Jesteś nowy na forum? - Zachęcamy do przywitania się w dziale "Powitalnia" Smile

Zapraszamy na nasz oficjalny profil - facebook.com/ChlopcyRometowcy

Odpowiedz 
Oszust forumowy
Autor Wiadomość
tipowg Offline
Uczeń
*


Liczba postów: 270
Imię: Łukasz
Skąd: Garwolin
Pojazd: Inny
Post: #171
RE: Oszust forumowy
I przez takich debili uczciwie sprzedający mają po D...ie.
Sam sprzedaje na allegro i olx i staram się zaprezentować towary ze złej strony.
Wykazując wszystkie możliwe mankamenty. Wtedy kupujący wie co kupuje i liczy się z tym że nie będzie "jak z salonu"
Ludziska u mnie kupują i za przesyłkę (za pobraniem) płacą więcej niż za towar.

Ostatnio dużo wysyłam za pobraniem ale na karku wisi myśl że któryś kupujący może zrobić sobie jaja i nie odebrać i będę chociażby za samą przesyłkę w plecy.

A z drugiej strony Panowie i Panie nawet jak was orżnięto na grosze typu 10 czy 20 zł nie bójcie się nie odpuszczajcie.

Kwota śmieszna ale jak oszuka 10 czy 20 to robi się z tego już konkretny pieniądz.

Przerabiałem to i wiem że składanie zeznań (około 1 godziny) i dziwne pytania oraz olewcze podejście policjantów zniechęcają.
Ale uwierzcie mi zgłoszone oficjalnie "zgłoszenie o popełnieniu przestępstwa" zostaje w aktach. A policjant żeby nie sp......ć statystyki będzie się starał do wyjaśnienia sprawy bo komendant ich za statystyki ściga.
Osobiście im współczuję ale w końcu jak jestem oszukany czy poszkodowany chcę korzystać ze swoich praw.

W zeszłym roku kupiłem modem MiFi na allegro zapłaciłem i po 2 miesiącach brak kontaktu i towaru.
Kwota dla jednych śmieszna dla innych spora bo 170 zł.
Do składania zawiadomienia podchodziłem 3 razy. Za pierwszym czekałem w kolejce 1h i odpuściłem za drugim 2h i też odpuściłem za 3 razem czekałem prawie 3h ale powiedziałem sobie że nie popuszcze bo ja muszę sporo zapie...ć na ta kasę.
Zgłosiłem, 2 dni później dzwoniła do mnie dzielnicowa z drugiego końca Polski której "zlecono" wyjaśnienie sprawy. Babka wytłumaczyła że kupiłem towar od osoby nie do końca pełnosprawnej umysłowo. Stwierdziłem ze jak towaru nie ma to chcę odzyskać pieniądze które zapłaciłem. Podałem policjantce numer konta i może po 15 minutach kasa była na koncie spowrotem. Babka zamknęła sprawę i luz.

Więc radzę wszystkim oszukanym zgłaszajcie na policję sprawy nawet jeśli chodzi o kwoty rzędu 10 zł.
Wytępi się pseudo sprzedających. Może to ich czegoś nauczy w końcu.

