Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
ananasowa kaczka
Autor Wiadomość
ananas Offline
Technik
*


Liczba postów: 1,076
Imię: Kamil
Skąd: Zabrze
Pojazd: Inny
Post: #77
RE: ananasowa kaczka
Wybaczcie za brak aktywności, ale dość nie w głowie było mi aktualizowanie tematów na forum. Jawa już jeździ i ma się dość dobrze. Jest jeszcze sporo drobnostek do dopracowania, sporo jest także wad na które jest za późno żeby poprawić (głównie chodzi mi o wgniotki które nie mogły zostać zaszpachlowane przez to, że lakierowałem proszkowo) no ale ogólnie to jakoś to wygląda i jakoś jeździ. Może tak na podsumowanie po krótce powiem co zostało zrobione: Remont silnika w skład którego wchodziła regeneracja wału, wymiana łożysk i uszczelnień, nowe sprzęgło, cylinder po szlifie na nowym czeskim tłoku, 50/4. Dalej to wszystko wypiaskowane i polakierowane proszkowo, zregenerowane zawieszenie, większość chromów zrobiona na nowo. Co jeszcze zostało to takie pierdoły typu kopka, poprawić linki, lusterko itp. Ogólnie to jawa jeździ dość fajnie ale jeszcze nie rozwija pełnej mocy bo jest na dotarciu, przejechane na razie jakieś 80km. W przyszłości jeszcze planuję CDI żeby zapłon stał się bezobsługowy. Ogólnie to najbardziej jestem zdenerwowany w tym wszystkim na lakiernię, lakier w wielu miejscach ma straszną skórkę pomarańczy i zalakierowany jakiś syf. Oczywiście po piaskowaniu też nie zabezpieczyli jawy tylko leżała tydzień w kącie bo twierdzili że piec się zepsuł... Co zrobić, więcej tam nic nie oddam, jak zacznie wychodzić ruda to trzeba będzie zrobić lakier na nowo, no ale człowiek się uczy na błędach. Dobra, koniec narzekania, mimo wszystkich wad których jestem świadomy to ogół prezentuje się dość dobrze i jazda sprawia ogromną frajdę, a to chyba najważniejsze.



