017, 00:20:16
RE: Chart odbudowa by kdudka - kdudka - 30-07-2017 23:38:13
RE: Chart odbudowa by kdudka - kdudka - 31-07-2017, 00:42:04
RE: Chart odbudowa by kdudka - JGNZM - 31-07-2017, 00:44:05
RE: Chart odbudowa by kdudka - kdudka - 31-07-2017, 01:22:31
RE: Chart odbudowa by kdudka - Stachu.G - 31-07-2017, 11:29:52
RE: Chart odbudowa by kdudka - kdudka - 31-07-2017, 12:23:17
RE: Chart odbudowa by kdudka - kdudka - 01-08-2017, 19:08:46
RE: Chart odbudowa by kdudka - kdudka - 06-09-2017, 00:28:00
RE: Chart odbudowa by kdudka - damian94 - 07-07-2018, 15:23:22
RE: Chart odbudowa by kdudka - kdudka - 07-07-2018, 16:04:21
RE: Chart odbudowa by kdudka - kdudka - 20-11-2018, 21:40:21
RE: Chart odbudowa by kdudka - Deecuu - 10-04-2020, 23:41:31
RE: Chart odbudowa by kdudka - damian94 - 11-04-2020, 20:15:41


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
Wczoraj 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 274
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3075
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
Wczoraj 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 769
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 156
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 535
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 586
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34625
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 91
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 149
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 413
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5217
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 185
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 379
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 390
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 800

Reklama