KOMAR 2350 - 1976r - z papierami
Romet 50T1(50TS) - 1979r- z papierami od 1 właściciela
Riga 13 - 1982 - rower z silnikiem
Mz ES150 - 1963 - brak papiera tylko umowa
Mz ES250 - 1971 - z papierami
WSK125 - 1983 - z papierami i rachunkiem zakupu z GS-u
20-01-2016 20:26:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Postaw piwo Odpowiedz cytując ten post
[+] 3 użytkowników postawiło piwo tipowg za ten post.
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Oszust forumowy - joozek - 26-01-2015, 23:56:02
RE: Oszust forumowy - gregorian2008 - 27-01-2015, 00:01:54
RE: Oszust forumowy - albinos176 - 27-01-2015, 00:05:06
RE: Oszust forumowy - joozek - 27-01-2015, 00:06:09
RE: Oszust forumowy - simi81 - 27-01-2015, 00:07:28
RE: Oszust forumowy - gregorian2008 - 27-01-2015, 00:08:25
RE: Oszust forumowy - Blusik - 27-01-2015, 00:10:14
RE: Oszust forumowy - joozek - 27-01-2015, 00:11:57
RE: Oszust forumowy - Blusik - 27-01-2015, 00:14:28
RE: Oszust forumowy - jurek_j - 27-01-2015, 00:15:11
RE: Oszust forumowy - Blusik - 27-01-2015, 00:16:48
RE: Oszust forumowy - simi81 - 27-01-2015, 00:17:15
RE: Oszust forumowy - gregorian2008 - 27-01-2015, 00:17:37
RE: Oszust forumowy - nie_mientki - 27-01-2015, 00:37:54
RE: Oszust forumowy - joozek - 27-01-2015, 00:42:46
RE: Oszust forumowy - Blusik - 27-01-2015, 00:18:16
RE: Oszust forumowy - Damian4570 - 27-01-2015, 00:22:10
RE: Oszust forumowy - dociox - 27-01-2015, 00:31:44
RE: Oszust forumowy - Przemi998 - 27-01-2015, 00:33:02
RE: Oszust forumowy - kw112 - 27-01-2015, 00:34:29
RE: Oszust forumowy - gregorian2008 - 27-01-2015, 00:36:20
RE: Oszust forumowy - gregorian2008 - 27-01-2015, 00:40:12
RE: Oszust forumowy - nie_mientki - 27-01-2015, 00:43:49
RE: Oszust forumowy - stqc - 27-01-2015, 00:48:08
RE: Oszust forumowy - gregorian2008 - 27-01-2015, 00:48:54
RE: Oszust forumowy - Barto5050 - 27-01-2015, 00:49:06
RE: Oszust forumowy - jurek_j - 27-01-2015, 00:51:11
RE: Oszust forumowy - simi81 - 27-01-2015, 00:55:00
RE: Oszust forumowy - Barto5050 - 27-01-2015, 01:00:29
RE: Oszust forumowy - stqc - 27-01-2015, 01:04:45
RE: Oszust forumowy - dociox - 27-01-2015, 01:07:06
RE: Oszust forumowy - Barto5050 - 27-01-2015, 01:15:00
RE: Oszust forumowy - albinos176 - 27-01-2015, 01:22:02
RE: Oszust forumowy - dociox - 27-01-2015, 01:28:25
RE: Oszust forumowy - 175mateusz - 27-01-2015, 01:32:08
RE: Oszust forumowy - dociox - 27-01-2015, 01:37:01
RE: Oszust forumowy - 175mateusz - 27-01-2015, 01:40:23
RE: Oszust forumowy - dociox - 27-01-2015, 01:44:25
RE: Oszust forumowy - Barto5050 - 27-01-2015, 01:44:30
RE: Oszust forumowy - Wojtek3362 - 27-01-2015, 01:45:22
RE: Oszust forumowy - dociox - 27-01-2015, 01:45:33
RE: Oszust forumowy - nie_mientki - 27-01-2015, 01:47:34
RE: Oszust forumowy - dociox - 27-01-2015, 01:49:55
RE: Oszust forumowy - gregorian2008 - 27-01-2015, 01:54:27
RE: Oszust forumowy - rumun - 27-01-2015, 01:56:13
RE: Oszust forumowy - dociox - 27-01-2015, 02:07:42
Odp: RE: Oszust forumowy - Damian4570 - 27-01-2015, 02:14:29
RE: Oszust forumowy - Wojtek3362 - 27-01-2015, 10:16:59
RE: Oszust forumowy - kalisz98 - 27-01-2015, 10:26:28
RE: Oszust forumowy - simi81 - 27-01-2015, 02:22:44
RE: Oszust forumowy - Tomasso94 - 27-01-2015, 03:10:25
Odp: Oszust forumowy - xsaman - 27-01-2015, 09:39:31
RE: Oszust forumowy - Łuki - 27-01-2015, 11:23:27
RE: Oszust forumowy - Pompuś - 27-01-2015, 11:47:35
RE: Oszust forumowy - Djproject - 27-01-2015, 11:54:45
RE: Oszust forumowy - lovelo - 27-01-2015, 12:23:18
RE: Oszust forumowy - BartuS - 27-01-2015, 12:42:18
RE: Oszust forumowy - Pompuś - 27-01-2015, 13:05:32
RE: Oszust forumowy - Rafku - 27-01-2015, 13:19:13
RE: Oszust forumowy - dociox - 27-01-2015, 14:57:52
RE: Oszust forumowy - Pompuś - 27-01-2015, 15:06:23