02-10-2016 21:20:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
[+] 4 użytkowników postawiło piwo ananas za ten post.
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
ananasowa kaczka - ananas - 17-10-2015, 23:37:27
RE: ananasowa kaczka - Emikel - 17-10-2015, 23:48:58
RE: ananasowa kaczka - VRka :D - 17-10-2015, 23:50:12
RE: ananasowa kaczka - ananas - 18-10-2015, 00:19:24
RE: ananasowa kaczka - Quake96 - 18-10-2015, 00:33:25
RE: ananasowa kaczka - jurek_j - 18-10-2015, 20:09:02
RE: ananasowa kaczka - ananas - 20-10-2015, 22:40:48
RE: ananasowa kaczka - ananas - 22-10-2015, 00:27:49
RE: ananasowa kaczka - Kanilox - 22-10-2015, 02:18:03
RE: ananasowa kaczka - knypas - 22-10-2015, 12:06:00
RE: ananasowa kaczka - Kanilox - 22-10-2015, 13:20:58
RE: ananasowa kaczka - knypas - 24-10-2015, 18:29:28
RE: ananasowa kaczka - jurek_j - 24-10-2015, 22:28:37
RE: ananasowa kaczka - ananas - 04-11-2015, 23:05:36
RE: ananasowa kaczka - albinos176 - 04-11-2015, 23:10:05
RE: ananasowa kaczka - ananas - 04-11-2015, 23:22:48
RE: ananasowa kaczka - jurek_j - 04-11-2015, 23:19:14
RE: ananasowa kaczka - Dawdzio - 04-11-2015, 23:54:31
RE: ananasowa kaczka - ananas - 05-11-2015, 21:39:17
RE: ananasowa kaczka - jurek_j - 05-11-2015, 22:42:10
RE: ananasowa kaczka - ananas - 05-11-2015, 22:52:36
RE: ananasowa kaczka - jurek_j - 05-11-2015, 23:34:54
RE: ananasowa kaczka - Dawdzio - 05-11-2015, 23:56:58
RE: ananasowa kaczka - Kanilox - 06-11-2015, 00:08:03
RE: ananasowa kaczka - ananas - 08-11-2015, 22:24:00
RE: ananasowa kaczka - Quake96 - 08-11-2015, 22:40:49
RE: ananasowa kaczka - Kanilox - 09-11-2015, 00:37:36
RE: ananasowa kaczka - Przemi998 - 09-11-2015, 01:14:40
RE: ananasowa kaczka - ananas - 19-11-2015, 22:02:05
RE: ananasowa kaczka - adam50t1 - 20-11-2015, 00:16:25
RE: ananasowa kaczka - ananas - 21-11-2015, 01:10:10
RE: ananasowa kaczka - Kanilox - 21-11-2015, 04:50:02
RE: ananasowa kaczka - ananas - 04-01-2016, 01:42:59
RE: ananasowa kaczka - Paweł13 - 04-01-2016, 18:09:19
RE: ananasowa kaczka - ananas - 06-01-2016, 01:21:09
RE: ananasowa kaczka - jurek_j - 06-01-2016, 21:49:52
RE: ananasowa kaczka - ananas - 06-01-2016, 22:48:20
RE: ananasowa kaczka - Kanilox - 06-01-2016, 23:42:32
RE: ananasowa kaczka - ananas - 07-01-2016, 01:16:23
RE: ananasowa kaczka - ananas - 09-01-2016, 01:35:42
Odp: ananasowa kaczka - Latos - 09-01-2016, 12:34:28
RE: ananasowa kaczka - Kanilox - 09-01-2016, 21:00:22
RE: ananasowa kaczka - ananas - 10-01-2016, 00:37:22
RE: ananasowa kaczka - Latos - 09-01-2016, 21:12:05
RE: ananasowa kaczka - PawełBike - 09-01-2016, 22:01:17
RE: ananasowa kaczka - Ryżak - 10-01-2016, 00:23:14
RE: ananasowa kaczka - jurek_j - 10-01-2016, 02:25:09
RE: ananasowa kaczka - Latos - 10-01-2016, 03:41:26
RE: ananasowa kaczka - ananas - 15-01-2016, 01:24:07
RE: ananasowa kaczka - Przemi998 - 15-01-2016, 02:18:07
RE: ananasowa kaczka - Blusik - 15-01-2016, 02:52:25
RE: ananasowa kaczka - buri97pl - 15-01-2016, 13:58:17
RE: ananasowa kaczka - ananas - 15-01-2016, 21:54:56
RE: ananasowa kaczka - jurek_j - 15-01-2016, 23:01:17
RE: ananasowa kaczka - ananas - 17-01-2016, 20:22:17
RE: ananasowa kaczka - Przemi998 - 17-01-2016, 20:33:01
RE: ananasowa kaczka - ananas - 17-01-2016, 20:55:53
Odp: ananasowa kaczka - Latos - 18-01-2016, 11:12:06
RE: ananasowa kaczka - ananas - 27-01-2016, 00:46:17
RE: ananasowa kaczka - bujak96 - 27-01-2016, 01:02:20
RE: ananasowa kaczka - ananas - 27-01-2016, 01:51:46
RE: ananasowa kaczka - ananas - 28-01-2016, 18:02:32
RE: ananasowa kaczka - ananas - 02-02-2016, 01:12:51
RE: ananasowa kaczka - ananas - 02-02-2016, 23:18:25
RE: ananasowa kaczka - fachowiec - 03-02-2016, 00:03:51
RE: ananasowa kaczka - Przemi998 - 03-02-2016, 00:12:37
RE: ananasowa kaczka - ananas - 04-02-2016, 23:40:27
RE: ananasowa kaczka - buri97pl - 05-02-2016, 17:21:03
RE: ananasowa kaczka - ananas - 18-02-2016, 23:40:34
RE: ananasowa kaczka - Blusik - 19-02-2016, 00:06:09
RE: ananasowa kaczka - Conqeror - 19-04-2016, 00:38:01
RE: ananasowa kaczka - ananas - 21-04-2016, 01:37:05
RE: ananasowa kaczka - ananas - 08-05-2016, 21:45:57
RE: ananasowa kaczka - VRka :D - 08-05-2016, 22:05:59
RE: ananasowa kaczka - Kanilox - 27-06-2016, 16:17:19
RE: ananasowa kaczka - Przemi998 - 25-08-2016, 01:47:13
RE: ananasowa kaczka - ananas - 02-10-2016 21:20:58
RE: ananasowa kaczka - ananas - 17-03-2017, 00:20:24
RE: ananasowa kaczka - XeardonLordeX - 17-03-2017, 20:31:19
RE: ananasowa kaczka - BellaUrsa - 28-06-2017, 14:37:54
RE: ananasowa kaczka - Majerano - 28-06-2017, 16:33:56
RE: ananasowa kaczka - Kanilox - 29-01-2018, 20:28:09


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Dzisiaj 10:19:03
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 181
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 95
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:13:35
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 320
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 183
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 228
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 453
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 170
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6314
Liczba oktanowa a ustawie...
Ostatni post: Dinozaur
18-06-2026 10:29:18
» Odpowiedzi: 70
» Wyświetleń: 19822
Romet Romka - 50-T-1 '82r...
Ostatni post: romek
17-06-2026 20:12:55
» Odpowiedzi: 212
» Wyświetleń: 96675
Dwie jawki Mustang - okaz...
Ostatni post: usertm
17-06-2026 19:53:12
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 407
Plastiki
Ostatni post: Grzeszek
17-06-2026 12:08:19
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 240
Uszczelka pod głowicę
Ostatni post: mr.torwald@gmail.com
17-06-2026 11:02:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 294
Czy stomilki dadzą radę?
Ostatni post: romek
16-06-2026 22:22:06
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 185
Czy do silnika dwusuwoweg...
Ostatni post: Bob_Harley
16-06-2026 15:14:57
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 4464

Reklama