Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Komar 2350 by gregor19781978
Autor Wiadomość
komarinho Offline
długodystansowiec
*


Liczba postów: 552
Imię: Paweł
Skąd: Sanok/Kraków
Pojazd: Romet Ogar 200
Post: #59
RE: Komar 2350 by gregor19781978
wygląda to beznadziejnie szczerze mówiąc, jak po piaskowaniu prawie. Nie robiłbym tego, szkoda tych części.

Mój Romet 100
Mój Romet Ogar 200
Moja MZ ETZ 150
16-12-2016 21:40:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Komar 2350 by gregor19781978 - rafi555 - 21-09-2016, 21:35:55
RE: Komar 2350 by gregor19781978 - rafi555 - 22-09-2016, 16:08:01
RE: Komar 2350 by gregor19781978 - joozek - 21-09-2016, 22:16:41
RE: Komar 2350 by gregor19781978 - joozek - 21-09-2016, 22:38:38
RE: Komar 2350 by gregor19781978 - Michał - 22-09-2016, 21:27:45
RE: Komar 2350 by gregor19781978 - rafi555 - 22-09-2016, 19:11:10
RE: Komar 2350 by gregor19781978 - rafi555 - 22-09-2016, 21:50:00
RE: Komar 2350 by gregor19781978 - rafi555 - 24-09-2016, 11:10:16
RE: Komar 2350 by gregor19781978 - rafi555 - 25-09-2016, 10:01:19
RE: Komar 2350 by gregor19781978 - rafi555 - 25-09-2016, 20:31:10
RE: Komar 2350 by gregor19781978 - Szatek - 26-09-2016, 13:47:41
RE: Komar 2350 by gregor19781978 - barmil - 26-09-2016, 15:16:53
RE: Komar 2350 by gregor19781978 - Szatek - 26-09-2016, 15:28:16
RE: Komar 2350 by gregor19781978 - Jaagi - 14-10-2016, 23:41:51
RE: Komar 2350 by gregor19781978 - Quake96 - 14-10-2016, 23:57:50
RE: Komar 2350 by gregor19781978 - Szatek - 26-10-2016, 23:31:49
RE: Komar 2350 by gregor19781978 - joozek - 26-10-2016, 23:49:31
RE: Komar 2350 by gregor19781978 - Kanilox - 27-10-2016, 16:49:15
RE: Komar 2350 by gregor19781978 - Szatek - 27-10-2016, 09:39:25
RE: Komar 2350 by gregor19781978 - joozek - 05-12-2016, 19:42:55
RE: Komar 2350 by gregor19781978 - joozek - 15-12-2016, 23:54:08
RE: Komar 2350 by gregor19781978 - komarinho - 16-12-2016 21:40:27
RE: Komar 2350 by gregor19781978 - rafi555 - 16-01-2017, 23:33:22
RE: Komar 2350 by gregor19781978 - boguc - 17-01-2017, 01:29:30
RE: Komar 2350 by gregor19781978 - rafi555 - 17-01-2017, 09:43:45
RE: Komar 2350 by gregor19781978 - boguc - 17-01-2017, 10:12:49
RE: Komar 2350 by gregor19781978 - Quake96 - 18-01-2017, 23:57:16
RE: Komar 2350 by gregor19781978 - boguc - 19-01-2017, 00:01:53
RE: Komar 2350 by gregor19781978 - boguc - 19-01-2017, 09:38:58
RE: Komar 2350 by gregor19781978 - Emikel - 19-01-2017, 15:03:40
RE: Komar 2350 by gregor19781978 - Emikel - 19-01-2017, 15:33:17
RE: Komar 2350 by gregor19781978 - boguc - 19-01-2017, 15:44:39
RE: Komar 2350 by gregor19781978 - rafi555 - 31-01-2017, 17:50:33
RE: Komar 2350 by gregor19781978 - joozek - 31-01-2017, 23:52:54
RE: Komar 2350 by gregor19781978 - Quake96 - 27-02-2017, 21:49:03
RE: Komar 2350 by gregor19781978 - pajak - 27-02-2017, 22:53:33
RE: Komar 2350 by gregor19781978 - pajak - 27-02-2017, 22:58:19
RE: Komar 2350 by gregor19781978 - pajak - 27-02-2017, 23:05:00
RE: Komar 2350 by gregor19781978 - joozek - 28-02-2017, 01:17:30
RE: Komar 2350 by gregor19781978 - rafi555 - 06-03-2017, 21:45:45
RE: Komar 2350 by gregor19781978 - pajak - 06-03-2017, 21:57:02
RE: Komar 2350 by gregor19781978 - Szatek - 08-03-2017, 10:22:36
RE: Komar 2350 by gregor19781978 - erykm20 - 08-03-2017, 23:13:51
RE: Komar 2350 by gregor19781978 - pajak - 19-03-2017, 12:13:23
RE: Komar 2350 by gregor19781978 - Rafku - 19-03-2017, 12:18:49
RE: Komar 2350 by gregor19781978 - pajak - 19-03-2017, 12:28:08
RE: Komar 2350 by gregor19781978 - Rafku - 23-03-2017, 20:45:07
RE: Komar 2350 by gregor19781978 - Rafku - 24-03-2017, 18:00:12
RE: Komar 2350 by gregor19781978 - joozek - 24-03-2017, 23:26:11
RE: Komar 2350 by gregor19781978 - pajak - 25-03-2017, 14:56:14
RE: Komar 2350 by gregor19781978 - rafi555 - 26-03-2017, 19:27:15
RE: Komar 2350 by gregor19781978 - pajak - 26-03-2017, 19:39:21
RE: Komar 2350 by gregor19781978 - pajak - 27-03-2017, 11:12:39
RE: Komar 2350 by gregor19781978 - Quake96 - 08-04-2017, 09:49:25
RE: Komar 2350 by gregor19781978 - joozek - 13-04-2017, 10:19:29
RE: Komar 2350 by gregor19781978 - Rafku - 04-06-2017, 21:05:47
RE: Komar 2350 by gregor19781978 - rafi555 - 11-09-2017, 20:11:58
RE: Komar 2350 by gregor19781978 - rafi555 - 11-09-2017, 20:25:22
RE: Komar 2350 by gregor19781978 - rafi555 - 11-09-2017, 20:54:03
RE: Komar 2350 by gregor19781978 - joozek - 11-09-2017, 21:48:33
RE: Komar 2350 by gregor19781978 - Szatek - 26-10-2017, 23:00:54
RE: Komar 2350 by gregor19781978 - Szatek - 27-10-2017, 06:28:20
RE: Komar 2350 by gregor19781978 - Szatek - 19-03-2018, 00:56:30


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
ROMET OGAR 200 ale w wers...
Ostatni post: krystian276
Dzisiaj 17:56:26
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 454
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
26-06-2026 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 528
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
26-06-2026 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3154
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
26-06-2026 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 805
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 214
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 593
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 661
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34737
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 117
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 184
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 515
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5240
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 197
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 402
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 422

Reklama