Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 głosów - 3.5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Romet Narcyz '77
Autor Wiadomość
mateeusz Offline
Miłośnik Rometów wszelakich
*


Liczba postów: 101
Imię: Mateusz
Skąd: Wieluń
Pojazd: Romet Komar
Post: #70
RE: Romet Narcyz '77
O kurcze, aż pół roku minęło od ostatniego postu. Big Grin A więc tak, przez ten czas w sumie przy Narcyzie wiele się nie działo, leżał rozebrany do ostatniej śrubki aż do lutego. Wtedy korzystając z 5-cio tygodniowych ferii postanowiłem coś z tym zrobić. Widząc rdzawy nalot w miejscach odprysków zapadła decyzja o pomalowaniu (zabijecie mnie, zrobiłem to pędzlem Rolleyes ).
Wszystkie możliwe śrubki powymieniałem na nowe, wianuszki również, przesmarowałem wszystkie podzespoły, zregenerowałem łańcuch (przy okazji zamontowałem spinkę, bo wcześniej był sklepany młotkiem, oczywiście nie przeze mnie). Następnie poskładałem wszystko do kupy, wymieniając niektóre detale wpływające na wygląd i delikatnie przepolerowałem błotniki. A dzisiaj odbyłem nim pierwszą jazdę po remoncie, tutaj jednak nic nie uległo zmianie - dalej jazda tym sprzętem to bajka Smile

Tak Narcyz wygląda na dzień dzisiejszy:


