Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Romet Ogar 200 by komarinho
Autor Wiadomość
komarinho Offline
długodystansowiec
*


Liczba postów: 552
Imię: Paweł
Skąd: Sanok/Kraków
Pojazd: Romet Ogar 200
Post: #294
RE: Romet Ogar 200 by komarinho
Taka trochę nuda, mnie w domu nie ma, ogar tam samotnie zimuje, ale plany oczywiście są. Po pierwsze w ramach przygotowania go do nowego sezonu planuję wymienić okładziny hamulców, bo w obu kołach się już skończyły, do tego wypalić wydech i naprostować trochę stopki centralne. I w sumie tyle, bo reszta jak wiadomo pico bello. Mam też ambitne plany na następny sezon, bo wiadomo, że ogar ma służyć kolejny raz jako mój główny środek lokomocji zanim skończę MZ... ALE! No właśnie. O ile czas i pieniążki pozwolą to w planach od dawna mam wycieczkę nad morze. I Jeśli się uda to w tym roku planuję ją zrealizować. Fajnie jakby ktoś cokolwiek komentował, nie byłoby nudno Big Grin

Zdjęcie z sezonu


Mój Romet 100
Mój Romet Ogar 200
Moja MZ ETZ 150
13-12-2016 21:51:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Romet Ogar 200 by komarinho - komarinho - 19-04-2015, 19:17:55
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Jaro5 - 19-04-2015, 19:28:08
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - TheNight - 19-04-2015, 19:34:29
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - KacU - 19-04-2015, 19:36:31
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - joozek - 19-04-2015, 20:00:26
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - joozek - 19-04-2015, 19:44:45
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - amin - 19-04-2015, 19:52:10
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Quake96 - 27-04-2015, 00:21:03
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - KubaBDG - 27-04-2015, 00:42:19
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - jurek_j - 27-04-2015, 20:08:56
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Elest - 27-04-2015, 20:59:12
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - joozek - 03-05-2015, 23:36:36
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - romek - 03-05-2015, 23:47:25
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Kolo4x4 - 17-05-2015, 15:00:43
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - dawid639 - 28-05-2015, 23:21:31
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Pompuś - 13-10-2015, 22:19:40
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - kadetmen - 13-10-2015, 23:57:48
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - kadetmen - 14-10-2015, 12:43:43
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Quake96 - 05-11-2015, 00:03:30
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Quake96 - 05-11-2015, 00:18:35
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Quake96 - 05-11-2015, 00:25:59
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - joozek - 05-11-2015, 00:39:22
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - KeiSangi - 06-11-2015, 16:44:29
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Quake96 - 06-11-2015, 19:56:50
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Petronas - 06-11-2015, 22:59:23
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - jurek_j - 07-11-2015, 01:06:58
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Petronas - 07-11-2015, 22:15:39
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Petronas - 15-11-2015, 20:18:49
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Matinek - 19-11-2015, 02:18:32
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Kolo4x4 - 15-02-2016, 23:54:56
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Dawid.xD - 23-02-2016, 09:40:00
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - tipowg - 25-02-2016, 13:52:31
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Quake96 - 26-02-2016, 02:10:10
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Quake96 - 27-02-2016, 00:26:46
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Quake96 - 27-02-2016, 00:49:54
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - kadetmen - 01-03-2016, 20:05:47
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Quake96 - 01-03-2016, 20:26:51
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Bosek21 - 09-03-2016, 23:07:44
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Quake96 - 09-03-2016, 23:41:23
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Bosek21 - 10-03-2016, 00:06:15
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - charper - 11-03-2016, 01:50:49
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Quake96 - 11-03-2016, 02:07:15
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Quake96 - 19-03-2016, 20:03:42
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Kolo4x4 - 19-03-2016, 23:29:19
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Kolo4x4 - 19-03-2016, 23:40:09
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Kolo4x4 - 24-03-2016, 22:20:51
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - ananas - 26-03-2016, 01:57:30
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Quake96 - 26-03-2016, 14:36:56
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Bosek21 - 26-03-2016, 20:06:47
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Quake96 - 26-03-2016, 23:14:17
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Petronas - 26-03-2016, 23:16:59
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Michał - 26-03-2016, 23:27:24
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - jurek_j - 27-03-2016, 00:08:38
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Michał - 27-03-2016, 00:27:25
