Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Czy tylko ja?
Autor Wiadomość
pajak Offline
Uczeń
*


Liczba postów: 242
Imię: tomek
Skąd: Lubin
Pojazd: Inny
Post: #2
RE: Czy tylko ja?
(10-03-2017 01:32:26)komarinho napisał(a):  Witam was drodzy użytkownicy forum, nie chcę robić gównoburzy, ale mam nadzieję że w tym wątku będzie można wypowiedzieć się dostawania punktów za każde słowo.

Czy tylko ja uważam że bywa tak, że moderacja traktuje zbyt surowo nasze posty? Ze ocenia ja zbyt pochopnie?
Jestem ciekawy, czy tylko ja czuję się jakby SS sprawdzało co piszę?

Kiedy przyszedłem na to forum w 2012 atmosfera tutaj była zgoła inna, można było fajnie podyskutować, podzielić się opiniami. Każdy się szanował. Teraz, mimo tego że mam 20 lat to czuję się jak małe dziecko, które dostaje po łapach od rodziców za każde przewinienie. Rozumiem że trzeba stosować się do regulaminu, być uprzejmym i kulturalnym. Naprawdę wiem. Ale czy my tutaj mamy rozmawiać, tworzyć forum czy bać się o każde kolejne słowo? Nawet konstruktywnej krytyki nie można niejednokrotnie wyrazić, mimo ze sam często chowam do kieszeni to co przychodzi mi na myśl, bo zwyczajnie wiem jak moderacja tutaj ocenia. Nie żebym się żalił, ale nadużywane są prawa przyznane moderacji i nie jesteśmy traktowani jak członkowie jednego klubu tylko prędzej banda idiotów którą trzeba trzymać za mordkę żeby nie powiedziała o słowo za dużo. Niewygodne słowo oczywiście. Brakuje mi czasów w których nie trzeba było się bać, kiedy osoby o dużo większym stażu i doświadczeniu miały przewodni głos. Teraz osoby które w połowie im nie dorównują każą nas za każde słowo... Nie ujmuję żadnemu z moderatorów, nie chce wymieniać po nickach... Chcę tylko żebyśmy wszyscy zastanowili się nad tym jak to powinno wyglądać Shy
10-03-2017 01:34:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Czy tylko ja? - komarinho - 10-03-2017, 01:32:26
RE: Czy tylko ja? - pajak - 10-03-2017 01:34:40
RE: Czy tylko ja? - komarinho - 10-03-2017, 01:42:18
RE: Czy tylko ja? - Quake96 - 10-03-2017, 01:42:42
RE: Czy tylko ja? - komarinho - 10-03-2017, 01:50:36
RE: Czy tylko ja? - Quake96 - 10-03-2017, 01:58:45
RE: Czy tylko ja? - komarinho - 10-03-2017, 02:05:21
RE: Czy tylko ja? - Bartek - 10-03-2017, 22:40:48
RE: Czy tylko ja? - Quake96 - 10-03-2017, 02:07:47
RE: Czy tylko ja? - komarinho - 10-03-2017, 02:09:02
RE: Czy tylko ja? - Quake96 - 10-03-2017, 02:13:06
RE: Czy tylko ja? - nie_mientki - 10-03-2017, 03:09:52
RE: Czy tylko ja? - komarinho - 10-03-2017, 08:45:49
RE: Czy tylko ja? - rafi555 - 10-03-2017, 15:40:54
RE: Czy tylko ja? - kacperszkudlarek - 10-03-2017, 17:16:33
RE: Czy tylko ja? - komarinho - 10-03-2017, 18:31:04
RE: Czy tylko ja? - Rafku - 10-03-2017, 18:43:17
RE: Czy tylko ja? - Bartek - 10-03-2017, 23:14:14
RE: Czy tylko ja? - komarinho - 10-03-2017, 21:40:02
RE: Czy tylko ja? - rafi555 - 10-03-2017, 22:32:26
RE: Czy tylko ja? - Quake96 - 10-03-2017, 22:34:24
RE: Czy tylko ja? - rafi555 - 10-03-2017, 22:43:08
RE: Czy tylko ja? - Quake96 - 10-03-2017, 22:44:35
RE: Czy tylko ja? - rafi555 - 10-03-2017, 22:48:25
RE: Czy tylko ja? - Quake96 - 10-03-2017, 22:52:03
RE: Czy tylko ja? - rafi555 - 10-03-2017, 23:02:42
RE: Czy tylko ja? - Quake96 - 10-03-2017, 23:05:42
RE: Czy tylko ja? - rafi555 - 10-03-2017, 23:15:15
RE: Czy tylko ja? - Bartek - 10-03-2017, 23:24:53
RE: Czy tylko ja? - jurek_j - 10-03-2017, 23:35:02
RE: Czy tylko ja? - Quake96 - 10-03-2017, 23:38:55
RE: Czy tylko ja? - rafi555 - 10-03-2017, 23:41:04
RE: Czy tylko ja? - jurek_j - 10-03-2017, 23:41:07
RE: Czy tylko ja? - Bartek - 10-03-2017, 23:42:03
RE: Czy tylko ja? - jurek_j - 10-03-2017, 23:56:39
RE: Czy tylko ja? - Bartek - 10-03-2017, 23:57:38
RE: Czy tylko ja? - jurek_j - 10-03-2017, 23:58:25
RE: Czy tylko ja? - Bartek - 11-03-2017, 00:02:56
RE: Czy tylko ja? - Quake96 - 11-03-2017, 00:01:39
RE: Czy tylko ja? - Simon - 11-03-2017, 00:12:19
RE: Czy tylko ja? - kacperszkudlarek - 11-03-2017, 01:13:33
RE: Czy tylko ja? - Texas Ranger - 11-03-2017, 01:45:16
RE: Czy tylko ja? - Bartek - 11-03-2017, 12:49:05
RE: Czy tylko ja? - rafi555 - 11-03-2017, 01:46:04
RE: Czy tylko ja? - Texas Ranger - 11-03-2017, 01:51:57
RE: Czy tylko ja? - Quake96 - 11-03-2017, 01:54:25
RE: Czy tylko ja? - Tomasso94 - 11-03-2017, 13:06:16
RE: Czy tylko ja? - komarinho - 11-03-2017, 13:34:59
RE: Czy tylko ja? - tramwajarz - 11-03-2017, 13:42:03


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
Wczoraj 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 419
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3143
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
Wczoraj 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 789
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 183
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 554
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 637
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34687
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 107
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 169
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 484
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5231
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 191
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 395
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 413
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 837

Reklama