02-04-2016 20:55:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Romet Narcyz '77 - mateeusz - 29-11-2014, 20:40:40
RE: Romet Narcyz '77 - Sołtys - 29-11-2014, 20:51:02
RE: Romet Narcyz '77 - Walet - 30-11-2014, 00:02:24
RE: Romet Narcyz '77 - tomek458 - 29-11-2014, 20:58:22
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 29-11-2014, 21:24:25
RE: Romet Narcyz '77 - tomek458 - 29-11-2014, 22:01:00
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 29-11-2014, 23:23:35
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 30-11-2014, 00:18:12
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 13-02-2015, 17:53:12
RE: Romet Narcyz '77 - Wigrus - 13-02-2015, 18:05:19
RE: Romet Narcyz '77 - Sołtys - 13-02-2015, 18:13:05
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 13-02-2015, 19:27:28
RE: Romet Narcyz '77 - PawełBike - 13-02-2015, 19:41:20
RE: Romet Narcyz '77 - Walet - 13-02-2015, 20:34:41
RE: Romet Narcyz '77 - Sołtys - 13-02-2015, 20:39:25
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 13-02-2015, 21:22:54
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 15-02-2015, 15:57:21
RE: Romet Narcyz '77 - MichalSR50 - 15-03-2015, 02:05:33
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 15-03-2015, 19:13:19
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 21-03-2015, 15:13:57
RE: Romet Narcyz '77 - tomek458 - 21-03-2015, 15:40:58
RE: Romet Narcyz '77 - ArcziManYea - 21-03-2015, 15:45:14
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 21-03-2015, 15:54:01
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 21-03-2015, 20:35:03
RE: Romet Narcyz '77 - ArcziManYea - 21-03-2015, 20:39:40
RE: Romet Narcyz '77 - MichalSR50 - 22-03-2015, 01:26:39
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 15-04-2015, 20:16:36
RE: Romet Narcyz '77 - Sołtys - 15-04-2015, 20:35:43
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 15-04-2015, 21:11:11
RE: Romet Narcyz '77 - Sołtys - 15-04-2015, 21:16:59
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 15-04-2015, 21:44:06
RE: Romet Narcyz '77 - Sołtys - 15-04-2015, 21:47:32
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 15-04-2015, 21:56:20
RE: Romet Narcyz '77 - Paweł13 - 15-04-2015, 23:44:49
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 16-04-2015, 07:44:02
RE: Romet Narcyz '77 - Sołtys - 16-04-2015, 16:01:03
RE: Romet Narcyz '77 - Paweł13 - 16-04-2015, 16:33:19
RE: Romet Narcyz '77 - Muran001 - 16-04-2015, 19:52:13
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 16-04-2015, 20:22:30
RE: Romet Narcyz '77 - Sołtys - 16-04-2015, 20:56:42
RE: Romet Narcyz '77 - Muran001 - 17-04-2015, 14:05:28
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 19-04-2015, 00:11:03
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 31-05-2015, 19:30:27
RE: Romet Narcyz '77 - wnusiu94 - 01-06-2015, 12:42:07
RE: Romet Narcyz '77 - Dawdzio - 01-06-2015, 23:39:55
RE: Romet Narcyz '77 - wnusiu94 - 02-06-2015, 00:17:19
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 02-06-2015, 21:10:52
RE: Romet Narcyz '77 - wnusiu94 - 03-06-2015, 09:52:09
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 03-06-2015, 12:54:55
RE: Romet Narcyz '77 - wnusiu94 - 03-06-2015, 18:22:21
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 02-07-2015, 21:55:21
RE: Romet Narcyz '77 - misiql - 02-07-2015, 23:41:42
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 03-07-2015, 00:34:38
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 24-07-2015, 21:59:59
RE: Romet Narcyz '77 - Paweł13 - 24-07-2015, 22:56:49
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 25-07-2015, 00:03:32
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 02-08-2015, 21:18:37
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 25-09-2015, 15:23:35
RE: Romet Narcyz '77 - ArcziManYea - 25-09-2015, 16:08:54
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 25-09-2015, 18:35:04
RE: Romet Narcyz '77 - Zweitakter - 25-09-2015, 20:47:45
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 25-09-2015, 21:13:17
RE: Romet Narcyz '77 - Paweł13 - 25-09-2015, 22:56:58
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 25-09-2015, 23:36:39
RE: Romet Narcyz '77 - Zweitakter - 26-09-2015, 00:56:41
RE: Romet Narcyz '77 - PawełBike - 26-09-2015, 12:33:39
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 26-09-2015, 15:28:11
RE: Romet Narcyz '77 - PawełBike - 26-09-2015, 16:00:37
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 28-09-2015, 18:20:59
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 02-04-2016 20:55:14
RE: Romet Narcyz '77 - Walet - 03-04-2016, 21:12:04
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 03-04-2016, 23:13:43
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 01-05-2016, 21:08:34
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 03-09-2016, 19:38:22
RE: Romet Narcyz '77 - wnusiu94 - 03-09-2016, 20:09:28
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 04-09-2016, 19:17:03
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 05-08-2018, 17:49:18
RE: Romet Narcyz '77 - Wojtek na Wigry - 13-08-2018, 13:38:46
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 13-08-2018, 22:16:11
RE: Romet Narcyz '77 - Odrestaurator - 13-08-2018, 22:53:09
RE: Romet Narcyz '77 - mateeusz - 15-06-2019, 21:16:38


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
Dzisiaj 01:32:35
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 57
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: tie.my.r0pe
Dzisiaj 00:02:10
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 24
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
Wczoraj 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5144
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
Wczoraj 10:19:03
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 278
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 133
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:13:35
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 376
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 234
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 272
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 547
Prezentacja mojej Stelli
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:37:46
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 203
Wigry 1975 - Przywrócenie...
Ostatni post: usertm
18-06-2026 15:27:30
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 6357
Liczba oktanowa a ustawie...
Ostatni post: Dinozaur
18-06-2026 10:29:18
» Odpowiedzi: 70
» Wyświetleń: 19871
Romet Romka - 50-T-1 '82r...
Ostatni post: romek
17-06-2026 20:12:55
» Odpowiedzi: 212
» Wyświetleń: 96802
Dwie jawki Mustang - okaz...
Ostatni post: usertm
17-06-2026 19:53:12
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 458
Plastiki
Ostatni post: Grzeszek
17-06-2026 12:08:19
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 257

Reklama