RE: Oszust forumowy - Rafku - 27-01-2015, 16:05:19
RE: Oszust forumowy - dociox - 27-01-2015, 15:15:20
RE: Oszust forumowy - dawidbarganski - 27-01-2015, 16:21:42
RE: Oszust forumowy - raterro - 27-01-2015, 17:18:46
RE: Oszust forumowy - Vladimir - 27-01-2015, 17:37:13
RE: Oszust forumowy - Norbi - 27-01-2015, 18:32:36
RE: Oszust forumowy - nie_mientki - 27-01-2015, 18:36:46
RE: Oszust forumowy - PawełBike - 27-01-2015, 19:00:52
RE: Oszust forumowy - nie_mientki - 27-01-2015, 19:32:24
RE: Oszust forumowy - joozek - 27-01-2015, 20:25:00
RE: Oszust forumowy - Aleks041 - 27-01-2015, 20:34:48
RE: Oszust forumowy - Barto5050 - 27-01-2015, 20:39:04
RE: Oszust forumowy - przemcio - 27-01-2015, 20:46:13
RE: Oszust forumowy - Barto5050 - 27-01-2015, 20:48:11
RE: Oszust forumowy - nie_mientki - 27-01-2015, 20:49:09
RE: Oszust forumowy - Vladimir - 27-01-2015, 20:57:57
RE: Oszust forumowy - stqc - 27-01-2015, 21:16:49
RE: Oszust forumowy - Bartosz. - 27-01-2015, 22:07:34
RE: Oszust forumowy - Bartek - 27-01-2015, 22:09:59
RE: Oszust forumowy - mateusz5625 - 27-01-2015, 23:28:13
RE: Oszust forumowy - joozek - 28-01-2015, 00:57:04
RE: Oszust forumowy - Blusik - 28-01-2015, 01:05:25
RE: Oszust forumowy - Barto5050 - 28-01-2015, 01:05:32
RE: Oszust forumowy - joozek - 28-01-2015, 01:35:36
RE: Oszust forumowy - Blusik - 28-01-2015, 01:08:42
RE: Oszust forumowy - Damian4570 - 28-01-2015, 01:24:27
RE: Oszust forumowy - oldtimery - 28-01-2015, 10:23:23
RE: Oszust forumowy - jurek_j - 28-01-2015, 11:50:14
RE: Oszust forumowy - amin - 28-01-2015, 11:52:03
RE: Oszust forumowy - CapitanSketch - 28-01-2015, 17:58:26
RE: Oszust forumowy - TheNight - 28-01-2015, 18:09:05
RE: Oszust forumowy - joozek - 28-01-2015, 18:42:49
RE: Oszust forumowy - jackjazz - 28-01-2015, 18:45:39
RE: Oszust forumowy - 175mateusz - 28-01-2015, 19:30:44
RE: Oszust forumowy - nie_mientki - 28-01-2015, 19:33:20
RE: Oszust forumowy - joozek - 28-01-2015, 20:19:35
RE: Oszust forumowy - jurek_j - 28-01-2015, 20:20:46
RE: Oszust forumowy - Hardy - 29-01-2015, 19:45:00
RE: Oszust forumowy - joozek - 28-01-2015, 20:24:07
RE: Oszust forumowy - nie_mientki - 28-01-2015, 20:39:09
RE: Oszust forumowy - Barto5050 - 29-01-2015, 17:03:27
RE: Oszust forumowy - romet200 - 29-01-2015, 22:55:40
RE: Oszust forumowy - 175mateusz - 30-01-2015, 16:05:43
RE: Oszust forumowy - Bartek - 30-01-2015, 21:24:30
RE: Oszust forumowy - Barto5050 - 31-01-2015, 02:10:44
RE: Oszust forumowy - oldtimery - 31-01-2015, 10:47:53
RE: Oszust forumowy - 175mateusz - 31-01-2015, 11:04:39
RE: Oszust forumowy - oldtimery - 31-01-2015, 11:28:40
RE: Oszust forumowy - Barto5050 - 31-01-2015, 13:21:27
RE: Oszust forumowy - wojtekr35 - 31-01-2015, 13:42:26
RE: Oszust forumowy - joozek - 31-01-2015, 16:21:24
RE: Oszust forumowy - amin - 31-01-2015, 16:24:50
RE: Oszust forumowy - Barto5050 - 31-01-2015, 16:32:36
RE: Oszust forumowy - Bartek - 31-01-2015, 17:43:41
RE: Oszust forumowy - wojtekr35 - 31-01-2015, 19:24:30
RE: Oszust forumowy - Emikel - 31-01-2015, 22:22:48
RE: Oszust forumowy - Rafalnapony - 01-02-2015, 02:02:08
RE: Oszust forumowy - Kanilox - 01-02-2015, 02:26:22
RE: Oszust forumowy - Blusik - 01-02-2015, 21:42:17
RE: Oszust forumowy - Barto5050 - 01-02-2015, 22:19:30
RE: Oszust forumowy - Tomasso94 - 01-02-2015, 22:50:44
RE: Oszust forumowy - 175mateusz - 11-02-2015, 10:25:41
RE: Oszust forumowy - Motorowerzystka - 11-02-2015, 12:53:21
RE: Oszust forumowy - Suwmiarka - 11-02-2015, 14:24:48
RE: Oszust forumowy - 175mateusz - 11-02-2015, 15:47:05
RE: Oszust forumowy - jurek_j - 12-02-2015, 19:43:21
RE: Oszust forumowy - Hardy - 12-02-2015, 20:09:17
RE: Oszust forumowy - Magister - 12-02-2015, 20:14:01
RE: Oszust forumowy - wojtekr35 - 12-02-2015, 20:20:18
RE: Oszust forumowy - Tomasz-pr110 - 12-02-2015, 21:50:05