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - 3SDM - 01-04-2016, 01:49:35
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - ananas - 02-04-2016, 02:48:08
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Bosek21 - 02-04-2016, 17:19:45
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Petronas - 02-04-2016, 21:55:29
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - bujak96 - 02-04-2016, 22:03:51
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - bujak96 - 02-04-2016, 23:42:13
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - ananas - 12-04-2016, 18:04:25
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Quake96 - 18-04-2016, 21:58:50
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Quake96 - 18-04-2016, 23:41:02
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - ananas - 26-04-2016, 00:49:17
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - ananas - 26-04-2016, 09:23:21
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Dawid.xD - 14-05-2016, 09:59:23
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Rafku - 21-05-2016, 12:00:29
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Quake96 - 21-05-2016, 12:11:31
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - ananas - 21-05-2016, 16:25:34
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Paweł13 - 21-05-2016, 21:43:50
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Quake96 - 22-05-2016, 00:46:08
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - ananas - 22-05-2016, 00:57:39
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Quake96 - 25-05-2016, 17:57:42
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - charper - 07-06-2016, 01:07:10
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - charper - 07-06-2016, 18:09:46
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - charper - 09-06-2016, 01:37:07
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Arexu17 - 10-06-2016, 00:00:50
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - ananas - 14-06-2016, 01:37:20
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Quake96 - 15-06-2016, 01:14:45
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - bujak96 - 25-06-2016, 17:47:05
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Quake96 - 28-06-2016, 23:46:42
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - jurek_j - 03-07-2016, 14:22:50
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Michał - 04-07-2016, 00:39:33
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - jurek_j - 04-07-2016, 17:07:11
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Arexu17 - 06-07-2016, 21:01:21
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Petronas - 08-07-2016, 23:27:02
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Arexu17 - 08-07-2016, 23:59:48
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - loren13 - 17-07-2016, 23:24:10
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Kolo4x4 - 17-07-2016, 23:38:18
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Kolo4x4 - 01-08-2016, 18:27:34
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - adam50t1 - 05-09-2016, 19:35:20
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - rafi555 - 05-09-2016, 17:16:23
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Rafku - 05-09-2016, 17:51:56
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Quake96 - 05-09-2016, 19:43:48
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - jurek_j - 05-09-2016, 20:53:21
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - komarinho - 13-12-2016 21:51:19
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Petronas - 13-12-2016, 22:33:59
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Petronas - 13-12-2016, 23:29:32
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Modzik79 - 17-12-2016, 17:56:15
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Rafku - 06-02-2017, 01:06:49
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Rafku - 15-04-2017, 12:28:26
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Rafku - 24-06-2017, 22:18:14
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - romek - 09-05-2022, 12:14:11
RE: Romet Ogar 200 by komarinho - Debesta - 09-05-2022, 13:07:54


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Dzisiaj 10:19:03
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 221
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 106
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:13:35
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 338
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 199
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 240
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 497
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 181
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6340
Liczba oktanowa a ustawie...
Ostatni post: Dinozaur
18-06-2026 10:29:18
» Odpowiedzi: 70
» Wyświetleń: 19840
Romet Romka - 50-T-1 '82r...
Ostatni post: romek
17-06-2026 20:12:55
» Odpowiedzi: 212
» Wyświetleń: 96707
Dwie jawki Mustang - okaz...
Ostatni post: usertm
17-06-2026 19:53:12
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 421
Plastiki
Ostatni post: Grzeszek
17-06-2026 12:08:19
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 249
Uszczelka pod głowicę
Ostatni post: mr.torwald@gmail.com
17-06-2026 11:02:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 304
Czy stomilki dadzą radę?
Ostatni post: romek
16-06-2026 22:22:06
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 191
Czy do silnika dwusuwoweg...
Ostatni post: Bob_Harley
16-06-2026 15:14:57
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 4469

Reklama