RE: Oszust forumowy - MrF4k - 13-02-2015, 00:01:39
RE: Oszust forumowy - amin - 13-02-2015, 00:04:47
RE: Oszust forumowy - 175mateusz - 13-02-2015, 00:15:55
RE: Oszust forumowy - Adi - 13-02-2015, 00:32:59
RE: Oszust forumowy - dlugiLBN - 13-02-2015, 01:02:50
RE: Oszust forumowy - Barto5050 - 13-02-2015, 01:07:07
RE: Oszust forumowy - kubu355 - 13-02-2015, 01:08:59
RE: Oszust forumowy - Blusik - 13-02-2015, 01:23:58
RE: Oszust forumowy - Damian4570 - 13-02-2015, 01:30:23
RE: Oszust forumowy - Blusik - 13-02-2015, 02:06:01
RE: Oszust forumowy - 175mateusz - 13-02-2015, 10:25:50
RE: Oszust forumowy - Pompuś - 13-02-2015, 12:13:43
RE: Oszust forumowy - Suwmiarka - 14-02-2015, 18:36:44
RE: Oszust forumowy - Pompuś - 17-02-2015, 20:07:45
RE: Oszust forumowy - Tomasz-pr110 - 17-02-2015, 20:26:20
RE: Oszust forumowy - bartoszek5k - 17-02-2015, 20:27:56
RE: Oszust forumowy - Pompuś - 17-02-2015, 20:29:31
RE: Oszust forumowy - bartoszek5k - 17-02-2015, 20:34:22
RE: Oszust forumowy - Barto5050 - 10-05-2015, 17:12:05
RE: Oszust forumowy - Emikel - 10-05-2015, 17:20:29
RE: Oszust forumowy - dawid639 - 10-05-2015, 17:26:07
RE: Oszust forumowy - Emikel - 10-05-2015, 19:43:18
RE: Oszust forumowy - 175mateusz - 10-05-2015, 21:37:14
RE: Oszust forumowy - joozek - 10-05-2015, 21:48:26
RE: Oszust forumowy - KubaBDG - 10-05-2015, 22:54:41
RE: Oszust forumowy - 175mateusz - 10-05-2015, 23:04:22
RE: Oszust forumowy - 175mateusz - 11-05-2015, 00:08:52
RE: Oszust forumowy - hvil - 11-05-2015, 10:41:16
RE: Oszust forumowy - bartoszek5k - 12-05-2015, 01:11:10
Odp: Oszust forumowy - KeiSangi - 12-05-2015, 07:46:27
RE: Oszust forumowy - hvil - 12-05-2015, 09:44:45
RE: Oszust forumowy - romek - 12-05-2015, 10:41:16
RE: Oszust forumowy - nie_mientki - 17-01-2016, 01:08:28
RE: Oszust forumowy - JGNZM - 20-01-2016, 16:55:44
RE: Oszust forumowy - Mefju089 - 20-01-2016, 18:13:37
RE: Oszust forumowy - Jaro5 - 20-01-2016, 19:36:57
RE: Oszust forumowy - Supryk - 20-01-2016, 22:56:06
RE: Oszust forumowy - 175mateusz - 20-01-2016, 19:25:44
RE: Oszust forumowy - Kanilox - 20-01-2016, 19:33:15
RE: Oszust forumowy - JGNZM - 20-01-2016, 19:43:19
RE: Oszust forumowy - tipowg - 20-01-2016 20:26:09
RE: Oszust forumowy - Tomasso94 - 20-01-2016, 21:45:31
RE: Oszust forumowy - JGNZM - 20-01-2016, 22:05:00
RE: Oszust forumowy - Tomasso94 - 20-01-2016, 22:14:13
RE: Oszust forumowy - Jaro5 - 20-01-2016, 22:52:46
RE: Oszust forumowy - xsaman - 20-01-2016, 22:38:52
RE: Oszust forumowy - Kanilox - 20-01-2016, 23:26:15
RE: Oszust forumowy - xsaman - 20-01-2016, 23:35:04
RE: Oszust forumowy - JGNZM - 21-01-2016, 00:42:46
RE: Oszust forumowy - Jaro5 - 21-01-2016, 00:53:04
RE: Oszust forumowy - JGNZM - 21-01-2016, 00:56:43
RE: Oszust forumowy - nie_mientki - 21-01-2016, 00:58:00
RE: Oszust forumowy - JGNZM - 21-01-2016, 01:03:48
RE: Oszust forumowy - Jaro5 - 21-01-2016, 01:15:25
RE: Oszust forumowy - JGNZM - 21-01-2016, 01:23:26
RE: Oszust forumowy - xsaman - 21-01-2016, 01:28:01
RE: Oszust forumowy - fosa - 21-01-2016, 01:29:54
RE: Oszust forumowy - JGNZM - 21-01-2016, 01:39:02
RE: Oszust forumowy - Jaro5 - 21-01-2016, 01:43:35
RE: Oszust forumowy - fosa - 21-01-2016, 01:47:35
RE: Oszust forumowy - JGNZM - 21-01-2016, 02:26:21
RE: Oszust forumowy - Przemi998 - 21-01-2016, 02:37:36
RE: Oszust forumowy - JGNZM - 21-01-2016, 02:43:30
RE: Oszust forumowy - Mariusz - 26-02-2016, 09:23:53
RE: Oszust forumowy - Drabian12 - 28-12-2016, 20:11:40
RE: Oszust forumowy - pajak - 28-12-2016, 20:30:15
RE: Oszust forumowy - Drabian12 - 28-12-2016, 20:49:35
RE: Oszust forumowy - pajak - 28-12-2016, 21:08:36
RE: Oszust forumowy - Drabian12 - 28-12-2016, 21:13:43
RE: Oszust forumowy - JGNZM - 26-02-2017, 16:07:00
RE: Oszust forumowy - MikiCGD - 03-09-2019, 02:01:55


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:


Chłopcy Rometowcy, 2010 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Kontakt | Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Mapa użytkowników | Lista banów
 Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.


  

Hasło
  





Reklama


 Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

 Ostatnie wątki
Identyfikacja modelu rome...
Ostatni post: romek
Wczoraj 20:51:49
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 293
WueSKa 125 - Czyli ponios...
Ostatni post: Quake96
Wczoraj 17:19:40
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 3077
Zlot pojazdów i rajd koma...
Ostatni post: bkrukl
Wczoraj 00:45:32
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 772
Skrzynka narzędzi Ogar 20...
Ostatni post: johnatanpaniniman27
25-06-2026 22:56:45
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 161
Montaż wachacza ogar 200
Ostatni post: Janek.Ogar
25-06-2026 19:06:38
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 540
Romet ogar 205 slabo pali...
Ostatni post: Dinozaur
24-06-2026 11:18:09
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 597
Moja nowa dojazdówka (Oga...
Ostatni post: grissley
24-06-2026 02:39:42
» Odpowiedzi: 148
» Wyświetleń: 34637
Sprzedam romet Turing 2 i...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 22:21:22
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 92
Szczęki hamulcowe Romet S...
Ostatni post: Janek.Ogar
23-06-2026 21:51:52
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 152
"Blokujący się" bieg
Ostatni post: Kapiromet
23-06-2026 20:41:43
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 430
[Wiki] Romet (DEZAMET) St...
Ostatni post: tie.my.r0pe
22-06-2026 23:44:10
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 5217
Wigry-lux 75r gotowy na r...
Ostatni post: Kierownik złomowca
19-06-2026 22:25:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 185
Luźna linka gazu
Ostatni post: romek
19-06-2026 21:11:58
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 381
Dzwięk ocierania
Ostatni post: Kapiromet
19-06-2026 07:10:01
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 391
Romet 50-T1 - Ale jaki?
Ostatni post: romek
19-06-2026 06:24:48
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 804

Reklama